• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Tak malá prospala celý den. V 6 jsem jela nakoupit a ještě spí v autosedačce tak jí jdu vzbudit a vypadá to že se jí to protáhne a nebude vstávat v 5! Manža zkoušku udělal za 2, z 50 lidí 12 vyhodily. Je štastnej a už brousí futra v garáži a bude dělat dveře do ložnice. Večer chce dát vínko na oslavu a pak.. :grinning: když neusnu. Cácora se vzbudila tak jdu koupat.
16. led 2010 v 19:52  • Odpověz
saron: tak vidíš to :slight_smile: jinak eseje jsem nesnášela, takže neporadím a nezávidím.

kuki: to je fajn jak se tak střídáte :slight_smile: tak to má být. Je fajn, že sis užila další den :slight_smile: NO my máme spoření s Liškou pro malou. Ale nevím zda máme uzavřít nějakou pojistku, životní nebo úrazovou nebo tak nějako.

petule: no supéééér... takže byl venku? A šel bez keců? No svým způsobem mám klid, ale já to pak už pojala tak, že mi pomůže a že se vytratím... tak jsem vyprala co jsem jen mohla abych ji zaměstnala.. a plánovala si kam si všude přes týden zajdu a jak udám malou... no a vidíš to? :sweat_smile:

s tou kočkou jsem asi něco prošvihla.. :astonished: :grinning:
16. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Tak nevzbudila, to řve ta naše blbka, za oknem je kocour. Pomaže na noc zase do koupelny. Já do Tesca nemůžu, mám 5 pytlů hadříků z MMB, vůbec to nestíháme unosit. Jsem magor, na MMB jsem si zakázala chodit :grinning: přijdou mi 3 mikinky adidas a pak už nic neobjednám.......
16. led 2010 v 19:55  • Odpověz
16. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
16. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
16. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Dan tak koukám, že plyšák ji dostatečně neuspokojil :sweat_smile: :grinning:
16. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
endie ten vak se mi líbí
16. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
vím že jste se o tom byla řeč tak sjem vám tady něco hodila

jojo důvěra je důležitá a já se obávám že už jsem jí stratila úplně :unamused:

víte co mi dneska ten můj řekl že si jezdí domů ODPOČINOUT a že už to pěkně dlouho nezažil aby byl doma klid :angry: normálně jsem to neustála a rozbrečela já už prostě nemůžu fakt, tak jsem mu řekla at se rozmyslí kolik pěněz mi na malou bude dávat(momentálně všrchno platím sama)a kdy chce vídat a Aďu at ten rozvod proběhne bez problému
16. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
endie :frowning2: :frowning2: :frowning2: A co ti na to řekl?Proč jsou ti chlapi takoví hnusní sobci? :angry:
16. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
že jestli to tak chci tak, prý stejně furt hledám nějaký důvod aby jsme se rozvedlx, jenomže mě ted straší že mi vezme Adélku :frowning2: :cry:
16. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Endie IP...
16. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
endie: tak to mě fakt mrzí :frowning2: to je fakt blbec s prominutím... a nic se neboj nemůže Ti Adélku jen tak vzít... to by musel mít na tebe závažný důvod - alkohol apod. O Adélku se krásně staráš, tak hlavně se nenech vyvést z míry. On se o ni nestará a chce mít klid a s ní by ten klid měl? On si asi ani neuvědomuje jaké to je mít dítě!!! No to mě teda fakt dostalo! :angry:
Ale já si myslím, že se to nějako uklidní... třeba ho něco rozhodilo v práci a vyleze to z něj až za nějakou dobu.. já to znám. Drž se!!! Myslím na tebe.
16. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
veru jsou hodně věcí ale já moc neutrácela,musím to projít. ale asi tam ještě sjedu, halvně na věci tak na 9-12 měsíců,měli tak krásné sady - mančestráky a bodyčko - fialové (hlavně ne růžové - to manžel prská).

mám jen 2 body za 75,- bílé s fial. puntíky, 2 punčocháčky (červené se srdíčky a fialové s hvězdičkama) a dva vaky an spaní jeden 0-6 měsíců, druhý 6-12.

veru třeba overalky 0-3 M z tesca jsou vlastně 62 a začínají být těšné na délku. řeknu ti po 26. t máme poradnu a snad ji změří do dýlky.
16. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
endišku drž se. s tím že ti vezme Adélku jsou silácké řeši neboj. málokterje chlap má na to starat se sám o dítě. věř mi.
16. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
endie..tak ot je teda mazec..držím pěsti,at se to nějak uklidní
bleško: to hle trvá od doby co odešel, normálně zdrhl aby nemusel být u porodu atd, furt jsem ho omlouvala ale už fakt nemám sílu

