• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Dobré ránko holky,
tak já jsem vstávala v 9 :grinning: . Bětka nejdřív v 6.30, dostala najíst a pak dudla a ještě usnula, ale manža už ne, tak vstal a když tak Bětule v 7.30 povídala a pištěla, tak si jí vzal do obýváku a já to ještě zalomila :grinning:

Hani tak to zní velmi dobře, tak si to hezky užijte a nezmokněte :wink:

Peti přesně jak píše Alča, může to být jak spurt, tak žízeň. Těžko říct :confused:

My asi dneska budeme doma. Manžovi spadl počítač, takže nemůžeme ani stáhnout fotky ze včerejška a ani nemluvím o tom, že už je květen a my máme fotky do března :angry:
10. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak jsem si vyrazila alespoň na Háje, že koupím pár věcí v drogerii, a obě tam mají zavřeno :angry: :angry: , tssssssss. To jsem ale byla nakakaná. No, uvidím, kdyžtak ještě vyrazím odpoledne.
Jinak třídím věci po Ondrovi - něco, co už nechci pošlu někam do porodnice nebo kojeneckého ústavu, zbytek zavakuuji, stejně jako to těhotenské oblečení, které si chci nechati.

Katko, tak to ses hezky vychrupala.
Dneska to venku opravdu vypadá na déšť.
10. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Alí tak to jsi mě pobavila s tím výrazem, co jsi byla :grinning:
Já bych to Bětuli taky měla protřídit, ale nic moc bych tam zas asi nenašla, páč nám všechno je nebo to čeká až nám to bude :sweat_smile: anebo to čeká na lepší počasí.
10. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile:, pobavila jsem Tě, jo? To my doma říkáme:slight_smile:.
Tak jsem si na ty Háje zajela ještě jednou, měli otevřeno, tak jsem nakoupila pleny, ubrouscky, plavečkové plenky, atd. atd.. a 1300 je v háji.

Synek teď spinká, tak si dáme s manželem něco k snědku, zatím pááááááááá
10. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak nás dneska tatka pozval na obidek, nemusela jsem varit, tak jsme byli na Hajich v jedne restauracce se zahradkou a pak jsme taky vyrazili do drogerky, kde jsme posledni dobou casti zakakaznici :grinning: Zjistila jsem, ze ty ubrousky Huggies maji v Rossmanovi o 15 Kc levnejsi nez ve Schleckeru :astonished:
10. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Tak na Hájích, jo? Kdepak jste, Hrusti, byli na obědě, kam tam chodíte?
10. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Alí tak to je hezké :grinning: My se teda taky snažíme už teď nemluvit sprostě, ale když nemůžeme říct nasr...., tak řekneme naštvaný :wink:
A nákupy v drogérce znám, já tam ve ČT nechala 630 Kč a to jsem kupovala Bětuli jídlo, ubrousky a tak :rolling_eyes:

Peti a Honzík to zvládl?

Jinak mě manža dal taky perfektní dárek, hádku :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě teď jsem na něj nakakaná :angry: :grinning:
10. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
Katko, nakakání brzy přejde:slight_smile:! Určitě skrz nějakou maličkost, co?
To mi někdy i sprosté slovo vypustíme a Ondrášek se jim směje:slight_smile:.
Kluci šli ven, tak já dovakuovávám věci, je to docela super, hlavně, aby se mi ty vaky vešli dolů do postele, jsou docela velkýýýýýý.
10. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
No právě že maličkost to nebyla. :frowning2: Ale to je fuk, něco si z toho asi vezmu a zbytek mu teda nedaruju :angry:
My se taky někdy neovládneme. :wink: Je fakt, že Bětka se chechtala když jsem řekla prd. :grinning:
A taky jsem je vyslala ven, jako nevím, co bych si s manžou povídala, když jsem nakakaná :rolling_eyes:
10. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Kaci, snad se brzy s manzou udobrite. Predpokladam, ze jste se chytli kvuli nejake blbosti :wink:
Restaurace mela zahradku, takze Honzula byl pekne na vzduchu a spinkal. Zvladnul pauzu mezi jidly 3,5 hod. :slight_smile:

Alco, byli jsme v restauaci Plzenka - U Pommeru se to myslim jmenuje. Vedle toho je myslim nejaky bar u Rychle zelvy nebo tak nejak. My tam moc nechodime, ale byla to jedina restaurace kousel od nas, kde maji zahradku, abysme tam mohli sedet s prckem venku :wink: Zadnou jinou restauracku se zahradkou na Hajich jsme s manzou nevymysleli...

Mne manza odesel do kina, davaji mu X-Mena, tak tam nesmi chybet :rolling_eyes: Ale zase je doma klidek :grinning:
10. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
Aha, tak to mne mrzí. My se většinou chytneme (ale ne nějak moc, prozatím jsme se snad ještě ani jednou nějak šíleně nechytli) kvůli nějaké blbině.

