• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
tak já mám doma panadol baby, protože jsme měli problémy s kakaním, tak by mi čipek hned vykadil. Blesko první se dává kaše pohodlné maminky udělají větší díru do flašky a krmí z flašky,mělo by se ze lžičky,ale nevím asi to na večer budu taky dávat z flašky. Jeste uvidím. Jinak měsíc se dává zelenina a vždy 3-4dny stejná at vís z čeho se ti třeba malá osype. Co ji třeba nesdělo.teď nevím přesně,ale někomu vadí třeba celer atd. Kamarádce malý snědl celou flašku mrkve na poprvé a to ji mudr zprdla,že se to nesmí. Může prý jen pár lžícek. Malému nic nebylo a druhý den snědl zase celou :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
niki: já taky platím normální kartou kterou mám u poštovní spořitelny a nikd yžádný problém nebyl.

ber: dala jsem malé trošku čaje a hned mi trochu mlíka vyblinkla :frowning2: tak snad se to poddá

bleško: jojo malé Ty náušničky opravdu moc sluší. už se taky těším až je bude mít i naše malá. mažel teď říká, že vypadá jako poloviční holka. a já jsem mu na to řekla a jak bude vypadat potom? no jako velká holka :grinning:

jak Vás tak pozoruji holky asi taky zabruslím na mmb :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
ber: já má takovou flaštičku, kde je na konci lžička. :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
dan: no dneska jsme nekoupaly... ale tak dlouho jsem čekala... až vypila jen 80tku i přes to že byla hladová a flašku nějak nechtěla.. tak jsem ji dala obě nalité prsa po celém dni.. když má tu teplotu tak jsem to nevydržela ty své zásady no :( ale furt má tendenci jako by chtěla sežrat i dudlik a vyplivuje ho ... myslím si, že má hlad, ale flašku nechce..
no kojení jsme neřešily... sama už chci přestat a jen díky tomu že moc už nekojím, tak mi řekla o příkrmech.

berryl: no mě dr. řekla, že i kdyby malá chtěla, tak celou flašu mrkve dávat nemám... že max půlku.

tak já jdu do hajan.. ted akorát nevím jestli si mám nařídit budíka za ty 3hod abych ji zkontrolovala, nebo když bude mít vysokou teplotu jestli by se sama probudila.. co myslite?
20. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
blecha - včera už jsem ležela tak jsem to neslyšela, promin. Já bych jí nechala jen bych na ní sahala jestli nehoří. Jinak malá mi tak 3 dny taky blbne s dudlíkem. Vezme, vyplivne, drží dásněma a máme pořád stejný, včera pila flašku poprvé na etapy. Jak jste spali? Co teplota?

berryl - ze lžičky ti kaši asi nebude chtít, když je dítě hladový tak pak u toho brečí že to jde pomalu. Ze lžíce se dává až později, no uvidíš sama. Představ si že dáváš Ríšovi 180ml Nutrilonu lžičkou. Malá by to teda nevydržela.

Jdeme uděla ranní hygienu a snídat, od 7 si hraje v postýlce. Julina se chodí pořád mazlit a spala u Elišky u nohou. Máme postýlku 140 dlouhou tak mi to nevadí, byla až dole u špriclý a ráno si přelezla ke mě.
21. led 2010 v 07:37  • Odpověz
dan: no nakonec jsem vytuhla a malá se vzbudila klasicky 01,30 :frowning2: ale to bylo i tím, že frfňala to jídlo kolem té 21h, takže to nepila jak měla. Jsem ji chvilu chlácholila v postýlce, ale začala řvát, tak jsem ji vzala prvně na přebalovák do dětského, ale tam taky řvala a v noci jak se to rozlýhalo.. no na moje nervy. Tak jsem přešla do obyváku, ukazovala jsem ji kde co jsem mohla.. nepomohlo, tak za šíleného řevu jsem zavolala na M. aby mi šel udělat flašu.. no a pak byla vzhůru tak 5,30, ale to už jsem ukočírovala a před 6h jsem si ji vzala do postele, furt dávala dudlika a tiskla k sobě takže ještě na etapy usínala.. no po 7h už zase řev.. tak jsem zkusila ten přebalovák a vyslíkla ji do naha a chrastila nad ní hračkou a ona si překvapivě začala hrát.. no pak jsem ji oblikla, natahovala jsem to jak jsem mohla. Jedly jsme 7,45 a vypila 150ml, tak další jídlo bude 11,45 to je pro mě už v poho, dám ji do kočárku a vyrazíme a tam ji udrncám. A tak i odpo zkusím někam vyrazit. Nejhorší to je teda pro mě v noci, to nevím jak ji to posunout... asi taky za řevu vydržet že? No ale jen aby si nezakodovala do hlavy, že se v noci hraje.. to bych teda nerada.

