• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Dobré ránko :wink:
6. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
katko co vůbec ta myčka, už ti myje? mně zase blbne :angry:
6. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
kampak se všichni poděli? :confused:
6. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj Hani, já jsem tu :wink: my jsme už byly u doktora na krvi, dneska to byl fofr, Nelinka se mu moc líbila, poprvé jí viděl bez rýmy.Výsledky budou zítra, tak snad už dobré. A můžeme plavat, jupííííí :wink: co Kája?
6. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
a abych nezapomněla, váží 9100g což je na nás velký úspěch :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
No tak super, to Nelinka hezky přibrala :dizzy_face: Tak držím palečky ať tentokrát plavčo ustojíte :wink:

Kája snad dobrý, teď chrupe, přijde mi že se vyrážka začíná pomalu ztrácet, stolice normoš, teplota není.Do konce týdne ji nechci moc tahat mezi lidi, ale snad už to bude ok :wink:
6. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak to je dobře :slight_smile: tak snad už máme všichni nemoce vybraný :wink:
6. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj Hanko a Marti, to jsou dobré zprávy z vašich domovů.
6. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
No to by bylo fajn :wink:

dneska je teda ase kardinálně hnusně, teploměr hlásí pouhých 11 stupňů :confused:

normálně, včera mi volal Honza, že jak spada v Rakousku ta lavina, tak tam zemřel jeden jeho kamarád :cry: Teď jsem si o tom četla a je to hrozně smutný, protože to vypadá že byli vybevný i těma lavinovýma pípákama jenže kvůli špatnému počasi je záchranáři hledali až druhý den ráno a to bylo pozdě :frowning2:
6. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Hanko, tak to je smutný:frowning2: :frowning2:. Ale stejně nechápu proč lezou na ty hory nééé na vyznačených turistických cestách.
6. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Hani to je hrozný, včera o tom bylo ve studiu 6 mluvili s nějakým skialpinistou a prý tam šli odpo kdy je vysoká teplota, proto to spadlo :frowning2: je to strašný, 5 lidí mladejch! :cry: :pensive:
6. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
no já o tom moc nevím, jen co jsem si teď přečetla, podle rozhovoru se záchranářem to nemusela být úplně jejich vina, nevím. Každopádně to smutné je.

Holky něco veselejšího, jukněte na tohle video, je to moooc heký http://youtube.stazeni-zdarma.cz/327-nakupovat-s-maskou-zlodeje.htm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Tak jsem holky napsala tu stížnost na poštu, jsem zvědavá, co mi napíšou tentokrát, ale fakt mi už lezou na nervy. Jsem vzhůru od 5.50, kdy se klouček prostě rozhodl dál už nespat a ještě jsem nebyla schopná se převléci z noční košile:slight_smile: :slight_smile:.

A jdu konečně objednat jídelní židličku, lžičky a nějaké mističky atd... Holky, co všechno potřebuji když začneme dávat ty příkrmy - ať už domů nebo na cesty?
6. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Alčo přesně to co píšeš, židličku, lžičky, mističkya bryndáčky :wink:
6. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
já krmím stále v autosedačce, vyhovuje nám to lépe :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Marti, my autosedačku nemáme, tak koupím židličku.
A jaké mističky jsou dobré? Poradíš mi? Bryndáčky už máme.
6. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
ali jesti tě to uklidní, tak tu taky sedím v pyžamu :zipper_mouth:

lžičky - doporučuju dlouhé, aby se ti dostaly i do vetší přesnidávky a nebyla jsi zapatlaná (mně se osvědčili z DM babylove, jsou tam 3 kusy a stáli myslím 60 kaček), pak jestli budeš vařit, tak nějaké mističky co se dají zamrazit, nebo se občas hodí i na cestování - máme tyhle a nemůžu si je vynachválit http://www.babyrenka.cz/10-krmime-miminko/misky-a-talirky/tfy-misky-s-vicky.html, pak jsou dobré ještě takové kelímky od Aventu - Via, ale ty jsou dražší. Jinak já využívám hodně termosku, ale spíš na UM. A hodí se i nějaká termotaštička když někam jdeš kde nebudeš moct jídlo ohřát, tak si ho ohřeješ doma a dáš do té taštičky, super je s vrstvou thinsulate os Aventu :wink: Velké mističky my teda zatím neupotřebili, příkrmy jí dávám buď z těch skleniček ve kterých to je, nebo z těch malých mističek, kaši dělám do našich porcelánových misek, ač tu ty velké plastové mám. Pak je dobrej takovej ten igelitovej bryndák. Ad židlička, já bych třeba koupila nepolohovací jako je ta z ikey a tak. Naše máma zase doporučuje takovou schůdkovou dřevěnou, která roste s dítětem, najdu odkaz :wink:
6. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
tenhle typ židliček http://www.spuntik.cz/storchenmuhle-zii-2009-jidelni-zidlicka/ dělají moře druhů
6. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
jinak my zatím krmíme v lehátku FP, do autosedačky bych ji nedala, madam je čuňátko a já taky, potah lehátka už jsem musela 2x vyprat, takže nechci aby měla autosedačku zaflákanou
6. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Hani, děkuji za obsáhlý příspěvek plný rad a typů:slight_smile:.
Na prázdniny, kdy budeme (snad) většinu času v Rumburku, naši koupili nějakou dřevěnou židličku jídelní (která se pak dá i rozložit na židli a stoleček) a já koukala domů po Cam Campione. Ty mističky jsou pěkný:slight_smile:. Kelímky od Aventu mám - do nich jsem odstříkávala mlíko a dávala ho zmrazit.
6. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Baf holky :wink:

