• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
to je fakt blbé :frowning2:
22. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
bleško vrací se sice v pátek ale zase večer v pátek jede na výpravu s dětmi z oddílu do neděle, pak nevím jak bude pracovně, nechám se překvapit. asi.

dobrou taky jdu do peřin .-)
22. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
autor
proto jsem hodně zvažovala při výběru jména pro malou kdy bude mít svátek ať to má dál od všeho, tak slaví 9.7 mohla by i na můj ale en chceme léto.
pa
22. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
ale pdr, nechci se vyhnout :grinning: :grinning: :grinning: jsme hledala, jak se jmenuje ta moje panenka - teda ta ellina :grinning: :grinning: a já mám objednanou Vandu a frídu,takže moje asi budou,teda doufám...
A já mám 2.2. a jsme taky nerozhodná,až mě to někd štve...

niky a ta židlička je skvělá, je to i dobrá cena!já se taky právě pořád rozhoduju, jestli tuhle nebo tu plastovou nebo tu ikea jenom, aaaach jo...
22. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
právě cena je tam super, i se sedákem parádaní. všude byla za 2 a více....
22. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
A taky to mám všechno v průběhu chvilky odbyté, takže proto jsme nechtěl,at ma malá svátek hnedka u narozek, jakoy ty niky, to jsou ti ukřivdění, co si to nikdy nevychutnali :grinning:
22. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Holky nechoďteeeeeeeeeee!!Mě se nechce spát, co tu budu dělat? :confused: přece nepůjdu žehlit :rolling_eyes:
22. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
kuki já tu ještě jsem ale klíží se mi očka. malá bude hora okolo třetí jak ji znám tak musím ať se vyspím.
22. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Tak jooo :slight_smile: Tak já si půjdu číst, ať si osvěžím slovní zásobu dospělého člověka...dobrou holky a díky :dizzy_face:
22. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
safra kukám že ta židlička je tam v nějaké super akci,kdoví do kdy za tu cenu, asi ji zítra objednám až ji uvidí i manžel. ach jo.
22. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Já mám vyžehleno - 3 koše, fuj. Připadá mi že se těším na pondělí až všichni vypadnou že vygruntuju a vyžehlím a v pátek zjištuju že jsem to nestihla a těším se na další pondělí.

jojo, panimáma je tchyně.

Jdu taky na kutě. Petr se učí na zítra na zkoušku a děti spí.

blecha - nene, mám to potřetí, pravidelně každý čtvrtý čtvrtek ale hodně silně a bolesti. Ted jsem byla ve sprše a vypadalo to že mě někdo podřezal.

Tak hezké sny.

Mimochodem vodnář byl můj první manžel a bylo to děsný :wink:
22. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
dan :grinning: :slight_smile: :grinning: jojo vodnáři jsou bytosti co, na zabití že.
22. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
nazdar ženy
v jste ukecané :astonished:

dnešní noc brutál malá šla spát klasicky a pak o půlnoci ve tři v šest a v půl osmé vstávala, no a samozřejmě chlap nezájem :angry:
23. led 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
ahojki endie, klid můj drahý taky tvrdí že malá spí celou noc od narození.

my teda ne ve tři ale o půl čtvrté a pak se sice vzbudila v šest a povídala si a sem tam jsem ji vrazila dudla a vydržly jsem do 7.15 a v osm jedla. tak jsem spokojená
23. led 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
endie ty už máš malou naočkovanou nebo ne? a co naušničky budeš dávat?
23. led 2010 v 08:35  • Odpověz
ahoj holky, ahoj Endie
mám tady od včerejška maminku, tak moc nestíhám

jinak celou noc mě bolely šíleně vaječníky, mám to dostat až za 4dny, nakonec jsem si vzala brufen(já práška neberu) zabral mi později, takže jsem spala cca 2h, odpoledne to dospím

kuki to Ti teda povím, bych tam po sobě nenechala řvát jako ta maminka před Tebou, však víš já se nedám :o)))
ještě, že už tam nemusíš

dan vím o čem píšeš všechny máme tchýně a švagrové a všichni rodily před 30ti lety a jsou strašně chytří :grinning: :grinning: :grinning:

jinak já jsem ryby a vodnáře mám ráda!!!

teď mi maminka řekla, že mi taky kdysi koupili jídelní židličku a že jsem v ní řvala jako tur a ne a ne v ní sedět, chtěla jsem na dospěláckou židli, takže asi si nejprve půjčím židličku a zjistím jestli v ní Ríša chce být a pak se teprve uvidí jestli koupím nebo nekoupím

jdu vás dočíst

bleško mms mi nepřišla, jinak jsem zkoukla fotečky malý je krásná s naušničkama
jo jinak my usínáčka zapínám jen na noční uspávání, zvyknul si na to, že se koupe, jí, televize, pak na postely paseme koně a šup do postýlky, usínáčka a tralala spíme

bleško s příkrmy nespěchej, já už se taky moc těším, ale opravdu není kam spěchat pokud Peťulka přibírá a nestrádá, tak nespěchej :o)
23. led 2010 v 08:38  • Odpověz
niki: ještě nemám naočkovanou až 3.2 a naušničky budu dávat, mám zlaté s růžovým kamínkem

