• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
A Gora před Tokyiem teda neznám :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Prostě se z toho lehu zapřel tak až si sedl - několikrát po sobě:slight_smile:, byl to roztomilý, jak z toho byl překvapenej a nakonec řekl Jéééé:slight_smile:.
6. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
No, jdu si dát něco malého k snědku a asi půjdu ulehnout.
Zítra konečně bez kroužků a námahy:slight_smile:, pokud bude hezké počasí půjdeme se jen projít a na poštu (opět jsem měla ve schránce, že nás nezastihli!!!! a to jsem dnes posílala tu stížnost). Je fakt, že jsme byli od 16ti v bazénu, ale že by pošta jezdila takhle pozdě???? Grrrrrrrrrrrrrr, já mám vzteka.
6. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Alí :grinning:
Mě dneska potěšila lektorka na Hajíscích, protože Bětku pochválila, že je celá hezky zpevněná. Ona totiž předvedla to svoje zvedání hlavy v lehu :grinning: , tak jsem jí říkala, že si chce furt sednout. A pak jsme dělaly dětma letadla, drželi jsme je hlavou dolů za ruce nebo za nohy a ona si vzala Bětku a pochválila jí. :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Alčo aha :dizzy_face: ono ani sezení není zdravé u takhle malých, tak jen at ještě hajaj, žádnej spěch, ještě se nalezou a nachoděj :wink: je to šílený hlídání, já jí beru sebou i na záchod, jinak vždycky něco vyvede, dneska snědla kus svíčky, snad nejsou jedovaté :frowning2:
6. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Alčo už plavate v bazénu?
6. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Martí cože :astonished: To je holka neposedná teda :pensive:
Já chci mít pro tyhle případy v obýváku tu cestovní postýlku a když půjdu na záchod, tak jí tam šoupnu, aby nemohla nikam ulézt :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Kačí ta už ochutnala věcí, včetně hlíny a prášku na praní :frowning2: je hrozná, otočim se a něco vyvede, naštěstí vždy včas zasáhnu :wink: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak hlásím, že jsem to Katko pochopila :wink: teď jsem si právě prohlížela ty fotky od Vltavy, jak je tam Barranďák a tak a jsou moc pěkný :slight_smile:
Ale ten seriál "Goro bílý pes" si pamatuješ, ne? :grinning:

Martí svíčku jsem taky ochutnala jako malá, určitě tam nic jedovatýho nebude :wink:
6. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Marti, ano, včera jsme byli v bazénu poprvé a bylo to moc fajn.
6. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Já vím, že by sedět ještě vůbec neměli, taky Ondru do ničeho nenutím a nechci aby to uměl brzy, až se mu bude chtít udělat cokoliv, udělá to:slight_smile:.
6. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ty jo, tak to se fakt už totálně zvencnu až Štěpán bude chodit a všude šmejdit a všechno jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale i švagrová mi řikala, že chodí s malou i na záchod a ona jí pokaždý nadšeně utrhne papír :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Martí tak hlína určitě v poho, ten prášek na praní mi z toho asi přijde nejhorší. No, i když oni pak ochutnají třeba i písek a to taky nic moc :grinning:

Kačí tak hurá :grinning: . A díky :wink:
A ten seroš si samo pamatuju, ale napamatuju si, že byl Goro zmatený před Tokyiem :grinning: :grinning:
autor
KAčí :grinning: :grinning:
Dneska na Robátkách jsem se taky zasmála - na Ondráška se tam sesypaly všechny holčičky - každá ho ošmatlávala až se z toho chudinka malej rozplakal :grinning: :grinning: . Tak ho maminka pochovala a pak už to bylo dobré a celkem na ně házel úsměvy.
6. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Alí teda, pěkně ho hlídej a všem říkej, že už nevěstu má :grinning: :grinning:
U nás jsme teda jen 2 holky a zbytek kluci :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
To je jasný, že má Bětušku:slight_smile:. Musíme se co nejdříve vidět, aby si ji připomněl a nerozbrečel se třeba taky:slight_smile:. Na cvičení jsme tři kluci a jedna holčička, na plavání jsme čtyři kluci a dvě holčičky a na robátkách jsme tři kluci a pět holčiček.
6. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahóóój, co řešíte?
6. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Markéta dneska říkala (lektorka), teda Ondrášku ty jsi tak rozumný a přemýšlivý - žádný tupý miminkovský výraz. To mne taky pobavilo a hlavně tohle říkáme už od malilinkata, že Ondra nad vším moooc dumá:slight_smile:.
6. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Tak to je v pořádku :grinning: Tak hlavně aby nám ho ty cizí baby neošmataly :grinning:
To je zajímavý, to rozložení pohlaví. My máme kolem sebe ale samé kluky.
6. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Hanko, všechno možný:slight_smile:. Třebas kroužky na který chodíme atd.
6. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
No, ono na to hraje i to plakání, že? Prostě by chtěl dělat jiný věci, ale nemá na ně ještě možnosti :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Katko, přesně, to si myslím taky, prostě by chtěl dělat už něco víc, ale ještě to prostě vzhledem k věku a dovednostem nejde. A tak je z toho možná vzteklej a některé věci ho nudí.
6. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Holky blíží se moje hodinka, chodim teď spát se slepicema :grinning: Takže jdu do sprchy... vyčůrat, pomodlit a spát :grinning:
Dobrou a klidnou nooooc :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Holky, já půjdu taky do hajan, chtěla jsem si objednat ty věci na papání, ale nějak do toho nemám chuť, snad zítra. Takž se hezky vychrupejte a brzy zase na písanou a snad i na viděnou!
6. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Kačí dobrou :wink:

Alí dobrou :wink:
6. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak já si dočítám a vy mizíte??? :cry:
6. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky já nevím co budu dělat, Kája se začla hrozně vztekat, ale to byste musely vidět. Je to kdykoliv během dne, když má jít spát, nebo leží na dece, sedí na klíně, je v lehátku... je to hrůza a vůbec nevím co s tím :cry:
6. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Hani já tu sem, balim na chalupu tak odbíhám :wink:
6. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jedete na chajdu jo? Super, má být hezky :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.