• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Peti tak u nás už jsou erupce třetí noc :grinning:

Hani tak už jste něco vymysleli? :grinning:

My půjdeme až odpo, tak snad počásko vydrží :slight_smile:
8. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Ja doufam, ze u nas to bude prechodne, jinak ze me bude chodici nevyspala troska :grinning: A to jsem Honzika tak chvalila, ze vydrzi spinkat i pet hodin... kde jsou ty casy :frowning2:
8. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Peti spánek se strašně mění. Ještě i nám a to už je Bětuli půl roku. Takže když spí, spi taky, i třeba přes den. :wink:
Každopádně já doufám, že už si Bětule taky dá oraz :rolling_eyes: a nechá mě vyspat.
8. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
dejte pokoj se spánkem, to co předvádí to naše dítko tyhle noci je děs
8. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Jáji tak čtu, že taky nejsi zrovna svěží a na pohodu :grinning:
8. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
ducky...jo jo dneska byl v te dece jeste ve spacim pytli a tolik sebou nemlel
8. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Kaci, je nemuzu pres den moc zabrat. Kdyz uz si lehnu, ze se jako na chvili prospim, tak prcek zacne zlobit :rolling_eyes: Navic tenhle tyden mam doma manzu, tak jsem se snazila delat teply obed, ale od pristiho tydne na to prdim a bude studena kuchyne :grinning:
8. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Jáji tak super :wink:

Peti teda Bětka v tomhle věku prospala skoro celý dny a noci :sweat_smile: Že by jsi měla doma nespavečka už od narození? Kolik tak spí za den a noc?
8. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
hrusti...mě taky neprospal Tom celej den, jestli tě uklidním

ducky...no ona mu možná byla zima, jak je odkopanej a ty nohy má venku, takže dneska jde zase do pytle a až si na něj zvykne tak ho zkusím nezavinout
8. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Jáji tak snad si zvykne :wink: Bětka fakt nespí v ničem jiném a je to super :grinning:

U nás byl záchvat plakání a nevíme proč. Ale už je dobrá, tak snad :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
u nás jsou občas hysterické záchvaty denně, už ho prostě budu nechávat vyřvat, kašlu na to, je vyčůranej jak mraky
8. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
U nás to nebyl hysterák, spíš jí něco trápilo :frowning2: Ale už je v pohodě. :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
vy máte zlaté dítko, závidím :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Kaci, prcek spi mezi krmenim tak 1 - 1,5 hodky, v noci vydrzi dyl. Ale ted nas zacaly fest trapit prdiky, takze se cely den krouti, i pri spani a pri krmeni. Ted jsem vyhrabala tu masticku Pupik a zkusila jsem mu to namazat na brisko. Tak uvidime :confused:

Babi s dedou ted odjeli. Babi z nej je cely hotova, celou prochazku vezla kocarek, aby si prcka uzila :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
Jáji hodná je, ale taky umí zabrečet. Většinou jí ale něco trápí, jenže když nezjistím co, tak jsem z toho špatná :frowning2:

Peti tak to je fakt nespaveček, Bětka prochrněla třeba 3 hodiny mezi kojeníma. Ale jí teda prdy netrápily.
Zkuste mu i zacvičit nožičkama. U nás zabíralo (když jí párkrát prdy trápily) položit na zádíčka, nožičky přitlačit k bříšku. Takhle několikrát. Pak jsme jí položily na bříško, ona se tam kroutila, pěkně si to bříško pomasírovala. Nakonec jsem jí zvedla a v náručí jí stulila do klubíčka. Vždycky se vyprděla :wink:

U nás teď vyrazil táta s dcerou, mě se nějak nechtělo, navíc chodím celý týden, tak dneska budu doma. A než přijdou, tak udělám puding, ať si pak dáme ke kafíčku :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Hezké odpoledne,
Hrusti, naše dítko už od malilinkata přes den spí minimálně, to Tobě spí docela hodně (na naše poměry) a ještě asi skoro tři měsíce pořád řval a řval nebyl při ničem k utišení a chodil spát až tak kolem 23tí hodiny, mazec.

Katko, tak to Ti ty noce nezávidím (vím o čem to je, také je míváme spíše špatně a když jsou dobré, jsem nesmírně a neskonale šťastná).

Jajinko, nech ho klidně vyřvat, nic se mu nestane - děti jsou mazaný a je třeba jim už od začátku neplnit každé jejich přání, to bychom se z toho asi do budoucna zbláznili.

