• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
hrůza Niki budil se co hodinu tak jsem ho vždy pohladila a usnul, potom se co 3h budil na jídlo předtím už vydržel i těch 6h! Navíc chce větší dávku jídla doteď pil 120ml teď už chce 140ml no a podle obalu nutrilonu by měl pít tak 100ml a tak to kašlu a na ten obal se nebudu dívat,co mám dělat,kdyz má hlad,nesní tolik pokaždé! Poslala jsem Vám sms co Dan.
21. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Tynko díky, hlavně že je malé líp.
21. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
jo jo taky jsem rada,pořád na ne myslím nechala jsem je od Vás pozdravovat
21. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
jojo toje samozřejmé.

berryl a ty dáváš nutrilon ten kalsický nebo nějaký ten se zelenou 1. nebo jiný. škoda že jsi tak daleko, mám tu otevřenou malu krabici, už ho nepoužívám. ale je tam psané že by se měl do měsíce od otevření spotřebovat. tak nevím co s ním.
21. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
holky jak je u vás, u nás se ta mlha drží přes to prosvěcuje sluničko ale není to co včera to bylo krásně, snad se to vyjasní.
mám odpoledne scuka s kamarádkou, pojedeme se podívat na krajkářský jarmark, tak to snad zvládneme.
21. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahojky holky, mám stejně starou holčičku jako vy,mohly by jste mi poradit kolikrát dávate pro malé kapky Kanavit a Viganol, mám špatný pocit, v lékarně mi řekli ať si to přečtu v návodu a na receptu od doktora to nešlo přečíst :( Děkuju moc
21. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
stanny..kanavit - 1.měs - 2 kapky jednou týdně, od 2.měs. 2 kapky jednou měsíčně a vigantol od 3 týdnů do 1,5 roku 1 kapku denně...nemluvě o otm,že jsem tedka zjistila,že ten vigantol nedvám :angry: díky za připomenutí..

berr...tak nakonec ta noc nebyla tak hrozná,ne? :sweat_smile: já znám buzení co tři hodky,takže mě to tak šílené nepřišlo..u mě pak ella v pohodě, akorát se pokaždé u přebalování počůrala a počůrala i zavink ua všechno, tak jsem ji přebalovala. a moc díky za zprávy od dan, je fajn,ze se to lepší..

manducu nemám a přájdemi dobrá,akorát že je to hromada peněz,to sem iza to dávat nechce,tak si půjčím jenom to nosítko co dávala sali odkaz. A nosítko mám pak taky,jsem zvědavá, jaké bude..
21. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
saro..no já krmím pořád co tři hodky,ale když byla ta krize,tak co cca hodinu a trvalo to pár dní, dva nebo tři..
21. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
J oa musím se pochlubit - včera jsem prvně kojila mimo domov, právě v té čekárně na kyčlích :dizzy_face: A bylo to vpohodě, sice jsem se zpotila, jak jsem si říkala,jak to udělám, ale pak paráda..
21. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
já mám jen Vigantol 2 kapky každý den do 1 roku.
21. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Kuki tak to jsme měli asi před 14 dny..to jsem fakt dva-3dny kojila každou hodinu..jsem byla uplně zoufalá..
jinak gratuluju ke kojení mimo domov..to zatím neznám..ale už jsem kojila před kamarádkama a tchýni a tchánem dneska tu byli na návštěvě..
joo dneska nám je 1 měsíc..toto uteklo..jinak dnešní noc super, budila se po 3 hodinách i k ránu vydržela 3 hodinky.. :slight_smile:
21. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahojte! tak my sme si udělali výlet na fotbal :sweat_smile: Bylo to parádní - bylo hezky a malej byl zlatíčko... A já sem si konečně provětrala pořádně hlavu - pokecala s klukama a dala sem si imaly pivo a hermelýn :sunglasses: na zahrádce...Tak sem spokojená :grinning:

berryl: Taky děkuju za sms! Snad půjdou brzo domů. Dan se taky z těch nemocnic nevyhrabe... :unamused:

