• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahoj holky,tak jsem vás trochu dočetla.My jsme se byli v pátek kouknout na jeden byt a o víkendu jsme byli doma,chtěli jsme v sobotu zajet někam šopovat,ale nakonec jsme po obědě všichni tři vytuhli,takže se nikam nejelo a chtěli jsme jet dneska,ale Tomáš nemohl nastartovat auto,totálně nám zamrzlo :sweat_smile: Tak s taťkou venku šaškovali,i roztlačovali a nakonec se to povedlo,ale až večer.Potřeboval ho pak rozehřát,tak zajel do KFC pro večeři,hmm dala jsem si do nosu,ale vojta bude chudák,bylo to pálivé jak čert :sweat_smile:

Týnko já protestuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Žádné video Ríši jsem nedostala :grinning:

Bleško mi teda žádná mmska od tebe nepřišla :frowning2: Co manža provedl že máte tichou domácnost? :confused:

Dan teda taková pálka?Týýýýý jo :sweat_smile: Jako vůbec se ti nedivím,že jsi na Petra naštvaná!To by mě taky pěkně nasral a hezky bych mu to vytmavila! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šari teda to je mazec,že Sofinka takhle blbla a teď už dobrý? :confused: Asi spurtík?Snad už to bude dobré,ale tohle znám,stalo se mi to taky párkrát s Vojtou,jak jsem ještě jenom kojila.Prsa plné,ale on mlíko z prsu nechtěl,odstříkané z flašky jo a pak chtěl ještě,ale mi to odstříkávačkou nešlo.Přitom mlíko bylo,prstama bych odstříkala,ale jak dlouho by to trvalo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kuki já chci jít příště taky :grinning: Teda jestli mě vezmete sebou :pensive: :grinning: Jo a zítra jdeme vynahrazovat ten dnešek,chci rifle a tudíž počítám s váma,že půjdem brzy pařit!!!!!!!!!! :grinning:

Sali tak to se ještě to spaní Filípkovi spraví co?

Verunko všecičko nejlepší sluníčko!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Ať se ti vše co si přeješ vyplní a manžílek ať poslouchá a Berenička dělá samou radost!!!!!!!!!! :dizzy_face:
24. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
niki: no jo, uvědomuji si, že jsem malou chtěla více já... tak si ted nemůžu stěžovat no.. :sweat_smile:

saron: tak to je super jak jsi manžu oblafla :slight_smile: no já bych si taky přála jít nakupovat... jsem si myslela bláhová jak to bude super, když budu dávat flašku, jsem myslela, že mi manža řekne at na odpo vypadnu třeba po obchodech, že to zvládne s flaškou... ale můžu tak max na dvě hod a to se diví, že přijdu tehdy a tedy :angry:
no malá taky někdy takto blbne... a blbne takto i s flaškou.. tak nechám vyhladovět a až se ozve hlad, tak to vypije... ale v tu sobotu jsem byla na mrtvici, protože jedla ve 4h ráno a pak až ve 12,30.

no nejlepší dárek co dostanu bude asi od mé sestry... přijde mi pohlídat a my s manžou vyrazíme na véču :slight_smile: teda doufám, že se tak stane, raději se nebudu radovat předčasně. A taky nevím zda manžu do té doby nezahluším :grinning: a nevyrazím raději někam sama hihi.. přece si oslavu nezkazím ne? :grinning: :grinning: :grinning:
a taky koncem týdne buď přijedou naši nebo jeho rodiče, tak se taky těším... že vypadnu :slight_smile:

dan: jééé ta je úžasná a super ohoz :slight_smile: no my se taky bavíme jako že si slušně odpovídáme .. ale no víš jak.. asi jak u vás :sweat_smile: asi erupce na slunci :grinning: No tak to by mě naštvalo taky.

