• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jáji tak to je super. Tak za chvíli druhá a bude mít vyhráno :wink: :grinning:
Hele jsem zvědavá, kdy ti naskočí další týden, jestli v úterý nebo ve středu :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
čáooooooo :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
ducky...nooo to jsem taky zvědavá ale v pátek už naskočí 4m :grinning: jooo a pamatuju si jak si říkala když byli bětce 4m že začíná objevovat své hlasové možnosti, tak u nás je to to samé, vejská, chrčí, bručí, mručí , cvrliká no já nevím co ještě :grinning:

Hani ...chelllllllllooooooooooou :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Kaťu, co to čtu, jste se s manžou rafli? Co ti provedl, zloduch jeden?

holky, my máme prasklinku na spodní dásni, asi bude konečne zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Jáji tak v pátek je to na 100% a zase pojedeme spolu :grinning: Teda pokud ti to kůň zase nezvrtá :grinning:
A Tomíno je teda šikula, už ti trénuje bubínky, jo? :grinning: A taky jsem si u lednovek přečetla, že se točí na bříško :grinning:

Ahoj Hani, jj, hádka byla. Ale tady to psát nechci, ani do IP.
A jak jste si užili den? Byli jste na tom plánovaném výletě?
A že by zoubek? Tak to jsem zvědavá :grinning:
My si s manžou pročítali naše pamětní knížky a oba jsme v tomhle věku už měli jeden nebo dva zuby. :confused:
A Bětulína nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Katko ok :wink: Tak snad se to brzy urovná. Na výletě jsme byli, bylo to fajn, jen některý lidi trochu na zabití :angry:
10. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Hani co vám zase kdo provedl? :astonished:
10. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
ducky...jo jo točí se jako blázen, už mu nemusím pomáhat s rukama :grinning: otočím ho na záda a šup už je zase na břiše :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Hezký večer, jdu na Vás juknout.

Hanko, čusík, tak jaký byl výletík, byl-li. A zoubek, jo? Tak to jsem moooc zvědavá. My ještě nic.
Katko, chápu, že se tu o tom nechceš rozepisovat, je to jen a jen Tvoje soukromá a niterní záležitost.
Jajinko, tak Tomík už je v hlasové kondici, jo?

Jo, přišla nám pozvánka z té Kliniky plastiky Vinohradské nemocnice - příjem 4.6. v 10.00 hodin. Ale o tom, že tam budu ty dny s Ondráškem (jak nám říkal MUDr. v ambulanci při vyšetření) tam není ani slovo, ale já tam s ním budu, samotného ho tam nenechám, kloučka maličkého. A je to i v jejich vlastním zájmu, aby jim tam nezbořil kliniku:slight_smile:.
10. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jajinko, Tomík je takhle aktivní, jo? Náš Ondřejík je pořád v tomto dost pasivní - žádné zalíbení v přetáčení nenašel.
10. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
KAtko ani nic, spíš turisti jsou hrozný, jdou, nečučej a pak ti vlezou do kočáru. Servírka chtěla káju posazovat v kočáře a pak se hrozně divila že ještě sama nesedí a tak. Ale žádný drámo, spíš obecně :wink:
10. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ali...no jo je, už ho nemůžu spusti z očí, včera přes den spal a probudil se tím že se přetočil v postýlce na břicho a koukal jak puk a brečel :grinning: A hlasivky trénuje

jinak dneska jsem ho nechali vybrečet dopoledne v postýlce a přestal asi do 5min
10. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jajinko, tak to se docela rychle vybrečel. Ondrášek je v tomto vytrvalejší :angry: .
10. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Jáji tak to je super. :grinning: Takže budeš taky chodit obracet :grinning: Já naštěstí nemusela, páč Bětka se to paradoxně naučila nejdřív z bříška na záda :wink:

Alí my taky žádný zoubky nemáme. Však ono není kam spěchat, my kojící se na to asi stejně moc netěšíme :sweat_smile: , že?
A souhlas, že tam půl roční dítě nemůže být samo, tak to snad jen není na tý pozvánce :sweat_smile: Hlavně aby to Ondrášulka zvládnul :wink:

Hani tak to by mě taky rozčilovalo. A túristi se u nás chovají jako idioti :angry: Doma si to nedovolí, ale u nás jo o :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
10. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Hanko, vůbec se na ty zuby netěším, mně ten stisk Ondrášulkových dásní stačí i teď - hrůza hrůza.
10. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Alí jj, Bětule mě taky pěkně "kouše" dásničkama. :frowning2:
10. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
No uvidíme kdy se pořádně vyloupne, musím to zítra zase prozkoumat
10. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
No Hani hlavně to teď zkoumej ty, ať si můžeš koupit něco nového :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
no to se neboj, už se těším :wink: jinak kája se poslední dva dny pohybuje po obýváku, neleze, neplazí se, ale tak divně se točí a kutálí a vždycky se dostane tam kam potřebuje, zatím ji nejvíc bere květináš s yuccou, tu mi včera skoro vyrvala z toho květňáku, můra jedna :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Hani :grinning:
Tak Bětka suduje a plazí se, ale je tlumena v rozletu, páč tu máme plovoučku a dlažbu, takže vše studené :sweat_smile:
Jo a občas jí zkouším dát na čtyry a ona se u toho hrozně řeže :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak my máme v obýváku lino, taky nic moc, ale máme spíš opačnej problém, okna na východ, takže třeba dneska tu bylo 27 stupňů dopoledne
10. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Tak východ my máme v ložnici a budoucím děcáku. Naopak do obýváku nám svítí sluníčko až odpo.
Dneska jsem tu ale měli 23 a to zas není tolik pro Bětuli :sweat_smile:
Ale v létě se tu taky pečeme. Zas lepší, než aby jsme se pekli v ložnici :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
no to jo, my máme na východ všechno, bohužel, naštěstí do ložnice to moc nejde, protože je tam balkon a máme modré závěsy, ale všude jinde, to je děs...

normálně jsem se asi zamilovala do kočárků teutonia :frowning2:
10. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
No tak aspoň že balkón, co? Jinak by jste byli asi grilovaní :grinning:

Teutonie se mi líbí už dlouho, tříkolka :grinning: Když jsem se rozmýšlela, jaký kočárek, tak Teutonie se mi strašně líbila, ale ta cena za trojkombinaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ta mě spolehlivě odradila :frowning2:
10. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
jj cena je fakt hrozná, je to takovej můj sen, tak třeba jednou... :grinning: ale to zas budou jiný kočáry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Hani jako pro druhýho prcka? :grinning:
Tak to my si asi necháme ten náš ABC desing :confused:
10. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Tý voe, ABC design :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
no to mámin sporťák půjde do světa a druhý holt bude mít jinej, uvidíme jestli novej nebo bazoš no
10. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Tak to by mi asi neprošlo :sweat_smile: Ale mě to neva, my ho kupovali nový, tak v něm odvozíme i dvě děti, pokud se zadaří. :grinning:
A zrovna Teutonii bych klidně koupila i v bazoši. Myslím, že to jsou hodně kvalitní kočárky.
Peťa-Hrusti ho má, tak nám může poreferovat své prozatímní zkušenosti.
Já už jednou psala, jak jí jezdí Teutonie, ale asi to přehlídla :wink: :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
no jo jenže ona právě v bazoši skoro není :confused:
10. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.