• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
saro..joooo,díky za ti na panenku :grinning: ty na mš taaaaaaaaaaaak myslíš :dizzy_face: jestli tam půjdu,tak se mrknu,když ne,tak si vystačí s těma,co jsme jí objednala.jo a koupila jsem ji jednu barbínu :grinning: ěli v tescu za 50,takovou voňavou a jmenuje se Ella - no nekup to,že :grinning:
18. led 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
ahojki vesolek, právě se rozhoduji jestlijít do města s kočárkem nebo s malou v šátku to je dilema :slight_smile:

jinak my spinkali od půl deváté do půl páté už druhou noc nevím co se děje ale krásně spinká a i nezavinutá. pak spala ještě od pěti do osmi (sice v sedm plakala ale povedlo semi ji vrazit dudlíka a bylo to ok)
teď se tu překřikuje v postýlce :slight_smile: sranda.
18. led 2010 v 09:26  • Odpověz
nika - co by se dělo, uvědomila si že maminka si zaslouží hodné miminko :grinning:
18. led 2010 v 09:36  • Odpověz
kuki my jdeme dneska očkovat ten prevenar odpoledne
18. led 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
dan kéž by ji to vydrželo. nic jsem oblečená jdu oblíct malou a vyrážíme v šátku, měla by vydržet. ok. papa
18. led 2010 v 09:37  • Odpověz
nik..musíš doufat,že to vydrží :wink:

berryl..tak pak dej vědět,co ti píchl ia hlavně co Ríša na to, držím taky palec
18. led 2010 v 09:42  • Odpověz
tak na vítání občánků jdeme 14.2 zapoměli na nás, volala jsem tam a půjdeme s dětmi narozenými v prosinci :o)
18. led 2010 v 10:09  • Odpověz
jeste nevím jestli půjdeme takové akce nemám moc rada,ale Rada se těší !
18. led 2010 v 10:32  • Odpověz
hojte maminy :slight_smile: vstávali jsme v 7,řvali jsme hlady a prsa nenalitá protože jsem z obou krmila v 5.Tak jsem mu se skoro zavřrnýma očima udělala flašku a ten ju vyzunknul během chvilky a usnul.Díky bohu,tak jsem taky zalehla :slight_smile: Obyčejně vstáváme kolem 10,tak jsem byla v těch 7 jak praštěná pytlem,chodím spát až kolem půlnoci -jedné.
A v těch 5 ráno jak pil,posral sebe i mě :grinning: Dneska tam zase sněží a tohle počasí mě už vážně sere :angry: V tomhle sněhu se nedá jezdit s kočárem ach jo a tak chci ven :frowning2: Jaroooooooooooooo kde jsi??????? :sweat_smile:

Týnko tak ať dobře dopadnete u mudr. a ať to Ríšánka moc nebolí :slight_smile: My jdeme ve středu.

Kuki s těma tchánovcema ti rozumím,já mám taky na to nervy.U nás v pohodě,teta,mamka i babka ho nosit umí a když se to malému nelíbí,tak změní polohu a tak,prostě vědí jak s ním manipulovat,akorát by ho nemuseli pořád tahat a předávat si ho jedna druhé,to mi rostou vlasy na hlavě :rolling_eyes: Tohle prostě zatrhnu a budu v tom nekompromisní!Mě vadí když ho má tchán,taky ho moc neumí držet,jednou jsem viděla,jak ho pokládal,že se Vojta bouchnul hlavičkou,no moje nervy :angry: A kolikrát Vojta řval a on si myslel,že ho utiší,tak ho furt nosil,pak si ho položil a zpíval mu furt dokola trapnou písničku co má tam kdesi z hospody a Vojta řval ještě více :rolling_eyes: Dvakrát ho hlídal,jak jsme byli s Tomem nakupovat a jako už jsem to zatrhla.Přeci je to jen chlap a já mu v tomhle nevěřím a i když on mi vykládá báchorky jak vychovával děcka(on určitě pchááá) furt mě krmí tím,co mám jak dělat,tak prostě mám na to svůj názor a přes to ani vlak nejede :grinning: Když budu chtít Vojtu pohlídat,šoupnu ho k mamce(i když tam hrozí,že mi ho unosí k smrti :grinning: ) a nebo ke švagrové,ta je sice chytrá jak sedm opic,protože už jedno dítě vychovala :sweat_smile: No ale zase musím uznat,že to s Vojtou umí,v tom je šikovná a nebála bych se jí ho svěřit.I když tam mi zase vadí,že nechává přebalovat Vojtu svou osmiletou dceru,to mi moc nevoní :unamused: Člověk si asi nevybere co? :sweat_smile:

Nikuš no malá je šikulka,že tě nechala vypsat a že je tak hodňučká :wink: Si to přeci zasloužíš mamko né? :wink:

Dan at ti to dobře dopadne u zubaře.To je od Petra hezké,že vám to vynahradil :wink: Co Julina? :grinning:

Bleško malý taky více ublinkává :slight_smile: A posraný je vždy až za ušima :slight_smile:

Šari to je hezké od manži ten dáreček za Sofinku :slight_smile:

Holky s náušnicema já vám neporadím,Vojtovi určo dávat nebudu :grinning:
18. led 2010 v 11:01  • Odpověz
petul..jojo,přesně jak píšeš, si člověk nevybere..a to si nemyslím,žejsme až taková cíťa, teda doufám,no :sweat_smile: no taky to nemáš lehké, jak píšeš, nejhorší je teda tchán, jak jsi ho popisovala, to je pěkně na palici, at už jste od něj pryč!i když stavba se taky potáhne...já teda nevím, jaká budu já, až bude mmít ella své dítě, ale jak vidím,jak jsou z maé všichni posraní,tak to nějak nechápu.prostě jsou z ní hotoví!jenom se na ně podívá a oni si div necvrnknou - štve mě, že je to na obou stranách první vnouče, protože se mi to prostě moc nelíbí, jak se všekerá pozornost upírá k nám :rolling_eyes: mám strach, že i přes všechny zákázy a příkazy bude ellina rozmazlený fracek :unamused: jo a jen tam mimochodem - sui musím postěžovat - nejvíce mě štve,jak mi tchýně už od porodnice cpe,at si zajdeme s manžou na ples,že oni malou pohlídají - tak mi ten ples zhnusila,jak ot furt omýlá, že i kdyby nám cpali lístky zadar,atak nepůjdeme - imanža říkal,že by ji hlídat nenechal :slight_smile:

dan..jojo,co Julina? :grinning: úplně jsme na ni zapomněla :grinning:
18. led 2010 v 11:15  • Odpověz
berryl..taky to nemám ráda, všichni budou čumět - ale nemůžu to malé upřít :grinning: a když už nebudou křtiny,tak apson tohle,no..budete tam zvát babky a dědky?já is právě říkala,jak se to dělá,jeslti si pak třeba nezajdem všichni na oběd - i když už teďka mi z toho slízají vlasy..
18. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Kuki no to se ti nedivím s těma lístkama :unamused: Cpou vám je aby se vás zbavili a mohli hlídat Ellu :grinning: :grinning: :grinning: Né sranda :slight_smile: Unás jsou taky z Vojty všichni počůraní.A nejvíce babka,tak jak k nim :slight_smile: přijedeme,letí a kdyby mohla tak srazí všechny a všechno co jí stojí v cestě,jenom aby už držela Vojtu a muchlovala ho :grinning:
Písnu ti IP :wink:
18. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Oukej,čekám :slight_smile: A máš pravdu, s těma lístkama,fakt to tak je :unamused:
18. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
takjsem zmákla město v pohodě i s malouo, jen jem se pěkně zapotila, ona tak hřeje :slight_smile:
mám malou zapsanou v pase, mám starší pas tak to šlo v pohodě.
18. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
kuki taky jsme už dostala takovou nabídku, od manželovo tety, nechápu, když jsem tam byli a plakala jak ji měli na rukách hned mi ji vraceli a to ji chtěli hlídat.