kuki: no dopo byl s malou venku a jsem si myslela, že odpo bud půjdem všichni až si odpočinu, na chvilu jsem si chtěla lehnout a nebo půjde s malou sám... jenze on to blbě pochopil, myslel si, že bude on doma sám a ja vypadnu i s malou. .. tak jsmě měli menší výměnu názoru, koukal na mě jak na vola.. tak jsem řekla, at si nedělá násilí, že s malou klidně můžu vzít, když on ji nechce.. Já jsem s ní celý týden, už mi to leze na mozek, jeste ho ráno nechám odpočinout aby se vyspal, dopo si vypadne sám po nákupech vrátí se buhví kdy.. a tak jsem se těšila, že odpo vypadnu prozměnu já.. no jsem se spletla no :angry:
Tak pak najednou, že jde on... ale to já se zas dokážu zabejčit a tak jsme se furt dohadovali... ale nakonec jsem mu malou dala a zavřela rychle za něma aby si to zas nerozmyslel.. šla jsem nakoupit do DM a pak jsem si zašla na solarko ... to jsem mu ani pak neřekla :sweat_smile: a zrovna dnes měli den otevřených dveří, tak jsem to měla ZDARMA :slight_smile: paráda.

ted tam malá řve a nemůže zabrat... když tam jdu a jsem tam chvilu s ní, tak úsměv jak měsíček na hnoju..
24. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
bleško, víš co vždy je někdo ten kdo do toho jde více, do všeho rozhodování. to znám.

holky asi jsou skvrny na slunci, protože my se kvůli podbným vecem poštěkali včera po tom jak jsme vyprostili auto.

já budu zase sama achjo. už aby byl manžel zpět doma. alespoň na pár hodin. :dizzy_face:
24. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
petul - já kvůli tomu zle nedělám, stalo se to poprvé, ale nemluvím. Ani nemám náladu mu říct co jsem včera objednala. Ale je starostlivej, když jsem šla s malou ven tak mi řekl at nezmrzneme! To mě samo popíchlo ještě víc, protože jsem přišla vymrzlá a on ležel v posteli.No jo, musím vyprchat.

Mlčky jsme dokoukali film a on se mě zeptal jestli jdu spát. No né asi, jdu do tanečních. Jdu se vysprchovat, pořád teču jak průtokáč, musím být totálně chudokrevná. Malá usnula než jsem jí donesla po jídle do ložnice a to jsem jí v 8 budila na koupání. Dneska jedla krásně.

Tak papa holky, jdu na kutě.

blecha - díky za pochvalu :slight_smile: To jsem koupila ve výprodeji v Tescu.
24. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
niki: jj máš recht... když nad tím tak přemýšlím... tak nebýt mě, tak spolu ještě ani nebydlíme, o svatbě ani nemluvě.. :sweat_smile: a taky už nejsem nejmladší, tak jsem to vzala do svých rukou... ale jsem mu dneska dala málem korunu.. jako já nedokážu být dlouho naštvaná.. tak jako mu odpovídám... ne že bych se s ním vůbec nebavila... ale všechno má své meze.. nejraději kdyby on nastoupil na RD a já do práce..

dan: to jsi mě fakt rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: ještě, že máme ty naše zlatíčka co?
24. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
tak já jdu taky do hajan... holky, mějte se krásně a pokud možno co nejlepší noc :slight_smile: at naše zlatíčka spí co nejdýl :slight_smile:
24. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Hezké ráno. Tak já bych spala ale malá nechce, od půl 6 jí cpu dudlík a ve čtvrt na 7 už chtěla světlo. Spali jsme sami, Petr si lehnul do pokojíčku abych se vyspala :astonished: a večer když jsem šla spát tak na mě volal na schody - nezhubla jsi? :slight_smile: No co byste mu řekli. Dneska má volno, jede do Prahy s Diplomkou. No nic, jdu za tou cácorou. Dobrou chut k snídani.
25. led 2010 v 06:47  • Odpověz
Tak jsme po snídani, zapla jsem myčku a pračku a ještě zalezeme. Venku je -6, to je hrůza. Už aby bylo aspon +6.
25. led 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky..tak Sofinka možná zlobila, že byla unavená, asi 30 min po kojení vytuhla a kojila jsem až ve 3 a kojení uplně super, krásně sála co to dalo :slight_smile:)
jinak já včera taky štěkala na manžela..tvrdil, že tedy asi nemám mlíko...nechápu tu logiku když jsem zvládla přes den kojit a ještě odstříkávat..tak jsem vzala prso že mu jako ukážu že teče a on no prosím tě..bude to tu lepkavý a kde si cosi tak jsem mu řekla, že narozdíl od něj já si to vyperu a vyžehlím a že až bude v domácnosti taky něco dělat tak může mít připomínky..jsem byla vytočená a nervy jsem měla nak pochodu :slight_smile: ale pak už dobrý.. :slight_smile:
Dan..jeee +6 bych brala..vůbec bych brala + 20 :slight_smile:
25. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahojte, holky!

