• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
saron: jéé kolik ze to stalo? posles mi znovu odkaz? Nevíš tu v pze kde se delaji profi foto a za kolik? Mám kontakt v OV, ale nez se tam dostanem, tak mala uz muze sedet a ja bych chtela udelat foto jeste jako mimi.
No pokud tobě to nebude vadit, ze je mala u nekoho jineho, tak proc ne :wink: kazda z nas potreb. nekdy vypadnout :slight_smile: a vubec nemusis mit blby pocit, ze jsi krkavci matka :wink:

kuki: no ta 13tka zatim v oběhu neni a buhvi jak to s ní vůůůbec bude a jak psala Tynka, mozna ta 13tka se bude platit.

barb: :grinning: to věřím, že z toho nadšený nebyl a teda povedlo se ji to znamenitě :grinning: díky za poklonu :slight_smile:

berryl: tak to je paráda.. ale pohlidej si to... má se to podávat do 15.2 ! to musíš ty odevzdat
co si musis potvrdit v pze? tvuj zaměstn. má sídlo v pze? pisu jak hotentot...mam malou na rukach
tak klidne ti to reknu znova :grinning:

petul: dekuji :slight_smile:

niki: no zacne radeji s jednim, ale nevim s cim prvne.. uvazuju, ze s kasi na noc.. poradim se s Dan.
20. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
saro..no on je spíše pro starší děti, i když písničky se určitě taky líbí..a fakt ho zkus teďka,ella jeden týden hračka nebaví a druhý an ní fičí. A právě ta ksjem to myslela,když ti to neurve srdce,tak proč ji nenecfhat povozit. já bych ji takhle n chvilku asi taky dala,nevifdím v tom problém
20. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
blecha..proc do 15.2?vždyť ot má každý jinak,ne?
20. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
blecha..hm,nic, už jsem si kvokla :grinning: už vím, ty píšeš otěch daních,že... :pensive:
20. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Kam sjte se všechny poděly? :confused: No nic, jdu k telce..dobrou
20. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
dan: tak zatim to jde dobře.. krmila jsem ve 12h, v 17h a ted čekám do 21h.. sice mam pocit, ze by me sežrala za živa, ale jeste odolavam, mam to uz za par :slight_smile:
tak mam zacit s prikrmama... zeleninu a na vecer kaši... asi mam prvně začít jen s jedním ne?
A tu kasi asi mam dat kolem te 17h a ve 21h mliko ne? co myslis?a mam ji davat po lzickach nebo ve flasce? asi by to mel byt nejaky spešl dudlik ne?
20. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
kuki no me to rekla nase ucetni...
20. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Bleško myslíš odkaz na co?? jinak líbí se ti fotky co máme od profíka my? jako já manžel a Sofinka? jinak ti můžu dodat kolik chceš odkazů..jinak mám i super fotofrafku fotí na Butovicíh je moc fajn a hezky fotí i dětičky..
20. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
na to plavani.. jéé tak butovice mam skoro za rohem to by bylo fajn :slight_smile: a nevis jak cenově? jdu mrknout na tve fotky
20. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
saron: to jak tam mate useknute hlavy?
20. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
do 15.2 je daňové přiznání

bleško my máme všechno v Praza
20. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Bleško jj ono se takhle ted fotí..takže mě se ten styl libí ale to není podmínkou :slight_smile: mít useknuté hlavy.. :slight_smile:)
to plavání tady..http://www.studio-lodicka.cz/index.php?p=10
jinak mě ten samý fotil i těhulkovské fotky.. pošlu ti odkazy na stránky fotograů do IP :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
berryl: jak vsechno?

saron: no to by u moji mamky neprošlo :grinning: ja bych radeji klasiku :sweat_smile:
oki diky moc :slight_smile: mrknu.. posles i tu pani z butovic?
jsem koukala a lepsi by bylo to boscolo.. jako časově, ale neni to drahe? Ale zase je tam to zázemí, že? No zkusím ještě se někde poptat a dam ti vědět jo? Mohly bychom chodit společně, co ty na to?
20. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
jojo daňovka je do 15.2 aby to učetní stihly udělat.

