• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Ahoj Jáji, tak to jste si pěkně pospinkali teda :grinning:
Tak vítej mezi ranními ptáčaty. I když teda my jsme tak ve středu :grinning:
5. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
já mám až od září 08 :grinning:
5. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Hm, tak to byla Kačka teda hodně šikovná. Kámošky 2,5 letá holčička je nosí, teda spíš pro sichr a už to taky nějakou dobu zkouší. Ona si totiž neřekne, takže kámoška se jí furt musí ptát. A když se někdy zapomene, tak je hotovo :frowning2:
No a s Nelinkou takhle pomalu začnete a časem to taky půjde :grinning:
5. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Martí aha :grinning: Tak už máš deku z května :grinning:
5. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
super, o víkendu to vyzkouším :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Tak pak dej vědět, jestli jste se oblizovali až za ušima :grinning:
Jo, ale vy budete vlastně na chalupě, co? Tak v pondělí :wink:
5. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Katko, díky za recepis.
Marti, gratulace k nočníčku:slight_smile:.

Já taky začnu hubnout (omezovat se v jídle a pohybovat se více) až přestanu kojit. Manžel začal na začátku roku a je pod dohledem lékaře. Velmi se omezil v množství jídla, přestal jíst smažené, nedává si nic venku ať už ve fast foodech či takhle někde, mastnější, mléčnou čokoládu atd... Zařadil zeleninu (tu skoro nejedl, nechutnalo mu to). Když má chuť na sladké dá si sem tam nějakou belgickou Leonidas nebo pláteček 80% tmavé čokolády. Jsem ráda, že se do toho pustil a že má sám ze sebe radost. Všechno mu teď padá, musíme koupit nové kalhoty.
5. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Alčo ještě není k čemu gratulovat, jsme v začátku, snad nám to půjde :wink: :grinning:
5. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Alí já jsem se do toho chtěla pustit dřív, ale když jsem si přečetla, že můžu zhubnout max 2 kg měsíčně, aby se do mlíčka neuvolňovaly škodlivé látky, tak mě to přešlo, páč když se do toho pustím, tak pořádně a tohle bych nemohla zajistit. Já když začnu tancovat, tak to jde pak dolů docela rychle :sweat_smile:
A manžel je teda dobrej. Smažené, mňam :grinning: Né, já když jsem v roce 2005 zhubla za 2 měsíce 13 kilo, tak jsem jen tancovala a omezila se v jídle. Ale třeba jsem si dala k obědu klidně smažák, ale s bramborem, prostě jsem si mysl nestresovala a ono to taky šlo. Večer jsem teda dávala buď saláty nebo třeba jen tmavé pečivo s něčím navrch, nebo maso se zeleninou a tak.
a manžela obdivuju, já nemám vůli si nedat dobrůtky :grinning:
autor
Já si ale myslím, že člověk, když má chuť, tak by si měl dát, ale jen malinkato. Jak psala Alča, třeba jen tu kostičku čokolády. Já si totiž myslím, že tělo si řekne, co potřebuje a když řve sladký, tak dát si 2 kostičky čokolády není prohřešek. Jako sníst celou tabulku, to už jo :grinning:
5. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
tak to vypadá že mlíka mám málo, vypil ode mě jen 40 a dožahnul 60UM :unamused:
5. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
noJáji, jak ho budeš méně kojit, tak bude mlíčka ubývat to je jasné, ale každých pár ml od tebe je plus :wink:
5. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Kačí....ta buchta jak o ní píšeš ta je z tvarohu?? Protože jestli jo a jestli není moc složitá tak chci taky recept. Mám tvaroh moc ráda.... :slight_smile:
marti....teď bude léto, tak to bude lepší na učení bez plenek....a stejně ještě je malinká....si myslím :slight_smile:
Tak vy tady o hubnutí a já sežrala kofilu :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včera večer jsme objevili Štěpánkovi první zoubek!!! Tak proto je teď asi víc uřvanější, ovšem řev v kočárku to teda nevysvětluje. A taky jsme včera začali s první lžičkou - brokolicí a spapal 3 lžičky, tak dnes budeme pokračovat. Pak zkusim znovu tu mrkev, kterou nechtěl :wink: Pak bramboru a pak květák.