Asi to včera bylo náročny všude...Něci zřejmě bylo ve vzduchu.. I já byla na Filipa naštvaná, jak sem byla nevyspaná..No, moc si to ani nezasloužil, ale přece...Jako ráno dobry, vzal si malyho,pak sem se vzbudila já,tak sme spolupili kafe a hráli si s malym - rodinná idylk..Jenže pak zasedl k PC a začal hrát hru - já vařila, uklízelaa začínala být pěkně naštvaná - padala semúnavou, hlava mi třeštila a on hrál se sluchátkama, tak si se mnou a ni nepovídal!!!No hrůza - do toho malej brečel, pes vyl... :angry: Byli sme domluvení, že pudem ve tři ven a on po třetí pořád hrál..Tak sem se oblikla i malyhoa vy razila. On mě venku dohnal a prej, že sem se vytratila jak pára nad hrncem.. :sweat_smile: A jak spěchal, neměl ani čepku ani rukavice, ale nestěžoval si :slight_smile: Tak sme chodili a mlčeli - on se snažil mluvit a já odsekávala..Byla sem prostě utahaná........

Pak mi pomohlo, že sem vypadla a jela za tou kámoškou do porodnice - ten její Matýsek je prďolka! Vůbec si nedokážu představit, že Filípek byl vlastně ještě menší!!!Kámoška vypadala dost dobře :slight_smile: Takovy štěstí! Hned mi to zvedlo náladu.

A noc u nás byla za¨s hrozná - už 3. taková!!!Já nevim - nemyslíte, že může mít taky třeba nějakej spurt? On se budí hlady!!! Jinak děláme všechno jako vždycky - koupeme, jí a de spát ve stejnou hodinu..V ložnici máme 18 stupňů..Já nevim.. Snad to přejde. Teď leží v lehátku a směje se. Dnes se dem podívat do práce, tak se těším :slight_smile: I když teda sem úplně KO -bolí mě hlava, v krku, chce se mi spát....

sar: S tím prsem mi to malej dělá taky - teče z něho, ale vzteká se. Myslím, že je prostě někdy línej sát z prsa, když může mít flašku :slight_smile: Já to dělám tak, že ho buď uklidním nebo to zkusím za chvilku a většinou je to OK :wink:

Holky, nemýte nějakej fígl, jak ho správně unavit, aby spal¨? Začínám z toho být na nervy.. On byl doteď takpvy bezproblémovy miminko... Anebo si říkám - má ještě trochu ucpanej noc, tak možná, že je to tím...Ale teda to, že když si promne oči, tak de spát, u nás nějak nehrozí :frowning2:
25. led 2010 v 08:32  • Odpověz
UJejda.- to je romáýn a tolik překlepů... :astonished: Snad to pochopíte :wink:
25. led 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
ahojki dan -6 to by byl ráj, u nás regulérních -19 v noci když manžel odjížděl na služebku bylo -22. jsem zvědavá jak zítra půjdu do porady a na kyčle s malou. ach jo.

Dan? a nezkuhla si?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak sůl do rány co. ano opravdu Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše :slight_smile: víc k tomu nejde napsat.

