• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
jojo a ten se pak musí poslat na cssz pod kterou spadá váš zaměstbnavatel.
20. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
tzn Niki že si zažádám o vyměřovací základ do Prahy a pak ho odevzdám zároveň s žádostí o rodičák? děkuji
20. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
holky nemít vás tak se na to vyse.. a budu bez peněz .o)
20. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
kde jsteeeeeeeeeeeeeeee??? raději jste utekly!!!
20. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
beryl ale jdi ty.

já jsem tu jen mám malou hore, a bude papkat tak nemůžu psát
20. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
tak to joooooooooo
20. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
zatím neřve hlady chci ji to posunout co nejvíce později. když ráno jedla tak brzo, žužle si ruce, jako normálně tak uvidíme.
20. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
už žužle ruku žirafě, tak jdem na krmení :grinning:
20. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
a my řveme :angry: za chvíli jsem u vás,jen co se koloušek uklidní
tak mylý jedl v 11 ve 12h usnul a spí v kočárku vesele dál
Niki posílala si tady ten formulář? na ten vyměřovací základ?
20. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
ber neboj my jsme nikam neutekly, jenom jsem musela jít umýt harcí dečku, jelikož na ní skončila část Lucčiného oběda :sweat_smile:

jo chtěla jsem se holky zeptat už se Vám někdy stalo že se Váš drobeček nemohl vykakat???? Mě se to stalo včera. přebalovala jsem malou a ta najednou začla tlačit a vůbec ji to nešlo. Chudinka moje malá tak usilovně tlačila a ono nic. Pak byla celá flekatá a plakala :frowning2: Jsem vůbec nevěděla co mám dělat. Panika v očích a volala jsem mamce.
20. led 2010 v 15:00  • Odpověz
pomůžeš jí teploměrem asi byla zatvrdnutá pokud už dáváš příkrmy tak si kup švestkovou šťávičku a dej já tak 10ml do čaje
my takhle kakali 3měsice
20. led 2010 v 15:02  • Odpověz
ber: moc děkuji za radu, jojo byla zatvrdnutá :frowning2: no už to nechci nikdy zažít.

musím letět malá je protivná a chce spinkat tak ji jdu uspat
20. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Kuki pozitivní je, že toho zase tak moc nechtějí a manžel je architekt, takže si vše zařídí a rozumí tomu nedovedu si představit pokoušet se stavět dům a nerozumět tomu :slight_smile:)
20. led 2010 v 15:10  • Odpověz
saro...já ti řeknu jaké to je stavět dů ma nerozumět tomu :grinning: :grinning: :grinning:

barbar..my to,co popisuješ měli celé dva měsíce, jak s kakanim,tak s prděním. ale jak píše berryl, buď trubička neob teploměr a pomůžeš jí.

berryl..sakrka,už se musím taky hcytat, po páté mi to tu pak už nikdo nevysvětlí :pensive: :grinning:
20. led 2010 v 15:30  • Odpověz
tak jsem byla dneska v práci podepsat daně, no a hned ze startu jsem jim musela otevřít a znovu načíst kasu, daně jsem si musela sama vypsat a zavolat naší NOVÉ učetní moc milá holka než ta co tam byla před tím no moje nervy hlavně že sem se včera bavila s vedoucí že mám dneska přijít a oni tan nechají samotnou tu nejhloupější holku která nic neví, fakt peck

já už mám všechno vyřízené ted akorát musím čekat do konce února abych mohla jít na ossz předat papír, prý mě tam dřív neche vidět :grinning:
20. led 2010 v 15:31  • Odpověz
kuki: jo jak s beryl píšete tak ji pomohla trubička. ale v první chvíli jsem nevěděla co mám dělat. :sweat_smile: ale zkusím tu švestkovou šťávičku.

ber: jaký čajík dáváš malému a jak často?
20. led 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
tak daně buodu muset u mne počkat, protože mi zase budou chybět potvrzení od pojišťoven atd, do půli unora času dost. ne.
20. led 2010 v 15:52  • Odpověz
bar malý vypije denně i 150ml čaje střídám(dávám ty granulované) někdy dávám jen vodu

můžete mi někdo prosím poradit tu adresu do Prahy a ten formulář????
20. led 2010 v 16:07  • Odpověz
ber a dáváš to během kojení nebo průběžně během dne?

ten formulář Ti dají na sociálce a adresu Ti dá Holušová
20. led 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
ber

https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/form/edit.jsp?CMD=EditForm&FN=XRodPZ100101215&SSID=4715

adresa tam kde spadáš na PSSZ, byla to PSSZ Trojská ne? ty jo už si to nepamatuji.
20. led 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
bar díky za tip na nákupy v polsku, snad v so dobře pořídíme. máme na to dopoledne, přeci en to máme trochu dál, ael chci se tam podívat. snad bude dobré počasí.

