• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
blecha...jáááj, to je dražší než křeslo pro dospěláka :astonished: :grinning:

dan..jo, já taky - myslím,že jsme se rozloučila dost rázně a navíc tam už nikdy nemusím,takže ať si doktor chuchne! :rolling_eyes: a s tchýní ti to nezávidím(moc se mi líbí,jak píše to pantáta apanimáma:slight_smile:, máme to doba v nějaké podobě asi všechny :unamused: taky mě to štve...mě totiž příjde,že mě vůbec rodina neuznává jako rodiče - jsme nad tím přemýšlela a bavila se se známou a ta mi říkala,že trvalo cca půl roku i déle,než její okolí akceptovalo,že ona má zkušenosti a ví,jakse dobře o dítě postarat i bez chytrých rad.podle mě vě mě všichni vidí tu malou lucinku, co ještě nedávno bla,bla,bla :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
kuki: na tom balonu :grinning: teda bodliny.. jak píšeš :grinning: jj konečně jsme ji dopřáli hračku... jak jsi to věděla? :grinning: :grinning: :grinning: no taky mě to překvapilo, protože máme jednoho medvěda stejné velikosti a toho se bojí... ona se tak jako nepřitulí k žádné hračce, už jsem si myslela, jestli není vadná :grinning: :grinning:

niki: no my právě víc jak litr rozhodně nepijem... vypijem max 180ml na noc.. jestli přes den 150ml takže si myslím, že jako máme ještě co zvyšovat.. jenže nevím když dr. řekla at nasadíme příkrm co ji za měsíc řeknu :sweat_smile:

dan: já ho koupila za 298kč z mmb. Teda plus poštovné. Ale měla to od našich jako k vánocům. Tak malá tak dlouho doma teda nespí... dveře nedveře... ale jsem ráda, že jako vůbec usne, je to fakt pokrok! :slight_smile: No dobře ji tak.. panimáma to je jako tchyně?
jejda.. no to je síla s tou MS :angry: a to je prvně od porodu? Já to ještě nedostala.. ale už měsíc mě pobolívá břicho.. tak se mám taky na co těšit.. já jsem ji měla hodně bolestivou i s antikon. Příští týden v pátek na mé narozky jdu na gyndu, super oslava co? :grinning: a měl by mi taky udělat ty stěry.. ted mi vypadlo to slovo..
22. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
bleska..no dobrý ne, ale trochu mastné,ne? :grinning:
22. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
bleško ty jsi vodnář? já to tušila :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
U nás je to tím že je to vytoužené vnouče a už je ve věku, kdy si moc věcí o miminu už nepamatuje.

nika - koukni na mmb na tuhle paní, nabízí hodně druhů těch puzzle koberců. 5344
22. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
blesko to nevím co řekneš Dr. uvidíš, tys tam šla že zlobí s jezením ne? nebo proč jste na ty příkrmy přišly s řečí?
22. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Bleska..jo táááák, já si myslela,že myslíš bodliny :grinning: ella se netulí k ničemu,takže buď v klidu. ona vůbec, ja tu píšete, je taková neschopka :grinning: teda už se odráží nohama a natáčí se trochu an stranu,ale jako že by se ortočila?neeeee..jinak já ho mám za 320 z pompa
22. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
dan díky od ní jsem tu dávala ty odkazy z mmb co semi líbí. má největší nabídku, už jsem rozhodlá budu brát od ní. ale asi ěž příští měsíc, nebo jak dostanu penízky v neděli, a koupím Berince místo dárku pro mne.
22. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
22. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
bleska..hééééj, já si taky myslela,že jsi vodnář :grinning: kdy jsi?počkej,my ot vlastně už řešily i loni,že?na beremku!už vííííím

