• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahojky!

Tak já vás teď dočetla a mám knedlík v krku! Holky, vy ste moje zlatíčka!!! A taky sem ráda, že vás mám!!!!!!!!!!!!Strašně moc!!!

A s těma chlapama - no, sou to prostě chlapi.. Tchýně říká, že je s něma už od malička větší práce :sweat_smile: Ale teda ty Tomovy kecy, Peťul - to bych asi nedala! To by byla argumentace jak hrom. A vždyť jsou to i jejich děti! Nejen naše!!!Já teda lituju strašně akorát toho, že nebydlím tady - že sem zahrabaná v Praze :unamused: - tam nemám nikoho z rodiny a ta Filipova zas o nás nejeví tolik zájem.. tady sou naši strašně šťastní, že mají malyho a doslova se hádají, kdo ho pohlídá, povozí, okoupe... No, asi sem krkavčí matka - ale za ty 3 týdny, co sem tady, sem byla pořád v tahu a parádně sem si odpočinula.. No, i doma ale musím říct, že se Filip stará - jak o malyho, tak o domácnost - máme to tak nějak napůl :slight_smile: Ale chápu třeba, když příjde utahanej z práce, že si pustí tv a nic jiného ho nezajímá...

kuki: Tak jakej byl srázek? A co manža? Všechno zvládnul???

Jinak Filip dneska přijede (samozřejmě nevynecha fotbal, tak přijede až po něm nekdy k večeru) a zítra jedem do Prahy - pořád nevím, jestli autem nebo vlakem :unamused:
16. led 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
mám štěstí že toto by taky mj chlap neřekl, Petul, zkusil by, takové chlapy já teda nesnáším, mám etakového kamaráda adávám mu to okaždé pěkně sežrat.
16. led 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
sali jestli máš letní gumy tak se opovaž, zítra má sněžit :slight_smile:
16. led 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
nic jdu do sebe naházet jogurt a valím do města. dostala jsem chuť na steaky a nemám k tomu tu správnou masovou zásobu v mražáku :slight_smile: a taky se stavím do DMka.
16. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Holky, zdárec,
jsem z5:slight_smile:Tak nějak jsme vás proletěla, no nasmála jsme se a málem si i pobrečela, taky jsem ráda, že jsme tu taková partička a člověk tady může vyklopit cokoliv :dizzy_face:

Já si všerejšek nááááááááááááááááááááááááááááááramně užila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: Vůbec jsme ebyla jak urvaný výtah, pila jsme jenom vodu a džus, který můžu a domů jsme došla nějak kolem druhé :sunglasses: ale jako fakt super a doporučuju všem - za prvé - jsem vůbec chvilkama nevěděla, že mám doma dítě, prostě jsme vypla, zadruhé - mi neskutečně vzrostlo sebevědomí, jak mi všichni říkal, žem ito sluší - jasně, maža to říká, ale chápete ne,trochu rozdíl,že.. a za třetí - manža je nadšený, jak to sám zvládnul, takže super na všech frontách..volal mi jenom jedno ua to aby mi řekl, že malou nakrmil, dal ji nutroš, jeden ten balíček,takže 120 no a já jsme pak došla,tak se probudila,ještě se dopila a usnula jak špale. Takže fakt super,doufám, že brzo vyrazím znovu :grinning: J oa taky mi říkal,že je strašně krásné, jak u něj malá po kojení (po kojení:slight_smile:) ležela, že ji měl strašně blízko..no prostě krása

Podle mě to osuvisí fakt s tím, jak jste psaly, že prostě když vidí,že všechno zvládáme, tak nemají až takvou potřebu se zapojovat, protože manža ze začátku jak jsme měli malou, tak pomáhal jak urvaný a tedka už se stará spíše o domácnost než o ni - vidí, že nebrečím,takže to asi dávám,no..

No holky, já jsme úplně vyměnená :grinning:
16. led 2010 v 09:46  • Odpověz
J oa jenom to pro zajímavost rozdílné uvažovaní ženské a chlapa: já kdž jsme doma s malou,tak jsme s ní doma. A včera za manžoudošel večer pro něco kamarád a manžel mu řekl, že HLÍDÁ :rolling_eyes: ne že je doma s dcerou,ale že hlídá..no každý to bere jinak,no
16. led 2010 v 09:47  • Odpověz
J oa ohlky a vaše snězené večere a sexy kočka s bolavýma nohama mě fakt pobavily :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
kuki koukám že máš fakt krásně dobité baterky co :slight_smile:
16. led 2010 v 09:50  • Odpověz
:grinning: no jo někdo si užíval :grinning:

mě trefí šlak s thoho chlapa konečně jsem se dostala na facebook a na jeho profil ,nestačila jsem zírat a pobírat :angry: :frowning2: já ho fakt jednou zabiju a budu mít klid :slight_smile:
16. led 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
endie co tam lezeš :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: sorry nene nezapomeň že zabití a smrt je vždy ten nejrychlejší a nejméně boletivý trest, pěkně nechat "vyžrat do dna"
nic letím do toho městečka našeho :slight_smile:
16. led 2010 v 09:54  • Odpověz
no co tam lezu, jsem blbá nevědomost je lepší :grinning: , no vyžrat u něho si to člověk ani nevychutná protože to všechno přetočí a ze sebe děla chudáka moje nervy :angry:
16. led 2010 v 09:56  • Odpověz
já taký půjdu do obchodu jenom co se malá vzbudí a nají tak vyrážím
16. led 2010 v 09:57  • Odpověz
No, já čtu Filipovi smsky pravidelně :grinning: Ale mu to nevadí..

endie: A kup si něco pro sebe, ať se uklidníš... :wink:
16. led 2010 v 10:09  • Odpověz
sal:vlézt mu do mobilu tak mu zbalím a hodím kufry před dveře, stejně mobil skovává aspon mě to neláká

no kdybych mohla tak si na sebe něco koupím ale šetřím na kočárek a malá potřebuje nějaké věci takže tak
16. led 2010 v 10:13  • Odpověz
No, on má Filip totiž spoustu kamarádek (on je takovej přátelskej - až moc a holky na něho až moc berou) - tak mu to čas od času musím zkontrolovat :grinning: Jenže on je takovej flegmouš, že VÍ, že mu tam lozim a stejně si ty sms nesmaže!!! A někdy se fakt nasměju, co mu ty holky píšou a co píše on jim! A většinou, když jim napíše - něco typu: Co děláš? Já právě hlídám malyho, je s ním strašná sranda..A jak se máš ty? , tak z toho pak už nic není a holka se slušně odporoučí... :grinning:
16. led 2010 v 10:29  • Odpověz
endie - kdyby spali v noci, vid? Malá spí od 9.
Dneska mě chytlo vaření a už mám skoro hotovo - kynutý knedlík a eintopf a rýži s ledvinkovou omáčkou.
DNES JSEM MĚLA HLÍDÁNÍ - MALÁ BYLA S KLUKEM V POKOJÍČKU, CHTĚL HLÍDAT a vydržela půl hodiny tak jsem si s vámi mohla psát a v klidu si dát kafe. Píšu jak jelito, ale vzala jsem si dolu petrovo notas a nejsem na něj zvyklá.
Jinak kočka nám vojela plyšáka, to jsem ještě neviděla.
Holky dnes jsme poprvé bez probio kapek tak jsem zvědavá. Vybrala 2 balení a prý to stačí. Ono stejně až začnou příkrmy tak budou zase problémy.

kuki - to je fajn že jsi vypla. Hodně to pomůže. Já se stresuju že mi nejde váha dolů a každý mi říká že vypadám líp a že jsem zkrásněla, no samo já si myslím své ale potěší to. A chlap když musí, tak zvládne vše. Ale bojí se to dát najevo abysme to po nich nechtěli často :wink:

Normálně tý Julině závidím, taky bych chtěla mít takovou chut na sex :slight_smile:
16. led 2010 v 10:39  • Odpověz
dan: :grinning: To je úplná telenovela s tou vaší kočkou!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To já za ty 3 týdny, co sem u našich přibrala 3 kila! - prostě tu nicmoc nedělám a jím... A taťka mi včera říkal: Tys, jak přijela, bylas taková vychrtlá... :sweat_smile: Tak sem si řekla, že od příštího týdne začnu hubnout a můj cíl je -5 kg :wink: Ale zajímavy je to, že v porodnici sem jedla jak urvaná - na oběd i polívky! a přijela sem domů hubenější než před těhu :astonished: Zato teď je to už děs! Už ty kila na sobě cítím...Sex? Co to je???Já sem 14 dní slaměná vdova, tak už ani nevim, jak se to dělá :sweat_smile:
16. led 2010 v 10:49  • Odpověz
sali - no jak asi ? Julina jen vyšpulila prdel a nacouvala k plyšákovi :grinning: :grinning: :grinning: ted spokojeně spí.
16. led 2010 v 10:53  • Odpověz
16. led 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
endie, tam mému muži chodí už 6 let sms k vánoců .... od nějaké Ireny a adámka, tak nevím, vždy se nasmějeme :slight_smile: hlavně tu před 6 lety jsem četla já, klasika, přisla si sms tak ji přečti, no divila jsem se :slight_smile:

fakt ani jeden (udajně) žádnou irenku neznáme :slight_smile:
16. led 2010 v 11:39  • Odpověz
veru: fakt? Tak díky se mi ulevilo..

