• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
16. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
dobrou holky jdu hají malá bude zachvilku vstávat
16. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Holky nemáte některá zkušenost s Hami UM????
16. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
veru endie dává Adélce Hami proč se ptáš?
já dávám malé Hami :slight_smile:
Endie a malé chutná??? a bříško po tom nebolí????
Niky děkuji, no protože jsme právě zjistili, že kdyby náhodou bylo třeba, tak prostě o víkendu tady nic neseženem, tak abychom měli něco doma, člověk nikdy neví co se může stát, tak prostě pro sychr a manžílek koupil Hami 1, tak jsem jen chtěla zjistit jestli je ok....
16. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
jo chutná, nebolí je tam nějaká složka s mateřského mléka a krásně po něm kaká teda ze začátku než si zvykla ted jí k tomu dávám čajíčky,
16. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Endie děkuji, tak super, my to máme teda pro jistotu, ale tak abych věděla.... Díky moc :dizzy_face:
16. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
niki: tak rozhodně je dobrá ČSOB jo? Já do toho právě taky moc nevidím :unamused:

veru: ty jsi taky z OV?

holky, jaké máte ted v OV počásko?
16. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
jasně veru to je jasné, pro sichr :slight_smile: člověk nikdy neví.
nic holky jdu na kutě, dneska jsem něják utahaná papa a zítra příjemnou neděli :slight_smile:
16. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
blesko já mám ČSOB ráda, více jak Českou poj. s nimi mám špatné zkušenosti. ale Kooperativa, Aegon ten je dobrej ale nevím jaké má nabídky :slight_smile:
16. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Bleško, ne ne jsem kousek od Hradce Králové :slight_smile:
Niky dobrou noc, hezky se vyspinkejte a pusinku Berušce :dizzy_face: :wink:
16. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
veru díky, posíláme políbení i Nikimu a krásné sníky všem
16. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Holky dobrou!
Mě se nějak nechce spát,což nechápu, mám deficit jak blázen..
16. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
holky, já jdu taky na kutě .. mimoto jsem zapoměla říct, že tatka byl ve st na KO a dopadla mu dobře, tak mu nemusí ruku lámat :slight_smile: tak mám radost... a uplně jsem vám to tu zapoměla napsat...
a dneska malou uspal muž.. sice jsem se tomu smála, že ji dokáže jen rozparádit.. ale to jsem mu samozřejmě neřekla.. to by byla chlapská ješitnost... no a on ji fakt uspal!
noo moment.. už se zase ozývá tak beru zpět :angry:
16. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tak já už taky jdu,co tady,že :grinning:
16. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
No tak dobrou noc, já teda ještě nejdu, nemám ještě manžílka doma, ale jdu teda přerovnat fotky :slight_smile: , tak dobrou noc všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
tak jsem Vás dočetla a jdu spát,dívali jsme se na film a dopili víno :slight_smile: hned je veseleji. Jo a Rádi mi dneska koupil marlenku co mi včera snědl :slight_smile: tak jsem měla radost do té doby než mu začali téct sliny ach jo tak jsem mu dala kousek,prý jsem strasne hodná,bych řekla spíše blbá!!! Endie at už to dopadne jak to dopadne,mysli hlavně na sebe a malou! Ta Praha Vás rozdělila!
17. led 2010 v 00:10  • Odpověz
tak právě jsme se vzbudili. Petulek Vojtíšek má dneska 3m tak gratulujeme! My jedeme dneska na návštěvu za ségrama,už se těším. Holky pěknou a klidnou neděli.
17. led 2010 v 07:49  • Odpověz
Krásné dobré ranko holky :slight_smile:
Peti gratulace Vojtíškovi ke čtvrt ročku :dizzy_face:
Berryl tak to budete mít fajn :wink: , tobě taky krásnou neděli ....
17. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Veru nápodobně už se pomalu chystáme :slight_smile:
17. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Tak to je super, my jdem dneska na oběd ke tchánovcům, ale šíleně tady sněží , tak se mi s malym ani ven nechce, mohlo by to do oběda přejít....
17. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holk..tak dnešní noc super, kojila jsem ve 20:30 a pak až ve 4..a ted ráno v 7 to je její probouzecí čas..
Bleško..uvidíš že KO dopadne dobře
jinak tady zase sněží..ach jo.. potřebuju v pondělí jet do školy jen s nasazenou autosedačkou, abych si ji mohla vzít do třídy..
17. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Saronko ahojda, tak to jste měli super noc :wink: , no já chci jet zítra utrácet, tak taky doufám, že nebude sněžit, protože když bude tak nejedem nikam :frowning2:
17. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahojte, holky! Tak já vás v rychlosti dočetla a du balit. Filip si prosadil auto, tak sem mu řekla, že jestli se něco stane, tak ho zabiju a jestli dostanem pokutu za letňáky, tak ho zabiju dvojnásob!! Tak uvidíme, jak dojedeme. V PRaze nám nefunguje net, tak bůhví, kdy vás zase uvidím :sweat_smile:

blecha: Tak se na procházku domluvíme přes mobil, jo???

endie: To je hrůza s tím manželem!!Ať to dopadne jakkoliv myslím na vás! A že by ti vzal Adélku, jo? Kde na tom byl??? Vždyť se o ňu vůbec nestará!! To tě chtěl rozhodit: Nedej se!!!

