• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Tak jsem založila to nové téma, ať už jako maminky s dětmi neokupujeme sekci - Těhotenství a naše vlákno. Tak šup sem za mnou :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
koukám že ho zase začínáme spolu jako minule :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Si musím zvyknout, že jsme jinde :grinning:
Holky, já se celé dopoledně věnuju malé, pořád něco chce a navíc ji hodně nosím na rukou. myslíte, že už může být rozmazlená?Mě to jako neva,jen se ptám, je to takovy maly mazlik :dizzy_face:
17. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
kuki já to mám to samé, zkoušela jsem i šátek ale nelíbí se ji,
rozmazlit se dítě dle některých nedá, ale já vím že už si na to zvykla, neb v postýlce řve jak tur :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Jsou vnímavé, malá je v pohodě dokud neslyší Petra, začne kníkat postupně až řvát a když jí vezme (jakože vždycky a já mu nadávám) tak přestane a i se někdy usměje. Je v garáži a malá je v pohodě, usnula v lehátku. Když má bolení tak jí taky rozmazluju ale už poznám kdy to zkouší.
17. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
blecha - ty pleny bella happy jsou v globusu.
17. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
no taky si musím zvyknout že jsme jinde :grinning:

kuki: jj myslím, že si děti na to hodně rychle zvyknou, jsou vyčůrané :grinning: ale když ti to neva, tak si to užívej.. já ji taky semo tamo chovám, je to super pocit... ale někdy co je moc to je moc :wink:

dan: no když má malá bolení, tak je taky ui mámy.. je to skvělý pocit, jak je u mě ráda, že je u mě :slight_smile:

jsem muže poslala s malou ven a jdu odpočívat.
17. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Malá pije po 3-4 hodinách 120ml, ale nejdřív si dá 90 a po 5 minutách dojede tu třicítku. Než jsem na to přišla tak nám tu brečela a já nevěděla proč, ted vím že měla hlad ale potřebovala pauzu.
17. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
dan: no to se říká, že si chce dát ještě puding :wink:
17. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
tak jsem si lehnout nešla.. vytočila mě sestřenka s tetou dohromady :angry: no jo no rodina..
tak jsem šla dělat obídek
17. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
bleško klid, ale rodina to někdy umí.
já taky vařím brambory že si dám sekanou od mamky a jdu do lednice a ona sekaná tam není, vzal si ji manžel na svaču do práce, tak nevím co budu jíst, musím něco rychlého vymyslet. klasika u nás, něco je v lednici týden nikdo se toho ani nedotkne a pak na to mám chuť a manžel si to vezme ráno, já pak nadávám :slight_smile:

plenky Happy jsou i v kauflandu, i v Albertu bývalé Hypernově.

nám vyhovují te\ď ty šup šup - fixis. jsou to sice II. jakost ale na to množství paráda. doufám že je dělaj i větší, musím se kuknout na net a zajet pak do Valašského meziříčí nakoupit.
17. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahoj holky,krk bolí méně ale jsem teď zahlenena a spouští se mi rýma. Blesko já taky kojim,odstrikavam a přikrmuji. Nejvíce přikrmuji,ale kdyz mám pořád mlicko aspon něco,tak mu ho dávám. Ten zvlhčovač fakt nevím. My dobereme zásoby pampers a najedeme na jiné. Jinak sex na jedné straně to bolelo,takový divný pocit. Snad to bude brzo v pohodě.
17. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
juj mám šílenou rýmu bez kapesníku se nehnu, tak to by byl zázrak kdyby to malý nechytnul, jsem z toho na nervy!
17. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
berryl to je mi líto, uvidíš třeba to nechytne, to přeji samo.

já čekám až se drahá má probudí, nakojíme a jdeme ven, potřebuji něco nakoupit, tak uvažuji jak do kauflandu, jeslti autem nebo pěšo, s kočárkem. mám to asi kilometr a půl. no ještě se rozmyslím.

