• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
dan.ahháááá, ta kto byla v narkoze teda dlouho.je jich tam 10 a jsou cca 25x25cm, ty čísla jsou vylupovací,ale ne tak drobné, jak třeba posílala odkaz nika, z těch malých já mám strach,ať to nespolkne.
Už je vzhůru..mizím
20. led 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
nějaké puzzle je v akci i v globusu.

já chci právě i to se zakončením dokola, :slight_smile:

kuki já prodávám jen to co se mi moc neosvědčilo, každý preferuje jiné věci. hodně jsem měla poděděné tak to ne, ale moje věci, většinu si nechávám.
20. led 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
kuki ono to vpadá malá ael ty puzzle jsou 32x32 cm tak je to větší než to vypadá. já asi vezmu jen čisté a s obrázky na vylupování až později.
20. led 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
nic malá mi usla v postýlce v obýváku pod hrazdičkou nic jdu se obléct ji taky - to bude řev a jdeme na tu poštu.
20. led 2010 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky
niki za 1oo,- je v globusu 1O kusů mám ho u mamky doma mám puzle s princeznama
20. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
endie..tak ot je dobrá cena

niky..no já vidělia v tom hornbachu to s těmi dílky, byly to myslím zvířátk a to bylo fakt drobné. ale máš pravdu,záleží,jak je velká kostka
20. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Kuki máme spurt..my zase jo :slight_smile: kojím co 1,5 když zrovna nespí :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
sar: gratulace ke školním vysledkům, šikulka :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
my už asi neeee,já ymslím,že to bylo asi minulý týden,to teda už nejedla jako dříve,ale opravdu,co 3 hodiny a i se budila. snad to teda bylo ono :rolling_eyes:
20. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
tak to závidím že je za váma.. si přiíjdu že nedělám nic jiného než kojím, dobrý je že v kočárku spinká takže vydržela 4 hodiny dopol. jeli jsem na staveb. úřad prezentovat náš domeček co plánujeme stavět
20. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
saro..no uvidíme - ale i minule ot bylo cca týden před tím termínem,co všude píšou. A jeje, takže začínáte obíhat,jo?Hmmm,vůbec vám to nezávidím, já myslela,že zcvoknu,když jsme tak lítali my
20. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
uf jsem zpět z města, tam je pěkně vlezlo a zima, studený vítr a poletuje sníh, teda alespoň u nás. jinak už se jezdí dobře pochodnících ale zase hlídat ty střechy, tak jsem většinou jela po cestě :slight_smile:

:sweat_smile:
20. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
tak jsem byla 2h venku a mám zmrzlou prdel a vlastně všechno ja chci lééééééééééééééééééééto!!!

Kuki zdarma máme prevenar 7kmenvý a ta třináctka teprve bude a ta se platí, ale kdo ví co bude za rok. jestli nebude zdarma
20. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
bleško: to se mě taky mudr ptala jaký má malá kašel, jestli s hlenem nebo suchý. Mucosolvan je na vykašlání hlenu, který jí tam v krku trápí a občas se nám podaří ublinknout a jde to ven i s tím hlenem. No včera se to malé podařilo na tatínkovi :sweat_smile: moc nadšený z toho nebyl, jelikož potom se na něho i počurala. Jo a Tvojí malé to moc sluší s naušničkama. úplná kočka

ber: a co malý měl po očkování horečku nebo byl jenom unavený?

JInak holky jak jste tady vedly diskuzi o tom nakupování v poslku, tak to tam opravdu vyjde levněji. Nutrilon(u nich se to jmenuje bebilon) výjde na 223,- a u nás za něho chtějí 339,- :angry: a i věcičky na prďolky tam mají levné. My jezdíme nakupovat do Auchanu.

malá si teď hoví na hrací dečce co dostala pod stromeček a překuluje se ze zad na bříško. Od té doby co zjistila že to jde tak to pořád zkouší :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
nika..to jste rychlíci!

berryl..aha,já to právě nevěděla a v diskuzích, o jsme procházela, tak nic nebylo,byly strašího data
20. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
barbar..se taky nedivím, chudák manžel :grinning: za chvilk uto bude vypadat,že to dělá schválně :grinning: ten Auchan,jak jsi psala,to mi vůbec nic neříká, kde to je?někde za těšínem?jo,prý tam výjde levněji všechno, včetně kosmetiky
20. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
i Petulek nechá prevenar teď jsem s ná mluvila

bleška nechala synfl. to fakt záleží na každém

bar malý byl úplně v pohodě!!!
20. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
bleško to mi odepsala personální:
Dobrý den,
> Samozřejmě máte nárok na roční zúčtování daní, formuláře budu během několika dnů
> rozesílat na bytové adresy.
20. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
holky já jsem z toho rodičáku fakt na hlavu
musím si nechat něco potvrdit v Praze nevíte co? příjmy? sakra už
20. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
kuki: jo mu to taky tak připadá, že to dělá naschvál jenom jemu :grinning: a ten auchan jak jsem psala, tak je za těšínem, směrem na bielsko-biala. jedeš přes hranici jak jezdi kamiony a pak pořád rovnou za nosem.
jejich stránky jsou www.auchan.pl a tam je i přesná adresa.
a vyjde tam levně fakt všechno. zrovna zítra se tam chystáme.

ber: tak to je dobře že to malý zvládl v pohodě. jsem zvědavá na naši malou. :slight_smile:

paráááda malá se vyblinkala na dečku na hraní. jdu to uklidit :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
berryl..prosím tě, kolik stál ten včelí medvídek,co máte doma?dííííkyptej se blesky nebo dan, ty ot mají čerstvě, já mám ještě do února čas
20. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
kuki 320,-
20. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
jsem se ptala a stejně jsem jelito :astonished:
20. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Bar.jo ahááá,já myslela,že to je nějaké město nebo něco a ono je ot nákupní cetrum:tak to jo..to máte kousek,od nás je lepší jet do chalupek nebo tam někam
20. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
berryl..buď v klidu, já se dotedka divím,že jsme zvládla to porodné :sweat_smile: no prý si musíš zavolat do prahy,aby ti poslali,jak dlouho jsi tedka doma - jako odkdy dokdy a pak se to někam nese? :confused: to jsem rádce,co?:slight_smile:díííky za cenu,koukám po ěnm na netu,sem i líbil a trochu vám ho závidíme :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
koukám že nejblíže je auhman asi v Žory a Raciboru
20. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
já jen nevím tu Prahu o co zažádat a kam volat :astonished:
20. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
berryl vyměřovací základ pro výpočet peněžité podpory v mateřství je an to formulář.
20. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
si tedamyslím, mám to v tašce ještě jem to nevytáhla.
20. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.