• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahojda kočky :slight_smile:

ducky: myslíš, že bych Tě taky mohla poprosit o ten receptík?

Jinak u nás to spaní v noci (na to že jí jsou teprve dva měsíce - jéé vlastně dneska :slight_smile: ) je celkem dobré (ťuk, ťuk,ťuk). Kojím/krmím tak v devět = 120ml, usne tak v deset a pak vstává mezi čtvrtou-pátou ranní a pak v osm. Jo a přes den...dva dny už teď používám babyvak, Adrianka v něm krásně spinká a já můžu vařit, uklízet, žehlit :slight_smile: paráda!!! Akorát z něj bolej záda, asi půjdu do šátku!

Holky, kdy jste dávaly naušničky? Po Hexe nebo můžu už teď?
5. kvě 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
Holky, pěkné odpolko!
Teď nestihnu dočítat, ale doufám, že se máte hezky, my se chystáme do bazénu, který je od 16ti hodin, doufám, že to bude pěkný a hlavně, že se Ondra bude chovat pěkně a bude spokojený. Mějte se.
5. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem po nehtíkách a zpátky od mudry, na 6 to úplně nevidí, kvůli tomu průjmu (ač já si myslím že to teda úplný průjem nebyl, spíš jestli jí něco nesedlo, nevím no), ale prý nějaká viróza jo a asi už to v ní dřímalo když jsme píchli prevenar no. Jinak teď by se měla ještě doosypat a do 2-3 dnů by to mělo zmizet. Kdyby se to nelepšilo máme přijít ve čt. Mlíko teď k jídlu prý není moc vhodné - k tomu průjmu, ale jinak mi nic pít nechce, tak jí ho dávat můžu, mrkev, banány, nemléčnou kaši - rýžovou. Tak ji na tom nechám ještě zítra a když to bude ok jako dnes tak už pomalu začneme normálne.

Jinak už mám ten spešl teploměr ušní, čelní a musím říct že je to fajn vychytávka :wink:

pri, naušničky záleží na tobě, případně co na to tvoje dr. Ta naše a ušařka co nastřeluje to nerada vidí dřív jak v půl roce, jiné to chtějí až po 1. hexe, kvůli tetanu a jiným to píchají už ve 3 týdnech. Osobně si myslím že 6 mědsíců čekat je zbytečný, počkala bych po 1. hexe. :wink:
5. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my už jsme samy a máme teď s Bětkou výtlem :grinning:

Jinak koláč pošlu :wink: Vladi je to buchta s tvarohem. Fakt mňamka, vyzkoušej a uvidíš :wink:

Kačence, teda vlastně Štěpánkovi, gratulujeme k zoubku. A když ho našel přítel, tak teda on má dostat na kabát :grinning:

Martí, Alí, doufám, že jste si užili i s dětičkama návštěvu a plavčo.

Hani tak hlavně že je už Káje lépe a třeba to opravdu byla nějaká viróza. To dítě to má hned. Někam šáhne, pak do pusy a je hotovo :pensive:
5. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
Jo a Pri, nám řekla dr. náušničky 14 dní po 1. hexe, aby to děťátko mělo už nějaké protilátky.
To mi přijde tak rozumný. Čekat do půl roku, k tomu nevidím důvod :wink:
5. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
tak dítě spí, manža v restauračním zařízení...doufám že tu některá budete!?! :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
KUK!
Plavání bylo fajn. Ondrášek byl skoro celou lekci plavání hodný a ani ta studená voda (přeci jen vanička i koupání doma má více stupňů) nebyla šokézní. Bylo nás tam pět, což je úplně super počet. Líbilo se mi to, na některou lekci zkusíme vzít tatínka sebou, že by se podíval a třebas nás i vyfotil:slight_smile:.

