• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Dan tak to jo, no tak to chápu. No a pěkně jsi se teda rozšoupla.
Jeee ta bundička je super :dizzy_face: , jen škoda, že není nová :unamused: ....
JO a nevím kdo sem včera dával odkaz na takovou tu houpací myš, ,tak jsem se do ní zamilovala a malej jí nejspíš bude mít :dizzy_face: (teda nejdřív jsem pozjišťovala v okolí co mají starší děti jestli to má cenu, tak prý jo, houpací koně jsou hit) tak se na ní pojedem kouknout do Pardubek :dizzy_face: :dizzy_face:
No holky prďolka chrní, manžel nasycený, tak půjdem taky do postele... dobrou noc
23. led 2010 ve 23:24  • Odpověz
dobré ranko holky
24. led 2010 v 07:55  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22203904&tab=2 uvažuju ke kočárku růžový maskáč :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 09:26  • Odpověz
:grinning: dan: ty jsi se teda rozšoupla :slight_smile:

berryl:cukrouš je fakt cukrouš :grinning:
24. led 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
ahojki holky, díky za sms :slight_smile: potěšilo mne to, ale manžel byl rychlejší, včera spíbil že v šest ráno bude doma, no přišel o půl sedmé.

nikam jsem nejeli, je tam námraza, u nás to vypadá jako v pohádce :slight_smile: jen nemít dítě jdu na vycházku toto miluji. škoda že je berinka tam malá a nemůžeme vem.

:grinning:

dan to jsem dvě já včera uvalila asi 1200,- a dva dny před tím taky.
24. led 2010 v 09:37  • Odpověz
ahoj kočky,já utratila pred týdnem balík a teď mi každý den chodí pošťačka :slight_smile: dan tu bundicku máme :slight_smile: jsi hodná máme ji od švagrové skoro novou. Kdo ví jestli nepřejdeme ze zimy rovnou do léta to pak plno věci Riša neunosi co jsem mu nakoupila. Co vařite už mi to nemyslí. rada chce palácinky
24. led 2010 v 10:09  • Odpověz
berryl: ten je úúúúžasný :slight_smile: a jak se krásně směje :slight_smile: tak to my se tak nahlas nesmějeme :frowning2: my vískáme :grinning:
jo a ten usínáček nejen že hraje příjemnou melodii, ale on taky vydava zvuk bublajicí vody :slight_smile: to bych kolikrat usla i já :grinning: ja delam svickovou :slight_smile:

dan: jejda co jsi vsechno nakoupila? :sweat_smile: tak večer jsem ji uspávala asi hodinu, protoze jsme byli u znamych a asi jsme propasli jeji usinani, tak to bylo horší.. ale krmila jsem ve 4h a v 8h jupííí
včera byla celkově na zabití, ukňourana, ale dnes je hodna :slight_smile:

endie: to vypadaji dobre ty maskáče :slight_smile:

niki: :slight_smile: a co jsi dostala od manžela?
24. led 2010 v 10:40  • Odpověz
berryl_: Tak přesně takhle reaguje i malej s Marleym :grinning: Akorát Marley mu líže i obliček (začíná u ruk a pak de na tvářičky)...

JInak dnešní noc byla fakt houževnatá - malej si od 1 do 3 v postýlce pořád povídal - vždycky chvilku mrmlal, pak mluvil nahlas a pak řval! Filip usnul v obýváku, tak sem ty 3 hodiny bojovala sama. No děs!!K té třetí sem ho nechala vyřvat a pak üsnul.. Jenže se zase vzbudil v 6 - a opět to samy! Tak to už sem nevydržela a vzala si ho do postele. Pak si ho Filip vzal a dal mu nutrilon a já doteď spala.. Vzbudilo mě, jak se malej smál, když s ním Filip povídal :dizzy_face: On ten n áš prcek má 3 nálady - dumavou (kouká a šahá po hračkách), uchechtanou a plačtivou... On prostě nemůže být jen tak v klidu - hyperaktivista jeden! :unamused: Ale jako od nějakých 7 nespal!!! Teď je v lehátku a bouchá do hraček - jednu už si veme i do ruky :dizzy_face: Ale on tak málo spí!! Včera spal jen 4 hodiny! :astonished: Ten bude mít problémy se spaním jako máma :frowning2:
24. led 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
blesko, dostala jsem čokoladečku (obří tofife .-) to miluji, na nic jiného neměl peníze, protože dárek mi nemohl koupit, má zničenou kartu (zjistil to v pátek, kdy mu ji nikde nevzali a ani nevypral z bankomatu) a nedostane se k penízkům na učtě. ale já stejně chci oblečení tak by ani sám nemohl :slight_smile:
24. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Jéé, nik - všechno nejlepší k narozeninám!!!! Hodně štěstí, žádnej smutek a nejvíc radosti z malé přeju s Filípkem :wink:
24. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Verunko vše nej nej nej!!!
24. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
nik..všechno nejlepší! :dizzy_face:
dan..já tenhle hrnec od té paní koupila :grinning: :grinning: :grinning: asopn teda myslím,ž je to ona...a u žse na něj těším, malá si s ním pak určitě vyhraje

