• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
tak jsem holky volala kvůli nastřelování naušnic, tak máme doporučeno až tak 4-5 měsíc, tak si ještě počkáme..
dala jsem si ted malou na deku a už si zkoušela hrakču zvít.. asi to nebude tak horký... :slight_smile:
jinak to jako drezuru neberu to ne..ale prostě holt musíme pocvičit, aby byla v pohodě.. zase si říkám raději ted hned začít než pak až bude pozdě...ještě ji nechám po jídle odpočinout a zachvilku půjdeme na to.. prý stačí tak minutu-2..
22. led 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
saronko jojo raději teď ať je pak z ní pěkná holka a je v pořádku. a víš co znám hodně mamin co s dětmi musí cvičit, nejsi v tom sama. hlavně že si Dr. všiml.

já jdu na krmení dravé zvěře :slight_smile:
22. led 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
chtěla jsem jít odpoledne ven ale je tam pořád -8 ach jo. se mi nebude chtít ji tahat do té zimy.
22. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem vás prolítla. U mudr.nám napsali Canesten, prý to může být z nového druhu ubrousků nebo plínek. Pokud to přes víkend nezabere, koupím to co jste mi psali. Děkuju za radu. Jsem totálně urvaná, byla jsem i na velkém nákupu.

týnka - malou bych zabila, taky 2 dny blbne, plive flašku, rve si ruce i s brindákem do pusy, kope, pak vypije 20 ml, řev, musím jí dát odkrknout což je vždy řacha a pak se chytí a dopije, ale včera jedla hodně málo. Nevím co je to za období, včera jsme se bavili s Petrem a shodli jsme se že zjistila že kromě sání jde i kousat a nechápe že jí to kousáním nepoteče :slight_smile:

sar - bud v klidu, malá se točí pořád na bok, co zjistila že jde zvednout hlava tak se pořád rve do sedu a nechce ležet ale nedrží hračky a ani jí nezajímají, chce kolem sebe lidi a aby se na ní pořád mluvilo a dělali obličeje. Na břiše vydrží i se začala u toho občas smát místo řevu ale zvedá hlavu moc, až jí zaklání dozadu a ted jsem se dočetla že je to špatně a že je potřeba porada s mudr.

blecha - tys mi odepsala až později, to už jsem to vypla. Včera snědla po 5 hodinách v půl 9 jen 100ml a nechtěla tak se vzbudila v 1.30 to vypila 150 ale ráno kvůli doktorovi jsem jí musela dát snídani už v 7. Ted snědla 150 a jde spát. Večer jsem jí v půl 9 uložila protože tu byl truhlář a dělali ty dveře a ona si po tmě vykládala a v 9 usnula.

Holky v noci mě tak blelo břicho že jsem měla slzy v očích :frowning2:
22. led 2010 v 11:46  • Odpověz
ahoj holky

dan: mě malá taky blbne s jídlem :unamused: za celej den mi vypije když je dobře 500ml rano mi nechce vůbec pít pak začíná na 60 pak 90 odpoledne 120 a večer 150, vsteká se u toho rve si ruce do pusy no prostě už nevím co sní stakovou mi začnš hubnout
22. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
holky děkuju moc za podporu..máme za sebou první správné pasení a bylo to i bez řevu :slight_smile: no musíme se obě hezky snažit.
Jinak snad spurtík už odešel..v noci mi spala 7 hodin ..kdyby mi nebylo blbě tak jsem si to užila líp :slight_smile:)
dneska je tu fakt kosa -6 stupní hrůza..asi ven nepůjdeme..
22. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
tak do polska zítra nejedeme :frowning2: manža musí do práce, achjo. já se tak těšila. tak až za 14 dní asi.
22. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
saron: přečti si knihu Prevítem snadno a rychle :wink: některé děti to prostě nedělají už jen proto, že to chtějí rodiče... takže není to v tom, že by byla nějaká divná. Já teda mám malou dole na zemi na dece, taky má rozhled a hračky kolem a rozvíjí se. Do lehátka ji dávám ted už semo tamo, když chci se obléct a spacifikovat se nějak, tak ji takto zabavím, dám ji tam a pustím ji Lvího krále :sweat_smile: zatím jiné DVD nemáme... tak je půlhod klid. Ale ted už ho používám minimálně. Když byla malá malá :grinning: to zní dobře... tak tam byla často a jen koukala.. tak jsem ji dala na zem a stal se z ní divoch.. tak to taky zkus :wink:
Moje taky nechtěla být na břichu, tak jsem ji ze začátku tam dala na chvilu a dávala jsem ji tam častěji přes den... a pak si zvykala a tak jsem intervaly prodlužovala... ted je na břichu i dlouho dlouho a už vymýšlí jak poleze :angry: :grinning:
Tak nebud smutná, ono se to za chvíli spraví a pak už budeš jen vzpomínat jak ti malá ležela :wink:

dan: no to je šikulka :slight_smile: jééé a z čeho tě bolelo? Z MS nebo jsi něco snědla?
tak jak tak koukám, tak neblbne s jídlem jenom mě :slight_smile:

tak my jsme se Sali venku byly a jsem za to ráda... ted ji jdu rozbalit a nakrmit, máme skluz :sweat_smile:
22. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Bleško prevíta jsem dlouho nečetla musím zase otevřít :slight_smile:) jinak jsem ted 2x zkoušeli pást a poprvé bez křiku a po druhé jen s bručením..a dokonce mi přišlo že se už tolik neprohýbala a měla i hezky pokrčené ruce..ona je totiž napíná a zaklání se ... říkala jsem si že budeme hodně často ale jen na chvilinku a pak to budu prodlužovat postupně...
Petruška je šikulka.. ta poleze určo brzo :slight_smile: hele a fatk se jako na ten film dívá??
22. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
holky malá mi klimbe na hrací dece a panenka Emila ji sedí na bříšku :grinning: :grinning: :grinning: to je pohled.