Já začala přibírat když jsem přestala kojit. Ale na mě mělo kojení ten vliv, že jsem jedla hodně sladkýho a pořád jsem hubla. Teď mám stejnou váhu jako před těhu a myslim, že když se nezačnu hlídat, tak budu pěkně kynout :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vše mi to jde do břicha, takže nic moc...
5. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj Katchu tak velká gratulace k zoubečku, to opravdu mohlo Štěpánka trápit :wink:
Vladi Neli je ještě malá, ale myslím, že je šikovná a že to zvládneme, bude jí to víc slušet bez rance plen, v šatech je jak mravenec :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Nelinka měla dnes bramborovou kaši a dušenou dětskou šunku, málem mi snědla i misku, byla to fakt velká porce,tak snad něco přibere, kdaž konečně začalůa jíst :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
já se musím pochlubit....byli jsme venku a Kubík neřval v kočárku, ale jen koukal a mračil se tedy....Byla jsem jak blázen, pořád jsem hejbala stromama nad ním, jen aby měl akci a nespustil. Pak jsem se s ním odvážila i do Alberta....po půl hodině usnul, takže dobrý :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jé Kačko vy už máte zoubek?? jééé :slight_smile:
A od kdy se holky dávají ty příkrmy, mně ještě doktorka nic neříkala....zítra tedy jdu na očkování, tak se asi poptám :unamused:
5. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Vladi, u plně kojených od ukončeného 6 měsíce, na UM se může dříve, ale nemusí :wink: pokud mu mlíčko stačí, tak bych nespěchala :wink:
5. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
holky my frčíme na návštěvu, tak na vás mrknu až večer, tak tu budte hodný :wink: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Vladi tak to je fajn, že byl Kubík hodnej v kočárku :wink: Mě říkala doktorka, že můžu začít když jsme tam byli v 5. měsících (s těma příkrmama).

Martí jak mravenec, jo? :grinning: :grinning: No je to fakt :wink: A ta kaše se šunkou to se taky prodává nebo už jí vaříš sama??

A děkujeme za gratulace :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Vladi my vlastně začali až teď a Štěpula bude mít 11.5. šest měsíců. Zkoušela jsem začít už před 14 dny, ale to jsem neuspěla s tou mrkví. Pak jsme přešli na Nutrilon 2 před týdnem a to se prý nemá kombinovat.

Martí tak si hezky užijte návštěvu :wink:
5. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Katchu šunka je koupená, kaši jsem udělala :grinning: už jí skoro pořád vařim, jí s námi olévky, těstoviny a pohoda :wink: a už fakt jdu, páááááá :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
tak to máme ještě čas i s tím nutrilonem 2, máme ještě 1....je fakt, že není kam spěchat, ještě si ty šťávičky atd. užijeme :grinning: Ale možná bych se mohla kouknout pomalu po nějakých lžičkách... :slight_smile:
Včera byla docela sranda s prckem, když jsme tu měli návštěvu. Vždycky když na něj promluvil ten kamarád tak začal vrčet, úplně jako pes....a jenom na něj, i když na něj natahoval ruce, že ho pochová....už to jednou udělal na doktorku, myslela jsem, že to byla náhoda ale teď taky, fakt srandovní... :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Vladi vrčet jako pes jo, tak to je fakt sranda :grinning: Někdy ty děti vydávaji fakt legrační zvuky a přijde mi, že se rádi poslouchaj. No my přešli na Nutrilon 2 jen proto, že kamarádky tvrdily, že bude pak dýl spát. Ale nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a vy to stejně nepotřebujete když Ti Kuba spinká celou noc. Jinak doktorka říkala, že mlže být na Nutrilonu 1 klidně třeba do roka.

Martí já se strašně těšim až bude Štěpánek jíst s náma normální jídla :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak oni ho asi trápí ty zoubky....proto ti možná nespí....až vyrostou bude to lepší.... :slight_smile:
stejně máte zoubek docela brzo co?? A našla si ho ty???
Ale jinak se ten nutrilon 2 asi dává od 6 měsíce viď??
5. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Četla jsem, že jste tu probíraly horory, ty já miluju. Tak u mě je nej... taky Kruh, Ti druzí, Šestý smysl, dál Osvícení a Klíč. Líbil se mi i Saw 1.
5. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Vladi našel ho přítel. No Štěpula nespal dobře v noci nikdy, ale určitě je to lepší, už se budí většinou jen 2x za noc a někdy dokonce jen jednou :wink:
Myslim, že na tom Nutrilonu 2 je napsáno, že je od 5.měsíce.
5. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
ach jo...Kubíno tady vysílá....asi si půjdeme hrát.... :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.