• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Tak to jsem neviděla. House jo, toho opakují :wink:
Já se teda u Války světů docela bála :sweat_smile: Ale asi to není klasický horror jako třeba ten Kruh. :grinning:
Já si nějak nemůžu vzpomenout na jiný dobrý horror :zipper_mouth:
4. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
že ho opakujou? jsem si to myslela, že už tam měl ten nový tým :wink:

taky si nic dalšího nemůžu vybavit, teď je obecně docela málo dobrejch filmů :frowning2:
4. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
no nic, jdu chrupat, tak dobrou noc :wink:
4. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
Jj, opakujou :wink:

Taky jsem chtěla akorát napsat, že jdu do spršky a spinkat, takže samozřejmě dobrou noc :grinning:
4. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
Hezké slunečné (alespoň teď) ráno,
tak my v noci třikrát kojení (to je zvláštní, někdy jen jedno, někdy dvě, někdy tři) a budíček v 6.30.

Katko, jj, jeden z těch balíčků byl od Hami, ale věci v něm byly rozbíté - mléko roztržené, frutapura prasklá a všude vyteklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , takže jsem je požádala, zda mi to nemůžou poslat znovu a oni že jo. Jediná ta sklenička byla jen umatlaná od té frutapury, ale neprasklá.

Co se týče hororů nebo takových podobných žánrů - tak jsem ráda četla Stephena Kinga a z filmů se mi líbilo např. Ti druzí, Šestý smysl, Kruh (teď si už nějak nemohu vzpomenout co ještě, ale určitě ještě něco jo).
5. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz
Dobré ráno,
Ali teda co s tím balíčkem od hami vyváděli???

U nás noc dobrá, vstávala v 6:30. Vypadá to že jsme bez teplot, po o razíme k mudře aby koukla na tu vyrážku. Průjem je snad taky pryč.

Dneska moc nebudu, za hodinu dorazí babí a pak jdu na nehty, tak toho moc nenažvaňte, ju?

Hezký den všem!
5. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
krásné ráno .... tak já vstávala ve 4 a vezla jsem Lucku na ten výlet, ve 3/4 na 5 jsem zaplula zpátky do postele a ne ne usnout, já měla takový vztek. Kubík se probudil v 6, dostal napapat, vzala jsem ho k nám do postele a spal do 7..... ale včera se mu nějak nechtělo usnout. Měli jsme návštěvu a zabral až kolem půl 9.....
Koukám, že dneska snad bude hezky....půjdeme ven :slight_smile:
5. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Hani....to je dobře, že jste bez teploty....a hezky si odpočiň na nehtech :slight_smile:
5. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

tak my spaly docela dobře, kojení ve 23.45, pak až v 5.20 a vstávačka v 7.45 :slight_smile:

Teď se hodíme do krásy a v 11 dorazí kámoška s Matýskem. Takže vás dneska taky budu zanedbávat :sweat_smile:

Alí Kruh je výborný. Šestý smysl mám taky moc ráda, akorát to mi nepřijde jako klasický horror. Je to pro mě tak nastejno s tou Válkou světů :grinning:

Hani super, že jste bez teplot a snad ani ta vyrážka nic nebude a zmizí. :wink:

Vladi tak to si jistě plná energie, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Kačí užijte si návštěvu :wink:
Hani super, že je Kája v pořádku, snad ta vyrážka nic nebude :wink:
5. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Martí o to my zas jo. Už jsem koštovala prošívanou deku, co jsem upekla a mňaaaaaaaaaaaam :grinning:
Akorát za chvíli nevím, co budu dělat za sladkosti :grinning:
5. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Katko, co je to prošívaná deka? Něco jednoduchého a dobrého na pečení? Jasně, Šestý smysl není klasický horor, ale je to dobrý:slight_smile:. Užij si návštěvičku.

Hanko, to je dobře, že už je holčička dobrá.
5. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Kačí....přesně tak.....a víš jak budu mít dlouhý den a co všechno stihnu? :grinning:
Já se picnu...už snad 14 dní mám doma žádánku od doktorky, že máme jít na krevní obraz - jak jsme měli žloutenku, tak jestli má po tom svícení dost železa....no a já se tam nemůžu dostat. Jsou tam do půl 11, a Kubík mi většinou usíná po jídle v 9 hodin. To znamená, že já ho nemůžu dát do kočáru vyspalého protože by zbořil okolí....vůbec nevím, jak to udělám.....kdy se tam dostanu. Asi až příští týden....
5. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Alí jj, je to výborná a celkem jednoduchá buchta na pečení. Chceš recept? :wink:

Vladi tak dlouhý den budeš mít určitě :grinning: A stihneš to, co ti Kubík dovolí, že? :grinning: :grinning:
Já jsem včera nakonec myla koupelnu a záchod ve 22 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dřív mi to Bětka nedovolila :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
JJ, hlásím se o recepis, Katko.
Peču ráda, ale teď už jen někdy, páč manžel se dal do toho hubnutí s vervou a nasazením a má dole už 20kg!!! To je borec, co? Za chvíli bude mít méně kil než já. Až přestanu kojit tak se do toho taky pustím s takovým nasazením a doufám, že tu dvacítku taky zdolám:slight_smile:.

