• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
tak výše byl 300. příspěvek do téhle diskuze!!!! :astonished: teda my sme ukecany :sweat_smile:

u nás pomelo zatím taky nic nevyvolalo..

asi mám hyperaktivistu doma - v noci nespal a teď je v lehátku a kouká...
22. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás v v klídku, noc se dala, i když se malá budila teda celkem často, ale zase se mi jednou pročůrala, mě by piclo..a ráno, jak jsem ji nechala spát poprvé na břiše a super - ona se totiž hodně často jakoby dusí nebo zalyká, nevím, jak to napsat, protě na zádech o není ono...a před chvílí nám ji dovezl děda, udali jsme ji na vození,ak jsme měli dvě hodky volna - ale neusla jsem,že...

Holky, jsme se měěly přejmenovat na pomelové holky:slight_smile:)my ho nakonec neměli, manžovi se nechtělo loupat, i když jsem oh ukecávala - ale abych ho oloupala sama,to ani náhodou :grinning: ale je dobré, že teda u nikoho nic.

bleska..uměla bys to určitě, mimčo se tam nadnáší samo, mrkni třeba sem:
http://www.youtube.com/watch?v=M9xorzXdbE0&feature=related
ale videí je tam plno. my budeme dneska ellču taky naztáčet,, když to klapne:slight_smile:

berr..díky za zprávy od dan
22. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
ahoj holky,byli jsme venku a úplně jsme zmrzli,ale nevadí bylo fajn. Teď čekáme az se malý vzbudí, už má půl hodiny navíc a stále spí tak ho nebudím.
22. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
sali: dobře, tak to by bylo fajn :slight_smile: ale musíš mi dát instruktáž :slight_smile:
no jsem koukala dnes na Petiné záda po koupání a měla tam nějaké pupínky... takže pomelo už si dávat nebudu. Třeba to neměla od toho.. ale ted mě zrovna nenapadá od čeho jiného.
Nespal v noci jo? Asi byly nějaké erupce na slunci.. malá se taky nějako budila co 1,5hod :angry: ale pak už jsem to nevydržela a vzala si ji k sobě do pelechu..

ber: taktéž díky za zprávy od dan :wink:

kuki: jdu mrknout :wink:
22. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
kde jste kdo ?
22. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
kuki: aha no to vypadá zajímavě... a udrží malá hlavičku? No jako šikovná je, že hlavičku drží.. ale jestli takto celou dobu nebo ji musím tu hlavičku asi držet že?
no tak to by mě zajímalo jak by v tomto reagovala... tak sali jestli by to vyšlo, ráda bych zkusila.. at to není zbytečná investice.

berryl: já jsem tu
22. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
berryl: a kde jsi ty?
22. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
já jsem taky tady,koukám na super star a tatka krmí
22. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
no to se někdo má :D no dneska odpo taky krmil tatka... páč jsem udělala děsnou blbost :angry:
22. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Tak ella od pěti oči jak balony a usnula až teďka :rolling_eyes: A pro změnu nemůžu spát já, mě picne...Tak si aspon něco udělám na počítači,když už nic, ale az chvíli musím jít, pč za chvilku vstávám na kojení..

blech..ella nedrží hlavičku, jako teda trochu,ale ona si ji opře vzadu o ten kyblik,takže j ijakoby drží

berr..no nám se malá asi tou zimou pěkně přespala a pak byla protivná..
22. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
kuki: jo aháá tak to joooo a kolik se tam dává vody? Je tam nějaká ryska? Páč něco i ona vytlačí ne? Ty už jsi to zkoušela?
22. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
blech..no nevím,jestli tam ryska je,my dáváme tak nějak akorát :sweat_smile: jasně, vytlačí, dává se tam ani nepůlka,myslím,že čtvrtka,tak ěnjak. A myslíš jako to koupání,jasně,my už kouepem jenom tak
22. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
kuki: aha .. tak akorát jo? :grinning: jenom 1/4 jo? aha.. tak to já bych to nalila do 3/4 a pak bych se tomu strašně divila :grinning: :grinning: :grinning: tak já jdu do hajan, nevím kdy se malá můrka vzbudí papa
22. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no to by ses sakra divila - mrkni ke mě do alba,hodila sjme tam fotku i v kýblu:slight_smile:
dobrou,jdu taky:slight_smile:
22. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
ahojki při uplakaném ránu, snad to přejde, neb mi malá začala doma zle spát, když už ji doma uspím, to je těžké tak spí jen půl hodiny nebo hodinku.
z kočárku je tuhá i 3, tak odpolene nebo přes oběd vyrazím asi i v dešti.

holky help, malá je pořád osypaná na tvářičkách, čím mazat????
23. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky..
Niki u nás taky přes den spí max hodinku či půl.. venku taky vydrží dlouho... jinak dnešní noc jsme jeli na 3hodinové kojení tak to vypadá nadějně.. snad i přes den se to ustálí na 3 hodiny..
ale včera v 9 nemohla zabrat..manžel nevydržel a dal ji zase k nám do postele.. no bojím se aby si na to nezvykla.. jako není to každou ale jsou to potvůrky a zvyknou si ..

jinak na ty tvářičky fakt netuším.zatím nemáme takže mažu jen krémem když jdeme ven..
23. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojte vespolek!