My byli venku od 11.30 do 13.15, pak jsme zajeli k mojí sestře a odtud se teď vrátili. Manžel už je na cestě domů, takže si uděláme něco k snědku a pak vyrazíme ještě ven, bude-li Ondrášek souhlasit:slight_smile:.
8. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
Alí je to děsné :frowning2: Kontroluju jí furt pusinu, jestli to třeba nejsou zoubky, protože se budí pláčem.
Ale nic jsem neviděla ani nenahmatala :fearful:
Ale vypadá to, že budeme moct dát kaši, páč dneska kakala v pořádku :wink:
8. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Kaci, s briskem cvicime. Kdyz je mu hodne spatne, tak davame kapicky. Vcera jsem zkousela fenyklovy caj, ale spis to bylo horsi nez lepsi. Dneska jsem mu namazala brisko mastickou Pupik. Doufam, ze nas to ve 3 mesicich prejde :rolling_eyes:

O vikendu planujeme vylet do Pruhonic. Chteli bysme jit do te creperie U Slepicek. Nevim, kdo tam byl minuly vikend a psal, ze bylo plno. To je asi lepsi si tam zamluvit misto, co?
8. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska jsem fááákt smutná :frowning2: Měli jsme jet někam na výlet, jenže se nevymyslelo kam, tak se jelo akorát do Tesca na nákup. Kája je od rána uřvaná a uvztekaná, když je na břiše. A do toho manža teď odešel na mecheche od kolegy z práce, přestěhovali se do nového bytu tak maj kolaudaci. Původně jsme byli zvaný všichni 3, jenže je to od 6, což je pro káju fakt super hodina, když v 7 chodí spát, navíc tam bude spousta cizích lidí. Takže výsledek je ten, že spolu s manžou nemluvíme, protože mi vyčet, že jsem mu zkazila náladu tam vůbec jít, leč stejně šel a já jsem doma s ufňukancem a je mi smutno. Celej den v prdeli a večer jakbysmet :cry:
8. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Peti až bude mít Honzík víc pohybu, třeba až začne kopat nohama a tak, tak se to bude lepšit :wink:
A dávejte ho na bříško, ale to určitě děláte :grinning:

Hani to je mi moc líto. Úplně si dovedu představit, jak ti je. :frowning2: Tak si udělej hezký večer, dělej nějaký ty holčičí věci, dej si vanu se svíčkama a bublinkama a ono to uteče. A manža ti to pak určitě vynahradí. Se mu to rozleží :wink:
8. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Hezký večer,
tak to mne, Hanko, moc mrzí, že se den a večer nevydařil, ale ono bude líp, neboj.
My byli asi hodinku, cca do 19.20 s Ondráškem a manželem ještě na procházce, a teď musíme vydržet kloučkovu ne moc dobrou náladu, nakrmit a dát spinkat.
Pak se asi dám do vaření zeleninové polévky s drožďovými knedlíčky na zítra a do té tuny prádla na žehlení. No, uvidím, jestli se mi do toho všeho bude chtít, mám asi velký oči:slight_smile: :slight_smile:.
8. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
No už je to lepší, jsme byly s Kájou ve vaně, teď si hraje v postýlce, zbaštila všechnu kaši aniž by se zaflákala, tak mám radost, že je hodná a snad za chvilku usne. Já mám nalitej rum s kolou a čekám na Takovou normální holku (film :grinning: )
8. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
No, vidíš:slight_smile:, super, že je Kája hodná a nepřilévá do ohně, že?! To se o Ondráškovi moc říci nedá:slight_smile:.
8. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
To jo, kdyby byla protivná jako ráno, tak bydlíme asi každá v jiným pokojíčku :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Chacha, tak to už bych dávno byla někde na Antarktidě, páč náš Ondřejík.....
8. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Teď jsem ho uložila, usnul, tak ať pěkně hajinká.
8. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Hani tak to já o Bětce a kaši říct nemůžu, ona se zaflákala. Naštěstí se to nedostalo až na pyžamo :grinning:

Alí tak vy jste teda dneska výletničili :grinning:

Jinak u nás se dneska usnulo rychlostí blesku. A já tiše doufám, že už si ošklivé noci vybrala a bude hodná :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahoj,

Hani to je mi líto ale znám to :confounded: Mě manžel před hodinou odjel s tátou do práce, protože on dal nabít baterku u druhého auta a muselo se tam jet to odpojit, teď večer, takže jsem byla na koupání a hlavně uspávání, které je u nás hrůza , sama

Ali...jo jo teď než usnul jsem ho tam nechala fňukat, docela mi to lezlo na nervy, fňukání je snad horší než brečení :sweat_smile: a dneska v postýlce předvedl takovej záchvat že jsem ho nakonec vzala a on po chvilce na ruce smích, jsem byla na sebe naštvaná :angry:
8. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Katko u nás to taky trvalo, než se naučila jíst jako člověk, ještě nedávno to měla snad i v uších a já taky, ale teď už je to dobrý, tak snad to vydrží :wink:
8. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Hani :grinning:
Tak budu doufat, že se to Bětule taky brzo naučí. :grinning: To je děs, to krmení :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.