Hani myčka už je úplně normální. Udělala to 2x za sebou a pak už ne, tak nevím, co to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A s tím kamarádem je mi to líto :cry: A to mi manža bude tvrdit, jak je to bezpečný sport. Trochu koketoval s horolezením, ale já mu to zatrhla :angry:
Jo a super, že se Kája lepší :wink:

Martí taky super, že Nelinka už je bez rýmy a krásně přibrala :grinning: Jste šikulky.

Alí já mám mističky a lžičky opět od Lamaze, ty lžičky jsem ti už psala, ty mističky jsou melaninové a nejdou do mikrovlnky. Jako ani mi to zatím tak neva, páč skleničku ohřeju tak, jak je a pak to vykydnu do misky :slight_smile:
No a na cesty, já mám zatím termoobal na láhev, kam jsem koupila menší láhev, aby se mi pod to vešla i sklenička, strčím do toho i lžičku. Jinak zatím nic jiného nemám. Koupím ale asi samostatný termoobal jen na skleničky, páč za nedlouho začneme i s ovocem a pak budu tahat i 2 skleničky a to by se mi s lahví nevešlo.
6. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
no vidíš, tak ty kelímky ti bohatě stačí, ty mističky jsou jen o fous větší, ale zase jsou hezký :dizzy_face:

tu rozkládací židli máme u našich po tereze taky, je dobrý že se to dá použít i normálně, když si chce dítko malovat a tak, ale jinak jsou dva tábory lidí, někdo na na nadává, jiný chválí...
jinak ad ty židličky, já nevím no, ale přišlo by mi líto dát 2-4 a víc tisíc za tyhle vysoké plastové židličky, jednak víc věřím dřevu než plastu a pak mi tak nějak přijde že tam později už nebudou chtít být, ale nevím no.
6. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
katko ty budeš to ovoce ohřívat? :confused:
6. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Hani ne, ale když bude venku 30°C ve stínu, tak bych to ráda udržela v nějaké rozumné teplotě :grinning:

Jinak k židličce, my teda máme plastovou :sweat_smile: Sehnali jsme ve slevě Babypoint Galileo, dali jsme za ní 1500.
Je i houpací a dá se pak dá ta sesle nízko, že si tam dítě může nalézt samo. Tak uvidíme, jak do budoucna, zatím v ní Bětka jí a neprotestuje :grinning:
6. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
jo no vidíš, mě nenapadlo,že by se to naopak samo ohřívalo :grinning:

já nejsem apriori proti plastovým židličkám, dokonce se mi i líbí, ale chtělo by to větší byt, páč ty hezký jsou docela obludy velký. 1500 je docela slušná cena oproti třeba 3500 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani jsem netušila že se to dá dát až dolů...no vidíš, tak je to jen můj pocit že se tam pak dětem nebude líbit :grinning: my nemáme ještě ani velkej jídelní stůl :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
No já myslím, že by mohlo. Budu mít lepší pocit, když to budu mít v termoobalu :wink:

My jsme chytli výprodej skladu, původně stála nějakých 2600 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A óbr byt nemáme, ale obývák je velký a židlička se naštěstí vejde. :wink:

Vařím Bětce brambory a chci jí to smíchat se lžičkou mrkev a květák, tak snad mi to nehodí na hlavu :grinning:
6. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
tak jsem vás jen rychle prolítla - aby mě nic neuteklo :grinning: a jdu napsat taky pár řádků :slight_smile:
Dneska jsme spali do 8, takže tady poletuju a nevím, kde začít. Odpoledne jdeme na očkování, na meningokoka, a vy tady zrovna vedete takové téma :wink: Hani....Kubík taky dělal mosty, ale mně to přišlo spíš úsměvný, jak je šikovný, nenapadlo mi, že by to mohlo mít jiný význam....
Jak jste tu psaly o těch mističkách....ty jste objednali na netu nebo někde koupily?? :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
vladi no mě přišlo divný že to dělala uprostřed noci s brekem víš, nikdy dřív to nebylo, ale jinak se už zdá v pořádku, akorát v noci se častěji budí s pláčem :cry:

já jsem ty mističky koupila u nás ve špuntíkovi (kamenný obchod, ale mají i eshop) ale minulý týden jsem chtěla ještě jedny a už je neměli. Jinak se dají sehnat na netu :wink:
6. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Hanko, Špuntík je fajn obchůdek, viď? Také jsem tam ráda chodila a získávala rady a inspiraci. A něco tam i nakoupila:slight_smile:.
6. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Tak s Ondrou máme novou zábavu - nafukovací míč:slight_smile:. Hážu mu ho a on ho odkopává, sám do něj kutálí:slight_smile:.
6. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.