• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
sali kouká do bíla .-)
23. led 2010 v 11:00  • Odpověz
23. led 2010 v 11:02  • Odpověz
nika: přesně! :wink:

endie: malá jekouzelná
23. led 2010 v 11:12  • Odpověz
já bych si dala hranolky s nugetkam z mekáče až bych brečela ale nemůžu hubnu :pensive: :angry:
23. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Endie my máme Mc kousek, ale je zima nechce se mi ven, jinak bych Ti zašla :grinning:
23. led 2010 v 11:49  • Odpověz
jo a když mě mamka viděla, tak mi řekla,, prosím tě už nehubni,, ty jo já vůbec nehubnu, ale jím 6x denně tak asi proto hubnu či co ,že jím pravidelně. Pak mě viděla, že se pořád něčím cpu, tak dala pokoj, to víte starostlivé ,,maminky,,
23. led 2010 v 11:51  • Odpověz
niki: no my jsme jméno taky vybírali tak aby to neměla po kupě... holt manža chtěl Petru, tak ta má svátek v srpnu a v září narozky.. no co se dá dělat :unamused:

kuki: tak už mám poznačeno :slight_smile: a co to jsou za panenky? Jsi kupovala přes net?

berryl: nepřišla jo? No jsem si říkala, že ani nezareaguješ :unamused: tak to je divné :frowning2: jinak to máš štěstí, že máš ráda vodnáře :grinning:

no nic malá řve...
holky.. ona jedla naposledy ve 4h ráno, nechce flašku !!! :frowning2: jsem zoufalaá... tak jsem ji dala prso a to chtěla.. nevím co se děje :frowning2:
pak vás dočtu
23. led 2010 v 11:53  • Odpověz
bleško: mě to malá taky dělá že jí třeba naposledy v 5 a pak až třeba v 11, neboj nejsi v tom sama
23. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
berryl: dík ale až budu na tom tak jak ty ( až mi někdo řekne nehubni :grinning: ) tak si dám :grinning:
23. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
endie :slight_smile: netrap se tak hubnout budeš neboj a sem tam hřešit se může.

já slupla polívku a jdu uvařit jehněčí na bylinkách, mám sice chuť na palačinky ael to je moc práce.
23. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
23. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
blecha - malá jedla v půl 2, v půl 8 a ted jen 100ml, víc ne, nevím proč začala jíst málo ale když to je i u vás tak jsem klidná. Dnes je malá úplně zlatá, byla tu sousedky holka - 6 let tak na ní mluvila až jí usnula v lehátku. Stihla jsem uvařit, vytřít, pověsit prádlo a ještě udělat palačinky.

endie - nejez, taky hubnu a trpím :wink: jím 5x denně ale nic sladkýho nebo tučnýho. Podporuju tě :grinning:
23. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
endie: tobe taky nepřišla MMS? :frowning2: ach jo.. No já jsem se uplně lekla abychom nemuseli na pohotovost... všechno vždy vidím v těch nejhorších barvách :grinning: :grinning: :grinning: ale už se napila, se mi ulevilo.

niki: no když jsem manžovi volala jakou barvu naušnic mám vybrat, tak řekl, hlavně NE růžovou :grinning: tak to máme taky tak.

tak to jsem klidná, když u vás děti taky nejedí :sweat_smile:

holky, tak čím to je, že někomu ty MMS chodí a někomu ne?
23. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
tak jsem udělala vítr na účtu. objednala jsem puzzle, nálepky do auta - dělané na zakázu mám z nich radost, a ještě asi zítra objednám tu žildičku, až ji manžel shlídne.

zatím jsem se jen doma minuli, no a hlavně stihli poštěkat. neb jsem zapadla s autem (jeho autem) a nešlo mi vyjet, no komedie, nebudu popisovat.
teď je pryč, a přijede až ráno. ale volal že možná pojedeme do toho polska zítra, tak uvidíme v jakém stavu přijede a v kolik :slight_smile:
23. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Holky sehnala jsem toho usínáčka Dino v růžové barvě za 300,- i s poštou a nového. Mám radost.

blecha - malá se konečně jedla, 120ml k svačině. On se pomalu bude pozastavovat růst tak možná už tolik nechtějí.
23. led 2010 v 15:50  • Odpověz
holky já jsem hotová, moc jsem toho nenaspala a teď mi nejde usnout i když padám na hubu
právě jsem snědla tuňáka a chystám se na pomeranč to bude guláš v žalůdku
23. led 2010 v 15:54  • Odpověz
dan: tak to je super :slight_smile: No malá jedla 12,30 a vypila 120ml a ted jedla a vypila něco kolem 100ml... tak ted babo raď :grinning: jak s režimem :grinning: :grinning: :grinning:
myslíš jo?

