• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
niki: jojo :grinning: kdybych o věděla tak bych ti taky dala ten odkaz :wink: mám u té paní objednaný celý set i staškou, růžový maskáč, se moc teším na něho :grinning:

berryl: já už mám pro malou objednanej aktivní stoleček od cotoons a je od roku :slight_smile: ted mi pro ní přišlo od fisher price mluvící knížka a mluvící hrnec malá je hotová
20. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Ahojky tak já byla podruhé za 3 měsíce kočárkovat ve městě. Sice sama ale nevadí. Jezdila jsem 3 hodiny. Udělala jsem si radost a koupila jsem si řasenku, malý termoobal na láhev a 3 příkrmy, sice je ještě nemůžem ale byli v akci a měla jsem potřebu něco koupit :grinning: Kočár super, jela jsem s ním poprvé. Zůstal v autě a budu jezdit do města.
Malá dnes začala vleže zvedat hlavičku, tak mám radost a přetáčí se na bok. Vám to už prckové asi dělají ale my to máme o 3 týdny opožděné.
20. led 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
mluvící hrnec je super, má ho sestřenice, ale plánuji ho až na rok.

dan to znám potřebu něco koupit, taky to tak dělám.

dan malá zvedá hlavičku ale že by se otáčela na bok to ne, to se jí nechce.
20. led 2010 v 18:31  • Odpověz
dan já jsem taky koupila příkrmy, protože byly v akci a pak po čase budu vařit
Dan malý se točí na bok tento týden, takže čekám, že se každým dnem přetočí ze zad na bříško
je fajn si udělat radost!!!

endie o tom stolečku jsem slyšela prý je parádní!!! tak možná ho Ríša dostane na vánoce :grinning:
20. led 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
endie já ten odkaz mám už z kdysi uložený, jen si mi to připoměla. u nás vyhrál béžový maskáč a béžovo oranžový proužek. tašku nechci. ještě uvažuji nat tou oranžovo, zeleno růžovou s květy tak ej skvělá ta látka. no uvidíme.
20. led 2010 v 18:33  • Odpověz
https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/welcome/forms.jsp;jsessionid=0ae0058a30d9f8f94360eff14530a29e841c406a4f2d.e34Tb38PcheMbi0LaxqObhqMchuPe0

můžete mi prosím ještě říct který ten formulář to je, holky já si fakt připadám jako idiot :grinning:
20. led 2010 v 18:34  • Odpověz
endie jakou vložku pošli odkaz
20. led 2010 v 18:35  • Odpověz
mě už malá taky se snaží ze zad na bříško u žse jí to málem povedlo ale hold má težkou prdel po mamě :grinning:

já právě ještě uvažuju nad klasickou růžovou :grinning:
20. led 2010 v 18:36  • Odpověz
no ten do té Prahy
20. led 2010 v 18:36  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27183511&tab=1 vložky do kočárkuu, zatím mám celej set růžovej maskáč(vložka, obal na pasy, obal na madlo a tašku) akorát ještě sehnat ten růžovej deštník
20. led 2010 v 18:38  • Odpověz
20. led 2010 v 18:39  • Odpověz
endie ta podložka je do všech kočárků stejná a cena?
20. led 2010 v 18:42  • Odpověz
tak jsem nechala píchnout synflorix... sestra mi jen tak mezi řeči řekla, že jsem udělala velmi dobře.. že buhvi jak to bude s tím prev. 13tkou.. že má nějaké zvěsti.. a že ta firma od kt. je synfl. tak je velmi dobrá i ta hexa je prý od nich.. no tak už nešpekuluji, prostě jsem dala synfl. a je to ..
malá je ted nějaká protivná a pobrekává, tak jsem dnes zrušila i hospodu se sali :frowning2: ale holt je mi malé líto, bobánek malinký.
jo a mimochodem Sali vás všechny mooooc pozdravuje a moc ji mrzí, že ji nefunguje net a že se s vama nemůže pokecat :unamused:

kuki: :grinning: :grinning:

malá zase řve... tak vás dočtu později

jo a dr. řekla, at zustanem u beby a začnem s příkrmama.. zeleninku na oběd a večer kaši...
tak zatím.. pak se ozvu pa
20. led 2010 v 18:43  • Odpověz
právě že záleží na typu kočárku cena je 3oo,- té vložky a šije to paní v Porubě myslím, moment mrknu jestli dělá i do X-leandru
20. led 2010 v 18:45  • Odpověz
berryl:stačí když jí písneš jaký máš kočík a ona to udělá
20. led 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
endie nebo berr stačí ji napsat, šije i do GT3 a nemá to tam nafocené je v pohodě.

