• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Nás tam bylo asi víc, tak 8 a někdo tam byl taky bez manžela. A trvalo to cca ty 2 hodiny, možná trochu míň.

Jáji tak moc držim palce, vypadá to fakt s Tvým kojením nadějně :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Teda holky to je na pytel, mám nějakou mizernou náladu, manža řek ať jdu s někým ven a já bych i šla a nemám s kým no chápete to??? :angry:
7. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
katch,,,díky, jedu v kojo čaji, meltě, pivku nealko a těch homeopatikách :grinning:
7. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Hani hmm tak to znám, to je fakt na prd :frowning2: Člověk by rád vypadl a nikdo takhle narychlo nemá čas. Já mám v plánu domluvit se dopředu nějak s kámoškama (bezdětnejma), potřebuju se totiž bavit o něčem jinym než o plínách a příkrmech a nevyspání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
katch jj, to jsem měla v plánu taky, jenže ty jdou domů za manžílkama nebo jedou pryč, tak jsem si říkala že vezmu i mámy od dětí a ty jsou doma s dětma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
No jo, klasika, tak víš co, jdi si místo toho koupit něco pěknýho pro sebe :wink:

JO a dneska se po roce a 4 měsích dostavila mrcha :unamused: No nechybělo mi to teda.

Jáji to jsem vůbec netušila, že nealko pivo je na mlíko. Mě hrozně nadýmá, tak jsem ho vůbec nepila když jsem kojila.
7. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
katch...no jooo prej jo :grinning:

jinak si hezky koníkuju a najednou kouknu na Toma a on leží na dece na břiše :grinning: ruce teda chudák pod sebou ale i tak dobrý
7. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahoj Jajinko, tak to je super s tím kojením, že by se tak rychle dostavily první bezvadné výsledky???
7. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Jmiso, ahoj, na prohlídce sálu jsem byla taky sama a bylo nás tam asi 8. No, a jsem ráda, že jsem tam byla, alespoň to člověk všechno viděl na vlastní bulvy.
7. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
Katchul, tak mrcha, jo? No, taky se na ní netěším...
7. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
Jinak Ondra dneska spinkal jen 2x patnáct minut, takže teď to po kojení zalomil, ani se mu nedivím. Snad bude chtít kolem té 21ní hodiny spinkat na noční spánek.
7. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Holky, tak jsme zpatky z prochajdy. Pokoupila jsem v lekarne a drogerii, tak snad nam brzy ty opruzeniny zmizi.
Prcek mi ted usnul pri krmeni, vubec ho nezpoznama, on nechce papat :astonished: Snad nebude vyvadet v noci :unamused:
7. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
no holky jsem to zakřikla, po večerním kojení si vzal 90UM :frowning2:

hrusti...byl ten mudr starší? a takovej jako odměřenej?
7. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Nazdar vy ukecaný baby :grinning:
Jsem byla na prochajdě, pak jsme v parku počkali na tátu a šli domů s dortíkama :grinning: Bětku jsem měla venku z kočárku, páč mi tam poplakávala :sweat_smile:
Jo a zkoušíme zase kaši. Dala jsem pár lžiček, Bětka měla oči dokořán, kopala nohama a pusu otvírala tak, že jsem jí nestíhala :grinning: Začneme ale opatrně, aby zase neměla krev v kakání :frowning2: Tak nám držte palce.

Jáji to je super, tak třeba budeš dávat jen na noc UM (a snad se lépe vyspíš) a přes den budeš kojit :wink: I takhle by to bylo dobrý, tak nevěš hlavu a raduj se z pokroku :grinning:

Hani tak to je pech s těma kámoškama :frowning2: Já zatím ani choutky nemám, ale když se povede ta kaše, tak možná vyrazím, páč manža by tudíž mohl Bětku obstarat večer sám :grinning:

Kačí tak vítej do mrchovskýho klubu :angry: . Ale já pně kojím :angry: , tak mě to zaskočilo. :zipper_mouth: :fearful:
7. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
ducky...však jooo, no v noci líp spát nevím, teď se naučil kopat nohama takže se tím budí a mě taky :confounded:
7. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Tak Bětka naštěstí kope nohama jen přes den :grinning:
V noci spí :wink:
Však on se Tomík taky sklidní. :wink:
7. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
no my vždycky máme nějakou novinku, on s nima jakoby háže ze strany na stranu a k tomu ta volná ruka a dílo je dokonáno :grinning: kdyby zlepšil spaní tak je zlaté dítko
7. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Jáji no tak on se chce točit na boky a nemůže. Jestli spí stále v zavinovačce. Možná by jste měli zkusit třeba ten spací pytel. :astonished:
7. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
ten máme ale on neusne, jak má volné obě ruce :frowning2: a je fakt že se snaží točit na bok
7. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Tak nevím, ale kdyby se mohl otočit na bok, tak se otočí a je klid a spí dál. Takhle ho podle mě probouzí to, že to zkouší a nejde mu to :wink:

Nic, jdu čučet na hokej, stejně to tady nějak nežije :wink:

Papa
7. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
zítra to zase zkusíme a uvidíme co se stane, horší je že se taky budí když mu vypadne dudlík
7. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tak jsem doma.
Bylo nás tam 8 matek a 7 otců, dost nával. PA byla taková mladá, hodně mladá. Povídání bylo dobrý až na jednu věc týkající se dolsinu, kdyby to tak bylo ve skutečnosti...
Zrovna vůbec nikdo nerodil, i ambulance prázdná, na šestinedělí na pokojích většinou po jedné a i nadstandard byl prázdný. Takže jsme všechno prohlídli, tedy krom toho šestinedělí ve 2.patře, tam jsme jen mohli nakouknout do chodby.

Na ambulanci byla vskutku protivná sestra, no zrovna končila Ordinace nebo VKV, tak jsme ji evidentně vyrušili.

Na těch porodních sálech bylo tedy dost hrozný vedro, si to nedovedu představit v létě, když je vedro i venku, to tam musí být peklo.
7. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
no tak holky, dítko je vzhůru, probuzené až běda tak je s náma v obýváku, nevím co se to naučil a nevím co s ním dál
7. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ráno,
tak my už se popelíme v obýváku. Vstávala lehce před 6 na jídlo, pak jsem myslela že ji ještě zlomím na chrupandu, ale nezdařilo se. Tak tu surfuju a čekám na ...a zase ta Lucie!

jmisa nebyla ta PA taková hubeňoučká blondýnka? a jinak to na tebe udělalo jaký dojem? myslím že vedro na sále ti bude jedno, jednak budeš téměř nahá a pak na tyhle věci jako vedro moc nebudou myšlenky :wink:
8. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
Hezké ráno,
taky mám, Hanko, puštěno.. A zase ta Lucie! :slight_smile:
My jsme vzhůru od 6.30, opět úspěch s tím, že dnes v noci bylo pouze jedno kojení, paráda:slight_smile: :slight_smile:. Kéž by to tak bylo i dál. Manžel jel fotit ptactvo, takže jsme tu zase osiřeli. Jdu se nasnídat a určitě vyrazíme na prochajdu, možná i několikrát během dne...

Tak mějte hezký sváteční den, zatím pa.
8. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj.
Vrano, nee, byla to tmavovláska, delší vlasy, ona se sice představovala, ale to se mi vykouřilo z hlavy.

Čekala jsem to prostředí horší, zastaralejší, ale ambulance, i většina těch porodních boxů je pěkných. Krom toho jednoho, co je společný s tím novorozeneckým boxem, ten neměl to hezké moderní polohovací křeslo. :grinning:

NA nadstandardu jsme koukali i na novošky, jeden byl zrovna na "solárku" a asi 3 tam spali v postýlkách.
8. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my máme za sebou snad ještě ukrutnější noc než ty 2 předtím. Bětka se vzbudila ve 23.45, pak v 1.30, 2.30, 5.29 a v 7.29 mě vzbudila :frowning2: Tak já nevím, jestli máme spurt nebo jestli to třeba nejsou zuby nebo prostě co se dějééééééééééé :angry:

Dneska se chystáme taky jen na prochajdu, manža musí dopo dělat něco do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale zítra jedeme na výlet a i s kamarádama a Matýskem :wink: , tak to se moc těším :grinning:
8. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ranko!
Kaci, koukám, že dneska byly asi erupce na slunci, tedy asi spis na mesici. My jsme meli taky silenou noc. Prcka trapily prdiky, tak byl skoro porad vzhuru. Kapicky, fenyklovy caj, ani pytlik s pecickama nepomohly. V 7 hod. rano kdyz spustil hysterak, tak jsem prosila manzu, at si ho na chvili vezmu. No a ta nase potvurka usnula. Manza pry mu pustil teletubbies a houpal ho v kresilku a prcek zabral :slight_smile:

JMisa: Ja jsem mela na kurziku takovou hubenou blondynu. To je pravda, ze na tech porodnich boxech je vedro, ale pak nejake vedro resit nebudes :wink: Me pri porodu soupli na ten velky porodni box se sprchou, byl asi jediny volny, ale na sprchu faaakt nedoslo :wink:
8. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
jmisa nám při kurzu říkali, že na ten starý box dávají úúúúplně minimálně, když fakt není jinde místo, ale že se to moc neděje :slight_smile:

Tak držím palce.

My akorát s manžou vymýšlíme, kam bychom dneska vyrazili na výlet, venku je nádherně, škoda toho nevyužít. Zítra jedeme na grilovačku ke známým :wink:
8. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Nam dneska dorazi na navstevu moji rodice. Mamca je cela zhava na prochazku s kocarkem, tak pujdeme do Hostivarskeho lesoparku kocikovat :slight_smile: Venku je fakt moooc pekne :slight_smile:
8. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.