• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Tak Bětka je v postýlce, ale zatím tam pláče :frowning2:

Alí tak to je dobrá zábava :slight_smile: . Mě už často dochází nápady.

Vladi tak snad očkování zvládnete v pohodě. Ale je to určitě meningokok? Ten se totiž dává až ve 2 letech :fearful:

My máme Hajísky. Jako chce se mi tam, když prší, ale co nadělám

A Bětka řve, tak jdu za ní.
6. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
jo a Kačce děkuju za recept, určitě ho zkusím.... :slight_smile:
Tak to jo, Kubík to dělal na gauči a nebrečel u toho....tak možná proto se mi to zdálo roztomilý....kdyby u toho řval, taky by mě to bylo divný....
Ty lžičky si koupím v DM, je tady u nás asi rok a jsem tam furt.... :slight_smile: a možná by tam mohli mít i mističky, okouknu to :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
to je ten meningokok C a ten se dává od 2 měsíců, a A+C od dvou let pak....to je stejně pořád peněz za to, kdyby člověk aspoň věděl, že to k něčemu je....Lucku teď dávám na tu rakovinu děložního čípku
6. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Vladi nemáš zač :wink:
Aha, tak to jsem nevěděla, že se očkuje nějaký meningokok i takhle :wink:
Hele nevím, snad to nějaký účinek má teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A rakovinu čípku, to je rozumný. Už dvě kolegyně měly problém, naštěstí jen blbou cytologii a pak to bylo v pohodě, ale dobu žily ve strachu :sweat_smile: :confounded:
6. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Katko, mně také docházejí nápady.
My jdeme odpoledne na Robátka, ale do toho počasí se mi voubec ale voubec nechce, sakryš.
6. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
NO snad jo, doktorka mě to doporučovala, tak doufejme, že jí nejde jen o "kšeft" a hlavně, mě to slovo meningokok děsí ,když to vidím v tv....všechny děti na to mám :slight_smile:
Taky vám ty očkování prenevar atd. píchají do stehýnka??? :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
No, tak já teď díky tobě jeden mám, ale chybí mi k tomu ten nafukovací míč :sweat_smile:

A na Hajísky se mi do tohodle počasí taky nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co bych pro Bětku neudělala, že? :grinning:
6. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky,

mno tak noc fuuuuj, jako ve 23:15 se vzbudil dostal UM a nechtělo se mu spát takže blbnul v postýlce do 0:10 cca , pak se vzbudil ve 2:45 a furt sebou mlel, sem myslela že ho zabiju, oči dokořán, tak jsem mu dala cucnout a převázala tu zavázanou ruku plenou a chrupal do 7:30 a pak od 9 do 11 se mnou ale to jsem ho 2x v posteli kojila a u toho jsme usli
6. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
No tak vidíš Jáji....to je náhodou moc hezký....ty budeš odpočinutá.... :slight_smile:
Ty jo venku je tak hnusně, prší, vítr fouká, doufám, že přestane - nejpozději do půl 2 musím vyjít na to očkování....a autem se mi nechce, tahat tam pak po poliklinice tu autosedačku....
6. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Vladi, jj, hexu i prevenar jsme dostávali do stehýnek (vždy na střídačku - hexa do pravého, prevenar za 14 dní do druhého:slight_smile:).
6. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak už máme výsledky krve, dnes to bylo rychlé, takže jaterní testy už jsou v pořádku, leukocyty má stále zvýšené, ale je to lepší než před týdnem, takže to asi chvilku potrvá než to klesne na normál hodnotu.
Nám dávali hexu do zadečku, k prevenaru jsme se bohužel zatím nedostaly, snad v červnu, bude-li ok......
6. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
Nazdáááár :slight_smile:
Tak nejdřív blahopřeju Nelince k pěkné váze, je to šikulka, že přibrala i přes ty nemoci. A výsledky jsou taky lepší, tak to je fajn :slight_smile:

Štěpán dostává hexu do stehýnka a prevenar by měl dostat až koncem května, ale ne prevenar, ale tu novou vakcínu synflo... něco, teď si nevzpomenu :grinning:
Brokolici už mi pěkně papá, tak zítra zkusím něco jinýho. Holky nevíte kdo vyrábí tu dýni??? Ta prý dětem moc chutná, ale já jí dneska v drogerii nesehnala.

