• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
Sofince vše nej k 3 měsícům :slight_smile:
21. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Kuki gratulujeme Elince ke 3 měsícům :slight_smile: jo jinak máme za sebou Hexu..no řev největší..chudinka z toho byla až červena a prevenar dostanou až dnes odpol tak dostaneme za měsíc prý to nevadí, na naušničky můžeme kdykoliv.

Bleško.. dostala jsem kontakt na jedno plavání v letňanech a je to na 300 za hodinu.
21. led 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
přesně tak, manžel ať si trhne, stojí t sice peníze ale proč nepoužít kupované.
já chci teda vařit od počátku jen an cesty asi budem brát kupované. pak možná i udělané doma do skleniček. ale kdo ví, to je zatím přestava.
21. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Endie já bych to taky tak chtěla udělat,ale si mi to neprojde.Na vánoce jsem od švagrové dostala velkou sadu mixéru,odšťavňovače atd...A Tomáš ji vychvaloval do nebes,že mi dala perfektní dárek a bla bla bla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo je to super věc,ale toho divadla zas kolem toho.No a ještě když jsem byla těhotná a šli jsme do obchodu,tak se vždycky díval na ty příkrmy a říkal mi jak je to drahé a že tohle teda kupovat nebudem, budu hezky vařit.
21. led 2010 v 10:24  • Odpověz
ahoj Sar to mě mrzí, ale je dobře, že si mudt všiml teď, pak byste mohly mít problémy, jestli se točí jen na jednu stranu. Nebuď z toho špatná!!! párkrát tam zajdete a bude to ok

Peťi já už mám příkrmy nakoupené dokonece některé koupil sám Ráďy protože byly v akci, ze začátku nemá cenu vařit, až později.
21. led 2010 v 10:30  • Odpověz
já jsem taky zastánce vaření, ale do začátku zkusíme sleničky jestli už bude připravený, papat jestli bude umět jídlo zpolknout atd. mám kolem sebe hodně maminek a všechny začínaly skleničkou a pak vařily :slight_smile:
21. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Berry díky, no prý je moc prohnutá když je na bříšku.. no snad to bude dobrý taky si říkám raději hned než pozdě..
jinak manžel co se příkrmů týká říkal, at klidně kupuju at mám méně starostí, ale říkala jsem si, že budu vařit.. zkusím skleničky a pak vařit a zamrazím či nechám na druhý den, ale skleničky když někam pojedeme nebo když se mi nebude chtít vařit :slight_smile:)
21. led 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
saronko jo přesně tak, neboj bude to dobré.
i Elle vše nej k malým narozeninám :slight_smile:
21. led 2010 v 10:38  • Odpověz
petul...hmmm,fakt hezký dárek :grinning: jojo,chlapi,no..

berryl..se takypo něčem podívám, až bude akce, at už doma něco mám. jaké jsi koupila?vlastně,tysm i to říkala,jak jsme spolu byly,ale už si nevzpomínám na ty chutě.

saro,,taky gratuluju, i když je to psycho gratulovat si ke každému měsíci :grinning: :grinning: a s tou rehabkou si fakt nic nedělej, může mát zvýšené svalové napětí kolem páteře a rehabka ti ukáže ,co a jak, aby se to zmírnilo. protože ono jak člověk neví, tak to třeba nechtíc posiluje a pak je ot začarovaný kruh.

nika..taky bych chtěla dávat do kleničke,ale fakt,kdo ví,jak to bude
21. led 2010 v 10:38  • Odpověz
děkujem za gratulace :slight_smile:
21. led 2010 v 10:39  • Odpověz
kuki v tesku byla akce
něco jsem koupila i v rosmanu
21. led 2010 v 10:44  • Odpověz
berryl..jojo,i teďka mají něco v tescu,musím to omrknout, už se těším, až někam vypadnu, leze mi to tu na mozek - všude je sníh, sníh a sníh :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. led 2010 v 10:46  • Odpověz
sofince gratulace :grinning:

ani nemluv taky potřebuju vypadnout pročistit hlavu, už jsem volala klukům tak mě v únoru vytahnou na diskoteku a prý mám malou vzít sebou :angry: haha moc vtipné ale chlapa nechat doma :grinning: mamka mi malou pohlídá a já půjdu kaliti jupíííííí
21. led 2010 v 10:49  • Odpověz
já zatím koupila kašičky od Hami na dobrou noc a ochucene babnanové, přemýšlím jestli vzít už i ty skleničky
21. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Kuki jj tohle přesně říkal doktor.. tak jsem tam volala moc příjemná paní a jdeme hned zítra... no budeme hezky cvičit a snad se to brzo napraví :slight_smile: pusinka ted spinká asi po té hexe :slight_smile:)
21. led 2010 v 10:51  • Odpověz
blecha - já v noci nedávám pít, děti si na to rádi zvyknou. Jen v létě pokud bude vedro. Na to že večer moc nejedla a měla horečku tak se ti vzbudila pozdě. Jak jsem ti psala, pokud nemá horečku začni s příkrmem, jsou to 2 lžičky a večer místo mlíka kaše. No nevím s tím mlíkem po příkrmu. Dala bych ho hned, pokud se má dát příkrm místo oběda tak jí 2 lžičky nebudou stačit a hodinu bez jídla ti nevydrží.