My sme měli tradiční noc - o půlnoci, v pět a v osm :sunglasses: Teď je napapkanej a v postýlce ještě.. Já nevim - dřív tam býval v pohodě do desíti a spal a teď ječí a už nechce tak dlouho spát...Ach jo.

nika: Já bych asi nemazala ničím.. Ono to zmizí. Nebo už to má dlouho? A jenom na tvářičkách? A jinak mažeš slunečnicovym olejíčkem nebo čím???
23. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
má to jen na tvářičkách, a od včera na krčku v zadu na hranici s vlásky.
měla to málo, nemazala jsem vypadalo žo že to ustupuje. a včra zase více, ach jo, nic jiného jsem nejedla než normálně. se picnu.

švagrovka mazala malému i tvářičky bepanthenem, tak nevim, no uvidím zítra do poradny snad to vydržíme.

tak my večer a noc, o půl sedmé, v půl deváté, v půl třetí a v půl sedmé a teď v půl deváté, u nás se intervaly střídaj jak se jim chce. :slight_smile:

jiank mažu slunščenicovým olejem a nikde jinde nic.
23. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
my sme dřív byli přesní jak hodinky, ale teď už to máme taky jak kdy...

Tak vydrž do poradny! Malej má taky občas nějakej pupínek na ksichtíku - někdy víc a někdy míň, ale nijak to neřeším - ono to zas není tolik.. Tak uvidíš, co ti řekne doktorka...
23. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Sali přesně jak vy..taky jsem měli dvouhodinovky..ted se čas docela problužuje ale stjeně když jsem šla nakoupit a manžel hlídal tak přijdu do 2 hodin od kojení projistotu..ale třebas ted ráno vydržela zase 3 hodiny.. ona se přes den vzbudí a možná ji to jídlo nabízím brzo..
23. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojte holky,
takže klasika, píšu s malou na ruce - ale dneska si jdu pro šátek,tak jsem zvedava...
Unás noc v pohodě, to první kojení je vždycky za louho,třeba i 4 hodky, ale ty další pak za dvě, protože ona u toho kojení vždycky vytuhne,tak má dříve hlad.

nik..nevím, jestli je to ono, ale takové ty bíle ťupky ve tvářích bývají normální, samo to zmizí. a na krku a na brade to ma ella taky a to jsou potníčky - udělalo se j íto,když jsme ji moc navlíkla - ale už to mizí,ničím to nemažu,jen ji tak nenavlíkám

sali...ella už taky nneí spáč, jak bývala :sweat_smile: a už asi ani nebude,je strašně zvědavá, u kojení se pořád ohlíží - samozřejmě že s braddavkouv puse,že :rolling_eyes: tak jsem zvědavá, jak dlouho jí to kojení bude ještě bavit..ale jinak mi pomáhá natočit ji k oknu, ona pak do něj čumí i třevba 10minut :grinning:
23. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
kuki:malej taky kouká: v\valí oči a čučí :grinning:
23. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
jinak mě holky v noci Sofinka uplně vyděsila..šla jsem ji zvednout na kojení a měla přikrytou hlavu dekou co jsem používala jako rychlozavinovačku tak jsem si řekla, že ted ji bude mít jako deku..asi se ji to nějak podařilo dát na hlavu a obličej..tak jsem ji hned vzala a dala klasickou deku jako takového medvídka..a toto bude do kočárku.. uf uf..
23. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
ahoj kočky my měli klasickou noc papal ve 21h pak 2.20h, 5.45h a 9h

Niki já bych to nemazala

kuki zítra druhé kolo kyčlí tak jsem zvědavá
23. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
saronka: Tak u nás včera uspával taťka a my ještě dáváme do zavinovačky - v noci řev, rozsvítím a malej na konci postýlky, nohy venku a od pasu nahoru v zavince :astonished: On když není v zavinovačce, tak v postýlce strašně cestuje..
23. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
bleško, kde se touláš??? Nechceš dneska na procházku?
23. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
tak jsme byli venku na 30 minut a je tuhlík na balkoně :slight_smile: snad chvíli vydrží,

sali ona jak je vzteklá tak to má i z toho asi, i ty pupínky, navlíkat dávám ji body a overaly, když má jen body tílko tak má děsně ledové ruce, takže má body s dlouhým a overal. domamáme 22 stupňů tak si nemyslím že je to moc. uvidím zítra v poradně.
23. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
tak už nic nepíšu protože jsem to zařekla je hore :frowning2:
23. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
holky děkuji za radu na kapečky, jste zlaté..už mám klid v duši
niki: moje malá má šílenou vyrážku na obličeji a pod krkem i u té hlavičky pod vláskama,jak je nervní tak si to ještě pořád rozškrabuje a nemůžeme se toho zbavit. Už jsem byla zoufalá, doktor nám stejně neřekl z čeho to je, ale poradil 2x vykoupat v heřmánku a pak promazat. Jenže na internetu jsem četla, že se to nemá mazat mastným krémem, že se to ještě zhoršuje. Tak jsem dala na babské rady a častěji za den ji obličej umyji převařenou vodou (namočím vatu a přetřu jí to), začalo to zasychat a udělaly se šupinky, ty jsem natřela Bepanthenem a světe div se..dnes je to lepší :slight_smile: Je to novorozenecká vyrážka, je to tím, jak si kůže zvyká na vnější prostředí a časem to prý mizí samo. :unamused:
23. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
ještě sem četla babskou radu: některy maminky zase všechny vyrážky mažou mateřsky mlikem :sweat_smile:
23. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.