• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
niki: co to je za knihu? našla by se i na netu abych viděla co to je za knihu? Taky by mi bodla
19. led 2010 v 17:17  • Odpověz
19. led 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
jj přesně ta, a je to 3 let ne do 24 měsíců, kratičké ríkánky a nápady co dělat. hodně věcí všechny děláme ale někdy už člověk neví co dál.
19. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Ahojte holky,
tak já byla skoro dva dny bez netu, no absťák jak prase vám povím :sweat_smile: :pensive:
Tak nějak sjem to proletěla:

bleska..no vidíš, tak malá to má za sebou:slight_smile:a jsem ráda,že dobrý,byla t odobrá volba - tak nezapomeň na mě, já jdu v půlce února :grinning:

dan..malá ma náááádherné oči,je kouzelná a vysmátá jak lečo :grinning: :dizzy_face: a Julina už to má za sebou,co?megera malá...

saro..ella to dělá taky a pořád strašně slintá - ale to jsme se spetul shodl, že naši prcci neumějí polykat sliny a úak se i dusí, protože Ríša od berryl to nedělá. Jinak se malá ještě nijak neotáčí,ale už si podkopává nožičkou natáčí se,takže je na dobré cestě

berryl..takže očkování máte za sebou, no paráda!to jsi dobrá,že sis řekla o ten prevenar,já tomu moc nerozumím,tak slepě důvěřuji doktorce..ještrě to omrknu. a s váhou taky závidím, já mám pořad 3 kila nahoře,beztak teda už víc :frowning2: ale co, vždyť já taky furt žeru,tak se není čemu divit :grinning:

petul..my žerem spolu,že?hlavně v noci? :grinning: :grinning: :grinning: hele, i tak jsme kočky!

nika..já dneska ellči říkala tu říkanku koulela se brambory,no smála se jak jelito :grinning: :grinning: miluje , když přeháním a kulím oči :grinning:
19. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
saron: to vypadá dobře ta kniha.. jinak jsem se ptala na to plavání a prý tam není moc dobré zázemí a kočárky jsou jakoby dole v garáži s autama či co... tak nevím, moc se mi to nepozdává :unamused:
jak to teda provedem?

kuki: neboj.. předtím se mi ohlaš... taky tě podržím :slight_smile: ještě jsem před tím volala Nice a ta mě ubezpečila taky, že dělám správnou věc a nejsem hrozná matka :slight_smile: Příště už nebudu číst na netu :sweat_smile:

holky, jde tu někdo do synflorixu???
19. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Blesko my :slight_smile: asi teda jako jediní ....
No holky dobrou noc
19. led 2010 ve 23:41  • Odpověz
holky já měla teda sen. Byla jsem na svém maturitním večírku,byla jsem opět kostik a měla 50kg. Samozřejmě jsem byla hvězda večera a obletovali mě kluci. No a pak se tam objevil Radim at jdu domů nakojit Risu,že má hlad. To už jsem se vzbudila, protože Riša se vzbudil a plakal hlady :slight_smile: no sranda. Dan jaké je u Vás počasí. Jo a co ty věci co jsi dala na mmb prodala jsi něco?já tam chci hodit ty těhotenské věci
20. led 2010 v 07:46  • Odpověz
veru: aha... no já jsem ho taky nahlásila, ale kuki mi říkala, že snad to je na recept... takže třeba ještě není nic ztraceného i když jsem to už potvrdila jak jsem byla v OV.. no uvidíme.. jako asi to bude vylej nalej... prevenar je na trhu delší dobu a synfl. co vyrábí firma, tak je dost dobrá. A četla a slyšela jsem spoustů názorů na to i to. Někdo říká, že po synfl. jsou horečky, zatímco prevenar je dobře snášen, někdo říká, že synfl. je max v pohodě. Tak to je těžké.. asi i záleží človíček od človíčka.

berryl: no tak to je dobrý sen :grinning: a kostik nebuď, takto vypadáš skvěle :wink: já jsem taky byla kostík, ale ted v poho a cítím se i líp, ne jak kdysi - uzlíček nervů :slight_smile:
ty máš strojku? Který jsi ročník... jestli se vlastně neznáme ze školy :sweat_smile:

jinak holky, včera jsem měla pocit, že začaly účinkovat ty houby... cca po těch 10dnech nebo jak dlouho to už beru.. fakt doporučuju! I když se nevyspím, tak jsem v pohodě :slight_smile: nelituji investice. A to jsem včera padala na držku... a dnes jsem se moc v noci nevyspala a v poho :slight_smile:
20. led 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
ahojki vespolek :slight_smile: krásné ránkno sice u nás mrazivé a zamračené ale snad vysvitne slunko brzo.