V půl 9 jsem vyrazila u nás na poštu a jsem vymrzlá, je tu -4. Malá usnula hned a ještě spí. Asi mi zmrzla v kočáru :slight_smile:
Holky víte o tom že se nemá jídlo mixovat? Má se to co nejvíc rozmačkat. Příkrmy jsem koupila abych zjistila co jí chutná kdybysme někam cestovali, jinak stejně vařím doma, tak jí vždy odeberu než to dochutím. Koupila jsem Hipp bio, je s přídavkem soli a prý je to moc dobrý.
21. led 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
dan tak u nás je ještě teď -8 pěkná zima ale malé bylo pod mojí bundou krásně teploučko :slight_smile:

normálně jsem musela v pekařství ukázat prodavačkám jak ji tammám,byly zvědavé. :grinning:
21. led 2010 v 11:01  • Odpověz
kuki padám s tebou! :grinning: Jestli můžu :slight_smile: Máme si hodně co říct že? :wink: A taky gratulace Ellči ke čtrvt ročku :wink:Kuki to je fakt dobré ty gratulace,to jsou ty naše vykojené mozky :grinning:Gratulace k hovínku atd.... :grinning:

Saronko gratulace i Sofince :slight_smile: Nebuď špatná z toho a neboj,vše je jistě o.k.,raději tam zajděte a uvidíš,že to nic závažného nebude :wink: My jsme s tebou!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: Já jsem chodila s Vojtou po vyšetřeních(kvůli toho porodu),sono ledvin,mozku na oční a pořád jsem byla vytřepaná jak mi mudr.řekla,že se musí hlídat,jestli je v pořádku.A je v pořádku :wink:

Endie tak si to pak pořádně užij! :wink: Já chci jít taky pařit,ale nevím jestli to ještě umím :grinning: Já nevím jestli jste někdo viděly jak jsou ty díly s Mr.Beanem,tak jak je ten díl jak tam je s tou babou na diskotéce,tak jestli třeba nebudu pařit nějak podobně :grinning:
21. led 2010 v 11:02  • Odpověz
z netu - • První příkrmy se podávají ve formě hladké kaše – snažte se vyhnout mixování pokrmů, potraviny rozmačkejte či propasírujte.
• Dítě posaďte zpříma, protože vleže nemůže bezpečně polykat. Dítě, které neumí samo sedět je možné nakrmit v autosedačce nebo v lehátku.
• Pokud dítě nějakou potravinu odmítá, nenuťte jej. Zkuste druhý den něco jiného a původní potravinu zkuste zase za několik dnů či týdnů.
• Jedno krmení by nemělo trvat déle než 15-30 minut, pokud dítě není nasyceno, nakojte jej, případně nabídněte umělé mléko.
. Část jídla může dítě i vyplivnout, ale to neznamená, že mu nechutná.
21. led 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
dan mně se líbí tyto stránky o příkmech:slight_smile:

http://www.kojeni.net/prikrmy.php
21. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Já musím do sprchy a poklidit.Zatím pa
21. led 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
taky jdu, příjde mi dneska náštěva tak to tu jdu dát dokupy :slight_smile:a sebe taky :slight_smile:
21. led 2010 v 11:18  • Odpověz
NIKA - TO JE Z TOHO, JEN JSEM VYJMULA TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ
21. led 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
dan jsem si říkala že už jsem to viděla. mi se na těch stránkách líbí i ty jídelníčky, atd. co kdy zařadit.
mám v pc i jiné odkazy, už jsem si to některé večery pročítala. pak můžu hodit.
21. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Niky stránky jsou super, mě se dneska zdálo že jsem Sofinku nechala nachvliku pochodvat kamarádce a ta jí už cpala příkr a já ji říká že jí jsou 3 měsíce a že to nesmí tak jsem ji utírala pusu a zjistila,že jí dávala i gulášovku..no nejsem já magor :slight_smile:))
21. led 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
saronko :slight_smile:
tak malá je vyspaná, jen 40 minut ach jo.
21. led 2010 v 11:47  • Odpověz
holky pokud vím, tak se začíná rýžovou kaší (po té dítě zatvrdne) a pozor na lepek!!! jinak co holky dávaly kaši na večer dětem aby jako déle spali tak to bylo ještě horší, protože ta kaše je těžká na žalůdek, takže dávají kaši ráno, ale holky každé dítě je jiné, takže vyzkoušíte a uvidíte, já pišu jen to co jsem se dozvěděla nebo vyčetla

jo a začíná se zeleninou a kaše později páč je sladká, tak se může stát, že dítě potom bude odmítat zeleninu
21. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
holky tak mi pošťačka donesla balíčky a z jednoho jsem zklamaná, vyhrála jsem na mmb aukci mikinu nike a jsou na ní fleky, ani slovo o tom na aukci nebylo, takže jsem jí psala jestli to má být vtip ať vím jestli se mám smát a že ji napíšu hodně škaredé hodnocení. Moje nervy!!!
21. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
berryl - mě přišla mikča gap. Hele je to fakt různé, kluk mi kaši nevzal ani rýžovou, ani ovocnou ani krupicovou tak měl příkrm a na noc polívku a mlíko. Sousedky holka sní jen jogurtovou s ovocem, je jí 7 měsíců a sní jí násilím jen každý 3 den.
21. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.