S těma kapkama - to je zvláštní, jak to má každej jiny - já dávám vigantol denně jednu kapku do jednoho roku a kanavit do šestinedělí 1xtýdně jednu kapku a teď mám dávat 1xměsičně jednu kapku.. Tak nevim teda

No a co se týká toho nosítka, kámoška mi do toho dala takovou anatomickou jakoby tenkou matraci...a Filípek tam spí jakoby v klubíčku a je spokojenej. No, ty šátky sou prý lepší (a asi i praktičtější), ale já to neumím vázat a příde mi to málo pevny.. No nevim. Teď máme tohle a až bude větší, koupím taky krosničku, abysme mohli na výlety :wink: nika: Neboj se to používat! Fakt je to bezpečny... Jde jen o zvyk. Mně to ze začátku přišlo jako - koupila sem zase další blbost, ale musí se to holt vyzkoušet...
21. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
My to máme stejné s kapičkama jako Sali :slight_smile:
21. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Super - aspoň nejsem sama :sweat_smile:
21. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
tak ten kanavit nemáme jen vigantol jinak dneska už je malý ok jde to na něm poznat,více spinka,méně pláče nevím byly to takové divné 2dny,plakal az byl fialový a no celkově hrůza, jsem nevedela co s ním. Teď ležíme všichni v pelechu kluci i bára spí jen mi to opět nejde. Niki mám nutrilon comfort. Byli jsme 3h venku a bylo super.
21. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
kuki snedla jsem celé pomelo, tak jsem zvědavá jak bude zítra vypadat malý :slight_smile: jinak malý dneska dudla dudlik a už se mu to začíná líbit
21. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak my byli dneska u našich a paráda, jeli jsme busem a malá řvala na zastávce jak tur a jenom dojel bus, tak řestala a to samé zpátky - jinak naši nadšení, mamka ji furt smýkala, tak z toho byla celá vykulená, není na ot zvyklá :sweat_smile: No a pak doma byla nějaká mrzutá, není na to takové výkyvy zvyklá,no,tak asi tím, ale už je okupaná a chrápe.

berr..fakt???si šla do celého???Jsi drsná!!!!!!!!!§Tak to jsme zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já to tedk řekla manžovi, že sis ho dala a my si ho dáme taky :grinning: Ať žijou osypené mimina:slight_smile:
21. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
holky.vy jste drsoňky..taky bych si dala..no možná zkusím koupit.. mám ho docela ráda..jen manžel musí vždy oloupat, mám trochu problém s citrus.plody :slight_smile:
21. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
saro..u nás loupe jedině manža, ho to baví :sunglasses: A já si dala před pár dny jednu lodičku, jak tomu říkáme, tem měsíčkům a nic se nestalo, takže to prubnu zase
21. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
sali: to vypadá dobře ten vak, ty ho máš? A to se nosí jak? Jako šikmo přes rameno?
Aby mě malá za chvilu netáhla k zemi, ale jak píšou, že to je do 9měs. .. není to omezeno kilama?
no jde vidět, že máme stejnou dr. s těma vitaminama co? :sweat_smile:

kuki: no mě dr. řekla Kanavit 1-měsíc 1kapku 1x týdně, do 2měs. 1kapku 1x za měsíc. A Vigantol 1x denně jak píšeš.. no a ted věř doktorům co je teda správně co? :angry:

berryl: mooc děkuji za kontakt na dan, moc mi pomohla, poradila, uklidnila
dan: díky moc :wink: a at už jste doma :wink:

jinak já jsem z toho krmení tak vystresovaná.. jsem zvědavá, kdy už to poleví... že já blbec tak dlouho bojovala o to kojení, už jsem se dávno měla na to vyprdnout. Ne jak to kojení, ale spíš ten příkrm pomocí injek.stříkačky.. no ale zkusila jsem to, udělala jsem pro to max. Ted mi malá někdy i řve u prsa a pak i u flašky, tak nevím co se děje, ale dan něco poradila, tak zkusím a uvidíme.
Jinak u koupání tež furt řev, zkusím ji dát na bříško jak dan poradila mokrou žínku a uvidíme. Malá má ohnutou ručičku jako by si držela prso ale tak křečovitě, vystresovaně, že ji má pak skoro fialovou...
nevím co s tím koupáním taky změnit :frowning2:
tak už doufám spíme... ted koukám na sněženky a machry, ale teda jako nic moc, půjdu spát.
21. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
u nás koupe taky Rada :slight_smile: a jeste mi ho cpe do pusy jsem lenoch mě rozmazluje :slight_smile: vubec nebylo kyselé,tak zítra uvidíme. Snad se malý nezmění v pomelo. Jinak holky druhý sex bomba fakt super,žádná bolest. Už jsem byla prostě uvolněna. Takže šup na chlapi doma! My za hodinu krmíme tak jeste počkám a pak půjdeme spát. Kuki super,že jste zvládly cestu,jste holky šikovné.
21. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
berryl: oki, zkusím.. no kdybych nebyla v posled. době taááák unavená :frowning2:
21. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
sali: tak balíček prý byl dnes odeslán, tak si myslím, že v PO či UT budou klinky u nás :slight_smile:
21. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
juj teď si čtu co jsem napsala :slight_smile: má tam být loupe. Malý jedl ve 20.15h pak se vzbudil az ve 2h potom mu trvalo hodinu než usnul a vzbudil se az teď v 6.30h ty jo krása. Jsem vyspana. Navíc krmí Rada a já si to užívám.
22. lis 2009 v 06:48  • Odpověz
Ahojte! Tak aniž bych to tady četla, měla sem včera taky pomelo u tv :grinning:

Jinak dneska noc hrozná!!!! Není to tím pomelem??? Malej se vzbudil o půlnoci, pak o půl 3. a řval (nebrečell - řval!!!) do 5:30.. No a samozřejmě, až se ponořila do houbokého spánku, spustil v 7:30 znova - a to už teda v poho - najedl se a usnul. Jenže já už ne :frowning2: Filip je v těžkym komatu, malej spinká taky a já jdu se psem a pak do obchodu...Hlavu mám ovšem jak po těžké opici :sweat_smile:

blecha: Super! tak ať brzo dojde... :wink:
22. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj spolubojovnice.. :slight_smile:
berry to je krása.. naše jedla ve 22 pak 2:30, 5:00 a v 8 tak to šlo :slight_smile: jen kdyby se nám to nějak ustálilo přes den.. pořád věřím že do konce šestinedělí máme ještě týden a kus..
22. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
blecha: No a co zkusit nato koupání kyblík???
22. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj tak my psali jeste další 2h,jak je doma tatínek tak je vždy vše super,nemůžu se vždycky víkendu dočkat. Malý je zatím krásný,tak pomelo zatím neučinkuje. Sar to jste měly taky krásnou noc. Prý bude s malým každý měsíc jiný,tak jsem zvědavá. Rada jde cvičit a pak zajede pro kuře do tesca mnam.
22. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
berryl: no tak to malá se vzbudila ve 4h, pak 5,30 a pak hned v 7h, ale to už na mě bylo nějak moc.. tak jsem řekla, že tak často se jíst nebude :sweat_smile: a vzala jsem ji do postýlky a vstávala až v 9h s nama :slight_smile: No nevím co zase vymýšlá... že by další spurt? No mě picne :grinning:

i my jsme včera měli pomelo :slight_smile:

saron: no tak to krásně spí :slight_smile:

sali: no a myslíš, že bych to uměla? Škoda, že si ho nemůžu někde vyzkoušet.. mam strach aby to nedopadlo jak s těma podložkama, aby to neprořvala.. do je do jakého věku? Abychom to event. ještě užily
22. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
blecha: no, já sio ten kyblík pučím od švagrové a vyzkouším taky...až ho budu mít, můžu ti ho taky pučit na zkoušku.. :wink:
22. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.