Hrusti, díky za typ.
A prosím Tě, kde to je? Na Hájích jsem bydlela (u kupy), ale vůbec nevím, kde tato restauračka je.
10. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Tak dovakuováno (prozatím), určitě ještě budu pokračovat je to super, co se toho do těch pytlů vejde a jak je to pak pěkně zcvrklé:slight_smile: a hezky se to vešlo pod postel - tam se toho ještě vejde:slight_smile:.
Tak teď vyhodit už ošklivé květinky z váz, zalít normoš květiny, umýt nádobí, umýt si vlasy, zabalit dárky pro Štěpánku, atd. atd. Zdá se, že ta práce snad nikdy neskončí:slight_smile:.
10. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
ahoj holky. Jsem tu jen na skok, od čtvrtka jsme pryč....měli jsme to vítání občánků, tak Míla měl dovču a pak jsme hned odjeli. Dnes jsme ještě rychle jeli na nákup a za chvíli se chystáme na večeři s kamarádama, takže zítra vám napíšu, jak jsme se měli celé to volno.... :slight_smile:
10. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
Vladi, ahoj, tak to jste se měli určitě kráááásněěěěě, pochutnej si.
10. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
no zítra vám to všechno vylíčím....řekla bych, že chvílema to bylo náročné :slight_smile:
10. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
taky vás musím dočíst, jak jste se měly vy.... :slight_smile:
10. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Alco, kdyz pujdes od Haju smer Modra skola a pak dolu jako smer Squashpoint nebo zastavka Brechtova, tak po ceste je kvetinarstvi (ul. Krystofova) a tam kdyz zahnes do te ulice, tak na konci je ta restaurace. Ma takovou oranzovou zed, to bys videla. Vedle je ten bar u rychle zelvy a nejaky autoservis. Ono je to mezi domy, tak se to tezko vysvetluje :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Tak to díky za nasměrování, někdy to zkusíme. A je tam nějaká část vyhrazená pro nekuřáky?
10. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Nevim, jestli maji vylozene vyhrazenou cast restaurace pro nekuraky. My jsme sedeli na zahradce a krome nas tam byl jen jeden par, ktery sedel ob stul a po chvili odesli, takze pohodicka :sunglasses:
10. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
Jinak vylozene nekuracka restaurace je Silencio, je to kousek od metra Kacerov a je tam i myslim detsky koutek. Akorat nevim, jestli maji pres leto zahradku, protoze je to relativne nova restaurace. Ale dobre tam vari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsme doma, měli jsme se skvěle, musim vybalit a uložit a pak vás přijdu dočíst :wink:
10. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Jo, o té mi říkala, myslím, Matru, musím to jít s klukama někdy vyzkoušet.
Ahoooooooooooooooooooooooooj, Marti!!!
10. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
My jdeme koupat a pak přijdu :wink:

Vítám Martinku a Vlaďku :grinning:
10. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
My máme před sebou předspinkací procedury - koupel, papání atd.... A mám pak chuť si dát nějaký pěkný film, tak uvidíme, ale taky jsem nějaká zmožená, no, možná skončím brzy v posteli.

Příští týden toho máme docela dost, snad to Ondrášek (hlavně Ondrášek) vydrží.
10. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
kuk holky,

tak u nás se spinká a dneska bez řevu :confused: uhladila jsem ho na čelíčku a usnul :confused:

jinak noc fajn, ale zase tady kecali nějací idioti pod barákem, takže manža bude volat na MČ, jestli by nemohli dát do háje ty lavičky co tu jsou, protože na nich sedí akorát ukáčka, bezdomkové, ožralci a mládež co tu o půlnoci řve :angry:

ducky...snad se brzo udobříte, takže prkotina to asi nebyla co :unamused:
10. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
U nás už se taky spinká. Dostala zase kaši na noc :wink: A dáváme jí ve flašce, páč do lžičky včera foukala a tak a vůbec se nedalo jí nakrmit. Nejdřív povolily nervy mě, tak šel krmit manža a pak povolily nervy i jemu. :sweat_smile:

Holky v pohodě, my spolu normálně mluvíme, ale leží to ve mě, páč to, co mi řekl se mě hluboce dotklo. Ale to je fuk, ono se to podá :wink: My se většinou hádáme taky o prkotiny, tak tentokrát ne.
10. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
ducky...no jo někdy chlapi neví že to druhé osobě může nějak ublížit :frowning2:
10. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
My jsme meli opet hysterak, prcek rval a nemohl zabrat. Zabral az ted a to by se mel za chvili budit na papani, ale budit ho nebudu. Chudaka zase trapily prdiky, vzdycky zavrel ocicka a chtel spinkat, ale vzbudil se se revem a kroutil se :frowning2:

Kaci, to jsi dobra, ze to v sobe dokazes udusit. Ja kdyz me neco stve, tak to stejne manzovi reknu, protoze bych to v sobe dusila a pak bych na nej vyjela :unamused:

Holky, uzijte si vecer, kdyz vam prckove spinkaji :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Jáji on prostě vyventiloval to, co mu vadí. A nevážil slova. :frowning2:

Peti vyříkali jsme, co šlo a co nejde holt nejde. Co s tím, že? :pensive:

Ale už dost smutnění tady a jen samé veselosti :grinning:
Tomík určitě má jednu ruku venku a Honzík už spinká a bříško nebolí a to jsou samá pozitiva a sociální jistoty :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
ducky...jooo to znám a věřím že tě to muselo zamrzet

jojo Tom už spí jedině s jednou rukou zavázanou, si říkám až začne protestovat u zabalování tak už je čas ho nechat volně, páč při obou taky protestoval
10. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.