bleško jj,
25. led 2010 v 08:56  • Odpověz
saron: no aj já... a když už bude +20C tak by mohlo už být rovnou i +25C

sali: neboj to přejde, taky jsme to tak měli.. budila se často hlady.. a zase tu řve.. neumím si do toho ještě toho psa představit :grinning: ti chlapi jsou asi všude stejní co?
no me hodně pomohla úprava režimu. To je fajn,že sis vcerejsek nakonec uzila :slight_smile:

tak tu je -8C

dan: no ten tomu dal teda korunu :grinning:
25. led 2010 v 09:23  • Odpověz
No už nevěděl jak docílit toho abych mluvila. Potají jsem se musela smát. Už jsem vychladla. Ráno přišel do ložnice se rozloučit, máme Prahu dál tak přijede pozdě.
Malá je v lehátku a pustila jsem jí Bolka a Lolka abych si mohla vyfoukat hlavu a místo toho tu sedím zase s vámi :slight_smile: Odpoledne si navykla při svačině koukat na Kouzelnou školku.
25. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás byl včerejšek už lepší,ale taky žzádná sláva.normálně jsemsi řekla,že je tohrozné, že se furt těším,až budeme spolu doma a když jsme, tak se těším, kdy tu bude klid a budeme s amlou samy..už mi hrabe..ale včera jsem manžovi vytkla,že mám pocit,že ho jakoukoliv prosbou otravuju, a že by mi nemusel odsekávat jako malému fakanovi..ale nakonec byl hodný, takže nakonec všechno dobrý :slight_smile:

dan..hm, to by mě taky naštvalo!taky nesnášám, když manža pak prospí půl dne :rolling_eyes: ale já ho nikdy nenechám dlouho, musím mít doboru náladu..jinak kolem něj chodím(on spí totiž automaticky v obýváku, abych se vyspala, páč strašně chrápe) a on brzo vstane. no a když mě naštve hodně, tak ho nenechám ani po obědě lehnout, to mu navalím práce,že se nezastaví. a když jsem nejvíce naštaná, tak mu schovám brufen, který si on bere, abyse mu nerozskočila hlava - hold když neumí pt tak, aby fungoval,jeho problém :sunglasses:

bleska..hmm, tak nakonec jsi to vyřešila dobře - kdo záváha, víš jak to je :grinning: tak sis to aspon užila..já myslím,že oni ti chlapi fakt někdy potřebujou připomenout, jak to vlastně je :grinning:

nik.. unás byl ráno -20, zamrzla nám i voda a manža sotva nastartoval..a odpo jdeme na poradnu,tak jsme zvědavá - ale jedem naštstí autem,jinak bych asi nikam nešla.

petull..to je naprd, jak nevyjde šopování,že? :grinning: já mám furt ty jedny džiny, jsme jak socka :sweat_smile: ale do savých se furt nevlezu,tak to kašlu, nebudu mít každý týden nové!si počkám,no...

sali..at žijou počítačkové hry :rolling_eyes: já teda taky občas hraju,ale jako všeho s mírou..!mnaža taky hrál, když jsme odcházela a malá začal brečet, tak jsem se zeptala, jeslti ji slyší. a on, že slyší a hrál dál :rolling_eyes: :rolling_eyes: jako bez komentáře :grinning:
25. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Ještě jsem vám chtěla říct že když je malá na zádech tak se zvedá do mostu na paty a odstrkává se tím.
25. led 2010 v 09:32  • Odpověz
dobré ranko

holky já se do svých taky nevlezu :unamused: mám jenom jedny a to 42 o jsem si kupovala hned po porodu a nosím pásek protže mi padají s dupy jak chodím :angry:

u nás -19 :astonished:
25. led 2010 v 09:33  • Odpověz
kuki - já ho taky nenechávám spát, pořád courám abych ho rušila ale on spí tvrdě a dává si na hlavu polštář. Jinak když je na pc tak mi odpovídá stejně. - Ty jí neslyšíš? Slyším, ale ona nebrečí, ona si povídá - u nás je problém rozpoznat pláč. No koukám že je to všude stejný.
25. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Já mám taky jen jedny, koupila jsem si je ve Vogele, měli totál výprodej. Mám ještě pořád 9 kilo :cry:
25. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Holky malá se drží za nohy a chce si nohu strčit do pusy a nadává že to nejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 09:38  • Odpověz
dan: :grinning: a stěma 9 kg si nic nedělej já taky :cry: jsme na tom úplně stejně
25. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Sali..nám pomáhá plavání ve vaně..to je fakt pak hned KO, my zatím problémy s usínáním nemáme ale tohle zabere vždycky..
Bleško tak jo +25 beru :slight_smile:) jinak řeším pořád to plavání v hotelu Step u Palmovky je to jen za 3300/10 lekcí a zázemí- ohrádka, a nebo si můžeš dítě dát do autosedačky a prostě nosti ho v ní.. kamarádka tam chodí a chváli si to má to ale hned u domu...na druhou stranu mi říkala, že je taky důležitý instruktor a v tom Don Boscovi tu paní z nám a je moc fajn.. no tak nevím...
Petul- Kuki já mám dvoje jaany jedny jsou mi větší a druhý menší bych potřeboval uprostřed..ale furt řeším že bych chtěla ještě něco dát dolů...ale když já to jídlo miluju hihi
jo jinak jsem poznala co platí na Sofinku aby krásně pásla koníky.pusit televizi..kouká na ni a pase krásně..tedy doufám, že zítra dostaneme pochvalu...
25. led 2010 v 09:48  • Odpověz
ahoj kočky co to tady čtu!!! vidím, že to je všude stejné. Jak Ráda sedne k PC má tady rozehranou nějakou strategickou hru, už to hraje 14 dní. Někdy ho nechám, je to pro něj relax po práci, ale někdy(hl o víkendu), když začne hrát najdu mu plno práce nebo mu dám malého a řeknu to je Tvůj tatínek, ale ty ho moc neznáš co:o) tak se Ráda začne naparovat a malého si hned vezme asi má strach, že by ho fakt Ríša nepoznal :o)))

Peťulek pro Tebe ještě jednou:
http://www.youtube.com/user/MsBerryl#p/a/u/0/PdebBWk2nbA
dan Ríša se taky odráží a posunuje se po zadu je to sranda
25. led 2010 v 09:49  • Odpověz
sal mi pomáhá dát Ríšovi na čelo a oči plínku a on usne :o)
25. led 2010 v 09:50  • Odpověz
da.to malá dělá taky s tím odstrkováním, už ni nikde nenechávám,aby nespadla -ne že bych jiteda předtím enchávala,ale víš jak to myslím. to ella se zase o víkendu strašně rozpovídala, ale skoro jakoby rozspívala, má takové dlouhé tón, až chvilkama vzlyky,ale směje se u toho. jo za čala se ve vaku, ve kterém sedí, předklánět dopředu - ale to e mi nějak nezdá, tak se zeptám doktorky. a u nás se teda rozdíl pozná, ale vidíě sama, že někdy to nemá význem :grinning:

Jinak já mám nahoře pořád 3 kila,ale štve mě ta pánev - do všeho se vlezu,ale nic nezapnu :angry: jo a prý se to vůbe nemusí vrátit..mám počkat půl rok ua pak se podle toho zařídit,tak budu čekat
25. led 2010 v 09:51  • Odpověz
kuki mi se ta pánev už upravila a stájla neboj do léta se Ti stáhne, holky já zhubla až jsem přestala kojit sranda
25. led 2010 v 09:54  • Odpověz
berryl..super koupání ve vaně!myjsme ještě nezkoušeli, tak to musíme prubnout. a já to dělám taky tak, když příjde manža, tak malé říkám: hele, přišel strejda pavel, pamatuješ si ho? :grinning: :grinning: taky se vždycky zarazí :grinning: to je vtipné, jak jsou ti chlapi jak přes šablonu..snad taky pak zhubnu,až dokojím, alezase si říkám, že jsme mohla dopadnout po porodu hůře a i když mám kila navíc,tak jsme hezká mamka :sunglasses: hold, člověk se musí pochválit :sweat_smile:

sali..jojo, my koupeme každý den a malá spí jak zabitá, už si na tozvykla
25. led 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
berrykl ono to tak je, tělo si když se kojí nechává rezervu kdyby náhodou byla nouze aby byla zásoby na mlíko. hodně lidí shodí posledních pár kilo jak zkončí.

tak já uspala malou teď na ruce asi tak po měsíci. nešlo ji zabrat. :wink:
25. led 2010 v 10:03  • Odpověz
kuki mi se líbíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já bych Tě brala nebylo by nám spolu a ell s ríšou dobře?
25. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.