ještě musím zjistit zda ta moje platebka je i pro cizinu ale měla by když mám Visu že?
20. led 2010 v 16:26  • Odpověz
jojo přesně tak niko je to Trojská, ale číslo si nepamatuji.
nemáš vůbec zač, tak snad dobře pořidíte a koupíte vše :slight_smile: jojo pokud máš via tak to Ti to bude platit i v polsku :slight_smile:
20. led 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
no já ji právě nikdy eplatila mám ještě jeden učet zahraniční ke kterému mám jinou platebku a jsem zvyklá platit na dovelených jí, protože tam prostě mám jen určitnou sumu a nikdy člověk neví že. ale nestihnu tam poslat peníze, tak budu muset platit touto co mám normálně ze spořky k normálnímu učtu.

bar já to berryl najdu. tu adresu. nebo šáhnu do krabic z práce tam ji mám určitě.
20. led 2010 v 16:48  • Odpověz
holky děkuji. Bar čaj dávám kdyz je vzhuru půl hodiny po jídle nebo hodinu pred jak to vyjde.
20. led 2010 v 16:51  • Odpověz
Tak jsem tu.Tom přišel z práce,tak jsem mu musela poreferovat co u mudr.Teď mi oba chlapi usnuli,tak mám klid :slight_smile: Měla bych uklízet ale prdím na to,se mi tááááák chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dneska u mudr.vše o.k.,jsme zdraví,vyrostli jsme za měsíc o 3cm a přibrali 750g,takže máme 5850g a 62cm.Prý krásně reaguje a hezky pase koně.Na neurologii nemusíme,mudra říkala,že vývoj má v pohodě(měli jsme tam jít kvůli toho,že byl narozený tím vakuumextraktorem),ale ještě půjdem na KO ledvin a na ty kyčle a na kožní.Kvůli tomu pitomému zvonu čím ho vytahovali musí být tak sledovaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase lepší sledovat,než něco zanedbat :slight_smile: Jinak dneska jsme měli očkovat,ale přesunuje se to na 4.měsíc,teď ještě nemá zahojené to očkování z porodnice.A dohodly jsme se s mudrou,že dáme prevenar.Je lépe snášen a osvědčen.Jinak vše v poho.

Bleško moc Peťulce ty náušničky sluší :slight_smile: Fakt to vypadá na těch holčičkách moc hezky :slight_smile:

Nikuš Vojta mi pije po kojení teď už 90ml a někdy dávám 120ml.Mudr.mi dneska říkala,že to teda vypije hezky,ale ať mu klidně i těch 120 i 150 dám když má ještě hlad a že to tedy znamená,že už fakt s kojením finišuju.Proč mi to ale vůbec nevadí? :sweat_smile:

Šari taky gratulace k dobrým školním výsledkům.Jsi dobrá,já bych se při prckovi nenaučila ani prd a navíc by mě to nebavilo.A do pusinky si taky cpeme celé ručky a vůbec všechno možné :slight_smile: A kdy začínáte stavět,už máte projekt?Jak velký dům?

Dan tak malá ti už teď hezky spí,podařilo se vám ten režim upravit :slight_smile: A Julča už to teda má za sebou,tak už by neměla být tak nadržená? :sweat_smile:

Kuki no jo,my spolu po nocích kojíme a žereme,když všichni spí :grinning: A co se divíš,že Julča po kastraci nemohla chodit,tys beztak taky nemohla chodit po porodu,a taky to byl zákrok přes pipinu,zákrok jako zákrok :grinning: :grinning: :grinning:

Baruš já taky sem tam šáhnu po rource když se malý nemůže vykadit.Tlačí,kroutí se,pláče a nic.Bobek :unamused:

Endie jak je?

Holky teďka ve zprávách říkají,že od začátku roku celkově slunce svítilo jen tři hodiny a tak lidé trpí depresí.Tak já mám určo sluneční depresi :grinning:
20. led 2010 v 17:05  • Odpověz
autor
petul nevadí že lítáte po Dr. hlavně že jsem zdraví a jak píšeš raději sledovat než třeba zanedbat. ty jo to jste pěkní cvalíci. my měli před 14 dny 5000 tak jsem taky zvadavá jdem příští týden.
a očkování TBC, malá měla jen červené, už před x týdny ji to prasklo a vytekl hnis, ale dneska jsem se koukala a taky máme znovu malý puchýřek, tak nevím uvidíme co bude, jak dopadneme.
20. led 2010 v 17:15  • Odpověz
autor
endišku ty jsi dávala včera odkaz na vložku do kočárku že, v jiné diskuzi, taky jsem si u paní vybrala, jednu a ještě uvažuji nad další. ach jo. ty penízky se jen kutálíííí
20. led 2010 v 17:38  • Odpověz
niki já taky zabrousila na mmb a už mi chodí každý den jeden balíček,chudák pošťačka. Já blázen už koupila super kombinézu na příští zimu :slight_smile: niki Ty jsi moje zlato! Moc děkuji! Petul hlavně,že je malý v pořádku. Sluneční depresi mám asi taky. Holky já tak dneska vymrzla,že mi jeste doma hodinu byla zima. Teď mi Rada loupe pomelo mnam
20. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.