Ondra se tu teď na mne tlemí z lehátka, je srandovní.
5. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Ali super, že se vám plavčo líbilo :wink:
5. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Tak holky ten můj manžel milovanej bude muset zase do Belgie:frowning2: a pak taky pojede na nějaký fotografický víkend, ale to ať jede, fotografování je ušlechtilý zájem, ale ta Belgie pitomá.
5. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky chjo, jsem tady teď projela téma následky očkování, je to hrozný co někomu dokáží očkování způsobit a docela mám obavu. Maminky tam píšou že po některých očkováních začly dělat děti jakoby mosty, třeba v noci a je fakt, že to kája dělala o tom víkendu jak jí bylo špatně :cry: vždycky když jsme ji dali do postýlky, tak se takhle prohnula a bulila :cry:
5. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Alí tak super, že se vám plavčo líbilo :wink:
A Belgie a Německo jsou pitomé státy, viď? :angry: :grinning:

Hani nestraš mě :sweat_smile: . Bětka teda naštěstí mosty nedělá.
Já blb jsem si zase pro změnu přečetla album Tercie :cry: A na konci jsem si poplakala :cry: :cry: :frowning2:
5. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
ducky no mě to hrozně vystrašilo a tak jak jsem vždycky byla pro očkování, tak začínám trochu pochybovat jestli je to fakt jednoznačně pro každého dobrý :frowning2: je tam i případ miliharmi... :cry: :cry: :cry: hrůza no...doufám že to u nás je fakt jenom nějaká viróza, jinak mě švihne

tercii asi nemám hledat a číst viď
5. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Jo, státy jedny blbéééééééééééééé!!!
Katko, jak ty chodíš na ta alba, která čteš, jen tak náhodně si někoho vybereš?
5. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Hani příběh Miliharmi znám, ale to jsem myslela, že ta dostala Herpes vir :astonished:

Tercii nehledej a nečti. Má to teda v albíčku a ten závěr je teda děsný :frowning2:
5. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
katko nějaké očko jí zničilo imunitu a pak do toho další očko a bylo zle :frowning2:
5. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
ahoj holky,

tak malej se zdatně dokrmuje umělým a zdá se být docela v pohodě :slight_smile: Jinak koukám že už má v pase 3m a 3týdny jaktoooo? to mělo být až zítra?? nerozumím

teda Katko jak napíšeš o nějakém albu tak mám nutkání se jít podívat :pensive:
5. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
jáji viď je to jak magnet, jsem se podívala, nenechavka :zipper_mouth: :frowning2:
5. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
do háje a já si to taky přečetla a mám slzy v očích, ten konec je fakt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
5. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
nooo, tak přeladíme stanici ne?
5. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
já myslím že určitě :wink:
5. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Jako ale na závěr, můžu vám říct že kolikrát dnešní dobu proklínám, super že má člověk informace, ale všeho moc škodí. To si vždycky někde něco přečtu a hned mám strach. :angry: Třeba teď s tím očko, jen kája kníkne ze spaní, zatrne ve mně. Mateřství je krásná věc, ale děsí mě to že už se o ni budu pořád bát...

No tak to byla ještě trocha splínu a teď jinak

za chvíli jde ordinace, jsem zvědavá co zase vymysleli za blbiny :unamused: jo a mudra dneska taky potvrdila nateklou spodní dáseň, tak třeba se už brzy dočkáme zubů!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
počkej kníkne ve spaní???

jééé zuby joo? se máte :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
jj, se třeba převalí a kníkne si nebo i občas zabulí, ale do toho očkování to nedělala. No snad je jinak ok. Už aby ta vyrážka zmizela :angry:

no zuby, hlavně je musím hlídat a najít já a budu se po Honzovi dožadovat nových hadříků :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
mě kníká ze spaní docela často :confused:
5. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
jáji to nic není, ani u toma ani u káji, to jen že si to víc uvědomuju a sleduju ji po tom co jsem zkoumala tu diskuzi víš, prostě pitomá no. Normálně tam psali že po očkování třeba děti co mluvily přestaly mluvit :confused:
5. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Hani prosim tě Kája je v pořádku a bude v pořádku, nečti toooooooooo

i když co si budeme povídat , jsem stejná
5. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
stejně za to můžete vy, když tu nejste a já nemám co dělat tak šmiruju jinde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
tak šmíruj do lepších diskuzí :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
nápodobně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
já šmíruju ale když ani v lednovkách nikdo nekecá tak co má člověk dělat viď?? :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.