• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Kačí tak to se jdu podívat. Já snad někdy "dokopu" manžu, aby to dal na web :angry:

Jáji tak uvidíš, no :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Jo Ducky to mi připomíná, že jsem k Vám nakoukla asi předevčírem a vy to máte nějaký úplně předělaný, že jo? Jsem se v tom nějak neorientovala :astonished:
6. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Katchu fotečky krásný, Štěpánek je hrozně velkej, zdá se mi snad větší než Nelinka, ale to snad ne :wink:
6. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Kačí jj, je to předělaný, ale byla to nutnost. Předtím musel manža nahrávat všechny fotky znova a teď už nemusí. Jak totiž přibývaly, tak se to stávalo nesnesitelné :frowning2:
Teď jsem zjistila, že nefunugují, tak pak ti podám vysvětlení, kde co najdeš. :wink:
Jinak Štěpulák je suprovej a asi ti brzo poleze, když už je na kolínkách :grinning:
6. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
tak u nás se spinká, vypil 150UM a už je tuhej
6. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
U nás se taky spinká, dala jsem dneska poprvé před spaním Štěpánkovi čajík na dobré sny :grinning: Tak jsem zvědavá, ale vypil toho asi jen 50-60ml.

Děkujeme za pochvalu fotek.
Martí určitě není větší než Nelinka :grinning: Tipuju, že má teď tak 7 a půl kila a asi 67-68 cm.
Katko aha, tak to je jasný, že jste to museli předělat, to by byl pěkný vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky myslim, že Štěpulák brzy poleze a teda netěšim se na to, to bude honička potom :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jo holky teď nevim jestli jsem to tu psala, ale ty zuby mu rostou rovnou dva a je mi ho teda líto :pensive: úplně někdy pláče bolestí, je to takovej jinej pláč než ten jeho klasickej. Tak dávám Nurofen sirup proti bolesti a Mundisal gel jsem zkoušela na ty dásničky. Vypadá to, že to trochu zabírá :wink:

A chci se zeptat jak ohříváte ty příkrmy? jestli v mikrovlnce nebo ve vodní lázni (to mi říkala doktorka) :confused:
6. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Hezký večer, holky.
Tak u Vás všech už se spinká, jo? Já teprve teď uložila, ale zatím to tak nevypadá.

Katchul, gratuluji k zoubkům:slight_smile:. Štěpula je kus chlapíka. A čajík na dobré sny, jo? K čemu je prospěšný? Já prozatím stále a jen kojím, tak sbírám inspiraci:slight_smile:.

Jajinko, Tomášek je už klidnější a hodnější?

Jinak Robátka byla fajn, jen to počasí humusácký - déšť a ještě ten šílenej vichr. Po hudebce jsem byla u našich, aby si Ondráška užili zase po nějaké době a přijela jsem domů před 20tou.
6. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ali...noo je to lepší, dokrumuju když si myslím že má hlad, zatím to kojení fackuju jak se dá, od 17 hod jsem do sebe nalila 2x kojo čaj, meltu, pivko a homeopatika :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
My právě teď řičíme a ne a ne usnout, klasika.
6. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jaji, takže stále to nevzdáváš, jo?
6. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Alí ten čaj má být právě na to, aby v noci líp spal :slight_smile: je fakt, že usnul asi 15 minut po vypití, ale to byla spíš jen náhoda. A počasí bylo fakt šílenýýý, jsem zmokla dneska dvakrát :angry:
6. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jo?? Lepší spánek po čajíku? A jak se jmenuje, Katchul. Mimochodem pěkný fotky!
6. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ali...zatím se nevzdávám, dokud to půjde tak se budu snažit, zkusím všechny fígle :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Alí jmenuje se Dětský čaj klidné sny (od Lerosu). Ale dneska ho zkouším teprve poprvé. A děkuju za pochvalu :wink:
6. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Koukala jsem, že jste psaly o Petul, je to fakt divný, co?
6. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Divný to je. Tak mě teď napadlo, že třeba to nestačila tady číst, asi má teď fofr, přece jen dvě malý děti... a tamta diskuze je taková mrtvější :grinning: Ale mohla dát vědět.
6. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Holky tak já vám musím napsat, jak nás Bětka teď oba rozštápala :grinning: :grinning:
Manža jí uložil, přišel do obýváku, zapnul druhou stanici chůvy. Chvíli sedíme a najednou slyšíme takový funění.
TAk říkám manžovi, že Bětka si určitě zase hraje s tou stanicí.
Tak tam šel a přiběhl a prý pojď, to musíš vidět. Já tam přijdu, Bětka leží na zádech a hraje si s chůvou. Tak jsme se potichu řezali, načež Bětka zhasla světýlko na chůvě a to jsme se neudrželi ani jeden a vyprskli jsme smíchy :grinning: :grinning:
Ona si s ní už občas hraje, ale zatím vždycky hodila břicho a hrála si, ale tohle nás fakt rozštípalo :grinning:

Jinak Alí já mám teď doma biočaj na klidné spaní, ale přivezla mi ho kámoška v úterý, tak jsem ho ještě nevyzkoušela.