petule: no ted už máš dlouho po porodu, tak můžeš vlítnout na normální cvičení.. já začla tuším už v 5týdnu po porodu to pánevní dno. Vzhledem k tomu, že mě 2x cévkovali, tak jsem měla problém s močením a nedokázala jsem kolikrát udržet moč a hodně mi ty cviky pomohly. A ted už cvičím normálně.. dneska to bylo takové relaxační a myslím si, že už vždycky bude.. a vždy už to bude v so - prý už máme větší děti a to bychom si nezacvičily... jenže cítím že potřebuju pořádně do těla.. tak se poohlídnu po něčem jiném asi.
No jestli nebyl hladnější :sweat_smile:
tak to mě mrzí s T. :frowning2: to jsou ti chlapi co? :angry:

berryl: já to mívám taky tak.. pozoruju jak kdo s malou manipuluje.. a když to udělá i po druhé špatně tak si ji raději vezmu.. no ale někdy abych si od malé odpočala musím zkousnout zuby.. ale říct to řeknu vždy jak to má ten druhý dělat.. a když to vypadá , že prudím někdy raději odejdu, někdy malou raději vezmu dle situace.

endie: no naše malá měla taky ze začátku takové moresy kolem 5h ranní a tak jsem ji to rázně vysvětlila a je klid :sweat_smile: A co jsi tam na facebooku prosímtě objevila???

saron: no já taky v posled.3dnech vstávám x krát za noc.. ale není to vždy hladem... prý to bylo tím měsícem či co.

niki: a co teda uzavřeš? Poradíš?

sali: jestli pojedete autem, tak hlavně opatrně.. budu na vás myslet! A jak píše Niki.. já jsem ti to říkala :wink: s letníma gumama bych teda já nejela.... to si teda rozmysli.. zvlášt ted když máš odpovědnost za malého. Je to přes tu Vysočinu o držku. A hlavně jsou na dálnici úseky, kdy letní gumy mít nesmíš.
No tak to je vtipné s těma sms-kama.. no já M. do mobilu nelezu, ale vím, že na něj ženské moc neletí, protože on v prvním okamžiku je takový spíš odtažitější, že kdyby nás neseznámila sestra tak o něj taky nezakopnu :grinning:

jéé holky, vypravila jsem malou s mužem ven a hodinu tu sedím na netu a dočítám sakra... už letím do postele a na chvilu se zdáchnu. Jinak M. rodiče nedorazili, jeho mamka marodí.
16. led 2010 v 15:54  • Odpověz
autor
tak jsem doma, byl ajsem dopolko u nás ve města a pak jela do ovy s mamkou do makra - teda ona do makra my s Beru do Tesca. tam je slev, no nechal ajsem tam 700,jedem balík plínek, dva spací vaky, nějaké body, štramplíky, dudle ale dalo by se nakoupit více. nemůžu, mám spoustu starých věcí poděděných musim je nejdřív přebrat a pak jen něco dokoupit

jo verusinek tys mne pobavila, koupit 62 Beri už má většinu 62 malých. idkyž oblíkneme i některé 56 ono je to výrobce od výrobce :slight_smile:
16. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky.. já tu plichtím na filosofii esej na téma pojetí člověka.. jako hrůza..vůbec nevím jak to pojmout :slight_smile:
jinak tedy musím říct, že se manžel snažil.. dost dlouho si se Sofinikou hrál až tak, že ji utahla a usla tu :slight_smile:) tak ji alespon vynahradil ten týden :slight_smile: snad to nezakřiknu :slight_smile:
16. led 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
sar fuj, nezávidím. manžel je šikovný, mně už ten můj přijel ale ještějel do práce, vyzvednout si své auto. ono ototiže minulý víkend zamrzlo zasněžilo tak jen na služebku jiným. slibil že do dvou hodin bude doma, hm, už to přetáhl.
malá mi teď usla po boji a křiku, tak jdu nachystat koupání nevidím to na dlouho.

:slight_smile:
16. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Tak my už jsme doma, byli jsme u našich, byl to fajn den, malá byla zlatá,mamka ji chvilku ponosila,žádné huštání a třepání, ta kto má být. ted si ještě hodial dřimku,ale za chvilku ji vzbudím na koupání,at mi taky pak unse - jsme dneska sama,pro zěmnu šel ven manža :grinning:

dan..no právě, já taky vím svoje,hlavně že to tělo teda není vůbec co před porodem,ale když to slyšíš,jak ti to sluší,tak proč na to chvíli nezapomenout :sweat_smile: takym ám pořád nahoře 3 kila,ale nějak nemám čas to řešit - zato mám ruce jak rambič :grinning: :grinning: a kočka je fakt vtipná :grinning:

nik..no,v tom tesku se to dá, když to není prohráblé, u nás bylo dost věcí,ale já jsme nekupovalal,že koupím příště,až to doma proeru a příště už tam skoro nic nebylo,všechno pidi :unamused: tak zase příště..

