• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
kuki trochu se u toho nalokal :o) jsem mluvila s Ráďou a malý najednou pusu otevřenou a v ní plno vody i pěny, ale smál se my teda moc ne :astonished:
25. led 2010 v 10:04  • Odpověz
holky já potřebuju jít ven, ach jooooooooo
maminky tam s kočárky chodí!!!
25. led 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
berryl ani ni nemluv, chci taky ven, už je tu jen -15, což je pro malou hnus a já trpím protože takovou zimu já miluji, fakt jsem asi pro vás blázen, ael jak je -15a více jsem venku spokojená, křupe pod nožkam asníh, málem se nedá dýchyt ja se lepí mrazem nosní dírky, ale to je ono.

já než bych oškrábala auto a vyhřála ho, nemám kam dát malou, takže pro mne je kočárek lepší, nabalím ji, dám plínku přes korbičku - ale ne boudu - naležato těsně nad hlavu a vyrazíme, mám to 10 mnut rychlé chůze. pak od tama dalších 10 minut k dalšímu Dr. hold zpět to bude delší ale všude se můžeme aklimatizovat an ten přechod tak věřím že to zmákneme. co nám zbývá, že.
25. led 2010 v 10:10  • Odpověz
niki však právě co Ti zbývá jinak to prostě nejde!!!
25. led 2010 v 10:13  • Odpověz
berryl..no, někdy si taky říkám, že úplně chápu páry stejného pohlaví, protože ti se spolu fakt musí mít nejlíp :grinning: mě už to doma taky nebaví!apson že se odpoledne dostanu do té poradny, jinak bych byladoma..ale ven bych teda fakt nešla, mym áme -15 a venku je podle mě i inverze, máme tu šedo. tak odpoledne nech doma ríšu s radimem a běž se projít apon do obchodu
25. led 2010 v 10:13  • Odpověz
no jo jenže Ráda je v práci celý týden až do 18h
večer zajdu aspoň s Bárou, ale ta mě bude nenávidět moc se jí večer ven nechce :unamused:
25. led 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
berryl taky tam malou dávám ve vaně, ale nemá kdo fotit :frowning2: a ještě k tomu jsem zjistila že mám asi KO digitál, sice fotím na klasiku ale to není ono - teda kvalita lepší ale kdo se s tím má scenovat aby to mohl dát na net. :slight_smile:

tak už vím co pořídím za penízky z vybrané dovolené z práce. :wink:
25. led 2010 v 10:18  • Odpověz
holky my máme doma ten otisk na nožičku a pořád jsme se k tomu nedostali :grinning: nevím jak mu tam otiskneme nohu v 18ti :o)
25. led 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
berryl s otiskem mi nemluv já mám ten 3D odlitek, už jsem se do toho pouštěla minulý týden, malá vytuhla v obýváku vpostýlce, byla tuhá, tak jsem to šla namíchat - musí se rychle - cca 30 sekund než to tuhne ta hmota na formu. namíchám dojdu k postýlce a Berina usměv, byla hore. tak to letělo do koše. naštěstí k tomu dávaj dávku která je tak na 3x. jsem zvědavá kdy to udělám.
25. led 2010 v 10:28  • Odpověz
nika - já vždy vyběhnu nastartovat auto a druhým klíčem ho zamknu takže se vyhřeje než někam jedeme. A dělám to i když jdu na poštu, máme jí v přízemí a parkuju u okna tak nechám nastartováno a malou v autě a zamknu. Nebo když potřebuju do večerky.
Dnes jedu ke kámošce, přiveze lis sekáčku tak se jedu pokochat, miluju to rozbalování. Já na něj ted nemám a asi bych to ani s malou nezvládla. Ted usnula tak jdu přichystat lahev sebou a upravit se a pojedem.

kuki - já taky chápu holky co bydlí spolu :grinning:

Tady je -5 tak odpol.jí vyvětrám až přijedem. Kde proboha bydlíte ?? Tolik mínus jsme tu snad neměli ani v noci.
25. led 2010 v 10:36  • Odpověz
dan v Rusku :grinning:
25. led 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
dan probém je i to že mi namžel včera auto neodházel a já ten zmrzlý sníh nerozbiju. on to chtěl stihnojut ale zdržel se v práci, byl ajsem ráda že jsem si stihla v sedm zajet nakoupit :slight_smile: naštvalo mne to.

