• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Děkuju Niky, mám radost z obojího. Na kyčle máme přijít ještě jednou za šest týdnů, ale mudr říkal, že je máme krásně předpisové tak jsem moc ráda. Ještě musíme na tří měsíční kontrolu, ale to zřejmě až příští pátek.
21. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Jéé - holky! Dneska se mojí kamarádce narodil chlapeček:3,6kg a 52 cm - no je to kus chlapa :sweat_smile:

A jak to tady tak čtu, tay my sme nejmenší - včera nám navážili 5,59kg a naměřili 58cm...

berryl: ty koberce sou krásny! Já vždycky chtěla Člověče, nezlob se! Nejvíc se mi líbí ten panák! Já nic takového neplánuju, protože máme malej byt, tak bysme se tu už za chvilku nehli..

Adel: Taksuper! Gratuluju ke zkoušce i k 3 měsícům!

A všem ostatním - hodně štěstí do dalšího čtvrt roku :wink:
21. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Dneska budu mít asi noční, malá celý den spí :slight_smile:
21. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Adel - taky gratulace.

berryl - šla bych do koberce, ten užije i později. Puzzle jsou na chvíli, kamarádky kluk co začal sedět tak jí je trhá a rozebírá, vždy zaleze na kraj a jede.
21. led 2010 v 16:11  • Odpověz
adél gratulace, ke všemu. No právě,že ten koberec není az tak veliký a vím,že ho děti milují jak kluci tak holčičky. Endie jak moc je ta korba růžová?
21. led 2010 v 16:22  • Odpověz
holky děkujeme.
Sali my ještě nevíme kolik měříme a vážíme takže třeba nebudete nejmenší.
21. led 2010 v 16:47  • Odpověz
niki: no my máme koberec jen v ložnici abych nestoupala k malé na ledovou zem v noci... a je to paráda a v obyvaku mame lino, už tu bylo a je pěkné tak jsme to nechali. Akorát je to chladné tam položit malou, tak tam má deky a velkou plinku kde leží a hraje si. No a protože jak pak poleze a bude furt na chladné zemi, tak jsem chtěla dát do dětského celý koberec a mě by se líbily ty města no.
A uvažuju, že kolem toho půlroku nebo už i ted bych ji dala vedle do pokojíčku at už si zvyká... si myslím, že čím dřív si zvykne tím líp, ale jak se budívá kolem 2h ráno tak to by mě piclo ještě přebíhat z pokoje do pokoje :angry:

endie: tak to je škoda :frowning2:

sali: no jupíííí kdo se to na nás přišel podívat? To je fajn, že už ti funguje net :slight_smile: No na Radlické je prý studená voda brrrrr :grinning: On se narodil až dnes? Nějaké komplikace? Nastupovala včera ne? Jinak dobrá zpráva a netipovala jsi náhodou holku? :grinning: :grinning:

berryl: a to jsou jen krátké koberce to není přes celou plochu?

adel: gratuluji jak k malému tak ke zkoušce :slight_smile:
21. led 2010 v 16:49  • Odpověz
blesko ano krátké,endie mi to v mobilu nejde otevřít pustím si pc
21. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Ade moooc gratuluju a závidím, že to je za tebou :slight_smile:)
Sali moji kamarádce se narodila dneska Esterka :slight_smile: 3,5kg a 50cm
21. led 2010 v 16:57  • Odpověz
endie není špatná i ta cena!
21. led 2010 v 17:02  • Odpověz
Saron Ty máš ještě nějaké zkoušky?
teda to se dnska rodí dětiček.
21. led 2010 v 17:02  • Odpověz
saron: i Esterce velká gratulace :slight_smile:
21. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Ade jj mám ještě 2 zkoušky a 2 zápočtové testy..končí nám zkouškové totiž v pol. února a začalo 2. týden v lednu. ale jako celkem jsem toho měla dělat 8 takže už mám půlku za sebou :slight_smile:
Bleško dííky.. pokusím se jít na návštěvu u apolináře.. rodila císařem, neb měly konec pánevní :slight_smile: tak to zvládly i tak na jedničku :slight_smile:
21. led 2010 v 17:08  • Odpověz
saron: a z čeho to ještě máš? To ty jsi šikulka na to že teprv zkouškové začalo!
tak to jo koncem pánevním to je lepší císař to je fakt.
21. led 2010 v 17:20  • Odpověz
http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=1265909 holky zvažuju si koupit tyto kelímky na mlíčko a pak na jídlo zamrazit a tak..ale nevím zda 185ml nebo větší..co myslíte..kolik toho pak dítě sní..jako u příkrmů..
Bleško...mám zkoušku církevní právo a dějiny evropské reformace a zápočty ze spec. etiky a komunikační dovenosti- to je ten test jak si profesorka mysí, že je stěžejní..ten test napsali jen 4 lidi..
21. led 2010 v 17:32  • Odpověz
saron: no já myslím, že toho ze začátku moc nesní, já mam taky via pohárky,... jsem si myslela jak budu zamražovat mé mlíko :grinning: no nic hihi
jejda, no tak takové zk. bych teda nedala uff.. a ty mezi nima? Nooo tak to klobou dolů!
21. led 2010 v 17:41  • Odpověz
no já mám jen jeden pohárek tak chci koupit víc a nevím no asi vemu jen tu 180 holt pak bude jíst dva :slight_smile:)
Bleško.ještě jsem ty zkoušky nedala :slight_smile: uvidíme zda je vůbec dám..
21. led 2010 v 17:47  • Odpověz
holky tak já mám přesnídavkove skleničky,můžou se zamrazit(nesmí být úplně plné) i dat do mikrovlnky bez víčka
21. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Saron to si šikovná, že už máš půlku za sebou, určítě zvládneš i druhou půlku. My už dost zápočtů a zkoušek měli v prosinci takže proto už mám veget.
21. led 2010 v 18:35  • Odpověz
berryl - to je dobrý nápad, nevěděla jsem že můžou do mrazáku. A můžou i ty poloviční od příkrmů?
Dneska malá zlobila s jídlem, jedla 3x 150 a 2x100, vůbec nechtěla a byla trochu mrzutá a celý den prospala tak doufám že na ní nic neleze.

