• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
veru to je super
18. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Berryl a jakto že si pak ten prevenar musíš hradit? :confused:
18. led 2010 v 17:50  • Odpověz
tak zatím je zdarma jen ten sedmi valentní
18. led 2010 v 18:00  • Odpověz
jo taaak aha tak to jo :wink:
18. led 2010 v 18:01  • Odpověz
saron: no chtěla jsem ji vyfotit a ona se otáčí za foťákem, tak ji nemůžu vyfotit uši :unamused: a když ji vezmu hlavu zvrchu, tak jsou ty naušnice tak malinké, že nejdou vidět... no nějako to vymyslím.
To mě mrzí s tou MČ :frowning2: to je fakt škoda.... jsem si nemyslela ani, že to někdo nedělá.
A jak si zvládla dnes malou ve škole?

berryl: tak já nevím... už jsem nahlásila ten synflorix... tak nevím :frowning2: ráda bych taky asi prevenar, ale asi s tím už nic neudělám.

veru: paráda :slight_smile:
18. led 2010 v 18:10  • Odpověz
bleško zkus zavolat a domluvit se !!! oni cpou simfl, mají z něj více peněz
18. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Bleško Sofnka celou dobu v autosedačce chrupkala..takže super, jednou rukou jsem houpala a druhou psala..ale řeknu ti ten test byl pěknej vos... pardon.. jako blbý seminář.. komunikační dovednosti..a jako otázek přes 30, psala jsem to 45min a jako první jsem to odevzdávala.. uplně otázky mimo.. jako například, udělat spárvnou interpunkci aby věta vyzněla poztivně a takové serepetičky..takže to asi nemám neb chce 27 správných odpovědí.dokonce spolužačku nenechala dopsat otázku protože už nezbyla ani minuta..no nesnáším profesory, co si myslí, že jejich předmět je středem studia.
Holky já nějak jsem zmatená z toho očkování prevenar nebo synflorix?? co je lepší či tak.. my jdeme na KO ve čtvrtek dostaneme hexu asi..
18. led 2010 v 18:24  • Odpověz
ono se to má Sar píchat dohromady hexy i pneumokok
18. led 2010 v 18:34  • Odpověz
aha..tak to se hned zeptám já totiž se v tom nějak nevyznám..
18. led 2010 v 18:36  • Odpověz
holky čau nestíhám vás zlatíčka ale potřebuju od vás poradit nevík kterej kočárek bud tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30056454&tab=0
a nebo tenhle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29843249

nemám se ským poradit tak žádám vás o radu
18. led 2010 v 18:37  • Odpověz
ten druhý nejde otevřít ten první je super, moc se mi líbí a cena taky dobrá
18. led 2010 v 18:40  • Odpověz
ten druhý je ten sám akorát bez hluboké korby, s měnší výbavou, taky bez záruky, a chce za něho o 500,- méně
18. led 2010 v 18:43  • Odpověz
ten první je parádní a ten druhý odkaz nejde otevřít :astonished:
18. led 2010 v 18:43  • Odpověz
ten druhý nepůjde otevřít mám to v rezervaci a vám se to neukáže, ten druhý je jenom sporták
18. led 2010 v 18:46  • Odpověz
tak ber ten první! :slight_smile:
18. led 2010 v 18:49  • Odpověz
tak jsme napsala paní a uvidíme, akorát tam ten prasklej rám a ted je svařenej a opravenej aby to nedělalo neplechu co myslíte?
18. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Endie a co ten jak jsi posílala už dřív a psala jsi že ho budeš mít v únoru, ten s tou zelinkovou vložkou??? to nevyšlo?
18. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahojky, malá dnes spala na zahradě 3 hodiny. Ted ještě usnula před koupáním takže asi zase vydržíme do 9, hurá. Jinak Julina jde zítra na kastraci, pomstila se nám za to že nedostala kocoura. Včera nám pochcala novou sedačku a dneska byly na podlaze 2 hovna tak jsem volala na veterinu a prý je to pomsta a mám jí ráno přivézt. Štve mě že je to tak drahý.

endie - mě nejde otevřít ani jeden odkaz :frowning2:

nika - měla jsem jí v sedačce, kočár neberu nikam, jelikož dojíždím tak vždy sedačku. S kočárem pojedu do města autem jen kočárkovat na procházku.V půli roce mám přijít k zubaři i s Eliškou :grinning:
18. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Teda dan, tak to je hnusná pomsta :unamused: ty jo a kolik taková kastrace stojí???