a s tím nošením je to všude asi stejné :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
asi to je všude stejné jak to tady tak čtu :o) musíme zatnout zuby a rvát se za to co se nám nelíbí
18. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
nezašla jsem se zeptat na to vítání občánků, nechtělo se mi na další uřad tak tam zavolám :wink:
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Tak mi našli 3 pidi mezizubní kazy a objednali mě. Malá byla celou dobu vzhůru a smála a koukala na jejich video o zubech :slight_smile: Jenže přetrhla spaní a nespala od půl 10 tak jsem jí ted uspala na ruce po dlouhé době. U nás je všude plno vody, děs.
18. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
dan ty jo tos ji měla sbou v autosedačce???? naše Dr. má malou odrinaci s kočárkem se tam asi nevejdu tak bud muset pořešit hlídání. v týdnu se objednám a pak to pořeším.

tak vody jo unás sněží ale venku je dobře, jako teplotně :slight_smile: uvidíme jak bude zítra chci jít navštívit taťku do práce a jeho kolegy a kolegyně, tak abych se přes celé město (asi 3-4 km toje) netrmácela s kočárkem po kolena ve sněhu :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
jo holky k těm nehodám, u nás se to stává když dám jednorázovku, velikost 2 (do 6 kil) máme hodně těsnou - odřené stehýnka a 3 (5-9 kil) zase obří a velnou - to se pak lehce stane nehoda.

naštěstí u látkovek je to pohoda. malá teď kaká jen jednou denně tak je ot nálož :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
nik...my to máme někdy taky tak, ale záleží na typu plínek, to mi dělaly ty sleep and play,ale pak už to taky šlo

dan..tyjo,se máš,že už máš aspon jednu návštěvu za sebou, já se odhodlávám tam celý den jenom zavolat :confounded:
18. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
kuki taky tam musím zavolat nejsi sama, ael ještě mi trochu doznívá rýma tak koncem týdny a taky příští týden mám návštěví s malou,mylím Dr. tak budu ráda že nebudu muset nikam trajdat.
18. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
Tak holky tomu říkám náhoda.
volám na uřad kvůli tomu vítání občánků a představte si paní mně krásně překvapila, "to voláte kvůli Bereničce?" no právě jsem vám dala do obálky pozvánku, takže půjdeme asi 8.2. tak jsem zvědavá, záleží na tom kolik bude dětiček.
18. led 2010 v 16:21  • Odpověz
dan: aha.. tak to já jsem myslela, že už ji to dlouho dávat stejně nebudu... tak to já asi přejdu na ten nutroš. Jak jsem byla v OV tak mi paní v lékárně řekla, že nutrilon je pro hladové děti.. tak asi na tom něco bude.

berryl: tak jak po očkování? Šli jste do prevenaru 7? A kam jsi volala ohledně toho vítání? Že bych to zkusila taky popohnat.

petule: a ty krmíš čím?

kuki: tak to je fajn, že je manža na tvé straně :slight_smile: to se mi líbí. No musíte si sjednat pořádek hned od začátku..

jéé malá řve, jdu za ní... jen v krátkosti.. naušnice jsem nechala nastřelit, a brečela jen chvilu jak se lekla a pak už nebrečela.. více příště.. papa
18. led 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
blesko těším se na reference, a jsem ráda že malá moc neplakala.
18. led 2010 v 16:25  • Odpověz
dan: jééé tak to je mi líto... a kdy tam jdeš znova?