Holky já mám u ložnice dveře!!!!! Zítra si nemůžu přispat ale v sobotu jo. Malé se na buchtině udělala na pysku vyrážka a nic na to nezabírá a už se jí dělá i na druhém, vypadá to jak malé puchýřky, přitom přebaluju často tak je pořád v suchu tak zajdu na kožní aby se jí to nerozlezlo.

Kde jste kdo??????

bleško tak co? Psala jsem do ip a nic, ty jsi naštvaná?

Zrovna jsem to dostala, chtěla jsem Petra odměnit za ty dveře a nic. Začíná mě pěkně bolet břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
blesko jo můžeš prej to mají holky vyzkoušené,jen to nesmí být plné. Nám na opruzeniny pomáhá mast od mudr tuším imazol,teď už ležím a mám to vedle tak nevím jak se přesně jmenuje,ale asi jo imazol. Taky na to trpí a to ho beru i pod vodu at ho neotiram pořád jen ubrousky. Dan já to čekám příští týden :( super,že máš dveře! To je radosti!no nic jdu spát. Malý u jídla poslední 2dny taky vyvádí pořád u toho řve tahá dudlik pustí ho,kope nohama no a pak přestane a krásně jí tak nevím co to dělá za kravinky.
21. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
Dobré ranko, holky!

Tak malý mě vytáhl řevem z postele a teď si spokojeně žužlá prstíky a asi ještě zabere...

sar: Taky pudu na návštěvu - do Motola :slight_smile: Už se těším!!!

blecha: No, já sem chtěla, aby měla holku, ale jak mi pouštěla ten ultrazvuk, tak sem to miminko viděla jasně jako kluka! :grinning:
22. led 2010 v 08:01  • Odpověz
jo a maminky kolem mě vaří z mražené zeleniny, kvůli dusičnanum. My si s Radou koupili mrkem mrazenou jednu obyčejnou a jednu bio(30,-) a je to opravdu rozdíl v chuti,takže ze začátku asi koupím tu bio. Však zkuste a uvidíte rozdíl :slight_smile:
22. led 2010 v 08:14  • Odpověz
dan jaka byla noc?
22. led 2010 v 08:17  • Odpověz
endie,petulek,kuki,niki co tak příští týden někam vyrazit? Můžeme začít v Porube a pak se podle nálady posunout. Už potřebuji zajít se někam pobavit. Dejte vědět at muzu svého manžela připravit na to,že bude doma s naším ,,celou noc spícim dítětem sám,, :slight_smile: jo já musím v práci vracet mobil a už nebudu mit volání zdarma,internet atd :( tak mi Rada včera koupil mobil a úplně ten stejný co mám,prý at mě to tak neboli :slight_smile:
22. led 2010 v 08:22  • Odpověz
tak si tady sama povídám Sal už asi taky spí s malým,můj malý i Bára taky spí tak jdu žehlit
22. led 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
berryl super nápad ale já jsem příští týden sama s beri tak smůla. ale chystám se co Ovy tak můžem alespoň odpoledne zakočárkovat.

dan přesně to měla malá, imazol je dobrej, taky ho máme koupila jsem si ho. pořád jsme se toho nemohli zbavit ani mastí od kožní a toto pomohlo. kup a uvidíš.

berr souhlasím mražená zeelnina je dobrá, i obyč. protože je mražená v době sklizně a je kvalitní, ne jako zelenina co se dá koupit teď uskladněná atd.
já mám štěstí na babičku se zahrádkou,tak na podzim budeme mít svou zeleninu a přes léto.

jinak malá měla včera uplněj rozhor v systému - jídlo, spaní atd. tak jedla v půl šeté a pak v osm a šla spinkat. vzbudila se o půl třetí a až v sedm. paráda.
22. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.