nic jdu ji dát do pelíšku spinkat.
22. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
saron: no vidíš to jaká je to holka šikovná :wink: no koukala na to s otevřenou pusou, až mě to překvapilo... ale vydržela max půl hod... to já bych se dívala i na celý :grinning: mám strašně ráda pohádky
mmj. kdy se uvidíme, kdy za náma dorazíš?

niki: tak to vyfot
22. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
dan tak to naše vaše dvojče dělá u jídla to samé, zatím teda dneska klepu je klid, ale to jedl zatím jen 2x :slight_smile:
Dan já mám taky teď bolesti když to dostanu a jsem nafouklá jako balón

Niki to mi je líto, tak snad to za těch 14dní výjde!!!

Endie pokud opravdu nebude hubnout nevadí malý taky měl období, kdy jedl fakt hodně málo.
22. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
no konečně mi to jde :slight_smile: :angry:
22. led 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
blesko než jsem se zvedla pohla se. pak krásně spala až do třičtvrtě na 4. paráda. teď si zase hraje. dávám ji oddych po jídle pak bude pást o 106.
čekám návštěvu ael asi nedorazí.

berr ani mi nemluv těšila jsem se, že si něco koupím na sebe a tím si i vyberu dárek.
22. led 2010 v 16:43  • Odpověz
holky kuk do alba na trpaslíčka :grinning:
22. led 2010 v 16:45  • Odpověz
niki mě malá soala od půl jedné taky do třičtvrtě na čtyři a ted je v léhátku
22. led 2010 v 16:46  • Odpověz
Niky :slight_smile: jj taky dávám ted pořád pást..a vydržíme už trošku dýl a mám pocit, že fakt přišla na to asi jak..jen mám na vás dozat..říkala mi ta fyzioterap. že by měla mít rozevřené ruce u pasení..a ne v pěst...vaše děti mají otevřené ručičky??? při pasení??
22. led 2010 v 16:46  • Odpověz
sar: malá má pěstičky
22. led 2010 v 16:47  • Odpověz
nebo jí to půjde :wink: potřebuje akorát čas :slight_smile:
22. led 2010 v 16:48  • Odpověz
autor
saronko jak kdy. myslím že je důležitější postoj nožiček a předloktí a kde je těžiště, aby byo dobře.
mám pocit že prostě pěstičky jsou u našich dětí (myslím věkem) ještě ten obranný postoj, malá dává pěstičky když se bojí, nebo se moc soustředí. uvolňuje když je v pohodě.

třeba když je u někoho cizího v náruči ma je vždy v pěst, ael když je u mne, manžela, mojí mamky tak je má otevřené. (tsssss není to z mé hlavy někde jsem to i četla).
22. led 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
endie malá je kočenka :slight_smile:
22. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Endí taky jsem koukala na fotky Adélky a je to kočka :slight_smile:)
Niki jj taky vydím jak občas když je na bříšku a něco se jí nelíbí tak dá pěstičky..
22. led 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
saron vidíš, je to jejich obranná reakce. průšvih je když má dítě pořád pěstičky, to jo, ael i tak to někteří mají i po třetím měsíci života. klid.

nadáváš pást koníky na fit balon?
22. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Niky nemáme ho, ale pojedeme o víkendu koupit, ona má totiž Sofinka nejen při pasení problém v tom že se moc prohýbá a to prý vede pak ke skolioze...tak ho chci koupit, at ji můžu na ten míč dávat, slyšela jsem, že je to lepší kvůl tomu že se prohnout prostě nejde
22. led 2010 v 17:45  • Odpověz
autor
právě, přesně tak maláto miluje, já s ní hýbu, ze starny na stranu (jako s balonem) a děláme různé věci, třeba že ji dávám střídavě pusu na líčko vpravo a vlevo, atd. a přesně nemá šanci se tak prohnout.
22. led 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
nic jdu prát, malá se mi dneska pomstila, většinou kakaá v noci to má jednorázovku ale dneska pokakala přes den cca 4 látkovky, kalhotovky tak je jdu čvachnout. :wink:
22. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Niky zítra budu taky prát..dneska si dám odpočinek i od učení lehnu si a budu se dívat na Madagaskar..
jo holky.. kamarádka mi poslala oskenované stránky z knížky Něžná náruč rodiče a docela zajímavě věci jak pomáhat při chůzi a co je šptaně.. kdyby jste některá chtěla pošlete mi do IP email a ráda pošlu co mám.
22. led 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
:slight_smile: saronko já mám tu knížku doma.
22. led 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
koupila jsem si ji jako těhu na mmb za skvělou cenu nová stojí 500, je k tomu i dvd. to jsem ještě neviděla. zkouknu ho a pak řeknu
22. led 2010 v 18:52  • Odpověz
no já požádala jednu známou..zda mi ji půjčí tak uvidíme :slight_smile: fakt to vypadá dobře... určo se to hodí..trošku mě mrzí že jsem možná tomu mohla předejít..
22. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.