• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
ahoj holky
tak jsem našla paní s frýdku co nakupuje v polsku a tam to moje Hami (Bebiko) výjde na 80,- :astonished: (350g) tady za 600g chtějí 220,- :angry: to je hnus fakt
17. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Bleško tak pak písni jak to probíhalo bojím se, že bude hodně plakat a jak to zvládnu.
Kuki tak snad brzo bude spurtík za váma..my zatím ne ale čekám to každým dnem :slight_smile:)) jinak v Kauflandu mají tu naši panenku v akci za 79kč :slight_smile:)
Peti to je super, že se tak snažíl uspávat :slight_smile:) hlavně že se zapojil že :slight_smile: jinak velká gratulace ke 3 měsícům :slight_smile: a máš pravdu, pořád se něco děje :slight_smile:
Jo holky..jsou ty vaše dětičky taky takový mamámci :slight_smile: Sofinka je klidně u někoho v náručí..když nespí a slyší mě tak je to ok, jen co jsem zašla do kabinet a neslyšela mě tak řev.. tak s ní kamarádka chodila a byla v pohodě.. taky to doma nemá já ji nenosím hihi... no ted si myslím, že je to v pohodě že je mamánek, ale za čas bude potřeba, aby byla i s někým jiným než se mnou.. i v jiném prostředí...

jo holky. potřebuju jet zítra metrem do školy a chci si vzít autosedačku.. myslíte, že jí tam může být zima..beru si ji na test tak jsem si říkala, než ji mit na ruce tak ji vemu do třídy v sedačce a dám si ji vedle sebe..
17. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
endie super co i ten nutrilon vychází levněji. já pojedu asi v so nebo v ne, podle počasí dám vědět. a můžu ti vzít pár krabic.
17. led 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
saronko já chodí,m s malou normáně v autosedačce, mám ten fusak od emitexu tu zavinovačku, na to dám ještě deku a nánožník a je to ok. když ji oblečeš tak to bude v pho.
17. led 2010 v 15:28  • Odpověz
jj tu zavinovačku od emitexu mám taky a dala bych přes ní deku.. tak super, já se bála aby ni ní nefoukalo či tak ale je fakt, že stejně budeme jen v mhd a pak je to na školu jen kousek.
Jo dostala jsem od manžela za Sofinku krásný přívěšek srdíčko z jedné půlky zlato a z druhé kamínky :slight_smile: udělal mi vlekou radost
17. led 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
saronko to je krásné já dostala od manžela prstýnek s kamínky, každej den když je pryč se na nej dívám jak držím malou v náruči.
17. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Niki to je krásný :slight_smile:)
17. led 2010 v 16:33  • Odpověz
holky, dočtu vás později, ted nestíhám... ale mohly byste mi poradit něco na ten suchý kašel? Vím, že už to tu padlo, ale nestiham dočítat... ve st máme očkování tak at je OK. Díky moc
17. led 2010 v 17:26  • Odpověz
niki taky jsem dostala prstýnek :slight_smile: právě jsme odzdob. stromeček a udělali pořádek. Teď vegetime u dvd a Riša si povídá na hrací dece. Holky já už se těším normálně na druhé dítě :slight_smile:
17. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Ahojda holky,
já dostala od manžílka za malého naušnice s diamantama, dostala jsem je když si nás přivezl z porodnice.....
Nevíte jak kuki, jestli už dorazili???
17. led 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
je manžel taky právě uklízel ozdoby a odnese stromeček na chodbu aby si zvykl a pak ho odvezeme zase na zahradu :slight_smile:

blesko čekám taky na reference o naušničkách já se stále rozmýšlím jestli jít teď tento týden nebo až po očkování ten další - to ale asi nestihneme tak až v unoru, no ještě se rozmyslím jak bude berinka v náladě.

už vím že ta Dr. má jen plastové nebo titánové, to jsem ráda, snad vybereme pěkné.
17. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahojda Niky, tak jak je? Co Beruška spinká? :dizzy_face:
17. led 2010 v 18:53  • Odpověz
autor
veru ahojki jo malá spinká, dneska jsem byli s kočárkem s manžou a pak spala ještě hodinu v korbičce v ložnici u okna.