Kačí vy jste docela napřed, ne? Zuby,klek. Co se Štěpánkem děláš? :grinning: Mu předcvičuješ, ne? :grinning: :grinning: :wink:
Jak a kdy se ten čaj podává? Těsně před spinkáním? A po kojení nebo před? Pardon za možná blbé dotazy...
autor
Jééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bětka nás samo rozštípala :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
To je Štěpulík se rozjel:slight_smile:. My jsme si dneska regulerně sedli několikrát :astonished: . Ondru prostě nějaké banální přetáčení neinteresíruje, ale sedět a mluvit to je jeho - dneska řekl teta, fakt je super.
6. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Jinak Kačí k těm fotkám, když to otevřeš, tak vidíš sekci Bětuška. Tam je porodnice, šestinedělí, video a pod.
A hned pod tím je prenatální, leden, únor, březen. To otevřeš leden a únor, tak hned nahoře je malinká fotečka a vedle ní napsáno, kolik fotek album obsahuje. Když na to klikneš, tak se ti už otevře to album. A jak máš ty náhledy, tak dole můžeš listovat stránkama.
A když rozklikneš březen, tak nahoře už jsou rovnou podkategorie. Takže když se chceš podívat třeba na Volný výběr, tak na to zase klikneš a tam už pak zase najdeš jednotlivé fotky na x stránkách :wink: :grinning:
Jo a fungujou, já blb dala předtím místo http www :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
No já se picnu :grinning: Tak všichni říkali, jak si Bětka brzo sedne a nakonec budou všichni sedět dřív než my :grinning:
Alí a ja si sedl, přes leh?
6. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Katko tak to musel být pohled na Bětku teda :grinning: :grinning: A vy jí tu chůvu dávate do postýlky nebo kam? My máme pověšený na postýlce monitor dechu v čele postýlky u hlavy a Štěpulák si s nim právě poslední dobou taky hraje. Tak dneska jsme ho dali dolů až k nohám postele, aby na něj nemohl :grinning: Dělá to totiž pěknej kravál když s tim mlátí o tu dřevěnou postel.

Alí tak žádný návod na tom čaji neni, nám vyšlo krmení asi na 17,30 a před osmou jsem mu dala ten čaj. Jinak si myslim, že je úplně jedno kdy mu ho dáš, otázka je jestli by ho Ondrášek chtěl když je zatim jen na MM.
6. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Katko, no ještě to žádný úžasný sezení není, ale povedlo se mu to z velmi mííííírnéééého náklonu - ležel na sedačce a pod sebou malý nízký polštářek a šup - natahoval se po hračce a už seděl - to jsme celkem zírali. Ale ještě to za opravdové hačání nepovažuji:slight_smile:.
6. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Katchul, možná máš pravdu, zatím Ondrovi nic dávat nebudu - každá noc je jiná, pořád bohužel chodíme spát až před 21ní hodinou a někdy se vzbouzíme jednou (někdy i třikrát) za noc a budíček je většinou mezi 5tou až 6tou hod.
6. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Katko tak když to tak čtu, tak jsem z toho už teď zmatená jak Goro před Tokyiem :grinning: :grinning: No budu si to muset otevřít a zároveň číst Tvůj návod :slight_smile:

Alí to by mě taky zajímalo jak si Ondra sám sedne?? Štěpula to teda zatim neumí. Ale jinak sedí hrozně rád.
6. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Alčo to taky koukám, že Ondra sedí, Nelinka byla ve všem hodně napřed, ale sama bez podložení seděla až v 8 měsících....to fakt sedí stabilně? mně i dřív stála než seděla....
6. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jistě, že NEEEEEE!!!! Žádné stabilní sezení, Marti. Ondrášek je více na ten duševní než pohybový vývoj:slight_smile: :slight_smile:. Mluvit, zpívat a rozumbradit a nad vším přemýšlet - to je hlavně jeho doména:slight_smile:.
6. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Alí aha, tak Bětka se v lehátku taky přitáhne a už sedí :wink: Tak to jo, já myslela, že z lehu nebo že se točil na bříško a pak si sedl :wink:

Kačí tak asi jo, asi si to budeš muset otevřít a číst zároveň ten návod, páč nevím, jak bych ti to jinak popsala :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.