• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
teda ty to máš už nalajnované :slight_smile:
19. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky,tak my jsme se rozhodli vstávat dříve a pak už neusnout,tak mamka večer bude muset chodit spát dříve :slight_smile: Co dneska vaříte?Já španělské ptáky :grinning: No my nesexujem moc často(i když mamce by se to velice líbilo :grinning: ) Tomáš se taky vždycky vymlouvá na práci že je unavený a navíc ho to prej večer nebaví a mě to zase moc nebere odpoledne.Takže sexujeme jen o víkendu mezi odpolednem a večerem :grinning: A taky jsme teď na nějakou dobu dosexovali,mám zánět :confounded: A to jsem si myslela,že se mi to po porodu upraví a zřejmě prd,ach jo :frowning2:

Týnko to jsi šikovná,že tak hezky hubneš :slight_smile: Závist... :grinning: Tak co očkování,nemáte nějakou reakci?Ráďovi se to asi moc nelíbí,že mamča chce zapařit co? :grinning: To Tomáš mě furt vyhazuje,ať už někam jdu :grinning:

Bleško no krásně tě Petruška uspala :grinning: Manža je teda hodný,že si to vzal k srdci :slight_smile: Jak oni ti chlapi dokážou když chtějí že? :slight_smile: Pivko se Sali,ty se teda máš :slight_smile: Ty ses mě ptala čím krmím,tak ještě trochu mým mlékem,ale spíše z jednoho prsu,tam je toho ještě celkem dost,ale to druhé nějak přestává fungovat.Jinak dokrmuju tím nutrošem co Týnka-comfort.A krmení už je super,vyměnila jsem dudlíky a Vojta pije úplně krásně.Do 5 minut má flašu vypitou a vůbec se nevzteká :slight_smile:

Nikuš návrh že chceš jít zapařit dej Bereničce,když manža není doma :grinning: Třeba tě pustí :grinning:

Dan tak to je husté s tou vaší nadrženou Julinou,jak se holka pomstila :grinning:Ale ty peníze,to sranda není :stuck_out_tongue_closed_eyes:A vy nechcete koťátka? :sweat_smile:
19. led 2010 v 09:19  • Odpověz
ahoj holky tak mám na chvilku čas tak jsem sem kukla. No naše malá se už přetočí od soboty ze zad na bříško, směje se nahlas :slight_smile: no a už jsme i porazili to šílené nachlazení. Odsávačka na vysavač je suprovní. Tak snad bude vše ok a konečně nás mudr naočkuje ať můžeme dát náušničky. :slight_smile:
19. led 2010 v 09:21  • Odpověz
petul tak bychom mohly vyrazit spolu :slight_smile:
reakci nemá žádnou takže paráda!!!
19. led 2010 v 09:45  • Odpověz
berryl: :grinning: a závidím to hubnutí... jenže jak na to? On je kolikrát tak utahaný, že ho nepřemluvím ani kdybych na něj skočila :grinning: :grinning: :grinning:

petule: no třeba mysleli druhý porod :grinning: :grinning: :grinning: Tak já jsem taky vyměnila dudliky, jako docela hltá, tak ji to musím co 3hlty vytahovat aby se nadechla :grinning: ale je to rychlovka, tak mě ty prsa jako kojení už moc neba. Jako v noci to je paráda... ale včera bojkotovala celkově flašku a chtěla prsa... tak jsem si říkala, holka ty snad ještě budeš muset kojit :sweat_smile:

bar: tvoje malá se narodila přesně kdy? Naše budou asi plus minus stejně staré ne? :slight_smile: a co jsi dávala na ten kašlík? My teda rýmu nemáme a semo tamo pokuckává, tak nevím zda ji něco nasadit nebo ne. Zítra máme očkování tak se toho taky bojím a naušničky už máme, je to krásná holka :slight_smile:

holky, já jsem dnes nějaká vyšťavená... jako by mi chyběly nějaké vitaminy nebo co... houby začnou působit až tak za 14dní tak to mám ještě čas :angry: a to jsem si myslela jak jsem si o víkendu odpočala..asi mám unavový syndrom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
abych zítra večer vůbec došla se Sali do hospody :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 09:50  • Odpověz
čao lásky

Týnko a Peti se k vám vtěrnu jestli někam půjdete :grinning:

oni ty kočárky jsou stejné akorát že k tomu jednomu je korba hluboká a krásna barva oranžová, se super výbavou a je to jenom o 6oo dražší a ten s tou zelenou vložkou je sporták bez korby, už mám zamluvený ten s tou korbou tak doufám že jsem neudělala chybu :sweat_smile:
19. led 2010 v 10:19  • Odpověz
berryl:teda tichá závist :angry: já sice hubnu ale na svoje rifle teda nezhubnu už nikdy s 95 kg při porodu :grinning: :sweat_smile: mám ted těch 74 :angry: potřebuji se aspon dostat na 65 takže do jara mám co dělat
19. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Endie říká se, že 9 měsíců se tělo mění a přibírá a stejnou dobu se vrací zpět, tak nestresuj já měla nahoře jen 9kg, takže mi to jde rychleji za chviličku budeš jako laň :slight_smile:
19. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, vše bylo v pohodě, ráno jsem vypravila kluka do školy, vzbudila !!!!!!! malou , naložila jí do autosedačky, Julinu do přenosky a jeli jsme. V 8 jsem jí předala a jeli jsme si pro snídani. Odpol.si pro ní pojedu. Dostanu držkovou protože jsem jí zapomněla dát pryč misku a přes noc vše snědla tak jim při operaci bude zvracet :unamused: Podařilo se posunout spaní a usnula ve 21.15 , jedla ve 4.15 a v 7.15 jsem jí budila !!!!! U nás prší tak vůbec nevím co budeme dělat po obědě.
endie - mě to jde taky špatně, mám 73 a výchozí 64 tak mám co dělat.