mi je fajn jen mám pochybnosti že se mi ta rýma usadila, protoe mne bolí hlava, no snad ne. večer se nahřeju u žehlení :slight_smile:
17. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Niky je tak to je super a je paráda, že si dneska užíváte taťky :dizzy_face:
Fuj žehlení, taky jsem dneska žehlila a teď ještě peru malýmu věci, dneska měl dvě nehody :grinning: :sweat_smile:
17. led 2010 v 19:02  • Odpověz
kuki: tak to my asi taky zas spurtujem... sice jsme v 5měs a spurt je až v 6měs .. no ale žere jako blázen.. už ji nestačí ani flašky :grinning: i když to je možná tou bebou.. poradím se ve st s dr. Jestli se ještě oplatí přecházet na nutroš a nebo dát příkrm.

holky, tak psala Sali, dojeli v pohodě, cesta prý dobrá a byla překvapená kolik je tu sněhu. PC ji doma nejede, prý zítra zaurguje, tak mám všechny pozdravovat.

petule: jééé tak to je od něj hezké :slight_smile: a pěkně se snaží :slight_smile: No snažil se... ale tak že jsme uspávali od 20h a přestala řvát až kolem 23h a to jsem ji musela držet za ruku. Je fakt, že jak jsme přijeli z Moravy, tak jeden den spala v postýlce normálně - řev, tak jsem vyzkoušela dát ji do koše k posteli - řev a taky v obou případech se budila v noci klidně co hodinu a já jsem byla pak vyřízená a tak jsme včera dali postýlku k mé posteli jako přímo.. sice tam skoro nevlezu nohama jak je tam malo místa, ale malá na mě vidí (sundala jsem ji ten mantinel) a držela jsem ji za ruku a v noci když pomrkávala, tak jsem jen vystrčila ruku, takže pro obě to bylo super.
Možná byla taková nesvá, když pokaždé spala jinde, takže dneska už jsme to neměnili a uspávala jsem já, a chrníme.. tak pevně doufám, že už se nevzbudíme.

saron: jako myslíš ty naušnice? Jasně písnu, taky se bojím. Ke všemu jsem zapoměla na kolik tam máme dojít a ani jsem si to nepoznačila a nebo nevím kam jsem si to poznačila :sweat_smile: no holt vykojený mozek no :grinning: :grinning: tak tam zítra budu ráno volat... doufám, že si nebude sestra myslet jaká jsem blbka.. ale co se dá dělat že?
Tak dej do autosedačky i fusak a pořádně ji zababul. A ve třídě vyslíkni aby ji nebylo horko a nespotila se.

niki: nánožník na autosedačku? Jasně taky pisnu ;) Jinak já bych šla na naušnice čím dřív tím líp, protože ještě nemají v uších cit... já to už před vánocema nestihla :unamused: tak snad to proběhne v pohodě. Plastové nebo titánové co se nastřelují? Jéé to mi poraď do kterých mám jít... jsem myslela, že je jen jeden druh ty brďo..

saron, niki, veru: to je krásné jak jsou muži s těma klenotama pozorní :slight_smile: Ten můj na to není... ale dal mi za porod mobil s fotakem co mi doporučila berryl, tak taky dobré.. s klenotem by mě asi nedovedl překvapit.

tak malá má nehodu snad každý den, ale já ji za to chválím :slight_smile: od té doby co jsme měly problém s kakáním. Ale jak jsem koupila ty probiotika, tak v pohodě.
Jinak včera i dnes manža se staral o malou a já si odpo vždy na dvě hod lehla, včera jen hod, protože jsem tu kecala s vama :sweat_smile: ale i tak super. A protože tu je dost sněhu, manža uspával na balkoně a k tomu žehlil, taky uklidil nádobí po obědě... ale nevyžehlil vše, tak jsem to tu pak dožehlila, ale byla jsem tak nabitá energií, že jsem si odpočala... tak můžu s plnými silami do dalšího týdne.

Tak já jdu zatím večeřet.
17. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
blesko jo mám od emitexu, protože fakt hodně jezdím a potřebovala jsem když třeba pršelo aby nebyl mokrý ten fusak. ael máme ho větší o krapek tak ho čeká uprava až vytáhnu šicí stroj.

naušničky jsou vlastně troje -z chiru. oceli, z titanu a z plastu. já jsem pro titan enbo plast. a to proto že sama mám alergii na nikl, je fakt že i v těch chirur. oceli je to asi jen skoro nic ale i tak. já jdu do plastu. tím že to není trvlé tak je mi to jedno.

uvidíš co budou mít. ale kdyby je neměli tak dám klidně i ty z chirur oceli, cena je stejná tak co. navíc se mi líbí ty plastové. ony jsou ve více variantách i zlacené atd.

já jdu do toho nejčistčího co je.

