• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
a sladké chuti u kaše se bát nemusíš, má to chut jako nutrilon, aspon náš je sladký.
21. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
no právě jsem psala každé dítě je úplně jiné

uvažuji jestli mám počkat až mi ta baba odepíše a nebo ji rovnou napsat negativní hodnocení
21. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
dan zase jak které dítě kamarádka dala kaši a malý teď odmítá zeleninu
21. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
holky já jsem stále v pyžamu :o)))
21. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahojte! Tak já už sem on-line zase :grinning: Ještě skočím do obchodu a pak vás dočtu :wink:
21. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
saron: to mě mrzí a jdete někam na nějaké vyšetření , nebo jak to uzavřel? A v tech Letnanech je jake zazemí? Mají webovky?

niki: no ona taky pak už nechtěla.. tak mě to překvapilo, že měla mít velký hlad a toto dělá.. tak nevím s tím režimem u nás :sweat_smile:

kuki: no je fakt, že jsem to dlouho nevydržela, že jsem na to taky neměla nervy :grinning: Ale jinak přes den nám to jde krásně... krizová je ta 2h ráno

my přišly z prochajdy, máme -4C taky kosa. Malá už se mi probouzí, jdem krmit. Tak jen v rychlosti gratuluji všem 3měsičním :slight_smile:

berryl: to je síla.. a odpověděla ti nějak? budeš ji to vracet?
21. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
berryl..já bych počkala a požádala oa vysvětlení a minimálně slevu, za ty prachy...mě se dneska jedna paní omluvila,že to nestihla poslat,takže tu sneska pán nebyl - ale čekám panenky, hračky, kupu hader a před chvilkou jsme vyhrála trojkolku :grinning: až to manža uvidí, tak mě co? zabije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sali..no parááááda :dizzy_face: bez netu ej člověk jak bez nohy,co?

dan..o tom sladkém jsme taky slyšela,že se má začít se zeleninou dříve,jinak to prý pak některé děcka moc nechcou..ale ot je asi jako s pitím z láhve, některé pak už prso nechce,jiným je to fuk..
21. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
zatím ne teď jsem jí psala, ani nevím
21. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
to jsem naštvaná, proč to tam jako nenapsala, fakt to jde vidět
je to kráva :slight_smile: a už mi je lépe
21. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
blecha..no pes den mi to jde taky,když ji zabavím,tak to hezky protahuju,ale v noci nee,to se chce prostě natlačit aj ít zase spát...

berryl..no vidíš:slight_smile:ale nenech se odradit, že se uklidníš tady, jdi do ní!já se domluvial s tou paní na té trojkolce,že jí manža vyzvedne - to mě zabije 2x :sweat_smile: :grinning:
21. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
teď mi odepsala
Dobrý den !!
> Tak já jsem si toho nevšimla..Nikdy jsem nezapoměla nic napsat a žádné flíčky
> jsem tam opravdu neviděla...
> Co se týče ohodnocení nikdo není neomylný ..Tak jestli nejste spokojena vrátím
> vám peníze a zašlete mi mikču zpět..Kdybych si toho všimla nedala bych jí
> zatolik peněz...A v podmínkách mám napsáno že pokud se něco takového stane že se
> dá domluvit...Ale samozřejmě je to na vás...Vrátím vám peníze a vy mě mikču nebo
> jestli máte jiný návrch ráda ho přijmu..Hezký den
no co já na to mám napsat, že je asi slepá??? fleky jsou vidět a hodně moje nervy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jojo,to jí napiš :grinning: asi to zkusila,no a nevyšlo to. a nemá něco jiného v albu,že by ti poslal nějaké oblečení?já bych ot tak asi udělala,páč na poštovném budeš ztratná, když ho zapltíš a pošleš to z5
21. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
no nevím co já napsat, hlupaňa jedna :grinning:
21. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
kuki - ale to je myšleno na přesnídávky s tím sladkým. Ale to je samozřejmě každýho věc.
21. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
holky uvažuji jestli nemám místo těch pěnovek koupit Ríšovi v Bauhasu takový ten hrací kobereček se silnicí. Je to takový spíše filc, ze spodu guma, aby to nepodkluzovalo a i dobře se to čistí vodou a vysavačem. Je to 1,5m x 1m a stál 700,–Kč. Je to fajn, co myslíte?
21. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
Bleško jdeme na rehabilitace..hned zítra jsem objednaná..tady jsou ty webovky..a zázemí prý tak, že mají ve sprše takové ty lehátka do vaničky..nic víc..http://www.delfinek.cz/index.php?show=pageID1&menu=1
tady je - 6
jinak nevíte kde v praze dělají to nastřelování naušnic jako na ORL nechci jít někam do nějakého studia..
Berry takhle jsem v létě koupila mikču GAP.. hrozně sepraná, no hrůza..tak na ven max.. jako na oddělání..
21. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
raději jsem si připlatila a jak jsem dopadla :unamused:
21. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
berry mít kluka koupím silnice..mám bráchu o 9 let mladšího a neuvěřitelně si s tím od mala vyhrála..fakt pořád jezdil autíčkama, stavěl si tam značky...
21. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
kuki: :grinning:

berryl: no já uvažuju o tom koberci, ale po celém pokoji, protože máme vedle chodbu a pokoj je docela chladný, to jsme si taky předtím neuvědomili, když jsme se tu zabydlovali. A rozhodně si myslím, že je koberec lepší jak ty pěnové kostky... jsem taky o nich uvažovala a mamka mi říkala, že to děti mají u nich v práci a že to oslintávají apod a je to takové pak oslizlé. Jen ta představa, tak do toho nejdu :grinning: :grinning:
no já bych ji to vrátila s tím, že ti uhradí poštovné. A uvidíš co ti napíše..

saron: neboj, to bude zase dobré, uvidíš :wink: a rehab. ji určo pomůžou. Taky bych šla někam zrehabilitovat :sweat_smile: Tak mě nastřelovala moje dětská dr. Mrknu až bude víc klidu, mám to na liště :slight_smile: díky.. ted jdu uklovnit něco k obědu, asi zase vyhraje pizza :sweat_smile:
21. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
já musím říct že zatím spokojenost s puzzle

mít chlapečka tak jdu do keberce takového, hodně si stím pak vyhrajou
21. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
tak ten kočárek s tou korbičkou nevyšel paní chce více penízků :unamused: ale mám furt ten první doufám že bude od toho února jakpaní slíbila a ted holky poradte na aukru je krásna růžová korbička za 1300,- mám do toho jít?
21. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Já teda nad silnicema uvažuju taky a to máme holku :grinning: Mě by asi jako děcko nebavilo koukat na koberec s princeznama nebo něčím takovým :stuck_out_tongue_closed_eyes:

endie..jak to,že chce více?já myslela,že už to máš jisté :astonished:
21. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
kuki nejsou jen silnice, jsou i města. nebo zoo, já teda nemám koberce ráda, máme doma jen jeden pod konferákem aby se neřeklo.
chceme udělat v pokojíčku v létě novou podlahu - korek.
já chci právě to puzzle, když bude uslintané tak ho prostě osprchuji a basta a čistit pořád koberec to mn enebere.
21. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
ten první s tou zelenou podložkou mám jisté
tadyta paní zjistila že dala pod cenou a začla se vykrucovat tak to prdím

niki taky budeme dělat nocou podlahu to lino je zničené :angry: budeme tam dávat plovoučku
21. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
autor
endie to naštve.
já plovoučku nechci, tada budem tam dávat korek, ten je super, měkký, teplý a odolný. už se těším jak to bude vypadat. teď tam jsou dřevěné parkety - čtverce. ale jsou už zničené, jsou původní tak než opravovat, lakovat atd. tak dáme novou.
21. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Tak sem vsá jakžtakž dočetla :slight_smile: Uf, sem z toho KO

berryl: Tak to asi ta ženská zkusila, jestli jí to projde.. Co víš - většina lidí na to prdí a neozve se. Já bych jí to teda nevracela - je to její chyba a ty budeš ještě tratná na poštovnym....A nemá ještě něco, co by sis od ní vzala???

Jinak mi vola taťka a už přišel ten kočárek x-lander!!! Jupíííííííííííí :dizzy_face:

sar: jestli zvládneš školu a práci, tak do hlídání jdi! Aspoň si odpočineš, dostaneš se mezi lidi a příjdeš na jiné myšlenky...Hlídání vůbec neznamená, že seš krkavčí matka! Spíš to má pozitiva - Ty si odpočineš a malá pak bude šťastnější o to víc, o co bude šťastnější jejich maminka :wink:

Bblecha: Prej je dobry plavání na Radlické... Ach jo! Já bych tak s malym chodila plavat! Ale bohužel - já bych to nepřežila- jak sem ve vodě (stačí mitřeba i vana), tak je mi úzko - fobie jak hrom. A Filip chodit nechce :frowning2: Ach jo!
21. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
21. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj holky,
všem gratulace ke třem měsíců, my máme dnes taky tří měsíce a já jsem to oslavila tak, že jsem udělala poslední zkoušku (sice za tři, ale neva, hlavně že jí mám protože to byla dost těžká zkouška a moc jsem si nevěřila) a taky jsme byli na kontrole s kyčlemi a máme je v pořádku, uf to jsem si oddychla.
21. led 2010 v 15:20  • Odpověz
autor
adel samo gratulace Vám oběma,jsi šikulka a malý taky, nás to vše čeká až příští týden.
21. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.