Vladi, ty dny, když vstáváme v 5.20 se mi také zdají nějaké dlouhatananánské.
5. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Ježiš Alčo 20 kilo, není to nebezpečné?
já jsem zrovna včera koukala, že na Primě chodí zase to hubnutí s dr. Kateřinou, akorát je to troch jiný :wink:
5. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
a vstávání v 5 obdivuju, já dnes v 5 byla na wc a kdybych měla vstát, tak jsem mrtvá :unamused:
5. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
ty jo 20kg?? a to málo jí a nebo i cvičí?? :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Alí písnu ti ho :wink: Je to moc výborný :grinning:
A 20 kg, to je fakt borec. Já se do toho chci taky pořádně pustit, až přestanu kojit. :pensive:

Martí taky jsem na to koukala :grinning: Já mám ráda i toho Havlíčka, je mi hrozně sympatický :wink:
5. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Kačí tak jestli můžu prosit tak mi pošli taky receptík, at nemáme pořád dokola štrůdl a bábovku :grinning:
mně se to taky líbí, jen si říkám, jestli to ty lidi pak dodržujou, když skončí natáčení, já jsem pro zdravou výživu, ale nedat si vůbec nic nezdravýho bych nevydržela, aspon občas :wink:
5. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Alí už ho máš v IP :grinning:

Martí taky pošlu. :wink: Já nemůžu hubnout tak, že bych začala jíst jenom zdravě. To je totiž pro mě dlouhodobě neudržitelný. Takže já se omezím, ale hlavně, musím sportovat. Dřív, když jsem ještě tancovala a tak nebo pak třeba cvičila aerobik, tak jsem taky žrala všechno, ale vypadala jsem úplně jinak.
Jo, holt sedavé zaměstnání a antikoncepce :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se na mě podepsalo.

Jo a Bětka byla zase protivná, pak ještě hodila dudlíka na zem, tak putovala do postele a ona se tam potvora otočila na břicho, přisunula se k tý stanici od chůvy a tloukla do ní. A já si říkala, co to je za zvuky :grinning:
5. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Martí tak taky IP :grinning:
5. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Kačenko děkuju, zlatíčko :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
holky, hlásím úspěch do nočníku :wink:
5. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Nemáš vůbec zač :grinning:
Já se občas prolistuju těmi svými Apetity a něco najdu. A když je to jednoduché, tak zkusím :grinning:
A já miluju tvaroh, takže tohle je pro mě naprostá lahůdka.
Moje babička dělala takový tvarohový koláč, ten byl naprosto výborný, jenže babička už nežije, tak si nemám vzít od koho recept :frowning2:
5. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
to je z Apetitu, jo? my máme předplatné, taky podle něj vaříme :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Teda, tak Nelinka už chodí na nočníček? Tak to je šikulka. :wink:
Já jsem si říkala, kdy se mají tak děti začít posazovat. A v nějaké Mamince nebo Betynce jsem kdysi četla, že až na to dozrají a prý tak v 15-18ti měsících. Ale já bych taky chtěla začít dřív, tak jsem ráda, že to u vás funguje. Budu to taky zkoušet po tom roce :wink:
5. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj holky,

noc ušla, před půlnocí dostal 120 beby a spal do 4 do rána, kdy se budil rukou, takže kojo a s dudlem spal dál ale už to bylo na prd, vstávačka v 6, kojo, bebu nechtěl, pak jsme usli, vzbudil se v 8:30 kojo a pak jsme usli ještě na hoďku a teď čekám kdy bude vřískat hlady :(
5. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Já podle nich taky občas něco uvařím. A hodlám víc, až bude Bětka větší. Já neumím třeba ani segedín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tohle je z Apetitu květen 2008, strana 65 :grinning:
5. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
no začínáme, zatím je úspěch pouze po spaní, jinak ne, ted to byla vyjímka, je to náročný pořád vysazovat a jakmile někam jdem, je to k ničemu, Kačka byla v 18 měsících bez plen :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.