venku leze krásně sluníčko a je tam teplo tak asi půjdem pěšo.
17. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
tak je vzhru :slight_smile:
17. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
niki: tak co sis nakonec udělala na obídek?
šup šup to je jaká značka?

berryl: tak mám ještě vydržet jo? No si říkám, jestli ted nemá větší potřebu jíst když roste ... a pak že se to zase ustálí.. tak nevím.. ale furt jsem jak nad propastí. Taky máme zásoby pampers.. ale č.3, tak ted kupujem zatím od DM, ale ráda bych vyzkoušela ještě něco jiného... ani od DM to není to pravé ořechové.
musíš se nějako vykurýrovat, zkus napařovat a taky tu mořskou vodu.. třeba to malý nechytne ;) držím pěstičky!!!

tak jsem chtěla oblíct malou a koukám že na kalhotech flek.. jsem si říkala, jsme počůrané, tak že ji převleču a pošlu s manžou zase ven a ona posraná až za ušima a proteklo to přes bodyčko až na kalhoty :angry: tak jsem ji oblíkla a venku prší :frowning2: v kočárku už usla, tak jsme ji dali ven. No aspon se ji tam bude dobře dýchat.. na tu rýmu to je podle mě dobré být venku :slight_smile:

tak já si jdu lehnout.. jsem si chtěla lehnout dopo a načerpat síly.. ale rodina je všelijaká, tak jsem nemohla vůbec zabrat :angry: tak jsem šla vařit oběd... dělala jsem špenát.
17. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
bleško určitě vydrž !!! říkej si aspoň něco málo než nic!

přidala jsem fotečky!

tady dneska nic moc a mažovi taky není nejlépe, tak jsme s malým ani ven nešli

Niki tak nakoupila jsi?
17. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky,tak jak si užíváte svátek?My se válíme :slight_smile: Týnko velikánská omluva za včerejšek že jsem neodepsala,ztatila jsem mobil a nemohla ho najít a byla jsem na nervy z toho,protože jsem byla v globusu nakoupit a měla jsem ho v kapse u bundy a myslela jsem si,že mi tam někde vypadl.No nakonec jsem ho našla večer v autě zapadlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jo tak to je mazec,já se taky bojím že třeba onemocním a prcek to chytne :confounded: Pořádně se kurýruj!No Tomáš je nemocný už dva týdny a prcek to zatím od něj nechytil.Zakázala jsem pusinkování,ale Tomáš se vždycky zapomene a pusinky lítají jedna za druhou :grinning: Fotečky máš super,no šikovný taťka ten Ráďa :slight_smile: Je to roztomilé :dizzy_face: Jo a už nejsi sama,já už taky nejsem panna :grinning: Dneska jsme to zkusili a jako hooodně auauauau :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takové divné,fakt jako bych byla panna a takový zvláštní pocit,neumím to popsat,však všichni vyzkoušejte :slight_smile: Dan už vlastně taky zkusila co?

Bleško teda ty máš nervy,ale je fakt že ten pocit za to stojí :slight_smile: Mě kojení zpočátku vadilo a bylo mi to takové divné a teďka se mi to hrozně líbí a je to prostě takové hezké pouto mezi mnou a mimčem :dizzy_face: Takový krásný pocit.Uvidíme jak dlouho nám to vydrží no...