jinak teplota OK, pomohl ten paral.čípek a v noci už neměla horké tváře, tak jsem ji teplotu neměřila. Ono svým způsobem jestli to nebyl velký zásah.. v po naušnice a včera dvě dávky. Dnes ráno jsem měřila a měla 37C ale to byla rozeřvaná a to mívá vždy více. Takže pohoda.

jooo tak proto malá tak brečela včera.. když hltala a moc ji to teklo a dávila se, tak jsem ji to čas od času vytáhla aby se nadechla a ona jak byla hladová, tak si asi myslela, že ji to beru, že?

tak pociťuješ, že ji ta kastrace změnila? A jak tu operaci snášela? Poblila se jim tam? Řekli ti něco, že se jeste najedla? Malá je po snídani, ted jdu snídat já + hygiena.
21. led 2010 v 08:00  • Odpověz
blesko a čaj si nezkoušela dat mezi jídlem v noci jak se vzbudila? riša mi vypije i 70ml čaje najednou a je spokojený tak jsem mu posouvala jídlo.čaj nebo vodu. Dan tak mi bylo řečeno, že lžičkou,ale určite dám na tebe a budeme flaskovat. No malý jedl v 7.45h a teď už spí a já ležím pod peřinou s Barou. Ona to miluje zahrabe se ke mě pod deku a ani nedycha.
21. led 2010 v 08:14  • Odpověz
dan: ty jo, ona si sama usla v koši :astonished:

berryl: no vidíš to, to mě fakt nenapadlo... včera jsi mě rozesmála s tou blondýnou, tak už jsem taky v klubu :grinning: :grinning: :grinning: asi to tak budu dělat.. hlad je převlečená žízeň, že?

já mám flašky od aventu... to existují dudliky přímo na avent jako na kaši? Nebo po čem se mám pídit?
Ale řeknu vám, je to boj... a než ještě zjistím která kaše vyhovuje, mě picne. A to ani nemluvě o boji se zeleninou :grinning: nechávám to na víkend.. ted chci sladit to s tím mlíkem udělat nějaký ten režim. Nebo to mám už najednou z čisté vody?

berryl a je ti už vše jasné ohledně RD? nebo se chces jeste na neco zeptat? Jestli zaměstnavatel má sídlo v Pze, tak budeš muset řešit vše s Phou, bych ti poslala tel.č. že by sis tam zavolala at to nehledáš.Ale to bych ti dala vědět, ted je to stejně pasé, protože za r. 2010 nemůžou potvrzovat (byť to už někomu potvrdili jak mi řekla paní na MČ), ale ted mají zákaz protože už to schválili tu změnu - snížení MD.
Takže já tam budu zkoušet volat hned zkraje února a dala bych ti pak hned vědět, dřív tam nemá cenu volat.
21. led 2010 v 08:19  • Odpověz
mam chvilu času a tu nikdo :grinning:
21. led 2010 v 09:06  • Odpověz
ahojik

dneska bomba noc malá šla spát v osum a vstávala o půl třetí a pak vstávala o půl osmé :grinning:

bleško jo jsou přímo dudlíky na kaši
21. led 2010 v 09:23  • Odpověz
endie: a jak se máš?
21. led 2010 v 09:24  • Odpověz
a jo dobře malá je hodnoučká tak co víc si přát :grinning:
21. led 2010 v 09:24  • Odpověz
no přesně tak :slight_smile: moje zase kňourá :unamused:
21. led 2010 v 09:27  • Odpověz
holky teď jsem se teprve vzbudila :slight_smile: malý se pomalu probouzí. Blesko tak si pak nachystej mrkev ale i mlíko,dej par lžícek a pak dokrm mlíkém. Já už se normálně na ty přikrmy těším.
21. led 2010 v 09:52  • Odpověz
já taky :grinning:
21. led 2010 v 09:54  • Odpověz
v sobotu jedu do Poruby :grinning: prodala jsem nějaké plenky :grinning:
21. led 2010 v 09:59  • Odpověz
berryl: bylo mi řečeno, že i když dam jen 3 lžičky, tak mam dat mliko až za hodinu... aby si deti nemyslely, ze nebudou papat s mlikem to maji jednodušší.

jinak vážíme 6690g a měříme 63,5cm
21. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahojte,
tak my zase noc klasika,chjo :unamused: a to jsm si ještě, kravka,dala na večeři čsrstvý rohlík, p áč jsme doma nic neměli a tak jsme ji musela vnoci vyrulkovat,řvala jak turek,bylo mi ji líto. jsem blbka,si za to můžu sama..ale já užse tak těším,až dokojím a dám si celý, čočkovku a čerstvý chleba :grinning: a nejlépe v šechno najednou..

