• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hani fakt to je jednoduchý :grinning:
Ono to jen tak vypadá, ale v podstatě všechno naházíš do jedný mísy, ušleháš sníh.
Pak ten tvaroh, když tak o tom přemýšlím, dalo by se to tam kydat i lžící třeba :grinning:
A House a Caddyová mě taky moc nepřekvapuje, ale je to super :grinning:

Martí já taky nemám ráda Ordinaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Hani přesně tak, já u toho rostu, co tam je za hovadiny a o vztazích doktor sestra už ani nemluvim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Copak sestry s doktorama nemaj techtle? :grinning: Nemyslím teda všechny :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Amber? Vždyť umřela, ne? :astonished:

Hani já si to právě pamatuju, že když jsem chtěla na velký plech, dělala jsem 4 jogurty atd. :wink:
My máme radši tlustší koláče :grinning:

Martí :grinning: Profesionální deformace, co? :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
některé i mechtle ale to je všude, jen o špitále se to povídá a je to oblíbené do filmu :wink:
6. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
Katko jj umřela ale....dál ti to říkat nebudu, pak bys z toho nic neměla :wink:
6. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
marti :grinning:
autor
Holky já za chvíli uteču :sweat_smile: Půjdu čučet na Myšlenky zločince :grinning:

Tak přeji dobrou nocku a Martí, pokud by ses zítra dopo už nestavila, tak si to krásně na chaloupce užijte :grinning:
jsem zase mimo místu, Marti ty jsi zdravotník?
holky já mám dobaleno a frčim do vany a pak hají, tak dobrou všem :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Hani neříkej :grinning:

A už zdrhám :sweat_smile: :grinning:
já taky poběžím, musím pověsit prádlo, jsem dneska nakupovala pro káju v sekáči :zipper_mouth: a zfackovat kuchyň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ráno se staím, neboj :wink:
Jáji jo jo a je to venku, co :grinning:
Tak dobŕou noc všem :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
6. kvě 2009 ve 23:12  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak mám sbaleno, ještě dožehlim a můžeme odfrčet :wink:
7. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
Alí-Pri, tak to je super, že se máte fajn a snad ty budeš ten případ, kdy se to do 3 měísců spraví a Áďu už bříško trápit nebude :wink: A díky za vysvětlení k té bylince :grinning: Já to fakt naštěstí nepotřebuju, my jsme s mlíčkem v pohodě :wink: , ale Jájince by to mohlo pomoct.

Martí tak ještě to počasí, ne? Tohle je zase hnus, přitom dneska už mělo být lépe :angry:

Já si dneska opět pojedu pro ty letní gumy a tentorkát by to mělo už dopadnout. Předtím ještě musíme na Budějárnu do DM, páč už nám skoro došly skleničky :sweat_smile:
Jo a asi je u nás spurt či čo, páč už druhou noc se Bětule budí po 2-2,5 hoďkách :rolling_eyes: , akorát ten první zátah má delší, jenže to je mi na prd, páč to ještě nespím. :pensive:
7. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás se dnes vstáválo AŽ v 6,30 :slight_smile: A okolo 7 hodiny svítilo krásně sluníčko, teď teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dítě mi tu vztekle řve na koberci, to zas bude den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katko tak snad se to zase vrátí do normálu s tím spaním Bětušky :wink:
Martí tak to bude prima na chalupě, snad bude pěkně, mělo by už zítra být líp :slight_smile:
7. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Kačí tak teda u nás se aspoň vstávalo v 7.45, ale možná bych radši vstala v 6.30, kdyby Bětka spala celou noc :sweat_smile:
A Bětka mi kňučí v hracím centru :grinning: Já jí ale za chvíli popadnu a pojedeme :wink:

Jo a Bětka začala říkat mamamamamamama :grinning:
7. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Martí hezky si to užijte na chalupě

pri, to je teda dobrá pozice na kojení :grinning: já tedas když slyším pojem laktační liga, tak se mi ježej chlupy na těle, pro mě jsou něco jako sekta jen v trochu jiným oboru :sweat_smile:

katch vítej do klubu, taky tu mám jednoho protiváka
7. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Kačí to se máš Neli říká táta děda teta, ale máma neřekne potvora :grinning:
Hani neumim si Káju představit mrzutou, je to taková pohodářka :wink:
7. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Martí kdyby mrzutá,z toho se aspoň vyspí, normálně je to vztekloun :angry:
7. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
tak má asi špatný den jako každý občas, zítra bude lépe :wink:
7. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
ducky: taky doufám, že se jí to bříško zlepší...dřív jí bolelo každý den, teď už jen tak dvakrát do týdne...

vrana: já se taky musím smát, když jí vždycky kojím - jak tam nad ní sedím - fakt jsem jak ten skot :slight_smile: A ta laktační poradkyně co tu byla...ona se právě od laktační ligy odpojila protože nesouhlasila s některými jejími postoji - např. nenutit do toho dítě za každou cenu a ještě pár dalších drobností ... ale byla moc fajn. Aspoň si nebudu vyčítat (kdyby se mi to kojení nerozjelo tak jak bych chtěla), že jsem něco zanedbala nebo jsem něco mohla udělat a neudělala...prostě mám čistý svědomí ...

Tak já nás jdu oblíknout a jdeme k té Dr.
7. kvě 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
pri to je přesně ono, pro laktační ligu je právě kojení střed vesmíru, o nic jiného jim nejde a příliš neberou v potaz co to dělá s matkou :angry: tak to vypadá že jsi narazila na rozumnou paní, to je fajn :wink:
7. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Pri tak tuhle polohu při kojení jsem zkoušela jednou a je to naprosto strašnýý. Se Ti divim, zničíš si záda!! Všude razí heslo, že kojení má být příjemný jak pro miminko, tak pro matku. Nezkoušela jsi odstříkat a dávat to Adriance z flašky??

Hani jo, jo v klubu protivných a vzteklých dětí už dávno jsme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Holky, neuděláme teda příští týden ten srazík? Které dny můžete nebo nemůžete?
7. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
marti jasný, my nemůžeme akorát v út, to máme plavání a pak někdy má dorazit kámoška, ale nevím kdy, tak ji když tak řeknu ať přijede jiný den :wink:
7. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
tak my plaveme ve středu :slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Já zatim myslim nic nemám. Otázka je jestli dostanu štěpána do kočáru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se řvoucim hysterikem nikam nepojedu :frowning2:
7. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.