Holky plínky Pampers jsem měla v porodce a už nikdy více!Pak huggies,taky nic moc.A teď používáme jenom happy a jsem spokojená nad míru a taky tesco nejsou špatné!Jo a koupila jsem včera ty probiotické kapky.Teda pálka jako blázen,ale aspoň na zkoušku,jestli nám to pomůže.Vydřiduši jedni!700kč za tak malinkou lahvičku! :angry:
17. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
petul to je ok! Na jedné straně,mě to prostě bolelo,jako by řezalo, Rada nic necítil a byl spokojený :slight_smile: hlavně jsme se dlouho mazličkovali,tak jsem byla spokojena. Orgasmus se dostaví časem. Hlavně,že jsi ten mobil našla. Co to je za plenky ty happy? Jinak my se díváme celý den na tv a odpočíváme. Zítra mi přijde paní ostříhat Baru,vždycky ji stříhám i hojím sama,ale teď nějak nemám cas. Už je chudácek fakt zanedbaná. Kuki co pepsi?
17. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Jo přesně tak,mě to taky na jedné straně divně řezalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já nakonec ten orgasmus měla :grinning: Musela jsem se ale hooodně uvolnit a nevidět pořád před sebou porod a všechny ty doktory a tak... :sweat_smile: A Tomáš byl taky spokojený,jen se mě pořád ptal a nebolí? a nebolí?a nebolí? :grinning: Jinak happy jsou obyč.plenky a stojí v globusu balík 42ks 127,-kč.Já jsem s nima spokojená,mají i výřez na pupík,proto je někteří doktoři doporučují používat v porodnici.Jsou takové větší a širší,takže neprotečou.I když někdy se Vojta pokadí tak,že by to proteklo všema plenkama.Ty jo tak Bára bude zase kočka :wink:
17. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
aha děkuji za radu až dobereme ty naše tak je vyzkoušíme

no já se nemohla moc uvolnit, nevím, pořád jsem čekala jak to bude bolet a ať mi něco nerupne, jestli nebudu krvácet atd, no příště to bude lepší a lepší i tak to bylo krásné :o)
17. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahojte,
tak dnešek byl asi nejlepší den,fakt, jakoby ella dostala rozum :grinning: Trápení měla jenom chvíli, ale dalajsem jí fenklový čaj a to jste měly vidět, co jto způsobilo, úplnou hirošimu v plínce :sweat_smile: a miminko spokojené, takže i spokojení rodiče,že...

berr..a jak báru stříháš?Já právě s pepsinou nevím, stříhala jsme jí nedávno, ale pak jí byla zima a tedka na zimu nevím, nevím, nechávám ji úplně nakrátko, jenom hlavua nohy delší. A musm ji okoupat, smrdí jak tchoř :rolling_eyes: Hele a přemýšlíte o štěňátkách?My chtěli, ale pak jsme se rozmnožili sami,takže jsme to odsunuli, ale chtěla jsem tedka v zimě, když bude hárat, ale nevím, jestli to zvládneme..

Tyjo holky, s tím sexem to je mazec, jak jste od toho všechn vlítly, já se těším, co u nás, ale raději asi počkám na tu prohlídku, mám strach, jestli je to tam všechno v pohodě.
Jo a ty plínky jsou nejlepší tesco, dneska jsme je porovnávala a ty jsou fakt nej - jsou to ty fialové.
17. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
kuki to mám radost, Ríša je dneska taky zlatý, tak mám strach co bude v noci

no nechávám Báře jen hlavu a chlupaté nohy, jinak ji sjedu strojkem úplně na krátko. Ona má na zimu flaušovku. Chci právě ať je ostříhaná teď a to jí ještě doroste, zatím taková zima není, ona se málo kdy třepe zimou, je taková otužilá :grinning: :grinning: :grinning:

kuki já chtěla sexovat před tou prohlídkou u mudr, protože jsem z ní měla strach a teď už nemám!!!vím, že to nebude tak hrozné jak jsem si představovala
17. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
berryl..no právě pepsina je taková trasořitka, tak nevím..a tedka, když jsme se přestěhovali a máme plovoučku, tak se strašně třepala, když jsem ji ostříhala - takže ji asi jenom šmiknu hlavu a packy, ať se jí tak nelepí bláto. A koupačka bude co nejdříve, dneska jsme ji vzali sebo ua vymetla každé bláto, je jak malý kanál :pensive: :grinning:
A já ješt trochu špiním, takže si i tak počkám - a vy jste všechny rodily dříve, takže mám ještě rezervu - s tou prohlídkou je to dobrý důvod, takže ot zvážím..ale normálně jsme zjistila, že se na gyndu těším - jak jsem tam tedka chodila pořád, tak semi po doktorce stýská :grinning: A nejvíce se těším, až jí řeknu o porodu a taky, jak mi říkala, že to na porod nevypadá a že se uvidíme na poradně, chacháááááá :grinning:
17. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jo jinak se teda taky bojím, co bude v noci :confused: - když se zítra neozvu, tak se noc nevydařila a mi explodovala hlava..A ani se mi nechce spát, protože to je snad první den, co nejsem sedřená jak borůvka - takže asi vydržím, kojit budu kolem půl jedenácté.
Al jdu si lehnout a číst si.
Dobrou!
17. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
malý už se měl vzbudit a pořád spí tak už ležím a čekám,možná usnu a to se hned vzbudí :slight_smile: tak to ji fakt radeji nestříhej at ji není zima. My bychom ji taky chtěli nechat připustit,ale asi az tak za 2roky,teď na to není cas.
17. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
tak malý jedl v 7h a vzbudil se v 2.15h a teď v 6h. Já jsem hotová už mě neboli krk,ale pořád mám u nosu kapesník.mám i takový ten suchý kašel. V noci jsem si pořád podkladala hlavu az jsem skoro seděla :slight_smile:
18. lis 2009 v 06:26  • Odpověz
holky, jak ten sexik tu tak popisujete, tak se mi do toho už fakt moc nechce :grinning: :grinning: :grinning:

petule: no výdrž mám... ale jak kdy :sweat_smile: někdy jsem fakt psych. z toho na dně. Tak mi včera má sestřička poradila, že kojení je radost a ne stres a že mě to vyloženě deptá.. ještě ke všemu furt to vážení a zapisování.. tak jsem se večer na to vyprdla a dala ji flašku... a to jsem skončila před 21h, usla tak 21,30 a probudila se až 5,30 no fakt luxus :slight_smile: jsem si pospala :slight_smile: takže už asi skončím se stříkačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prdím to. Kojení si budu užívat jak budu moci a když to nepůjde, tak to holt nepůjde.
tak ty happy taky zkusím... niki psala, že je mají tuším i v Kaufl.
jinak o porodu se mi v posled.době taky zdálo.

kuki: no tak taky zkusím i ty tesco... z DM to není uplně ono. A pampers děs. a neboj my ještě se sexikem taky nic :wink: Holka, ty jsi srandistka... já se fakt bavím :slight_smile:

holky, těším se až se někdy uvidíme.. mrňata už budou větší, tak by se srázek mohl vydařit, co vy na to? Viděla bych to na leden, únor.

berryl: neboj, to bude čím dál lepší :wink: uvidíš. A nechceš si uvařit zázvorový čaj?
18. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
ahojki berryl a co si zvlhčit vzduch v pokoji mi to pomáhá, mokrý ručník na topení.brzo se uzdrav.

mi se malá budí. holky jinak nevím co ale kojíme co 2-3 hodiny, snad to nic neznamená. kojila jsem v devět o půlnoci, ve tři v půl páté, jsem docela unavená, spánku mezi tím nic moc, když půl hodiny až 45 minut kojím, pak uspat.

no nic jdu ji probrat k uplnému životu, ještě si zaliju čaj a meltu a pak s ní odpadnu - snad usne hned :slight_smile: hahaha

kuki čajík dáváš malé jak? ze lžičky? nebo stříkačkou nebo flaškou?
18. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
holky, uvažuju, že bychom s malou jeli na hory leden, únor kvůli horskému vzduchu tak na 5dní... myslíte, že to je dobrý nápad? To budem mít tak cca 5měs. Jestli jeste jako nebude malá... samo když nebude jako minus.
18. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.