• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jj, praní lehátka, převlíkání sebe a dítěte, utírání země... ale to přejde :grinning: proto obdivuju matru že krmí v autosedačce :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Tak já krmím v sedačce a v bryndáku z Ikei a tak daleko jsme to teda zatím nedotáhly, že by umazala i sedačku :grinning:
Zato pusu, krk, bryndák, ty jsou komplet :grinning: Někdy v tom vyráchne i ruku, tak to jí pak rychle utírám, aby to někde nerozmázla :grinning:
V autosedačce jsem zatím krmila 2x na cestách a dala jsem jí pod hlavu radši plínu. Jako my jí máme černou, ale stejně :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
no tak naše dítě je fakt expert páč si v nestřeženém okamihu strčí nohu do upatlaný pusy, ruku do skleničky, do pusy apod a pak to hned někam plácne, než stihnu říct čuně :grinning: a nejlepší byla předevčírem, jedla na sedačce opřená o polštáře, kaši a paní estetka měla pusu od kaše a utřela si ji o polštář a ještě se tomu tlemila
8. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Hani tak teď si mě rozesmála a posléze i manžu, který se ptal, čemu se směju :grinning:
No nechtěla mít Kája pusu od kaše, ne? Tak si pomohla. :grinning: To je ale šikovná holčička :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
No fakt, ale kdybys ji viděla, jak kdyby věděla co dělá a když postřehla že se tomu směju, tak to ještě 2x zopakovala, ty děti fakt nejsou blbý :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
No já si myslím, že rozhodně věděla, co dělá :grinning:
Já pořád někdy vidím v Bětce to malinké miminko, ale ono už to tak dávno není :grinning:
Holt už jsou to velký baby.
Jen Bětce je zatím jedno, že má pusu od kaše :grinning:
Ale když jí obleču, tak jí musím zvednout k zrcadlu a ona se dívá, jestli jí to sluší :grinning:
Jako né tak doslova, ale vždycky se na sebe usměje. Samozřejmě proto, že já jí žádný ošklivý hadříky nedávám, že :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj Katko, jj, celkem jsem si zavýletničili, no spíše zaprocházkovali:slight_smile:.
Tak to jsem holky zvědavá na toho našeho synáčka jak bude papat a kde všude to budeme mít...
Je mi nějak blbě od žaludku, půjdu to zkusit zaspat...:frowning2:.
8. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Alí :frowning2: Tak dobrou noc :wink:
Já se jdu tulit :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Alí dobrou

Katko pěkný tulení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahoj holky,
tak my dnes měli super den, velkou změnu. Od 12 hlídali Štěpánka naši (u nás doma) a my šli do kina, na procházku Prahou a na výborný jídlo do hospůdky. Pak jsme ještě zajeli koupit nějaký nutný věci do drogerky a do OBI a domů dorazili po 19 hodině :slight_smile: Všichni jsme to zvládli dobře, tak jsem moc ráda a určitě to zase zopákneme.

JO a v kině jsme byli na Líbáš jako bůh, nic jsme od toho nečekali, jen jsme prostě chtěli jít na nějakou oddychovku nenáročnou a nakonec se nám to i celkem líbilo. Akorát jsme byli v Lucerně a zrovna tam měli nějakou akci, že důchodci měli slevu a lístek jen za 60kč, takže narvaný kino starcema :grinning: :grinning: Já pak šla na záchod a to byl masakr, báby se tam normálně předbíhaly a dohadovaly, no nestačila jsem zírat :astonished:

Tak všem přeju pěkný víkend, my jedeme zítra na chatu, takže budu až v neděli večer nebo v pondělí. Papa :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Hani sorry :sweat_smile: :wink: , ale to víš, no :sweat_smile:

Kačí tiše závidím :grinning: Tak hlavně paráda, že to zvládnul Štěpulák :wink: a rodičové též :grinning:
A s těma gerontama jsi mě teda pobavila :grinning:
Hezky si to užijte :grinning:

My jedeme zítra do ZOO do Dvora Královýho a ještě s kámošema a Matýskem, tak se moc těším a myslím, že to taky bude super den :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Hani super fotky :grinning:
8. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz
Uf, tak jsem trochu převorala alba, ale ještě mě teda čeká facha :grinning: ale až jindy, teď už asi půjdu chrupajdit

Katko, jsem se snažila, abys měa radost no. To víš, jednou nás manža nechá samotný doma, tak zas fotíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 23:56  • Odpověz
Dobré ráno,
tak poslušně hlásím, že naše Mařena vstávala v 5 :angry: Vzala jsem ji k nám, tak buď byla ticho nebo usnula přesně do 6 a pak ani ťuk. Začínám se děsit léta, to je světlo po 4 ráno, že.....
9. kvě 2009 v 07:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem včera přimíchala prckovi do papání Sabíka a spinkal od půl 11 do půl 4, ale pak v 6 hod. hrozný řev. Asi zase prdíky, tak jsme cvičili a masírovali a pak začal usilovně dudat dudlíka, tak prdíky asi přešly na hlad, tak je nakrmený a v postýlce :slight_smile: Snad bude spinkat, půjdu si chvilku ještě taky zalézt a něco dospat a naspat :grinning:
9. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj a hezký den!
Katko, pěkně si užij Dvůr Králové - jedete auty, viď? To je hnedle pohodlnější a takové pohodovější. My musíme někdy vyzkoušet výlet vlakem nebo autobusem, aby si Ondrášek zvykl na cestování.