nik...jo a já na panenky taky čekám, paní mi hnedka psala,když jsme to objednala,že budou až na konci ledna,tak snad se dočkám..teda ella :grinning:
22. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
kuki tak ta moje není ani ve skladu, je mi to líto tak se mi líbila. budu se po ní muset kouknout jinde.
22. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
já jsem totiž taky vodnář :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
dan..tak u nás je to zase první vnouče a sice si pamatujou,ale tehdy bylo všechno jinak...
22. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
nika..fakt?a byla to ta za 99,-, ta tmavovlasa?ja teda doufm,ze bude :unamused: já jsme taky vodnář:slight_smile:
22. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
kuki já paní psala co se děje že se neozvala, napsala mi že mi dvakrát posílala email že není a jak to řešit. nic mi nepřišlo, ani ve spamu nic. no nevadí v pondělí už budu mít balíček doma sice s jinou hračkou ale měla jsem tam i jiné věci které už potřebuji.
22. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
jo ta s hrubými vlásky tak taková hnědá, Scarlet tak ta není. když tak paní písni a domluv se. asi někde selhala technika.
22. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
ale dívala jsem se na mmb že ji nabízí i jiní prodejci tak ji objednám jinde. mám se podívat, žebych je vzala dvě?
22. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
tak vodnář, už víme že bleska má narozeniny příští pátek, kdy má kuki? co?
22. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
kuki: jj je to škoda co? ale jako nápad se mi to líbilo... a dobré třeba to najdu na mmb za hubičku a nebo si nechám zajít chuť :grinning: :grinning: :grinning: no taky jste mladší než my, nezapomeň... takže hlavně klid... moje se otočila ze zad na bříško jen jednou a to ve st než jsme šly na očkování... a pak už ne.. ale otočí se na bok a tam zůstane a hraje si s hračkou a pak se vrátí zase zpět... teda z5 (to se mi tak líbí jak to píšeš :grinning: ) ale čím se bude míň snažit, tím dýl vydrží jako ležící.. docela se toho bojím i těším zároven až bude lozit.. no.
jaké panenky?
a ty jsi kdy? jsem na to zapoměla :dizzy_face:

nikii: nepovídej :slight_smile: tak proto jsme si tak sedly :grinning: a ty jsi kdy? Jsem řekla dr. přesně jak píšeš.. že jí tak jak jí.. ale ono se jí to ted hodně upravilo tou změnou režimu jak mi poradila Dan. A s tím, že v noci vstává kolem 2h, ona má prostě v hlavě budík at je najezená nebo hladná vstává stejně... a já nemám na to s ní v noci chodit.. ona strašně řve když má hlad :grinning:
no ta židlička vypadá hodně dobře, tu mají i synovci :slight_smile: je velmi praktická. Jenže já chtěla jako houpačku nějakou, ale nedovedu si představit, že bych vrtala do panelu... jídelní židličku máme.
22. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
niki: a ty máš kdy?
22. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
já to poznala u těch naušniček, vodnáři jsou nerozhodní, jak bych slyšela sebe. ikdyž někdy jsem zásadová. :sweat_smile:

blesko myslíš tu dřevěnou???? co se mi líbí, já právě řeším jeslti nějakou plastovou nebo tuto. a do doby než bude sedět krmit na lehátku, stejně si tam moc nehraje tak co.
22. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
holky ten internet to je ale hrozný žrout času :angry: jsem chtěla žehlit, mrknu na hodiny... tak na to dnes už prdím... malá ještě chrní :slight_smile: tak to už bude chrnět do dalšího krmení.. fakt super :slight_smile:
autor
já za dva dny :slight_smile:
autor
je to žrout ale já udělal hodně práce na pc tu svámi, jinak se k tomu nedostanu :slight_smile: a nedonutím a taky jsem měla žehlit no zítra je taky den.
22. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
niki: :slight_smile: no jo to je fakt.. jsem hrozně nerozhodná... a co teprv jak na tom jsou váhy :grinning: aj já jsem zásadová..
jj myslím tu dřevěnou...
to je jako 24.1. v neděli?
22. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
ty jo jdu na kutě, manžel se dneska toulá, mají slezinu s klukama z klubu vojenské historie, i zítra pokračování večer tož budu zase sama. a v po jede zase do tramtárie ach jo.
22. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
kuki nějak utekla... asi se chtěla vyhnout odpovědi kdy slaví :grinning:
22. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
niki: :frowning2: a kdy se vrací? já jdu taky na kutě... pěknou dobrou noc papa
22. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
jojo mám to tak blbě, vánoce měsíc na to narozeniny a 14 dní na to svátek pak celej rok utřu nos :slight_smile: manžel je nešťastný sotva zmákne vánoce, neví co mi koupit :slight_smile:
22. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.