šperk jsem chtěla dlouho na pravou ruku prstýnek, tak si to pamatoval ale já ho dostala až pod stromeček - dříve to nestihl. :slight_smile:

je fajn že sis odpočala.
17. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
niki: jéé ty jsi holka šikovná s šicím strojem... na to já teda nejsem... ale mám na toto šikovnou tchyňku nebo tu jednu paní z Ruska co to spravuje, cenově super a je velmi šikovná. Ted jsem tam odnesla zim.bundu protože se mi natrhl zip zespodu a než se s tím drbat ručně... no nechal jsem si vyměnit celý zip - pro jistotu a je to dlouhá bunda, tak to budu mít aspon pořádně a jdu si pro ni zítra.. jestli dojedu s kočárkem přes ten sníh... silničáři u nás na to pěkně dlabou :angry:
dourám, že muž bude mít ten katalog v práci abych mrkla, ty budeš kdy objed.?
zlacené z plastu? a to se prostřelují ty z plastu? To tam jako proleze jo? No neumím si to představit. A kdybys neměla alergii tak jdeš do titanu?
A nejčistší je co?
No já i když dávám tipy a posílám do mailu i odkazy, tak nějak to neregistruje, nebo nechce, nevím.
Jsem ráda, že jste byli s manžílkem spolu :slight_smile: přeju ti ty chvilky společné.. jak dlouho takto budete jako rodinka?
17. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
bleško dám ti odkaz na str. té mojí dr. kam jdu jo a koukneš sama.

neboj všechyn tři varianty jsou dobré,
kdž není plast tak jsem pro titan. pak chir. ocel. toď můj názor.
http://www.mujdetskylekar.cz/Nausnice.htm

objednat můžu kdykoliv není problém. alespoň se k tomu dokopu.

jetak tu nesněží nic, celej den bylo dobře, jen foukalo.
17. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
titan nosím - hodinky a jsou v pohodě.
nic jdu do sprchy, pak se ukážu. :wink:
17. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
no ty naušničky jsou krásnééé... no tak já nevím já bych šla asi do titanu.. mam raději kov než plast.. no uvidím co bude nabízet ta dr.
tak já se jdu umýt a jdu spát, přeji všem KLIDNOU dobrou noc :slight_smile:
17. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
holky už vám některé přišlo pozvání na vítání občanku? Tady to některým maminkám přišlo a některé si musely volat na úřad samy.
17. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Tak manža obstaral malého, já jsem byla hoďku ve vaně,prcek spinká a my si asi pustíme ještě nějaký filmeček.
Holky, stejně vás obdivuji, že necháte těm vašim slečinkám dát naušničky :slight_smile: , u mě to bude velký boj, jestli dát nebo ne :pensive:
Normálně já se tak těším na zítra, jak teď málo kdy někam jedem (po krámech), tak se fakt těším, chci si koupit i něco na sebe na vítání občánků a chci taky do toho tesca, když mají ty slevy a přemýšlím zda nekoupit malému cd přehrávač do pokojíčku.....
17. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
berryl nepřišlo ale zítra jdu kvůli pasu na uřad tak se tam asi stvavím, ikdyž je to jiná budova. zvažuji že nebudu brát kočár a půjdu s malou v šátku ikdyž nevím jestli vydrží hodinku a půl, hodinu vydržela když byla menší v kolíbce ze šátku tak uvidím ráno dle počasí.

veru já byla jen v Tescu, ani jsem nestihla koukout na věci an sebe, jen na mlaou měla jsem jen 30 minut. snad jindy.

naši chco do Ikei a já do toho polska ale to taky nebude čas. pokud stihnu zítra ten úřad tak možná budu mít malou zaspanou v pase do víkndu a jela by s námi.

