• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
My máme příští týden úplně plnej, ale to se nedá nic dělat...snad ještě nějáký srazík bude, abych vás osobně poznala...

Katch: já jí takhle nekojím pokaždý, ale víceméně vždy odpoledne, když už je unavená tahat...ráno a přes noc normálně na kojícím polštáři...

vrana:jj, byla fakt moc milá :slight_smile: a rozumná!!! Dokonce mi pro malou připravila UM
7. kvě 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
Katchu to fakt tak strašně pláče v kočárku? A zkoušela jsi ho posadit aby viděl ven, že by se zabavil, Nelinka co je na golfíku tak je v kočáru zlatá, ale byla teda i v hlubokým, ted je ale v kontaktu s lidma a na každýho chlapa řve táta :grinning:
7. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Hezký den!
Tak do klubu vzteklounů a hysteriků se řadíme už dlouho! Ale věřím, Hanko, že když na to nejsi zvyklá, jsi z toho mimo... Ono se to spraví.

Jinak my příští týden pořád něco, tak já bych nemohla:frowning2: a to mi bude veeeeeeeeeeeeeelmi líto.
7. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
no tak nevim, jestli příští týden vyjde, my vlastně ještě v pondělí nahrazujeme plavání co jsme chyběly a ve čtvrtek máme možná sraz za střední, ale to ještě neni stopro, takže pátek a to možná někdo jedete pryč?
7. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
hmmm, takže nemůže nikdo, tak nic, tak co ten další týden?
7. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
ten další týden můžeme ve čtvrtek 21.5., zatím tam nic nemáme
7. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
pro nás by byl čtvrtek taky dobrej, tak počkáme co ostatní :wink:
7. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Martí řve úplně strašně jen když se ho pokusim do toho kočárku položit :unamused: Ale samozřejmě to budu zkoušet dál a zkusim i ten sed. On z toho skorolehu moc výhled právě nemá.
Tak ten další týden to je na mě ještě daleko, to nevim jestli třeba už nebudeme na chatě. Tak uvidíme :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky,

Hani jsi mě pobavila, laktační liga - sekta, jsem se musela smát :grinning:

jinak noci začínají stát za prd, vzbudil se sám ve 23:20 dostal ode mě, vypil 70 ale víc nechtěl, pak byl děsně živej a chtěl si povídat, ale s plenou přes obličej usnul, budíček ve 2:45, to pěkně pil, dokonce jsem slyšela jak mu tam mlíčko pěkne teče, no ale pak vstávačka co hodinu a nahození dudlu, protože začal kopat nohama a všelijak sebou hejbat, co se to naučil sakra???
7. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
21.5. ??? u mě ooookkkkkk :grinning:
7. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
čtvrtek u nás snad taky ok, v pátek teda jedeme na velkej víkendovej koníkovskej sraz, takže asi budeme balit a tak, ale na chvíli snad můžeme :wink:
7. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Hanko, ahoj, kampak jedete? S říjnovkama?
7. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Ondru se mi povedlo uhoupat ke spánku a přenést do postýlky, asi deset minut spinká, tak snad ještě dá alespoň deset. Měla bych uklízet a něco upéci, odpoledne budeme mít návštěvu, ale vůbec se mi nechce.

A kde je to hezčí počasí, grrr. Chtěla jsem jít ven, no uvidíme.
7. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Ali se zářijovkama, kousek od Benešova, jmenuje se to Nová Myslivna, od pá do ne a bude nás tam kolem 20 :sweat_smile: Tak jsem mooooc zvědavá :grinning:
7. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Téééééééééééééda, to bude ale pořádná akcička:slight_smile:.
7. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
no pane jo, to bude megaveselo :grinning:
No to bude :wink: doufám že to všichni ve zdraví přežijeme, jsem docela zvědavá na 20 dítek pohromadě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani a to jedete jenom holky s dětma nebo i s manžílkama??
7. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
až spustěj všichni naráz :wink: a v noci nejlépe :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
jenom s dětma :wink:
7. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
holky mě švihne, už nám nad hlavou zase vrtaj :angry: :angry: :angry: to už je snad dva měsíce, kdo to má furt poslouchat :confounded:
7. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Hani a předpokládám autem :wink:
7. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Hanko, to vrtání je děs, také jsme to před časem absolvovali - sousedi vrtali a bořili asi měsíc.
7. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
jj, některé se dovezou sami, nás poveze Honza :wink: jinak by to nešlo, těch krámů co budeme mít s sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a plánujeme výlet pěšky do Benešova, to Benešov ještě nezažil, takovou výpravu :grinning:
7. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Nám teď pod okny sečou trávu - a to je hukot teda.
7. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
hihi to pak budete na nově v hlavních zprávách :grinning:
7. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
jáji no to víš :grinning:
7. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
tak to bude akcička, tak nám pak povíš, jaký to bylo :wink:
7. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
to rozhodně, budu mít i nějaké fotečky :slight_smile: hlavně jsem zvědavá jak to přežije hotel :grinning:
7. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
tak já se loučím, jdeme se najíst a jedeme :slight_smile: ukážu se v neděli večer, to bude dočítání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
užijte si všichni krásný pokud možno klidný a sluníčkový víkend :dizzy_face: pááááááá
7. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.