no já jsme na ty příkrmy zvědavá, hlavně na to,jak se na ot bude malá tvářit a jak to bude p omě plivat:slight_smile:J oa dneska nám přišla pozvánka na vítání občánků, takže asi půjdem. holky, chodí tam i rodina nebo jenom my tři? :confused:

blecha..z toho,jak to popisuješ,tak bych měla strach, že si na ot v noci zykne. já se na malou ani nesměju a nai nenavazuju oční kontakt, protože ona pak začne rozdávat úsměvy na všechn strany a konec spánku. a když seprobudí,tak ji jednou zapnu kolotoč a oan pak usne. a v noci ti teda jíst nechce?nebo jsme to špatně pochopila?nějak sem se v tom asi ztratila..
21. led 2010 v 10:09  • Odpověz
v endie?
21. led 2010 v 10:10  • Odpověz
na mimibazarku jsem prodala plenky paní co nám už byly malé tak jí to vezu :grinning:
21. led 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
ahojki :slight_smile:
21. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj,my taky teď vstávali,Vojta sice kňoural už od devíti,ale ukecala jsem ho :grinning:

Bleško ještě že už Peťka nemá teplotku bobánek :confounded: Asi toho fakt bylo na ní moc.A nebo prostě reakce na očkování.No úplně se toho bojím :unamused: A manžel ti tu flašu udělal?Já bych toho mého nevzbudila a kdyby jo,tak by nechápal co se děje :sweat_smile: Teda tu noc jsi měla ale blbou,jsi aspoň trochu vyspaná?

Dan malý taky většinou pije flašku na několikrát a drží ju mezi dásněmi přesně jak jsi psala.Julča je teďka přítulná co?A nebolí jí to?

Holky já jsem asi jediná,kdo se těch příkrmů bojí co? :sweat_smile: Jako udělat mlíko pohoda,ale z těch příkrmů fakt mám strach,prd o tom vím a budu to vždycky vařit,to by u nás totiž neprošlo,abych to kupovala hotové.
21. led 2010 v 10:12  • Odpověz
petul...klííííííííííííííííííííd, bojíme se spolu :grinning: ale to se poddá, jeom do toho vplujem
21. led 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
ty jo tak my vstáváme mezi sedmou a půl osmou, a en a ne to posunout. dneska jídlo ve dvě a pak v půl šesté, a teď v půl desáté. stihly jsem i cestu do města a zpět - v šátku pěkně se malá prospala.
kuki: a ja se tesim na hrnec zelnacky :grinning: :grinning: :grinning: no praaave tez mam z toho strach
jist chce ale jsem ji chtela posunout rezim

holky kdyz mam malou na rukach, tak by mi sežrala prso i pres oblečení... asi ma hlad chudera co?
peti: toho vaření se taky bojím ale budu kupovat i hotové až malá začne jíst pořádně tak budu vařit, manžel taky vyskakoval že běda jak koupím hotové at mi políbí ... :angry: on doma takže tak
Kuki jo,čočku,hrách,fazole,zelí s čerstvým chlebem a k tomu perlivou minerálku.A zajím to pomerančem :grinning:
21. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky..tak jsme zpět z KO - mám 5780g a 64 cm jenže se doktorovi nezdají zádička tak musíme na rehabilitaci....dal ji na bříško a moc se prohýbá a otáčí se na jednu stranu prý to není jak ji nosím či tak ale je to díky CNS.. no jsem z toho nějaká špatná... :cry:
do toho noc hrůza..co 2-3 hodiny jsem kojila ...
zkusím vás dočíst..
21. led 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
petul kuki nebojte, půjde to, já se na to i těším i vím že to bude chystání atd ale vše jde ujednodušit. nachystat dopředu do mražáku, na porce apak buď uvařit nebo zamrazit uvařené. je hodně možnostíííí.

tak u nás se pije najednoju, já ji to vytáhnout tak buď řve, nebo to pak už nechce.

:slight_smile:
21. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Manžel?tomu je to asi šumák ,co dám malé, podle mě mu to ani nedochází a myslí si, že budu asi do 18ti kojit :grinning:

bleska..aháááá..no já nevím, ale mě se to ted v noci posunout nepovedl oani jednou, prostě když se vzbudí, tak jí dám, hodl některé děcka ten hlad neumí zaspat. já bych ted na noční řev neměla nervy, tak klobouk dolů :slight_smile:
21. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.