Katchul, téééda, rodiče byli takhle dlouho se Štěpánkem a nebáli se ho hlídat? No, Ty už to máš vlastně teď jednodušší, že Tě vlastně Štěpík nepotřebuje:slight_smile::slight_smile:.. na papání. Tak fajn, že jste si to užili.

My dneska vstávačka v 7 :astonished: :astonished: :grinning: :astonished: , to jsem zírala. S jedním kojením.
9. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Týýýý jo, tady je ale mrtvo:frowning2:, všichni jste asi odcestovali, co?
9. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Tedy, to byl dneska Ondrasek hodny :dizzy_face: :astonished:

Ja jsem dospavala a ted delam obidek. Mamci mi vcera privezla obalene rizecky a nove brambory, tak to jen osmazim a uvarim brambory a je obed hotovy :wink:

Holky, muze male miminko spinkat na boku? Nekde jsem cetla, ze je to taky dobre na prdiky.
9. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
hrusti...my malého balili do deky a dávali asi do 2 měsíců na bok :wink:

jinak ahoj všem

noc ušla, vzbudil se sám o půlnoci, dostal bebu, kojení ve 4 a spal do 7:30 s nahozením dudla v 6:30 :slight_smile:))
9. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Hrusti, může spát na boku, já Ondru také tak dávala spinkat, když měl ty kolikové prdíkové stavy.
Jajinko, tak to je taky super noc, ne?
9. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Teď už se na bok točí sám:slight_smile:.
9. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holky, diky za info. Ja jsem ho dala spinkat na bok, neprotestoval a usnul :slight_smile:
My po obede vyrazime na in-liny do Sterbohol. Tedy manza jede na in-liny a ja vezmu kocarek a budeme se prochazkovat na cerstvem vzduchu :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ali...jo jo super noc, hlavně že se nevzbudil v 22 a nečumákoval tady s náma :grinning: spí teda se zavázanou jednou rukou a v pytli a jde to
9. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
to vám musim napsat, spal v postylce ve spacim pytli, sice teda s protestem a kazdou chvili mu vypadaval dudlik, tak fnukal, tak jsem chodila nahazovat a naposledy kdyz jsem po xté šla nahodit dudla protože plakal, tak byl přetočenej na břiše a ruce tak jak maj bejt :grinning:
9. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jaji:slight_smile: :slight_smile:. Ondřejík není bříška oblíbenec, tak se tam moc netočí:slight_smile: :slight_smile:, dává si pozor, aby se moc nenamáhal. Zato pusa mu jede o stošest:slight_smile:.
9. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak výlet byl super :grinning: Moc jsme si to užili, byli jsme i na safari :grinning:
Opět jsem se ožehla.
Bětuška vše zvládla až na cestu domů. Na dálnici dostala hysterák. Nechtěla být v sedačce, nudila se a bůhví co všechno ještě. Tak za ní manža přelezl dozadu a snažil se jí uklidnit. Moc to nepomáhalo a zrovna jako na potvoru nikde žádná pumpa. Nakonec jsme na jednu narazili asi po 20 km Bětčina řevu.
Tam jsme jí vyndali a blbli s ní a byla dobrá. A najednou přijeli kámoši (odjížděli jsme o chvíli dřív) a stavěli kvůli úplně stejné věci, Matýsek měl hysterák :frowning2: :grinning:
No, pak ještě chvíli plakala, ale začli jsme jí zpívat a nakonec se i smála :grinning:

Jdu se natáhnout, papa zítra :wink:
9. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Katko, to je fajn, že se Vám výlet vydařil. Přejeme dobrou noc.
9. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás už se asi pořád bude vstávat brzy :angry: Včera šlo dítě spát o 2,5 hodiny později a stejně se vzbudila v 5, to ji ucpal dudlík, v 6 jídlo a už nespala. Ach jo, to mě fakt štve.

JInak na dnešek máme v plánu výlet do staré Prahy a oběd na Žofíně, tak držte palce ať se manžovi chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky!
Koukam, ze Kaja je pekne ranni ptacatko :wink:
Kaci, super, ze se vylet vydaril :slight_smile: Prcek se vcera kroutil v autosedacce kdyz jsme jeli na ty in-liny, mel prdiky a asi se mu tam nesedelo dobre, ale nastesti to pak preslo. Jsem ho venku pekne vydrncala a vecer spal s prestavkou v půl 4 az do 7 hod. :astonished: Jsem uplne koukala. Ale ma ted vetsi hladik, trosku vic pije, nevim, jestli zase navysuje davku nebo je to tim vedrem. Zkousela jsem mu dat fenyklovy cajik, ale po nem se kroutil jako zizala, tak nevim, jaky muzu zkusit jiny cajit na zizen v tehle vedrech.

Jinak dneska vam vsem preji vse nej k nasemu svatku. Doufam, ze si manzele vzpomenou :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj Hanko, vítej do klubu ranních ptáčátek - na Ondřejíka taky nemá vliv v kolik ho uložíme do postele, obvyklá vstávací doba protě mezi 5.30-6.00 (jen zřídka v 6.30-7.00). Tak takový pěkný výletík, jo? Hmm, užijte si ho.

Hrusti, může to být růstový spurt, ale také žízeň, ani bych se nedivila v tomhle horku.
10. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.