• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jo, s rodičema, Míša je pryč, tak abych tu nebyla s holkama sama, budu vegetit, mamka vyvařuje a těší se na hlídání Nelinky :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Já tu jsem, šla jsem se poňuňat s manžou, když to vypadalo, že všichni šly do hajan :grinning:

Hani a co dělá, když se vzteká?

Martí a kdy razíte?
6. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
ovšem to balení :frowning2: mám tašku jako hrom a to já tam věci mám, plná taška věcí Nelinky
6. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Kačí žádný ňuchňání, co já tady sama? :frowning2: :grinning:
frčíme zítra až dorazí Kačka ze školy, 4 dny bez koně!!!
6. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Katko vypadá to jako když bulí, ale je to takovej vyráženej brek, bez slziček a slyšíš v tom ten vztek
6. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Martí já nevěděla, že tu jsi :wink: A navíc je tady Háňa ještě, ne? :grinning:
Tyjo, 4 dny bez koně, to bude očistec :wink:

Hani tak to ti teda nezávidím, zlatý Bětky mručení :sweat_smile: Tak snad jí to přejde.
Já nevím, jestli by už na Káju zabralo tzv. zrcadlení. To,co dělá ona máš dělat i ty. Tzn. když se vzteká, tak jí máš napodobovat a má to mít ten účinek, že když ty děti vidí an tobě, to dělají ony, tak s tím přestanou. Ale Kája na to bude ještě asi malá :pensive: Na Bětku to třeba ještě neplatí. Ta se začne naopak gebit :angry: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
to bych mohla zítra zkusit, uvidíme, je to fakt hrůze a nevím kde to sebrala :angry:

holky dneska jsem pekla výbornej, jednoduchej jogurtovej koláč :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Hani zkus a uvidíš. Platit to má každopádně v pozdějším věku. Docela mě pobavilo, když tam psali, že když sebou dítě flákne vztekle na zem a začne se válet, tak to máš udělat taky. Pokud ti to ale třeba udělá v krámě, tak představa, že sebou flákneš vedle něj, je docela směšná :grinning: . Takže psali, že máš dítě beze slova popadnout a odejít z krámu a jít domů a tam, pokud by pokračovalo v nějakých scénách, tak máš teprve zrcadlit :grinning:

A písni recept. Já dělala tu prošívanou deku, jestli chceš recept, mám to v IP a není problém to přeposlat :wink:
6. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Katko tady, já to dělala s jahodama, ale jde to s jakýmkoliv ovocem :wink:
2 kelímky pol. Mouky,
2 kelímky bílého jogurtu
1 kelímek pískového cukru
1 vejce
1 kelímek rozehřátého mléka
Prášek do pečiva
Umíchat, vlít na plech, posypat ovocem a drobenkou a péct do zlatova
180°C cca 30 Minut
6. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Deku pošli, kouknu na to, ale jen jestli to je nenáročný a ne jako cheesecake :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
já prosím recept Kačíííí :wink:
6. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Hani já peču podobný, jen nedávám mléko a trošku oleje :slight_smile: je to rachlovka a moc dobrá :wink:
6. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Marti jj, je to mooooc dobrý, já to mám od jedný koníkovky a přišlo mi to hodně jednoduchý, tak jsem to zkusila a asi to u nás bude mít místo :wink:
6. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Jé Hani, tak to jsem ráda, tohle je recept, který jsem kdysi dělala a pak zapomněla a ty jsi mi ho teď připomněla. Jupíííííííííííí :grinning: :grinning:
Deku pošlu

Áááááááá, kdopak k nám zavítal od ledňáčků? :grinning: Si tam zase vykecáváš pusinu a sem ani ťuk :grinning:
Zlobidlo jedno. Ale taky ti to samo pošlu :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
holky sledujete některá dr. house?
6. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
já ho dělám každou chvíli, jen měním ovoce, už se těši až budou merunky, s těma je taky mnam :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
martí já zase na borůvky :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Hani nesleduju
ducky...mno jooo, když tu se občas řeší něco o čem nemám páru, viz příkrmy ale poctivě vše čtuuu :wink:

a já děsně ráda pečuuuuuuuuuuu, taky dle toho vypadám :grinning:
autor
Holky máte to v IP. Je to jednoduchý a hrozně dobrý :grinning:

Hani teď co opakujou tak ne, ale jinak ho milujeme :grinning:

Martí jj, s merňkama nebo s broskvema :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
no boruvkovej s drobenkou, mnaaaaaaam :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Borůvkovejjjjjjjjjjjjjjj :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
děkujiiiiiiiiii, zkusíííííííím

house sleduju ale čekám na nové díly :wink:
fííííha, jednoduchý jo?????jakmile to má tolik řádků tak to u mě asi nemá šanci :zipper_mouth: leda že by mi ho Katka upekla :grinning:

kačí takže jen v TV? My ho máme přes PC a teď jsme viděli 5x23 a House si to rozdá s Cuddyovou :dizzy_face:
nám se ho nechtělo stahovat, mě to bylo jasný že musí skončit spolu :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
já moc na seriály nejsem a pokud se to odehrává v nemocnici tak už vůbec, nemám ráda ani ordinaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Jáji takové výmluvy :grinning:

Hani tohle je ale množství na malý plech, že? Jestli si to dobře pamatuju :sweat_smile:
:grinning: já a výmluvy?? to nejde dohromady

jinak dítko se mi teď často budí jak má zavázanou jednu ruku ale jak zkusím obě tak je šííííleně vzteklej
6. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
jáji je to dobrý, teď jsme měli dva díly a oba moc pěkný, páč tam je Amber :zipper_mouth:

marti to chápu, pracovat ve špitále, tsk ti to musí trhat oči když vidíš co tsm vyváděj :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
Katko já ho dala na velkej a je to tenčí, ale nám to neva, jinak by to bylo lepší na trochu menším plechu :wink:
6. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.