Jinak u nás je sex vzácností, to častěji pijem víno :slight_smile: Když usne jedno dítě, je vzhůru druhé, když spí obě, padám únavou, když jsem odpočatá, učí se do školy :slight_smile:
19. led 2010 v 10:36  • Odpověz
jo,ale bříško mám povolené a kdyz se nacpu,tak se mi nafoukne a vypadám jako ve 3měsíci
19. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Dobré ranko, tak my jsme před chvilkou vstali a malej teď kouká na hrazdičku (včera jsme mu jí koupili) a vypadá to že spokojenost. No kolem půl dvanácté se musím obléct a půjdem na prochajdu a musíme se stavit u doktora pro recept a pak jsem domluvená se známou, že se tam stavíme.
Dan koukám, že jsi měla pěkně nadupané ráno, ale jsi dobrá, že to vše tak v pohodě zvládáš.... :wink:
19. led 2010 v 10:50  • Odpověz
dan: ty jo jak ty to děláš, že se ti budí takto přesně krásně ??? :slight_smile: Teda to je fofr u tebe už od rána.. ale co zbývá že? A musela jsi ji budit.. to je krásné :slight_smile:

berryl: :grinning: hihi to já taky hihi ... takže to mám ted skoro pořád :grinning: :grinning: :grinning: ještě zachraňuju cukroví co nám tu zbylo :grinning: :grinning: :grinning:

tak holky, já ji dnes uspala doma!!!!! :slight_smile: sice s trochou řevu a jak byla rozeřvaná tak už nešla zastavit ani u mě v posteli :angry: tak jsem ji dala zpět do postýlky, dala jsem ji na bok, držela jednou rukou dudlika, druhou záda a hlavičku a tak dlouho jsem s ní cloumala až zabrala a už chrní půl hod :slight_smile:
stihla jsem pověsit prádlo, sebe dát dokupy, chvilu jsem tu početla, dala nějaké foto na MK a ted jdu něco uklovnit k obídku.. ohřeju zbytky :grinning:
a až se mi stáhne v PC co potřebuju, tak stáhnu a dám sem foto s tou naušničkou :wink:
19. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
dan: tak se budeme potporovat navzájem a půjde to líp :grinning:
19. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
čao jsem tu taky, ty jo ta procházka byla super, jen mne bolí stehna - taky je to k manželovi do pěkného kopce a zpět zase do kopce k nám. dostali jsem dárečky, všichni mallou pomuchlai, tada hlavně kolegyně které čekaj mimi v květnu, a všem to šlo krásně, dobré osazenstvo nikdo ji nevzal blbě :slight_smile:

jdu se najíst dokud spí.
19. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
belško pěkné fotečky malá roste jako z vody :o)

malý mi spí, tak jsem posbírala prádlo a budu musete opět žehlit :frowning2:
19. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
berryl: jj je to děs jak to letí, nedávno jsem byla ještě těhu :sweat_smile:

holky, tak malá mi spí v postýlce už hodinu a 1/4 :slight_smile:

dan: poraď mi prosím jak udělat ten režim co máš ty :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
endie - budem se podporovat a s těma hubenourama tady se nebudem bavit :wink:

Malá taky spí, ve 12.15 obědvala a šla spát tak jsem stihla poklidit a přemýšlím jestli se mám natáhnout, protože za 20 minut je tu kluk a bez dveří mě vzbudí.

blecha - nevím co myslíš napiš do IP.
19. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
já jsem dneska nějaká unavená, už je to počasí pro mě depresivní :unamused:
19. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Týnko já taky, jsem otrávená protože se nedá nic podniknout.
19. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
to je princezna :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
ptáci jsou v hrnci a vaří se :grinning: Vojta chrní na balkoně.

Týnko a Endie já bych šla hned pařit!Stačí se domluvit :wink: Akorát nemám co na sebe,ve všem vypadám jak selka,to břicho a prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dan tak než-li sexovat,tak se raději opíjíte :grinning: Tak Julča už to bude mít brzy za sebou holka :slight_smile:

Bleško malá je super :slight_smile: A přemýšlím,komu z vás je podobná,ale řekla bych že oboum :slight_smile: Prosím tě jak to děláš jak tam máš tu fotku s tím slonem?Máš na to v compu nějaký program nebo nějaké stránky na netu?
Vojta taky hltá,co má teď dudlík s více dírkama,ale zase když mu dám každý den 100ml čaje,tak je to lepší :slight_smile:

Týnko taky mě to počasí hrozně deptá :rolling_eyes:
19. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
bleško moje malá se narodila 8.8. no a na ten kašel dáváme mucosolvan. Tvoje malá je krásná :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Dan Eliška je kouzelná :slight_smile: A hrozně se mi líbí ty červenobílé štramplíky :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Baruš hezké datum :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
peti tak se domluvíme :slight_smile: a vyrazíme
19. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
tak mne najíst nenechala sotva jsem to dopsala začala brečet. už je po jídle a leží v pelíšku a muchluje novou hračku - panenku EMilku od Lamaze, je z ní nadšená.
příští týden mám v merku ji koupit ještě Světlušku a nějakou knížečku :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
Dan Eliška je kráska, fakt.

jinak holky my máme dneska 3 měsíce :slight_smile: už jsme taky velké slečny.
19. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
bar malá ma narozeniny jako moje kamarádka :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Týnko oki,už se těším :slight_smile: Endie psala že by šla s náma a možná půjde i Kuki :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.