Vladi to očkování proti rakovině děložního čípku vřele doporučuju. Já s tím měla problémy a žila jsem asi rok a půl v nejistotě co se mnou bude :unamused:
6. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak jsme zpátky ze cvíča a už nikam nejdeme. Je tam hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nelince gratulujeme k lepším výsledkům a ať už je vše jen dobré :wink:

Kačí snad Hipp :astonished: . Já to chtěla taky zkusit, ale přišlo mi to jako divná kejda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Asi se ale odhodlám.

Bětka mi dneska ke konci plivala zpátky mrkev s bramborem :angry:
A včera měla zeleninu s králíkem a to krásně vonělo a i to chutnalo mě, tak to zblajzla v pohodě. A dřív i tu mrkev s bramborem, ale dneska jí to úplně nejelo. To má ovšem lady blbý, páč má v lednici ještě dvě skleničky, který musí sníst :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
Kačko a ty už dáváš maso?? Po jaký době jsi ho začla dávat? mě říkala doktorka, tak po 14 dnech. Jinak mrkev a i ta brokolice jsou mega hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Kačí tak asi tak nějak. Já už dokrmuju od 21.4. No, dala jsem jí ho o pár dní dřív, ale asi to neva :pensive: Neměla žádnou reakci, ani nic jiného, kaká dobře, takže v pohodě. :wink:
Tak mrkev je hnus, ta brokolice mi tak nevadila. A květák taky není tak hrozný. Ale já koupila nějakou s kuřecím masem a to mi nechutnalo. Navíc to byla taková řidina :stuck_out_tongue_closed_eyes: To s tím králíkem je hezky husté a fakt dobré :grinning:

A jinak FBI funguje a evidentně téma Hledám kamarádku v Praze je nějaké magické či co, páč Peťule už chodí asi jen tam a teď se tam objevila Sessile, která chodila k vám, pokud vím, ke Štírům :wink:
6. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
ahojtě :slight_smile:))

tak stále bojuju s kojením, furt se snažím do něj něco dostat ale je to bííííííída. Jinak mi začla kašlat, to abych se asi nenudila nebo co :sweat_smile:

pěkně se holky naučte příkrmy, budu chodit pro rady :grinning:
6. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Kačko no já jí tam taky načapala :astonished: Jako to fakt zírám, ona chodila nejdřív do listopadovek, pak s nám do Štírů jen chvilku a pak se po ní slehla zem... No dovný a Peťule už na nás teda totálně zanevřela :pensive: :unamused:

Mě přišla ta brokolice fakt fuj a to jí jinak mám ráda. Mrkev taky a nic jinýho jsem zatim nezkoušela, mám tu ještě květák a špenát s bramborem. A zítra asi zkusim dát samotnou vařenou bramboru, budu taky mixovat tim tyčovym mixérem jako Ty :grinning: Jen musim zjistit jakej nástavec na to použít, máme ho krátce, tak to ještě nemam zmáknutý :grinning: :grinning:

Jáji jsi fakt dobrá, že držíš s tim kojenim :slight_smile: :wink:
6. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
katch...dobrá jo? jsem akorát vynervovaná, protože nikdy nevim kolik UM a zda vubec udelat, nekdy udelam a on nechce a ja to vylejvam, tak se muzu vzteknout, no des bes

chtela bych kojit ale nevim jak to jeste rozjet zda to vubec pujde
6. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Kačí aha, tak to je fakt divný teda. Beze slova vypadnout jak cukrář :angry:
To mě taky trochu mrzí, že Peťule ani nenakoukne a neřekne, že nemá čas nebo tak něco. :pensive:
Samotnou bramboru mi Bětule nakonec nejedla, a to jsem jí tam stříkla MM :rolling_eyes: Tak uvidíš, musela jsem jí pak do toho zamíchat mrkev. Špenát s bramborem jí chutnal. :wink:
Já jsem teda ale jen tu mrkev testovala po lžičkách, jinak jsem jí pak už vše dala rovnou celou skleničku :sweat_smile:
A já to mixuju v té nádobce s nožema. Mám ještě ten tyčový nožový nástavec, ale to bych dělala asi 100 let, než bych to vše rozmixovala :grinning:

Jáji já vím, že je to na nervy. Tak se musíš rozhodnout, jestli to chceš dál zkoušet nebo ne. A když ne, tak být tebou bych si radši zašla na gyndu pro prášky na zastavení laktace, abys nedostala znovu zánět.
Nicméně pokud si po kojení UM nevezme, tak dle mého hlad nemá.
Kámoška taky kojí á 2 hodiny, jen když jedeme v kočáru, tak jí Mates spí třeba 3 hoďky a jídlo nechce :wink:
6. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
ducky...no někdy brečí hned po kojení , někdy ne, ale on mi vydržel 3 hodky a teď s bídou 2 :( no zatím kojím, piju meltu, caro, teď začínám kojo čaj a začnu nealko pivo
6. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
A určitě brečí, že má hlad?
Tak uvidíš, to kojení neleze do peněz :sweat_smile: Třeba se to ještě rozjede a když ne, tak holt přestaneš a budete na UM. Nebudete ani první ani poslední :wink: Důležitý je, aby byla spokojená máma a dítě a jestli vám k tomu pomůže UM, tak je to fuk :wink: :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Jáji hele jestli Tě to moc stresuje, tak je to začarovanej kruh, protože stres = málo mlíka :unamused: Navíc je to na prd, proč by Tomík měl mít vystresovanou maminku? To bych to teda asi ukončila, ale mluvim sama za sebe. je to samozřejmě Tvoje rozhodnutí. Ale na kojení svět nestojí!! I když je to určitě super a má to spousty výhod oproti UM, ale i UM má svoje výhody :wink:
6. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Kačko tak bětka nejdla samotnou bramboru, jo? Tak to jsem teda zvědavá co na to řekne Štěpulák :grinning: A taky mu zkusim dát znovu tu samotnou mrkev, tak uvidíme. Ale je to fakt sranda to krmení, akorát zatim nám to strašně dlouho trvá :grinning:
S těma holkama to je fakt divný, no :unamused: nevim jestli jsme třeba Peťuli něčím naštvaly, snad ne.
6. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
ducky...jo jo pak vyžahne třeba 60ml, před chvílí jsem ho kojila a vzal si ode mě jen 70ml, příkrm jsem nedala tak uvidime co to udělá
6. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
Kačí nejedla :angry: Taky jsem teda zvědavá, co ti na to poví :wink:
A nám to taky strašně dlouho trvá. Krmíme tou malou skleničkou a asi 30 minut. Ona totiž u toho otáčí hlavu na všechny strany, kope nohama a tak :angry: :grinning: A pusu ze začátku otvírá, ale pak jí to tam musím pěchovat :grinning:

A taky jsem o tom přemýšlela, ale snad jsme jí nenaštvaly. Taky nevím čím by to když tak bylo :sweat_smile: :confounded:
6. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Jaji: mě pomohlo to pivo a taky ta bylinka - pískavice (zvyšuje laktaci až o 50%)
6. kvě 2009 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jáji tak uvidíš. Bětka si ale taky brala někdy 70. A pak třeba 100, 120 a tak. A jestli máš v prsu 70, tak to je dobrý. To tam i máš podle mě víc, ale vzadu a Tomes je třeba línej to vytáhnout. Nevím. Nebo mu těch 70 v tu chvíli stačí :sweat_smile: , ale má dřív hlad :pensive: :confused:
6. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Ahoj Alí, jak se daří :grinning:
Pískavice, jo? To ani neznám. Ale já bych pak mohla kojit fotbalový stadion, kdybych to pila :grinning:
6. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Tak jsem konečně založila Štěpánkovi nový album, tak mrkněte jak pěkně papá :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
holky koupila jsem si homeopatika Ricinus a začínám je brát tak uvidíme

nealko pivo je v lednici a meltu a kojo čaj už mám v sobě :slight_smile:)))
6. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.