holky.. o berryl to vím... ale těm co nepřišla MMS tak asi nejste v síti T-mobile, nebo jo? Furt uvažuju, proč to nešlo
23. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Já přišla z venku. Po obědě jsem zkoušela usnout a ani náhodou. Kluk je na kopci tak mi volal jestli mu přinesu rohlík, tak jsem mu řekla že je zima a on mi vysvětlil že je to 10 minut a Eliška potřebuje vyvětrat :slight_smile:

blecha - tak jsme na tom stejně akorád obráceně, my v půl 1 100 a ted 120. Režim zůstává,, další jídlo jak si řeknou a po koupání dokrmit třeba 60 tkou. Uvidíš. Tak já toho usínáčka vezmu. Ještě chci ten mluvící hrnec, dnes jsem ho propásla, paní ho prodávala za 180,,- Ten projektor je moc drahý :frowning2:

Včera mi přišlo z OSSZ ten výměr na mateřskou a vyjádření kolik budu brát tak už to mají. A poslali mi ten doplatek co mi dlužily tak to byl fofr.
23. led 2010 v 16:41  • Odpověz
autor
jak to vidím budu jedná kdo nedopřeje dítěti usínáčka :slight_smile:
23. led 2010 v 16:59  • Odpověz
niki já ho taky nemám :grinning:

dan: já mám projektor od smoby malá ho ze začátku brala a ted moc nee
23. led 2010 v 17:13  • Odpověz
bleško já mám t-mobile

dan:mluvící hrnec mám taky malou upoutá strašně moc i ta mluvící knížka :grinning:
23. led 2010 v 17:14  • Odpověz
autor
endie abych řekla pravdu tak se mi asi i líbí ale rpostě více preferuji jiné hračky a to že malé před usínáním spívám nebo povídám pohádky.

já mám takovou radost z těch nálepek na auto, už se těším až příjdou :slight_smile:
23. led 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
dan malý je ofrklý co :slight_smile:. já byla taky s malou venku, ja jsem zapadla tak jsem musela ji dát do šátku a jít pomáhat vyprošˇovat, to jsem neslyšely co jsem si vyslechla. ach jo ti ješitní chlapi, jejich autíčka, jen aby se jim nic nestalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 17:22  • Odpověz
nika: My takynemáme usínáčka! :wink:
23. led 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
to jesm ráda že nejsem jedinná :slight_smile:
23. led 2010 v 17:52  • Odpověz
niki umím si to živě představit ten proslov :angry:

moje nervy fakt, malá řve jak tur nechala jsme to na manžovi mojí lasenky malé je mi líto ale řekla sjem dost ale mám co dělat abych nevybuchla smíchy
23. led 2010 v 17:53  • Odpověz
je absolutně stoho v lese a ty kecy u toho :grinning: ale musím mít kamenou tvář a dělat že nic že nevnímám se přemhám asi půjdu na wc se vychechtat
23. led 2010 v 17:54  • Odpověz
moje nervy stoho protože prý jídlo jí bež udělat ale na jídlo má čas ještě až po koupání a on když řve tak jí ho udělej, neexistuje nebudemi převracet řežim
23. led 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
jo endie to mi připomíná těch 30minut co jsem byla v obchodě, "dals ji čaj?"nechtěla, a ohřál si ho? ne, hm..... a jak to mám udělat když ji mám v ruce, .... tak jem mu řekla že asi jak já dělám v noci nutrilon, atd atd. tak ji polož, ne to ona řve, a pořád dokola. jednou ho tu fakt s ní nechám celej den samého ať si to užije. jenže problém je že on je málo kdy doma celej den. jen chudák malá :slight_smile:

endie, ono totiž naše parkoviště je ledovka, a vyjené koleje v tom ztvrdlém sněhu, já minula asi o 2 cm původní koleje a zapadla - zaprvé se to mohlo stát i jemu, zadruhé mne pozoroval z okna a prohlásil že jsem tam chtěla mermomocí zaparkovat, :angry: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: jo určitě naschvál, že.
23. led 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
ale azse zatím co se mordoval šla jsem poprosit souseda ať mi jde pomoct a vytlačili jsem ho. on nechtěl že to zvládne sám :slight_smile: asi by se tam mordoval dosud.
23. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.