• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hani tak třeba bude než bude druhé mimi :wink:
Kdy vy vlastně chcete druhé?
10. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Vy už tady probíráte sourozence, jo?
Přeji Vám všem dobrou noc, zítra si Vás dočtu.
10. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Alí dobrou :wink:
10. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
tak jsem koukala na MMB a něco by se tam našlo, tak jsem to radši zavřela

Katko ještě nevím, chci si káju užít a pak, řekněme až jí třeba budou 3? ale záleží to jak budeme zvládat finančně, jestli si budeme moct dovolit abych byla dohromady 6 let doma :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
ale můžu ti říct že včera jsme byli u známých, kamarádka je ve 28 tt a má už pěknej pupík a malá hezky kope, tak jsem si zavzpomínala, že ty pohyby byly nádherný a docela často i vzpomínám na porod, ač to asi bolelo jak prase, to už si živě nepamatuju naštěstí, tak jsem moc ráda že jsem rodila přirozeně a jsem patřičně hrdá že jsem to zvládla a jednou se na to zase těším :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
joo, jak byla ta akce na ty velikonoční pohledy, tak teď mají jednu fotku o formátu A4 zdarma :dizzy_face: http://www.123print.eu/?vzorek&2&hodnota=58
10. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Hani tak vy to máte dobrý, že jste Káju "pořídili" z první. Proto já se chci začít pokoušet dřív, kdyby nám to zase trvalo, tak abych nemusela nakonec ještě do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A na tohle taky moc ráda vzpomínám. Obzvlášť když občas čučím do diskuzí na těhotenství nebo se jim dívám na ty alba z příprav a jak pořizují nové věcičky a tak :grinning: Nostalgie :wink:
10. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Ty jo mě ta kobyla nějak pokulhává dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu se juknout na Střepiny, pak se půjdu vykoupat a do hajan :wink:
Tak dobrou noc :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
dobrou a ať tě blechy štípou, pa zítra :wink:
10. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Bré ráno, tak u nás je asi bzrké ranní vstávání užtaky tradice :angry: :angry: :angry: Doufám že ji to brzy přejde, dneska vstávala v 5:18 :confounded: Obávám se že v těch 8 to zabalím s ní. Tomu teda říkám "dovolená" :angry:
11. kvě 2009 v 06:05  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
ty jo Hani, Kája je teda ranní ptáče :wink: to Nelinka ještě spí, ale zase pak nezavře oko přes den, o víkendu spala max. 20 minut ve dne, ale v noci byla úžasná, jak byla unavená a ulítaná, tak usínala po 19 a vstávala až kolem 8 :dizzy_face:
já ted snídám a dočítám víkend, včera jsem nestíhala a ještě jsem sledovala hokej...
11. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz
čauky,
to je hnusně venku, co? Tak jsem si všimla, že včera byl svátek matek, tak vše nejlepší matky :slight_smile: :grinning: :grinning:
Já dočetla vše už včera, ale už jsem zase zapomněla na co jsem chtěla reagovat... My jsme se měli super, Štěpánek už konečně vzal na milost svojí cestovní postýlku a spal v ní :wink:
Teď musim běžet, protože mi tu řve jak na lesy :unamused:

Martí ty jo já chci taky, aby spal až do osmi. U nás se vstává většinou okolo šestý :frowning2:
11. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Katchu ahoj, taky se dočkáš delšího spinkání, neboj :wink:
četla jsem jak jste si užili bez Štěpánka a závidím, ale v pátek jdeme do divadla a na večeři, takže nás to čeká taky.A hlavně už se Míša vrátí, je to hrozně dlouhý, už je mi smutno :cry:
11. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
jéééé a vše NEJ Štěpánkovi k půlročíku!!!!! :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
ahoj marti :dizzy_face:

Tak hádejte co, šla jsem si na chvíli lehnout s Kájou a asi tak půl hodiny po tom co jsem zabrala, začli debilní sousedi vrtat pravděpodobně do panelu. Takže kája vzhůru po hodině, já po půl. Už by to měli hotový, trvá to už hrozně dlouho, to ten byt snad bouraj a stavěj celej znova nebo co :angry:
11. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Hezké (venku hnusné) ráno.
Tak jsem se těšila co všechno si dočtu, ale naštěstí jste nebyly moc "plodné".
Štepulínkovi vše nej nej nej!
11. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
u nás se dnes taky vstávalo dřív než obvykle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale v 6 to naštěstí nebylo :sweat_smile:

Štěpánkovi přejeme všechno nejlepší k půl ročku :grinning:
11. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
teda venku je megahnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to my jdeme nahrazovat plavčo odpo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
no to to vystihuje, megahnusně :grinning:

jinak jsem káje strčila prst do pusy a má na dásni to píchá, tak to bude zub :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
My taky jdeme ven - na cvíčo kolem půl dvanácté - vůbec se mi nechce. Vždycky když jsou dny plné nějakých aktivit, je hnusně - to abych nasadila nepromokavé oblečení od bot až po kabát jako když jsme byli na Islandu.

U nás vstávačka též velmi brzy - s východem slunce, tj. v 5.20, ale to je u nás normoš, tak už to ani nepíšu:slight_smile:.
11. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Tak mě to počasí dneska sedí na mojí náladu. :angry:
My asi pojedeme na malý nákup, ale to si ještě rozmyslím a když, tak jedině autem. :wink:

Hani tak jste se dočkali :grinning:
11. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Tak my nikam naštěstí nemusíme, ale asi ji po o vezmu na chvíli no, uvidim, jak bude zlobit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
No, vida, zoubek se klube a Hanka bude mít nové šatičky:slight_smile:.
11. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
no to se neví, ani nemám nic za porod no... :cry:
11. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Hanko, vždyť jsi přeci nerodila, abys něco dostala, ne?!?! Dostala jsi zdravou Káju!!!
11. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
no a my máme 8 zubů a já šaty ještě žádný :grinning: něco s tím musim udělat :grinning:
11. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
ali no jasně no, ale ono se to dělá
11. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Já si na to, co se dělá a nedělá nepotrpím (ani na svatbě jsme nechtěli dělat to co se dělá...:slight_smile:).
Teda, jsem zvědavá jaký bude Ondrášek až mu porostou ďuby.
11. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
kája byla teda neuvěřitelně protivná a to jí roste zatím jenom jeden :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
u nás rostou zoubky dobře, ani o nich nevíme :wink:
11. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.