berryl dobrej sen :slight_smile: mi se taky sem tam něco zdá, ale většinou to zapomenu.
20. led 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
holky to moje zlato je zlobilo teda při kojení, buď se vzteká (brečí, škrábe, nechce se pak přisát) nebo pije pár minut a pak se otočí a směje se mi do očí. samo pak třeba za 30 minut řve hlady. je to šílené začíná ji nestačit sem tam 90ml tak navím, sem tam vypije jen 70 někdy 30 někdy i 120. ach jo.

dneska musím do města na pošltu poslat co jsem prodala na MMB a koupit nutrilon, ale v so jedeme do toho polska tak si udělám zásoby.

:sweat_smile:
20. led 2010 v 08:22  • Odpověz
u nás mlha, že by se dala krájet a 0C

niki: no to moje dělala taky, tak jsem na to neměla nervy a ted převážně dávám flašu :slight_smile:
20. led 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
no právě blesko jsem z ni nanervy a nevím jak dlohou to vydržím, už to dělá asi týden a půl. ach jo.

a co na nutrilon přejdeš nebo ne?
20. led 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
Petruška je koooooooooooooooočka :slight_smile: se těším až je budeme mít my :slight_smile:
20. led 2010 v 08:34  • Odpověz
bleško jsem 82 ročník na byla jsem ve vítkovicích na zengrové

jo a prevenar na recept není!!!
20. led 2010 v 08:37  • Odpověz
bleško tak to má malá za sebou, bobek
20. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahojte holky,
tak malá je asi zase ve straých kolejích - kojení v sedm a pak v šest, sna to nebylo jenom tak a vydrží to :sweat_smile:

blecha..ty jsi plantala :grinning: :grinning: ne,není to na recept,ale doktorka má v ordinaci obojí a ty když dojdeš, tak se můžeš rozhodnouti minutut před píchnutím,apson tak mi to říkala ty moje. Jojo,to jsou ty houby :grinning: ale super,že ti pomáhají, já jsem celkem svěží,takže nic brát nebudu. nebeeru ani vitamínya to nejím ani ovoce aa ani zeleninu, asi mě chrání nějak to kojení nebo co.A naušničky super,hnedka vypadá jako holka :dizzy_face:

berryl..hmmm, krásné sny :grinning: a jak se ti,co tě obletovali tvářili, kdž zjistili, že jdeš kojit? :grinning:
Před chvíli dorazil bazén,juchuuuu, hnedka tam malou šoupnu a bude v něm :slight_smile: Ale nejprve se nasnídám, ať tady sebou z nedostatku vzduchu neseknu...
20. led 2010 v 08:55  • Odpověz
jo berryl,ty kyčle, jak jsme byly tehdy spolu, jsou v pátek od půl jedné,že?já si nejsem jistá tou hodinu
20. led 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
:grinning: kuki jako v sedm večer a pak až v šest ráno????? ty jo závidím. my jsem azse ve starých kolejím dnes o půl osmé, pak ve tři, v sedm, ale od půlnoci sebou mlela jako mokré tele, a to samé od šesti do sedmi. tak jsem se moc nevyspala.

jdu platit aukce cojsem vyhrála, jsem se rozšoupla.
20. led 2010 v 08:59  • Odpověz
niki: no poradím se dnes s dr. Nevím jestli nemá zcvrknutý žaludek a pomalu se ji roztahuje, proto je třeba hladová... protože si myslím, že by měla vypít více.. poradím se s dr. a uvidíme a taky se radím s Dan :slight_smile:
jéé děkujem a jsem ráda, že jsem do toho šla :slight_smile: tak díky tobě a kuki za podporu!