niki: ty dáváš látkové? No měla dr. jen plastové, tak aspon jasná volba, ale asi 4 barvy.. a ted babo raď... já když si mám vybrat, tak se nemůžu rozhodnout... no tak jsem volala manžovi a ten hned hlavně neee růžovou.. tak pak tam byla červená a tu bude mít v těch dalších naušnicích a pak taková zlatá tečka pak takové to průhledné, tak jsem šla do průhledných. A moc nebrečela, jen jako jak se lekla a byla v pohodě. Ubezpečila mě dr. se sestřičkou, že uši nehnisají. No a že dnes akorát nemám koupat, tak vykoupu zítra a ve st nebudu koupat kvůli očkování a je to :slight_smile: A ptala jsem se na ten synflorix a prý na to nejsou nějaké nežádoucí účinky, tak už přestanu číst na netu a znepokojovat se.

kuki: nojjá se taky odhodlávám.. ke všemu mám zubaře přes celou Phu tak to je hodina tam, hodina zpátky, když se zdržím tak nevím jak pak s jídlem... leda až bude hlídání nebo fakt netuším jak to udělat.. ale jako výmluva taky dobrá co? :grinning:

jééé holky, to mi ani neříkejte, že u vás bude vítání dřív jak u mě :frowning2: tu snad posílají až kolem roku a to je mi líto, když už ty děti jsou jako větší... ráda bych tam zavolala ale nevím přesně na koho se obrátit.. poraďte kam jste volaly.
18. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky..
Bleško to jste šikulky jak jste to s naučničkama zvládly..chceme fotečku :slight_smile:)

Jinak my vítání občánků mít nebudeme Praha 9 to nedělá ach jo.. dostali jsem jen dopis od starosti městské části, že nám gratuluje.

Já jdu k zubaři v únoru a bojím bojím.. naštěstáí tam pracuje kamarádka- je zdravotní sestra takže tam mám protkeci a beru si malou sebou :slight_smile:)
18. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahojda holky,
fuj fuj k zubaři se chystáme taky někdy v únoru..... a my chodíme s manžou ke stejné, tak se vystřídáme i u malého a zubařka je kámoška, takže to bude v poho......
Jinak teda my půjdeme na vítání občánků asi teda 13.2., teda ještě nás nikdo nepozval :sweat_smile: :grinning: ale tady je jednou za tři měsíce a v prosinci jsme byli prý ještě malý....
Niky jeee tak to jste měli super noc to je paráda, že Berenička takhle krásně spinká :dizzy_face:
Bleško super že Petruška zmákla naušničky bez pláče...
Jinak teda my bez malýho byli už asi pětkrát, třikrát v kině a dvakrát na nákupech, to jsem ho nechtěla nikam po krámech tahat, jak řádila ta chřipka, jinak teda poprvé a podruhé jsem byla fakt nesvá hodně, ale po domluvě, že jsem byla po smskách informovaná co prďolka dělá, tak to bylo ok, je teda pravda, že Nikýsek celý hlídačky vždy prospinkal a nebo spinkal, najedl se a spinkal dál....
18. led 2010 v 17:30  • Odpověz
ahoj holky tak jsme byli na očkovani,mudr mi řekla,že se musím rozhodnout sama co naočkovát,že je pro synfl. , ale já jsem ji řekla,že chci prevenar at pak muzu jít do toho 13kmenového časem. Tak pak řekla,že mám pravdu a že to tak bude nejlepší. Takže bude mit 3dávky prevenaru a v roce se ockuje znovu a to nechám tu třinácku to si pak zaplatím. Ptala jsem se i na přetahování předkozky,protože,na netu je zase plno různých názoru a mudr říkala,že většina starších mudr je pro začít co nejdříve,ale urologove jsou proti,protože se hodně stává,že se jim to zaniti a hnísa. Navíc pak mají jizvicky. No a toť vše. Další očkovani máme za měsíc i s hexavakcínou.
18. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Berryl s tím přetahováním, nám doktor řekl ať to zkoušíme pomalinku, ale prostě když to nepůjde tak nechat být a neřešit to , no a já to zkusila a prckovi to šlo hned poprvé úplně krásně celý, tak pak na kontrole jsem to řekla mudrovi, ten to zkusil a říkal, že to ještě u tak malého miminka nezažil :slight_smile:
18. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.