saro..no vidíš,jak se manža snaží, ono když se chce,tak to jde,no.ale někdy to trvá,co?

blecha..my taky zatím nemáem nic uzavřeno,ale pak si ji dám ke své pojistce,ale to je tuším nejdříve od půl roku, máme rodinné pojištění, zajistila nám to ta poradkyně. Ale řeším nějaké spoření nebo něco,h ještě jsem to nějak neřešila,takže si ráda taky nechám poradit
16. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Kuki jj trvá to a taky jak se jim chce :slight_smile:
16. led 2010 v 19:15  • Odpověz
endie důvěřuj,ale prověřuj a tím se já řídím! 6let jsem někomu důvěřovala a pak jsem se nestačila divit,hlavně mě ta osoba pořád osočovala z nevěry a já měla čistý stůl za to on ne. Zřejmě mi nevěřil pač mě podváděl on a taky to začalo spaním na internetu nev.flirtovaní! Jeste,že jsem se vzpamatovala a odešla.kdyz člověk ztratí důvěru je to v prdel.!jinak my byli v tescu hlídala tchýně a švagrová,ale byla jsem strasne nesva. Jeste jsem bez malého nebyla. Niki taky jsem nakoupila a peněz padlo opravdu hodně,ale co je třeba si udělat radost. Nakoupila jsem malému.
16. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahoj sluníčka moje! :wink: Mě je normálně po vás čím dál víc smutno :fearful: :dizzy_face: Tak jsem to v těch šest ráno ještě zalomila.Musím vám napsat co se mi stalo...Dělala jsem oběd a najednou mi u toho začlo být děsně zle,chtělo se mi zvracet,motala se mi hlava a potila jsem se jako blázen.Musela jsem si sednout a otevřit okno,jinak bych asi odpadla.Vůbec netuším čím to bylo.Naposledy se mi tohle stalo v těhu,přesně stejný stav a pak jsem sebou vždy sekla.Tak jsem se začla děsit,jestli náhodou... :confused: :confused: :confused: No snad né,to by mě šlehlo,to by byl provaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tomáš mě viděl jak sedím a funím a řekl mi,že se nějak u toho vaření potím :rolling_eyes: Fakt hnusný poslední dobou :pensive: Celkově jsem nějaká malátná a odpoledne jsme zkusili malinko sexovat a já normálně poslední dobou cítím šití a dneska dokonce potom malinko krvácím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechápu.No tak jsem zkrátka navařila,všichni jsme se najedli,uklidila jsem a šoupla Tomášovi malého a přečůrala jsem ho,on mi totiž řekl,že si jde lehnout(byl strašně unavený z toho,že během toho co jsem vařila byl s malým)tak jsem mu řekla že neexistuje,že jde s malým ven a já si jdu lehnout.Moc mu to nevonělo,ale nic jiného mu nezbývalo :grinning: Já mu dám!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi brzy začnu být hooodně hnusná,jestli se bude takhle dál chovat :angry:

Dan ta vaše kočka!!!!!!!!! :grinning: Tak si konečně vrzla s plyšákem,no aspoň něco! :sweat_smile:

Sali prosím tě váhu neřeš,zhubneme až budou prcci větší a budem za nima lítat :wink:

Kuki to je mooooc dobře že sis to užila,tak to má být!!!!!Koneřně sis odpočinula,už si to zasloužíš! :wink: A je to fajn,že to manžílek tak hezky zvládnul!Oni přeci jen nejsou tak neschopní.Jen se jim musí chtít že... :confounded: S tím hlídáním...oni fakt nechápou,že to dítě nám udělali oni,tudíž je to plod naší lásky,náš společný...!!! :angry:

Endie raději tam nelez,to se pak někdy nestačíš divit co?Taky jsem to párkrát udělala a zuřila jsem jak ďas :angry: Dokonce jsem mu jednou zabavila mobil a jak mu psala jedna jeho neodbytná obdivovatelka,tak jsem si s ní dopisovala jakože on a ta byla úplně hotová :grinning: Druhý den mu napsala,on nechápal a poslal jí do háje :sweat_smile: Akorát že to takhle prokouknul a bylo zle že :sweat_smile:

Bleško tak to je nakonec fajn,že M.mamka je nemocná ne? :sweat_smile: Aspoň máš klid :grinning:
16. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahojda holky, tak na nějaké dočítání teda teď prdim, furt to nějak přiskakuje, kecalky.....
Niky v tescu jsou zase slevy jo??? tak to tam v pondělí zajedem. Fakt vám je 62 už skoro malá??? My ji pomalu začínáme tahat tak 14 dní ale je mu to ještě volný.....
16. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.