Jo a vlastně, dneska se malej najedl v půl šesté, v devět jsme se rozhodli že teda pojedem na ty nákupy, tak jsem mu chtěla dát najíst a on nechtěl, odtahoval se a prostě ne, no tak jsem ho oblékla a vyrazili jsme s tím, že ho kdyžtak nakojim v autě, no nakonec jsme domů přijeli v půl jedný a on se v jednu rozhodl že bude jíst....takže jako byl od půl šestý do jedný bez jídla :sweat_smile:
18. led 2010 v 19:26  • Odpověz
vevrusinek - nám jí malá po 5 hodinách, v noci první jídlo po 7. Kastrace stávala 750,- kč, ted nevím, ale Juliny brácha prý byl minulý týden za 1150,- ale kočka stojí jinak než kocour. Hrozný.
18. led 2010 v 19:33  • Odpověz
dan, no to v noci taky vydrží, ale přes den dal teda zatím max. pět a půl hodˇky.....
ty jo, tak to se fakt hodí, takovýhle výdaje :unamused:
18. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Aha, já myslela že nevydrží, tak že jsi z toho překvapená. Přes den taky vydrží max.5,5 pokud to zaspí. Ted se to právě nehodí, je to známej tak jsem mu to řekla že můžu až za měsíc po výplatě a prý to nemám řešit, tak mu to pak dám, asi mi počká. Prý to chce hned na zákrok at s ní nemáme starosti, ona za to nemůže, ale je to otravný, dnes je zavřená v koupelně protože pořád řve.
18. led 2010 v 19:48  • Odpověz
malý mi jí 5x denně po 180ml 7.30h, 11, 14, 17, 20h a pak zase od začátku noc spí celou :slight_smile:

Dan teda levné to není
18. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
pokud jsme venku jí za den jen 4x
18. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
čauko měli jsme návštěvu :slight_smile:
18. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
blesko jsem rada že to bylo v pohodě a nemusela ses rozhodovat mezi meteriálem naušnic. uvidíš bude to ok a pěkně se ji to zahojí. my vyrazíme příští týden :slight_smile: nebo ten další.

nic jdu na kutě papa
18. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
holky jinak já ná váhu nelezu, sleduji se podle oblečení, dneska jsem vytáhla ze skříně kalhoty a zmenšila se mi pánev o 8cm :astonished: kalhoty konečně zapnu a ještě mám i volné, hlavně přes stehna mě už netáhnou, tak jsem se hned odměnila odpoledne mc donaldem :o) snědla jsem bigmac a hranolky!!!
18. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
beryl: :frowning2: :angry: Ty jo ty máš malého jako hodinky :slight_smile:

endie: mě nejde otevřít ani jeden :frowning2:

dan: no to je husté... a kolik to tak stojí? aha tak už to čtu :sweat_smile: no to je síla.. tak pak povykládáš. A to tam přijdeš, uspí ji, udělají ji ten zákrok a pak si ji hned vezmeš domů nebo je nějak hospitaliz.?

tak dneska uspávala malá maminku :sweat_smile: jsem ji šla uložit ve 21h a držela jsem ji za ruku až jsem tam usla a probudila se až ve 22h .. ted tu čtu a píšu a semo tamo pobrekávala, ale snad už je v klidu, tak taky půjdu do hajan. Muž má dnes basket, ale dostala jsem propustku na st, tak jsem toho využila a domluvila si hnedka se Sali hospodu :slight_smile: a možná ve čt bych šla cvičit, uvidíme. Protože mi řekl, jestli bych ho pustila na stařečky... to je hnedka z práce, tak jsem řekla, že musí být v 19h doma, protože pak odcházím na cvičení... tak jen koukal... jenže já to ještě nemám domluvené, jen tak jsem to plácla :grinning:

musím ho pochválit, po domluvě v pátek si to asi vzal k srdci a celý víkend mi pomáhal .. báječně jsem si odpočala :slight_smile: a včera večer jsem se ho zeptala kdy si uděláme pěkný večer a on na to, že až nebude tak unavený :grinning: a to mi s malou jen pomáhal... a neměl ji celý den sám pro sebe. Takže my snad už nebudem sexovat nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
oni se ohánějí tím, že chodí do práce... jenže tam jsou 8hod a my ty prcky máme 24hod :unamused: a já jsem přes noc docela hotová.. a houby ještě nezabraly :grinning: :grinning: :grinning: tak se těším na večer se Sali :sweat_smile: :dizzy_face:

tak přeji všem hezkou dobrou noc papa
18. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
blesko to my sexujeme ob den jsme nějak při chuti, jeee už vím z čeho tak hubnu :slight_smile: Je fajn,že Ti pomáhá manžel aspon vidí jak to chodí. To já doma naznačila,že bych mohla jít někam zaparit a manžel na mě koukal,jako bych byla mimozemšťan a nechtěl mi nějak rozumět. Tak jsem ho pohladila a řekla,že se nemusí bát,že se možná vrátím :slight_smile: Tak to zítra zkusím znovu :slight_smile:
18. led 2010 ve 23:24  • Odpověz
autor
:grinning: berryl mimozemšťan - u nás se vede heslo: nerozumím řeči tvého kmene.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já měla taky snahut něco takového navrhnout ale komu, když chlap není doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ne, za chvíli vyrážím za manžou do práce, malá dneska zase svůj systém papala ve dvě, v půl sedmé a už neusla. tak jsem zvědavá jak vydrží. zítra má manžel oddíl, ve čtvrtek budeme mít návštěvu, v pátek návštěvu já, no nabitý týden :slight_smile:

nic jdu ji převlíknoout a vyrážím bojovat s kočárkem a sněhem .-)
19. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.