• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Všechno nejlepší Berušce ke čtvrt ročku :dizzy_face:
19. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
petul děkuji,
holky snad se k vám brzo dostanu, ráda bych vás viděla. tento týden to nedávám, příští máme v uterý ty Dr. a očkování a koncem týdne asi naušničky, ale snad to tam upíchnu :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Niky vše nej Bereničce :dizzy_face: :dizzy_face:
My teď dorazili dom, malej celou dobu chrupal, teď se najedl a leží pod hrazdičkou, tak uvidíme jak ho bude bavit :slight_smile:
19. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Bereničce gratulujeme

to moje štěstí vytuhlo u jídla a vesele si spí dál
19. led 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
tak malá taky spí, zabrala až skoro o půl třetí, jsem zvědavá kdy se vzbudí, dopoledne spala 2x 45 minut - cesta do práce a zpět, už se jinak než jindy, ten režim nám něják pokulhává.
19. led 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
právě hledám nějaké služné puzzle pěnové na zem, ael řeknu vám to jsou pálky :slight_smile: no snad něconajdu co bude ok. chci i s zakončením, a pokud možno i s obrázky a ne jen barevné, no jsem náročná co.
19. led 2010 v 15:09  • Odpověz
niki já se taky dívám potom puzzleti, ale kamarádky mě varovaly ať nekupuji takové to z obrázky třeba bořka stavitele atd jak to utírají tak to barví a rychle se to ošoupe, když nějaké najdeš dej vědět
19. led 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
já chdi takové ne obrázky ael že se to skládá dám ti odkaz.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7702847&tab=2

jinak se rozhoduji že koupím ještě jednu Lamaze Berince, jennevím jestli štěne, nebo losa a nebo světlušku (tak je teda pro mne favorit)
19. led 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26717116&tab=3 asi koupím toto i s okraji a pak někdy ty s obrázky až bude větší
19. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Niky mně se líbí ten pejsek.....
Jinak u nás hrazdička má takovýá efekt, že malej usnul :sweat_smile:
19. led 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
dobrý efekt
19. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Niky :grinning: , jo a děkuji za tip s tím tescem včera jsem tam byla a koupila jsem si sobě košili a riflovou minisukni a malýmu overalky a fakt super ceny..... no malej byl včera asi hodnej, pak jsme zajeli ještě do chicca a koupili tam tu hrazdičku, teplákovku (mají tam taky slevy) a pak v elektru cd přehrávač do pokojíčku.....
19. led 2010 v 15:51  • Odpověz
autor
už je vzhůru tož nic moc spánku :unamused:
19. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Niky, no tak asi Nikoušek usnul tak Berenička to teď musí hlídat, aby tady mamky nepsali moc dlouho :wink:
19. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Čtyřicetiletá žena utrpí srdeční záchvat. Na operačním stole spatří Boha a ptá se ho, jestli přežije.
Bůh jí odpoví, že bude žít ještě dalších 40 let.
Když se zotaví, rozhodne se využít toho, že je ještě v nemocnici,
nechá si liposukcí odstranit přebytečný tuk, vycpat silikonem
prsa a rty, narovnat nos, zmenšit zadek, odstranit vrásky a dalšíplastické úpravy, aby omládla.
Rozhodla se, že těch dalších40 let života, prožije jako fešanda.
Když po poslední operaci vychází z nemocnice, srazí ji na přechodu auto a zemře.
Znovu se ocitne tváří v tvář Bohu a spustí:
"Ty lumpe!Copak jsi mě neslíbil,že budu žít ještě dalších 40 let?!?"
A Bůh odpoví: "Ty krávo, přísahám Ti, že jsem tě fakt nepoznal!!!"
19. led 2010 v 16:07  • Odpověz
berryl :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 16:14  • Odpověz
berryl: fotka bomba a ten vtip super :grinning:
jsem spala po procházce s malou ona ještě chrochtá :grinning:

dan jo nebudeme bavit snima :grinning:

Bereničce gratuluju
19. led 2010 v 16:23  • Odpověz
dan:malá je krásná
niki: já mám od Lamaze toho pejska a malá je taky stoho hotová :grinning: furt mu žužlá uši a nebo nos :grinning:
19. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Ahoj holky..tak jsem dneska zpět ze školy..ráno jsem udělal zkoušku jen díky svým komunikačním schopnostem a aktivnímu naslouchání..nechala jsem ho vykecat a mám to :slight_smile: odpoledne jsem psala esej tak snad taky hotovo..ted jdu až v pondělí na zkoušku.. uf uf..
no jdu vás dočíst :slight_smile:)
19. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Berry 5x za den..to je bomba že jíte.. my 8-9 když se zadaří tak 7 :slight_smile:)
Holky my sexujeme jen 1x týdně..nic moc no..upřímně já na to přes týdne mám chut večer a manžel ráno :slight_smile: noi tak se sejdeme jen o víkendu..
Dan male je kouzelná taková pusinečka :slight_smile:)
Velká gratulace Bereničce :slight_smile: už je to velká holka..
Jo holky.. malá si ted furt cpe ruce do pusinky.. dělají to vaše dítka taky??
19. led 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
no já právě nevím co koupit, a všechyn ne, to je moc penízků :slight_smile: a tak nemusí mít tolik hraček, pak si hraje stejěn jen s jednou. panenku teď očumuje a dlábí starou dobrou žirafu :slight_smile: které cucá nohy.

u pejska se mi líbí ty barevné doplňky kostička atd. u Losa zase ty parohy, nohy, ael u men jednoznačně vede světluška, no uvidím co vybereme.

ještě to puzzle na zem, a tento měsíc má holky vystaráno. sice se chystám ještě doplnit moji sbírku látkových plín ale asi budu muset počkat až mi proplatí dovolenou :slight_smile:
19. led 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
saronko kdyby jen ruce, pěsti teda pořád, nejraději obě najednou ale cokoli, hračky, deku vše, :slight_smile: a jak slintá děs.
19. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Niki jj pěstičky celou si ji tam skoro narve..ale začala to dělat až ted nějak :slight_smile: asi začíná obodobí narvat tam co jde :slight_smile: jinak u nás jen pěstičky..ostatní ne :slight_smile:
19. led 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
přesně, malá to dělá asi 14 dní :slight_smile:
včera jak se koupala v kyblíku ji šíleně zajímaly její nohy, čučela na ně, uplně překvapená co to je, no jsem zvědavá jestli ji zase budou zajímat. vím že ještě nemá spojení co to je a že jsou její ale bylo to super.

já si nechala koupit od mojí mamky knížku - hrajeme si s nejmenšími a jsou tam hry pro děti od 0+ do 24 měsíců docela fajn.
19. led 2010 v 17:02  • Odpověz
fakt, to se podívám docela by se mi něco takového hodilo.. tak jsem zvědavá kdy mi přijdeme na nohy :slight_smile:) jdu mrknout na tu knížku..
19. led 2010 v 17:08  • Odpověz
dan: máš v IP :wink: jééé ta tvoje malá je kouzelná... a to mi jako chceš říct, že jak má spát a takto se na tebe směje, že usne v pohodě? :astonished:

petule: no to dělala M. známá z Ruska, mi to poslala mailem, se mi to líbilo, tak jsem si to uložila :slight_smile: ale tuším, že Tynka měla pěkné stránky, jsem to dělala kdysi s fotkama z utz ale nějak jsem to ztratila.. optej se Tynky :wink: :slight_smile:

bar: aha vy jste starší :slight_smile: my až 11.9. děkuji :slight_smile: Ale se vám narodila v pěkné datum :slight_smile: kdyby se to tak dalo plánovat co, tak to tak pěkně nenaplánujete :slight_smile: je to malá rošťanda :sweat_smile: aha no mě připadá že má takový ten suchý kašel a mucosolvan je spíš na odkašlávání ne? Byla jsem dnes v lékárně a jsem měla říct jaký má kašel a tak jsem ji to napodobila hhi.. si asi myslela, té ženské už hrabe :grinning: :grinning: tak nakonec jsem raději nekoupila nic :unamused:

niki: gratuluji ke 1/4 ročku :slight_smile: No my máme světlušku a malá ji má strašně ráda :slight_smile:

saron: GRATULUJÍÍÍÍ ... vidíš, jsi holka šikovná ! :slight_smile: Jo jo taky si cpem ruce do pusy a taky furt prskáme a pliveme, děsně ji to baví... tak furt říkám fuj fuj to se nedělá a dívám se přísně... no na chvilu to zabralo a ted už to dělá zase :angry: musím přitvrdit :grinning: :grinning: představa, že mi takto plive a prská zeleninu je hrozná :frowning2:
19. led 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
jsou tam sice jednoduché hry ale kdo má co pořád vymýšlet že. a byla v knihkupectví a akci za 120,- tak jsem ráda.

:slight_smile:
19. led 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
saronko taky samo gratuluji ke školním výsledkům :slight_smile:

my zase škytáme, už mne o štve, protože si pěkně hrajem a pak začne škytat a je zle a pláče.

:slight_smile:
19. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.