Všechno nejlepší Vojtíškovi!!!!

Tak papa, holky!
17. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Sali já chci taky utrácet :slight_smile:) si pak dám odměnu za zkoušky i když je všechny nedám tak alespon za snahu :slight_smile:)
jinak tedy máme další etapu vývoje Sofinky..vše si strkáme do papulky :slight_smile:)) jo a už se umí sama přetočit na bok a s pomocí na bříško..včera ji manžel drezuroval :slight_smile:)
17. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Sali, tak dobře dojeďte :wink: a zatím se měj krásně :slight_smile:
17. led 2010 v 09:00  • Odpověz
petule: gratuluji :slight_smile:

saron: to je děs s tím počasím co? Tolik sněhu!!! A zítra jdem nastřelovat ty naušničky tak taky musím z domu.. doufám, že neodrovnám kočár. Jak nedáš? Muisíš mít pozitivní myšlení! Dáš všechny, jsi holka šikovná :wink: !!!!

sali: no jasně, nemám s tím problém.... jeďte opatrně!!! Tu je hafo sněhu, na letňákách bych to fakt neriskovala!!!!! A to vím o čem mluvím, už mám dost naježděno. A jestli opravdu pojedete, tak mi pak napiš, že jste v pořádku dojeli, budu na vás moc myslet.

endie: a proč vlastně nejedeš za mužem do Prahy? Nebo on tam je jen na nějakou překotnou dobu? Já bych asi jela za mužem kor když už bychom byli rodina. Ale otázka je, jestli tam je jen na chvili, tak to se neoplatí a musí se to vydržet.
17. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahojte holky.
berryl..užijte si neděli na návštěvě. My možná vyjedeme šopovat, jetě uvidíme..přes týden se zase nikam nedostanu, skrz ten sníh, už m it leze krkem :confounded:

saro..jasnéééé, odměny musí být :grinning: jo a jak jsi minule psala,že se připravujete na spurt,tak my už asi spurtujem, jak ji dávám ty dvě rpsa a v noci se budí co 3 hodiny - tedk teda dva dny zase ne,ale my ho i minule neměli přesně ale cca o týden dřív

sali..tyjo,at dojetdete v pohodě,aspo ndej pak vědět třeba blešce,až napíše. Na těch letních ot bude zajímavé :confused:
17. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahojky maminy a sluníčka :wink: Tak my jsme se celkem fajn vyspali,papkali jsme ve 22(a to byla celkem sranda,Tomáš malého v devět vykoupal,já jsem šla mezitím uklidit nádobí po večeři a když jsem se vrátila do pokoje,byla tam tma,Vojta v postýlce přikrytý a zapnutou uspávající žirafu a Tomáš mu říkal "dobrou noc".Já na něj koukám a říkám mu co dělá a on že uspává přeci a já mu říkám vždyť ještě nejedl a Tomáš prý aha,já jsem si to neuvědomil :grinning: :grinning: :grinning: No ale jinak by asi uspal hezky :sweat_smile:

Holky mockrát vám děkujeme za přání ke čtvrt roku :dizzy_face:

Týnko ty jsi ale hodná,že jsi se s Ráďou podělila :slight_smile: Hezky si to dneska na návštěvě užijte :wink:

Šari tak Sofinka dělá pokroky,to je fajn,každý týden se děje něco nového že?Teda aspoň u nás to tak funguje :slight_smile:

Kuki tak ať spurt brzy přejde! :astonished: Já bych dneska chtěla taky shopovat,ale nevím co na to Tomáš,ještě jsem se neptala.To ježdění po tom sněhu je na ho... :angry: I Tom včera nadával jak přišel s malým z venku,že ten sníh je hrbolatý a skáče to a Vojta vůbec nespal :confounded:

Bleško tak manžel je šikulka že uspává,snaží se :wink:

Sali prosím tě dobře dojeďte!!!!!!!!!!!A dej fakt někomu vědět,jak jste dojeli!!!!Teda na letních gumách,to bude boj :confused: Fakt opatrně!!!!!!!!!!!!!!!!

Veruško ať vám chutná u tchánovců :wink:
17. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.