veru proč??? raději teď než později, já si myslím že když nebude chtít v pozdějším věku prostě naušnice vyndá a dírky zarostou časem.
17. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
nic kočenky krásnou dobrou noc krásné sníky jdu na kutě. papa
17. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Niky no já nevím prostě kdybych měla holčičku, tak to ve mně bude bojovat, ale asi bych je taky dala, ale asi kvůli nátlaku okolí, já nevím.....
No dobrou noc holky, hezky se vyspěte, já jdu taky, ráno vyrážíme kolem desáté .... tak dobrou
17. led 2010 ve 23:35  • Odpověz
dobré ráno holky, Riša spal od 20.30h a teď pa pa
18. led 2010 v 07:04  • Odpověz
Dobré ráno, včera nás vzal Petr na výlet jako náhradu za to že se nám nevěnoval, koupil klukovi kalhoty. Chtěl at si taky něco koupím ale mě se nechce dokud nezhubnu. Malá to celé prospala. Opět se nám povedlo jí to protáhnout a usnula s usínáčkem v 9, jedla v půl 4 a vstávala v 7. My jsme dopily víno a pokecali takže pohoda. Už jsme 3 dny bez probio kapek a zatím dobrý. Včera ano jednou nezaplakala, ani hlady. Je to zlatíčko. Ted je po snídani, půjde spát a v 11 mám být u zubaře tak doufám že tam nebude vyvádět. Jinak u nás je +2,5 st a prší takže to taje a je všude plno vody.
18. led 2010 v 08:14  • Odpověz
berryl: nepřišlo :frowning2: ale tu to prý chodí kolem roka, ale zkusim si tam asi zavolat.. na jaký odbor se tam tak volává?

dan: tak to držím k zub. palce. Doufam, ze ti nic nebudou delat :slight_smile:

tak nase me dnes ohodila.. nejenže ted pěkně kaká.. ona i blije a tak převlíkám ji a sebe.. :sweat_smile:
a ted jdu snidat. Volala jsem k dr. a mame prijit pred 13h. :slight_smile:
18. led 2010 v 08:43  • Odpověz
blecha - jdu jen na preventivku a pokud mi něco najdou tak mě objednají, ale po porodu mě bolí snad všechny. A vlasy mi padají šíleně. Psala jsi o té bebě, já bych přešla protože mlíko budeš dávat ještě dlouho a u příkrmu to potrvá než budete jíst pořádně, ze začátku ti sní třeba jen 2 lžičky zeleniny a normálně pak dokrmíš mlíkem. Mě teda po tom nutrilonu vydrží dlouho bez jídla a dlouho spí. Přes den jí po 5 hodinách a v noci i po 7. Ale záleží na tobě. U nás v nemocnici tuhle bebu ani neznali tak jestli ti mudr vůbec poradí.
18. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahojte holky,
tak atdy je pěkně hnusně,zase sněží :confounded: takže se nikam nedostanu,nemám na to nervy...Včera sjem na konec šopovat nejeli,měli jsme pohodku a váleli sjme se. pak k nám večer přišli na návštěvu tchánovci,tak si apson užili malou.

berryl..nám to taky jetš nedošlo,ale vím,že vítání je 13.2. tak jsme vzědavá,snad to dojde,příjde mi blbé se tam ptát, oragnizujou to oni,ne já. Jo a jak jsi psala o tom držení malého u někoho jiného, tak to mám taky - nikdi ji neumí chytit jako my s manžou a možná ještě tak trochu moje mmka,ale jinak mi to leze na nervy - a hlavně, nepoznají,že e jí to nelíbí!třeba včera ji tchán držel,když se vyspala - a dal ji jakože ležmo a zpíval ji ukolébavku :pensive: takže ona neervy,že se chtěla dívat,tak začala pobekávat a on zesiloval ve zpěvu - nedařilo se,tak mu pomáhala tchýně :rolling_eyes: tak se tu přeřvávali a malá brečela..a když sjem mu 3x řekla,že ji má chytnou jinak,tak nic - nakonec to nevydržel manža a normálně mu ji vzal :grinning: což bych teda d oněj neřekla...a to jsme zvšdavá, kdy se přes to přeneseu a dám ji někam na hlídání :confounded:

berryl..držím palec!nás to tay čeká,ještě se musíme objednat.

verus..já taky bojuju,ale příjde m ito hezké u holky a vím,že třeba babička nemá a říkala,že to její mamce zazlívala celý život,že jí to nepíchla - e už pak nesebralal odvahu..ale zase dneska je jiná doba,že. však třeba budete mít dva kluky a nebudete to muset řešit :grinning: a my třeba dvě holky a já se zblázním :grinning:

dan...já se musím k zubaři objednat,už tedka mám osypky až na zadku :sweat_smile: se bojím,že mi zuby vylátí kladívkem, nebyla sjme tam dlouho a taky mě tpo porodu ty zuby bolí více se mi zdá..
18. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.