bleško mě taky mms nepřišla :unamused: ale malá je krásná

tak mě ted MS chodí pravidelně co 28 dní už mám po :grinning: a bez bolestí takže se mi to po produ pěkně spravilo
23. led 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
a budeš nechávat nastřelit nebo normálně píchnout ouška?
tak to jo. my bychom měli očkovat v uterý tak uvidíme.
23. led 2010 v 08:44  • Odpověz
naše dr píchá, já mám taky píchnuté a super dírky, segra měla už nastřelené a má strašně malinkaté dírky a navíc má ted kvůli otmu problémy s kůží nevím co se tenkrát stalo, já budu dávat prevenar
23. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahojte holky,
tak já nakonec včera usnula jak zabitá a spala jsme až do šesti, kdy jsem ellu kojila a pak do osmi - no parádní noc :sunglasses:

saron..díky moc za mejly, já koulala na mobil, co mi to píše za ženskou :grinning: :grinning: :grinning: mrknu na ot odpoeldne,až zapnu komp,tady na té herce o nikdy neotevřu :angry:

nika..no vidíš, malá ti spí celou noc a ty si stěžuješ :grinning: :grinning: :grinning: aaaach jo, ti chlapi....sakra,tam to bych se měla taky rozhodnout!musím se poradit s manžou - ale jsme asi pro ni, protože pak ji bude mít ella do desíti let. a s třeba bych ještě někde z druhé ruky koupila tu ikeáckou,když někam půjdeme

berryl..no ot já teda taky ne,ale hold ne každý je taková povaha..no hlavně,že už tam nepáchnu
23. led 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
kuki já si nestěžuji :slight_smile: já spíše než ikeáckou zvažuji takové ty nafukovací nebo cestovní.
musím se některej den potkat s manželem, dneska se asi neuvidíme a snad zítra dopolende bude použitelný pro rozhodování.
ale našla jsme ji na jiných webech cenově tak do 1800-2200,- tak ji snad seženeme za tu cenu taky.
23. led 2010 v 09:48  • Odpověz
holky kdyby jste narazila něškterá an tuto vestičku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24427379&tab=2 vel. 74 dejte echo prosím
23. led 2010 v 10:03  • Odpověz
nik..však já vím, byl to fórek na tvého manžu :grinning: já vím, že to tak nějak pohybuje,ale většinou chtějí ještě peníze navíc za tu vložku a třeba úppultík, tam je to komplet..no uvidíme,musím vychytat okamžik, kdy se to hodí - jako třeba s tím očkováním - jsem myselal,že to manžu vůbec nezajímá a přitom mi včera, když jsme to nadhodila,třekl, at mu otom řeknu co vím a on vybral prevenar :confused: tak jsme zírala
23. led 2010 v 10:11  • Odpověz
23. led 2010 v 10:20  • Odpověz
:grinning: super akorát to je spíš tak pro kluka :unamused:
23. led 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
je tam červená a hnědá, hm mě by se líbila.
já nejsem na tu růžovou tak zatížená :slight_smile:
23. led 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
jestli na ni narazím dám ti vědět. ju.
23. led 2010 v 10:30  • Odpověz
tak to já sem těžce zatížená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: jojo děkuji :dizzy_face:
23. led 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
to mi došlo.
máš vidět výraz mého muže když se doma objeví něco růžového. já to teda taky nemusím nebo to kombinuji třeba se zelenou, hnědou atd. ale spíše je to tak že jeden kousek růžový a zbytek jiná barva.
23. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahojky! Teda - vás dočítat, to je teda fuška :sweat_smile: Malej si doteď hrál na dece (vždycky pinkne do hračky a začne se tomu smát - no, je k sežrání!), ale sotva chcu napsat pár řádek, spustí rozmzelej řev - teď usíná na lehátku...

sar: Já bych tak doslova nebrala to, co říkají doktoři - ti se řídí podle tabulek a to není moc směrodatny... Každy miminko je unikát a jede si podle svého. Jako tabulky super, ale říkají jen, co by dítě MĚLO umět a ne, že když r¨to nedělá tak je to špatně. Právě - jak psala niki - já znám taky spoustu maminek, co s dítky cvičí.. Jako předtím se necvičilo skoro vůbec a my se taky hýbem bez problémů... My se ve vývojovce učili, že tabulky jako dobry, ale +/- jeden měsíc... Takže nezoufej! Ono existuje i názor, že dnešní děti jsou v prvním roce pomalejší než dřív.

Filípek má teda zatím většinou zaťaty pěstičky - jen když bouchá do hraček nebo si hraje s mýma vlasama, popř. si šahá na dudlík apod., má rozevřeno. Ale na bříšku má 100% zaťato :sweat_smile: A je to taková potvůrka, že i když na pravé straně nic nemá a nalevo je něco fakt strašně zajímavyho (třeba hračka, tv, světlo), stejně kouká do prázdna..Zkoušela sem i tu plínku a kouká na ni - prostě do bíla. I na bříšku se víc opírá o pravou ruku, ale prý je to v normě. Na noc mu podkládám hlavu polštářem.

no je to sranda s těma prckama! :grinning:

Jinak já byla včera s kámoškou v hospodě až do jedné ráno, takže dneska celej den nekojím :sweat_smile: Filip s přítelem té kámošky hlídali, tak měli s malym pánskou jízdu :grinning: A jak to zvládli, chlapci šikovní!

sar: Kdy se sejdem?? Asi až bude teplejš???
23. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.