jinak já dělám manžovi sama tak je čas do března ikdyž to už bude zachvíli.

vy jste ukecanééééééé.

blesko já bych začla kaší v těch pět, koukni na www.kojeni.net jsou tam tabulky a možnosti na příkrmy je to dobře udělané, sice od 6 měsíce ale je to pro kojené děti. jsou tam dva soubory. kukni.
20. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
jinak k písničkám u nás nejvíc vede: prší prší, pak pec nám spadla, atd. co mne napadne.
20. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Bleško bosco je i dobrý v tom, že je tam super zázemí, a sice je to v patře ale prý není problém pomoci s kočárkem, je kam položit mimčo aby ses mohla osprchovat a tak.. já mám předplacenou ještě jednu vaničku a chci si zarezorvovat kurz tuším od dubna začná :slight_smile: jinak studio motýlek v letnanech to má jen o 30kč lacinější..
20. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
niki: díky mrknu

tak mala ma po odectu 38C :frowning2: tak jeste ji zmerim nez pujde spat a co ji dat? nurofen nebo ibalgin? nebo paral.cipek do zadku?
20. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
teda ne ibalgin ale panadol
20. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
saron: no zazemi pro nase mrnata je hodne dulezite si myslim. ten kurz trva jak dlouho? a co kdyz budu chtit jet zrovna na moravu?
20. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
bleško čípek je nejšetrnější (co se týče třeba zátěže žaludku), ale jsou od 7 kilo tak jestli máš paralenový tak kousek uřízni.
záleží co máš doma.
božatko malé, snad ji bude brzo dobře.
20. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
tak to nevím ale zjistím to..dobrý je že si můžeš klidně hodiny nahradit.. ráda bych chodila s tebou.. :slight_smile:) prý jsou tam i židličky na papkání pro větší děcka a tak..
20. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Bleško to mě mrzí s teplotou.. já mám doma paralen čípky..tak nevím..
20. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
SARON: jj zjisti :slight_smile:

niki: diky dam kousek paral. cipku
20. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
bleško mi říkala lékárnice že když máme 5 kilo ať užíznu tak tu špičku. nevím prostě to něják odhadni. dej třeba větší půlku. přeji aby to rychle zabralo :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
jo dokotor říkal že se půlu na štorc.. nevím zda to dobře popisuju
20. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
už jsem přišl ana to slovo ne na půlku ale podél :slight_smile:)
20. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
saronko jako podélně nebo jak?????

ok nic mějte se dneska jsem se rozhodla jít dříve do pelechu tak se tu mějte. pa
20. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
no jak je ten čípek ve tvaru špičky ne ne že ho v půlce rozdělíš že jako máš vršek špičky a spodek ale že tu špičku vemeš uprostřed dolů..bože ais to neumím vyzvětlit.. když položím na stůl tak řežu vertikálně... protože se může stát že dole v tom čípku nejsou rovnoměrně ty látky ..nevím takhle mi to vysvětloval pediatr
20. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
blecha - jsem ráda že ti to funguje. Po koupání nečekej do těch 9, dej jí to dřív. Malá jedla v půl 5 a večeři v půl 9. Po koupání mají větší hlad. Pokračuj v tom jak jsme se bavili a začni v poledne 2-3 lžičky zel.příkrmu (ze lžičky) a dokrm mlíkem, pak pokračuj svačinou (mlíko kolem tý 5) a kaši na noc po tom koupání. Možná ti jí chtít nebude, budeš muset zkoušet víc druhů, kluk mi nejedl ani jednu tak jsme byli pořád na mlíku. Opakuj to tak 4 dny, pak zkus jiný příkrm zase tak 4 dny a zhruba po týdnu začni kolem 10 a kolem 2 hodiny 2-3 lžičky přesnídávky. Začni jeden druh a zase třeba za 4 dny další.
Jdu uložit malou, šmudlá si oči.
20. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
blecha - kaši do flašky, dudlík prodávají. Malá už spí tak jdu poklidit a lehnout si, jsem z toho města utahaná. Dej vědět zítra jak to šlo a co spaní. Jo a co ti řekla na to kojení?
20. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.