NIki: ty manžestráčky dostala malá od mojí mamky, nemají nahodou prasatko na nohavici? :slight_smile:
Endie neboj Adélku ti nikdo nevezme, on akorát ví kam bodnout, aby tě to bolelo :frowning2: ach jo ty chlapi jsou fakt někdy tak hnusní to je děsný :frowning2: :frowning2:
16. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Niky, super, tak my se tam v pondělí stavíme, stejně jedem do města.... a můžu prosím ceny těch vaků?? Já mám jen co jsme si přivezli jeden z dovči, ten je teda super, ale bohužel jsem koupila jen new born a pak jeden z tesca, ten je taky fajn, tak že bych ještě přikoupila.
Tak to je Beruška šikulka, jak krásně roste, ten náš špunt roste asi jen do šířky :grinning: , no jdeme na kontrolu 28. tak jsem taky zvědavá kolik bude mít....
16. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
kuki já byla v Tescu v Hrabové tam bylo hodně věcí, jen ty body byly probrané byly 2 za 1, nejsou to cherocee ael ta jiná značka al enám sedí.

k pojištění - budu dělat urazovku od ČSOB poj, ale není v nabídce netu ( dělala jsem do loňska jako koníček finanční poradenství tak si to zařídím) a taky má stavebko, a zajištění má v našich Penzijních připojištěních - je tam jako obmyšlená osoba. s úroky, státním příspěvkem je to pořád asi to nejvíce výnostné co je. ještě ji budeme dělat velké stavebko na cca 2,5 milionu cílovky - kvůli úvěru jedou v budoucnu, ale to až podle toho jak se změní podmnky urokových sazeb - momentálně jsou taknízské že se nečeká zdražování úroků na uverech.

v pojistkách máte garanci zákona na výnos 2,4% nebo více když je starší pojistka ale u penzijka je to více.
16. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
endie nějaké víře tam bylo nebralajsem je, mám je v merku, krásně tmavě fialkové. původní cena 500,- teď 250,-

veru ty vaky jsou takové bavlněné ale ne z té sady (rabitt nebo meďě, letos je s myší) takové obyčejnější ale mi stačí. cena byla 117,- za kus.

veru Niki nemá být asi po kom moc dlouhý, já když vidím mamlou jak má dlouhé nohy a chodila tak to jednou vidím na lodičky č. 40 :slight_smile:
16. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
endie: a kdybys odjela za ním do Prahy nebo kde ted je?

holky, já uvažuju o ohrádce s matrací... kdybyste někdo našel na netu, pošlete prosím odkaz :wink: díky

niki: a když to není na netu, nabidnou mi to na ČSOB?
16. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
nik..tyjo,tak tomu evidentně na rozdíl ode mě rozumíš :pensive: u nás jsme obmyšlené osoby s manželem navzájem a o tom stavebku taky uvažujeme,at ji někam můžeme dávat peníze,které dostává. a v hrabové je to lepší,no, v porubě to bylo hoooodně probrané
16. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
kuki to nevadí u Penzijka můžes kdykoliv udělat změnu v obmyšlených osobách my to taky dělali.
16. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
bleško nenabídnou, bohůžel. ale určitě něco podobného, maj tam určtě jen urazovku ta tam v nabídce je.

sice maj už firmy a pojiš%tovny i životka pro děti od O let, dle zákona bývalo od 14, dle názorů ... je to neetické pojišťovat dítě na pojistnou událost - smrt.

tak je to udělané tak že jsou pojištěny jen na uraz, a pak od určitěého věku i na smrt. ale už to nedělám tak nevím co jsou poslední novinky. sekla sem s tím asi před rokem a to už je dost dávno :frowning2: už nemám takový přehled.
16. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
bleško: nevím, nemám pocit že bych tam sním byla spokojená, prostě mi už všude co se týče jeho vysí vykřičník

já mám taky penzijko, tak to musím jít nahlásit teda
16. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
holky s penězi jde dělat hodně, když jsou :slight_smile: já třeba na stavebko dávám jednou ročně -ale před tím to dávám na učet který má manžel u pojištění - tzv. mimořádné pojistné na konci roku to vyberu a převedu na stavebko. vychází to tam líp s úroky.
na stavebku má 2% tam jsou 2,4 garantované ale většinou připisují 4,5% je to pár kaček ale vyplatí se to. takže to tak dělám i malé. spořím jinde a pak převedu.

hodně lidí má třeba Embank tam jsou podúčty spořící s 2% co je slušné, taky jde spořit tam. je toho mooooc co vybrat. stavebko není zlé, ale doporučuji dát vyšší cílovku třeba 240 tisíc, aby se dalo spořit dlouho popř čerpat úvar.
16. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Niky já mám 178cm a manža 182cm takže žádní drobci nejsme :sweat_smile: ....
Jeee tak to je super cena, mně stačí nějaký slabší, jen se ten náš šmudla umí vykopat z overalů, tak aby byl furt oblečený.
16. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
veru :grinning: sji křehulka tak mi to nedošlo a už jsem to zapoměla. tyjo ty máš o 12 cm více jak já :slight_smile:
16. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
ale na jiné věci nazapomínám :slight_smile: třeba na to že tvůj chlap je blíženec :slight_smile:
16. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.