berryl: no a vůbec neplakala.. max jak ji držely hlavu a to ona nesnáší od té doby jak ji vysávám sem tam nos... ale i to ji musím pochválit, zapnu vysavač, vysvětlím ji, že se nemusí bát a už se mnou tak nebojuje a neřve :slight_smile: a pak ji řeknu nic se neděje a ona nepláče :slight_smile:

kuki: jako v 19h a pak v 6h ráno? :astonished: no to se někdo má.. tichá závist :sweat_smile:
aháá tak to jsem teda plantala.. tak kdo mi to kurňa stím receptem říkal :grinning: ? no já už nevím která bije fakt hihi No už nevypadá jako Mareček :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
tak to dobře prober s Dr. a uvidíte na něco příjdete.

není zač. ráda jsem tě podpořila, nás to čeká taky. ael já jsem pevně rozhodnutá. :slight_smile:

holky já nevím co budu nachváat očkovat, Dr. jen připoměla ať se rozmyslím, jestli chci ale vakcinu jsem neřešily pořešíem to před píchnutím.
20. led 2010 v 09:08  • Odpověz
já jsem to studovala 4h na netu a rozhodla jsem se pro prevenar,je to na vás děvčata. My malý ji ve 20h a pak az ráno v 8h no sranda. Teď spolu ležíme v posteli a povídáme si. Jo tak více si ze snu nepamatuji ani výraz obličeje těch kolem. Jo jo kuki od 12.30h pátek
20. led 2010 v 09:41  • Odpověz
nika..nooo, oan takhle jedla už před týdnem cca 14 dní,ale od minulého týdne jsme zase kojila co tři hoďky a dneska celou noc prospala,tak snad je ot pryč -ale na berryl nemám,no :grinning: ta má doma šípkovou růženku nebo růžence? :confused: :grinning: já se rozšoupla taky, nakoupila jsem v aukcícjh a pak ještě v albech, chudák ten chlápek, co nám sem vozí balíky, teďkas e uvidíme skoro každý den :grinning: :grinning:

bleska..ja už chci taky holkuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning:

berryl..jo,díky moc,jsem si nebyla jistá..jsme zvědavá, čím mudr překvapí tentokrát :rolling_eyes:
20. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky. Spaní jako vždy, v půl 10, ve 3 a v 8 snídaně. Julina to má za sebou, už začíná chodit.
berryl - děkuju za mms, je skvělý.... u nás je hrozná mlha a prší a +3 stupně. Malá už nebyla 2 dny venku tak pojedu aspon nakoupit aby měla změnu, včera po obědě spala na 2x.
20. led 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
kuki jojoj přesně tak, tak jsem to zaplatila. no jak to vidím budu muset probrat nějaké věci a dát to do prodeje ať máme s Berinkou co utrácet :slight_smile:

musím s balíčky na poštu ale čeká.

mamá si změnila uplně režim, jídávala ve dvě, pak v pět, pak vstávala v půl osmé, pak 12, 16, a 19-20 jak kdy, teď prostě v noci jen ve tři a pak v sedm vstáváme. ale už zase jedla o půl jedenácté, tak jsem zvědavá jak se nám to ustálí, mámpocit že jsem azse každej den jinak.

u nás je dan stále -3 a zataženo ale nic nesype :slight_smile:
20. led 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
já ještě musím koupit to puzzle a v plánu mám knížečku a tento měsíc padla :frowning2:
20. led 2010 v 11:12  • Odpověz
nika...já koupila puzzle v hornbachu, měli za 199,-nebyla to kaece,je tam furt,jeto to velké, čísla. baezének už je nafouknutý,tak už se v něm ellča poválela. Prý mamá :grinning: :grinning: já právě asi nic prodávat nebudu,nechala bych si to na druhé, nebo co já vím :confounded:

dan..tyjo,ona nechodila,jo? :confused: já teda vůbec nvím,jak to probíhá :sweat_smile:
20. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Bleško a tamto co jsem ti posílala je pro tebe drahý? jinak vím že ještě dobré plavání je někde v letnanech.. Petruška je fakt kočka..za ní se budou otáčet :slight_smile:)
20. led 2010 v 11:18  • Odpověz
kuki - byla v narkoze, probrala se úplně až v noci. Kolik je tam těch puzzlí a jak jsou velké?
20. led 2010 v 11:20  • Odpověz
berryl...a králová ještě neměla ten prevenar 13ku?a proč si pak budeš tu 13ku platit?jakože to změníš?to jsem nějak nepochopila...jinak zatím to taky vypadá na ten prevenar, pslajsem ještě jedné známé, vystudovalal medicínu jako pediatrička,tak uvidíme
20. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.