pro mne je to taky za 300,-
20. led 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
bleško to budeš začínat nejdříve jen s jedním ne, co nejdříve kaše večer nebo obídky se zeleninkou ???? ty jo, to letí za chvíli už budem vyvařovat všechny dříve nebo později :slight_smile:
20. led 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
berryl já ti ty formuláře asi pošlu do emailu jo.
20. led 2010 v 18:52  • Odpověz
já ted dávám na noc vločky a co třetí den dávám kašičku, malá otiž nanoc potřebuje husté, samotné mlíko je pro ní jak voda
20. led 2010 v 18:54  • Odpověz
niki to by bylo super strašně moc děkuji jednou se Ti to vrátí na dětech

Endei ty jsi zlato děkuji moc jdu na to mrknout a napíšu jí
20. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky
Peti no naučila ale taky jsem jeden test v pondělí neudělala- no z celý třídy udělali jen 4..to je ten předmět, co si učitelka myslí, že je nejdůležitější na světě :slight_smile:) no nevadí..dáme si repetééé
Jinak krásně rostete..my jdeme zítra tak jsem zvědavá :slight_smile:)
Dan - super že kočárek vyhovuje.. já taky měla dneska nakupovací nutkání ale byla mi zima tak jsem jela raději domů :slight_smile:) dost malá spala tak jsem zvědavá kdy usne v noci :slight_smile:)
Endi stoleček je užasný :slight_smile:

Holky potřebuju s váma něco probrat.. co si myslíte o hlídání dětí? mám kamarádku co mi hlídala Sofinku v kočárku před fakultou..a říkala jsem si, že bych ji tu a tam jako brigošku využila až bude Sofinka větší kolem půl roku tak jsem si říkala, že bych tu a tam šla pracovat na 2-3 hodinky a ona by hlídala a hrála si s ní..nechci abych byla jak krkavčí matka...peníze se hodí ale taky prostě bych ráda byla i mimo domov, ale říkám si zda není na to ještě malá... no nevím..
20. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Holky,tak manžel dojel domů a odhazoval isjme sníh vůbec jsme nezaregostrovala,že spadl ze střechy, tak se k nám nedalo vůbec dostat..Ale už máme prohráblou cestu, takže se k nám zítra pan s balíčkem dostane :grinning: :grinning: mě bude milovat,každý den minimálně jeden,ať žije nakupování s donáškou do domu :grinning:
Já jsem taky koupila hrnec, chytla jsem ho za 270,-,takže paráááda, ještě bych chtěla ulovit toho mluvícího pejska, už to schovávám na narozky. N oa pak ty hadry,že, těch není nikdy dost :grinning:
Berryl..můžeš mi to pak prosím taky poslat?díííky
20. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Kuki jaký hrnec a jaký mluvící pejsek?
20. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
petul..hele, nedělej do mě,joooooo! :grinning: víš jak jsme tu dneska seděla po boědě?uvařila jsme si meltu a vzala sjem si talíř s cukrovím, prostě hovádko..ale ot přestane, začnu cvičit..někdy... :grinning:

saro..hele,pokud to zvládneš, nechat ji někomu pohlídat,tak proč ne. já si to zatím neumím představit,ale vdubnu bych taky chtěla,aslepon na den v týdnu do práce, takže to taky budu muset nějak pořešit. Ale od dubna daleko,takže jsme v klidu
20. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
sarooje ot mluvící hrnec a mluvící pejsek, od fisher price http://dino.cz/mluvici-hrnec-%5Bfp0426%5D a http://www.zbozi.cz/p13896-mattel-mluvici-pejsek/?q=mluvici%20pejsek&sId=bMQcDjvkwDhKMkRAsHVt&r=zbozi1 jsou to dobré kračky a vydrží dlouho zabavit
20. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
toho pejska máme od tchýně dostala ho k narození.. zatím je na komodě..ona do něj občas kopla a spustilo se to..jinak ale všechny ty věci od FP hrají skoro stejné melodie a pisničky..
jinak bohužel jinak bych do školy nemohla, kočárkovat mi přijde v pohodě..máma pořád nemůže a manžel taky ne..takže jsem byla ráda, když kočárkovala před fakultu na 30 min a já si skočila na zkoušku :slight_smile:) ale cizím bych ještě nepůjčila :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
saronko a holky pejsek je skvělý malá ho miluje, já ji zpívám ty písničky taky, je fakt super.
20. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Niky já ho dlouho se Sofi nezkoušela tak zkusím jí ho zase pustit ale od mala jí zpívám písničky nejraději má Kdyby byl bavorv a pec nám spadla :slight_smile:) jinak miluje novou hru a HOPSA HEJSA DO BRANDEJSA :slight_smile:)
20. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
tak jsem ho zkusila a líbilo se jí blikající srdíčko dokonce se ted vzteká že to nehraje :slight_smile:)
20. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.