dan bohůžel to mám doma k autu dost daleko, zaprvé bydlím ve 3 patře, a parkoviště je za domem asi 100 m. netroufnu si prostě. a taky nemám chůvičky tak to nedávám.

dan to víš, ledová zima jde od východu, a než to dojde k vám se to ohřeje :slight_smile:

malá je vzhůru, hm 30 minut, nic moc od sedmi ráno co.
25. led 2010 v 10:43  • Odpověz
nika - aha tak to jo. Malá vstávala v 6 a v půl 9 si dala půlhodinku tak uvidím ted.
Holky jdu něco dělat.
25. led 2010 v 10:49  • Odpověz
niki mi malý spí přes den jen po 2h vzhuru cca 30min, když jsme venku spí i 5h, ale doma jen tak po troškách
25. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahojte!!!!!!!Teda dnešní noc zajímavá,ale chválím mého muže :slight_smile: Vojta chodí po deváté hod.spát a pravidelně se budí kolem 4-5 ráno.No včera jsem šla spát kolem 23:30,Tom ještě koukal na telku.A v jednu šílený řev,Vojta brečel úplně hystericky.Tomáš ho vzal a Vojta začal hledat,tak se mě zeptal,že mě nechce budit,ale že Vojtík má hlad a ať si šáhnu,jestli mám nalité prsa :grinning: Tak jsem šáhla a říkám že nic moc a Tomáš prý tak spi dál a já mu udělám flašku.Tak ho fakt nakrmil a já mohla spát :slight_smile: Za to ho teda moc chválím,zasloužil by odměnu,asi bude dneska sex :grinning: No a další krmení až v 6 a pak v 10 :slight_smile: Nevím co ho to popadlo,mít už v jednu hlad :sweat_smile:

Sali ono se to Filípkovi upraví.A koupete každý den?Já myslím,že celkem i to dělá hodně.A co třeba mu dát toho usínáčka,máte ho?

Kuki,Týnko já chci taky ven,strašně mi z toho magoří :frowning2: Bydlíme asi fakt v Rusku,takové mínusy to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak kdy jdeme pařit? :slight_smile:
Jo Týnko děkuji!Nádherné to video,on se Ríša fakt bezvadně směje :grinning: A je hrozně roztomilý :dizzy_face:

Nikuš ty jo,tak to ti toho doktora dneska nezávidím,když tam nemůžeš jet autem :unamused: Jenže co se dá jiného dělat že.

Dan tak to bylo teda od Petra opravdu hezký pokus o navázání kontaktu :grinning: Akorát,že já bych vybuchla smíchy :sweat_smile: No jo,ti chlapi... :grinning:

Bleško prosím tě chtěla jsem se tě zeptat,ty ještě taky kojíš,nebo už dáváš jen flašu?Kvůli toho solárka víš...

Holky tak vždycky jak jsou nějaké ty erupce,tak se všichni hádají i my a pak si tady jedna přes druhou postěžujem :slight_smile: A já musím říct,celý víkend byl u nás super a včera taky.O hodně věcech jsme si promluvili a vysvětlili si.Kéž by nám to vydrželo dlouho :slight_smile: Já ale myslím,že až budem opravdu sami,tak to bude fajn :slight_smile: Prostě teď je na prd to bydlení a to dělá hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přece jen bydlíme pohromadě v bytě 3 střelci :grinning:
25. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
dan..co je lis sekáčku? :confused: vůbec tomu nerozumím :sweat_smile: :grinning:každopádně si to užij, já bych taky někam jela nebo aspon šla...

berryl..no ale at ti tam bara večer nezamrzne u patníku :sweat_smile:

Holky, tal malá má dneska svůj den :frowning2: a to ještě nemáme po očkování...od desíti jsem se snažila ji uspat, no šílený řev, to už skoro neznám..tak jsem ji vyrulkovala,tak se vykadila,byl klid.jenom ji položím,tak řev,doruda,tak znov u rulka,znovu se vykadila..pak jsem položila,tak už byla klidnější,ale pořád nic,už byla přetažená a pořád vzlykala :frowning2: tak jsem ji zpívala,dalaji pecky na břicho a ona mi usl avyčerpáním na ruce, chuděrka malá...
25. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
kuki malý když se pokadí ,tak má hned hlad i kdyby jedl třeba před hodinou vždy musí jíst:o)

petul a co ten byt na který jste se byli dívat?
25. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3730422&vReferer= takhle jsem holky včera pásly koníky :slight_smile:)
Peti jako to je super od Toma to fakt pochvalu zaslouží :slight_smile:)
Kuki to mě mrzí.. tak zvládněte očkování... my jdeme zítra ráno na rehabku a bojím se jak bude cvičit vojtovku co to bude za řev...
25. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
saronko sofi má tmavé oči? my totiže máme pořád modrošedé, asi ji zůstanou po tátovi :frowning2: :grinning:
25. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
tak zítra touto dobou budu vyrážt k Dr. a je venku -10 tak to zmákneme :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
no ve světle jí to jde do hněda... bude mít asi po mě..já mám hodně tmavě hnědé..a doufám že alespon jednu věc bude mít po mě..jinak celý manžel :slight_smile:) My ráno razíme na rehabilitaci pak do školy a odpol ještě na kyčle..to bude zase celý den v čudu
25. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
kukám že to máme sar stejné, jak poradku tak kyčle, mi tam teda chybí jen ta škola :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
nojo že ty holčičky jsou dotěch Tátů co. já mám světlé zelenohnědé, manžel šedomodré. tak uvidíme, ještě je čas na změnu .-)
25. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
niki Ríšovi oči světlají do modra, ale uvidíme kdykoliv se mu můžou jště zbarvit do hněda a o vlasech ani nemluvím, máme takové medové hnědé až sv.zrazvé no sranda, zatím se nám nevybarvil :slight_smile:

sar krásně pase kočka malá
25. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
s tím zrzavým, kamarádce se narodil chlapeček a ten je uplněj zrzk, a nikdo v rodině není, do xx pokolení ael je krásný.

malá má tmavé vlásky i ty nové co ji rostou tak uvidíme, zda bude hnědovláska nebo třeba světlovlasá.
25. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Kuki to je na prd,zase budeš mít hlavu jako balon co? :frowning2: Dáváš jí čajík?Fenyklový?Zkus...Jinak Vojta vždy kadí každý den jednou a teď tři dny nekadil,už měl bobek nafouklé bříško a rulka nepomáhala,jenom si prdnul.A prděl pořád.Včera jak jsem ho kojila,začal konečně kadit a ta sada? :confused: Prala jsem úplně všechno,sebe,Tomáše,malého a okolí taky :grinning: A změnila se mu stolice,sice pořád na řitko,ale už jí nemá žlutou,ale hnědší.Vypije hodně toho nutroše,o dost více než prso,takže asi proto.Vlastně i mudr.říkala,že se mu stolice po nutroši změní.

Šari no vidíš!!!!!!Sofinka krásně pase!!!!!!!!! :slight_smile: Neboj,to bude dobré!!!!!! :wink: Má velké kukadla po tobě!!!!! :slight_smile: Vojta má taky oči po mě,jinak je celý po Tomovi :grinning:

Týnko hezky spinkáte.A Ríša si tu plínku nesundá?Vojtu by to asi budilo.
25. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
no Radimův dědeček byl zrzavý, ale to mi můj drahý manžel řekl až jsem byla těhotná :grinning: :grinning: :grinning: ale malý do zrz asi nepůjde, ale vlasy má zatím takové medové nijaké, ale krásné a nahoře mu nějak začínají růst
jo a tu sleželou hlavu máme fakt hroznou, každý mě uklidňuje, že to nejde vidět, ale asi jsou slepý
25. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
přesně berinka by zuřila mít něco na obličeji, už jsem to zkoušela a ani náhodou :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
ne já mu to pak sundám až usne a on ještě vyplivne dudlík a spí
25. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
beryl i beruška má sleželou ikdyž asi dohola chodit nebude. má teď vydřené vlasy dokola hlavy, vypadá srandovně, na hlavě nové vlásky, nahoře chochol dlouhých, pak lysina a vzadu dlouhé :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.