sali..tyjo,to sjte měli pěkně akční...to já už druhou noc kojila v semd ap ak v šest,ale taky jsme přestala v ložnici topit a spíme při cca 18 stupních,takže možná to bude i tíém..

no nic, jdu se najíst apak hurá do teska, jdu si vybrat hodinky, manžu tu s malou enchám, ať si spolu užijou :grinning:
24. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
berrryl..a ríšá je fakt fajný!se divím,že ses u toho natáčení neřehtala :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
kuki snažila jsem se nemluvit,protože ta naše Ostravština je tragická. On se tak směje pořád ,ale to vís,stejně nás to vždycky rozesmeje. Příště dej vědět a já nepustím Radu do posilovny a půjdu s Tebou
24. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
:grinning: kujíííí
24. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
nika - taky vše nejlepší, štěstí, zdraví a lásku....to nejhezčí už máš.

kuki - ten jsem koupila já tak to bude jiná paní :grinning:

Holky jsem na Petra totál naštvaná jenže se neumím hádat tak to dusím v sobě. Mám úplně zkaženou neděli. Ted jsem přišla s malou z venku, spí na zahradě ale vezmu jí za chvilku do chodby, je -5.

blecha - vidíš jak to funguje. Malá jedla pořád blbě tak se vzbudila v půl 2. Dnes jí suprově. Měla i jinou stolici, takovou tu hladovou s hnědýma hlenama ale dnes už dobrý. Od noci jí zase 150 a v klidu bez blbostí.
24. led 2010 v 15:18  • Odpověz
berryl, sali: už vím co nám chybí... pes :grinning: :grinning: :grinning:

sali: tak to mě mrzí :frowning2: ale myslím si, že se to naučí, neboj :wink: je to přeci jen chlap :slight_smile:

niki: no tak aspon něco :slight_smile: i to tofife potěší :slight_smile: jsem zvědavá co dostanu já... nejraději bych aby si uvědomil co to obnáší mít dítě a více se staral... ale asi toto mi dát němůže :unamused: dnes jsme se zas chytli a máme tichou domácnost :sweat_smile:

dan: no tak vidím, že nemám zkaženou neděli jen já .. ti chlapi co? :sweat_smile: :confounded:
24. led 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
blesko koukám že máme stejná přání, taky bych brala aby by více doma a více si všímal malé ale co nadělám. my se chytli včera, pak ještě ojel, .... to nesnáším.

teď je v práci, ale snad brzo příjde já chci jít ještě nakoupit ať nemusím jezdit v týdnu s malou kvůli zimě.

právě jsem tu měla naše, přijeli mi popřát :slight_smile:

malá chrupe, ael je celej den protivná, každé spaní s pláčem a skoro celej den na rukách :frowning2: vybírá si to snad.
24. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky..jak jste se měly?? já jsem byla dopol nakupovat a ted jsem vařila.. trošku jsem oblafla manžela..udělala jsem bram. knedlík ze sáčku a hodila tam prášek do pečiva a normálně to nepoznal hihi :slight_smile:) Jinak Sofinka ted 3 noci první kojení po 7 hodnách takže super, snad to nezakřiknu, ale dneska mi tu zase řvala u kojení ale přišlo mi to jak kdyby to zkoušela.. prostě co vydržím potvůrka jedna... do toho dneska odstříkuju..máma přijede ve čt. hlídat tak aby měla co Sofince dát, snad mi pak nebude u prsa stávkovat.
Zkusím dočist :slight_smile:
24. led 2010 v 18:50  • Odpověz
24. led 2010 v 19:10  • Odpověz
holky..krize..dneska jsem celý dne ostříkávala s tím, že ji to nechám zamrazit... no večer jdeme kojit, řev největší.. jako uplně hrůza..ani ne z hladu ale jako kdyby si vymejšlela či co..vůbec nezačala pořádně ani sát a mlíko bylo ...tak jsem to zkusila několikrát až jsem ji musela dát co jsem nastříkala.. jen 125 a to jí nestačilo tak jsem ji dala ještě prso a to si vzala..vůbec nevím co se děje..manžel tvrdí, že ji to nestačí at dávám nutrilon, jako já ji ho klidně budu dávat ale nemyslím, si, že bych mlíko neměla..
Dan co se dělo??? Elinka je krásnááá moc ji to sluší
24. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojte,
berryl..jasně, dám vědět!ale musím to líp naplánovat, protože jsem dala malou spát, a pak nez se udelal obed,tak jsem mela málo času a byla jsme tam jenom hoďku :sweat_smile: jako i s cestou..ale hodinky jsme nevybrala,ty co sem i líbily, tak měli jenom v červené,tak se buď podívám jinde nebo počkám, jeslti nebudou..ale já už je chci téééééééď :grinning:

dan..jo,já si to pak uvědomila, protože ta moje paní tam neměla fotku, tu mi posílala mejlem. no ale mám ho taky tak, za ty prachy..lidi po něm jdou jak po uzeným :grinning: :grinning: a co se s stalo s petrem?

blecha..a c o vy a vaše tichá domacnost?

U nás dneska v pohodě, manža ji před koupáním uspal,protože jsme řekla,že si chci odpočnout a on mi pak řekl, že oh bolí záda ja kčert, jeslti bych mu nedala masáž :grinning: :grinning: tak sjem se normálně od srdce zasmála a řekla mu, ať si chuchne :grinning:

A zítra jdeme odpo ne to očkování,tak jsme zvědavá...
24. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
saro..a dala jsi ji obě prsa a ani to jí nestačilo?
24. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Kuki ona nechtěla ani jedno..hned od začátku strašný řev.. zkoušela jsem to několikrát a stříkalo z prasa.. pak jsem to nevydržela a to odstříkaný co jsem chtěla večer zamrazit, jsem ji dala.. a pak si vzala ještě z prsa.. fakt hrůza..
24. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
saro..aha..tak to je pak blbost,že ji máš krmit nutrilonem,když mlíko máš. hm,tak já bych ot asi teda dělalla jako ty, odstříkat a dát,no. já jsme domrknila dvakrát,ale to řvala po otm,co vyzunkla obě prsa. ale vypila pokaždé 20 a byl klid. apk už zase v pohodě.
24. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
koukat na mash,je ot poslední díl a když jsme to nesledovala doteď, tak je nejvyšší čas :grinning: dobrou
24. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Včera byl na pivu a neustál to, není zvyklí pít.přišel kolem půl 1 a ráno bylov umyvadle nablito. I to se dá pochopit, hlavně že ne v peřinách a naštěstí kluk nebyl doma tak to neviděl, ale když jsem ho vzbudila at to uklidí že je tam smrad a potřebuju na záchod tak vešel do koupelny a pronesl - a co? To myslíš v tom umyvadle? A prochrápal celou neděli až do 4. Hlavně že pořád mele že kvůli škole na nás nemá čas, dnes jsme bez kluka, mohli jsme na procházku nebo někam na návštěvu. Nemluvím a nenápadně koukám jak funguje. Uklidil koupelnu po koupání, udělal malý jídlo a ted jí má v obýváku.
24. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
no jo ale já odstříkám tu 120 během dne..mám ruční odsávačku a to bych dělala asi hodinu než bych odstříkala tak 150 možná i víc už potřebuje...
24. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Dan, to chápu že to naštve.. jako do hospody ano ale taky má to své hranice... aby pak celý den vyspával a nevěnoval se vám...no snaží se :slight_smile:
24. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
dan ach jo ti chlapi, naštve to, hlavně když jsem ten čas mohli využít jinak.

nemluv, zaslouží si to :slight_smile:
24. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.