• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
dan: no to malá udělala ted taky :slight_smile: jsem na to koukala. Jsem prvně myslela, že se vzteká.. a ted si tu pěkně hraje s hrazdičkou. Musím jít vyčistit odpad.
no a my objevily teprve kolínka.. na špičky si asi ještě nevidíme :grinning:

saron: a na té palmovce je to teda jaké s tím instruktorem? A taky záleží i na teplotě vody.. teda pro mě :sweat_smile:

berryl: jééé tak to já taky včera zkoušela ji dát na bříško v malé vaničce... začala si nohy dávat pod sebe jakoby klečela a je to divoch, málem by mi z vaničky utekla.. řádila jak blázen.
25. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
tak jsem zde a vy nikde klasika :frowning2:
25. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
jsem tady právě jsem douklízela
25. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
taky uklízím a právě jsem poslala dotazník k vítání občánků :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
my máme jít 14.2 ale budou tam děti co se narodily v prosinci, tak tam budeme největší :o)
25. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
my 8.2 a manžel slíbil že půjde taky, snad teda. kdo ví kde zrovna bude :frowning2: ael udajně tady v okolí, rozjíždí dva projekty kousek od Ovy tak to bude dobré.

nic jdu pokračovat v uklidu :slight_smile: pište ať mám co číst.

venku je jen -6 ach jo jsem mohla jít ven, ale malá spí v ložnici má otevřené okno tak ji to snad bude stačit a bude chrnět dlouho.
25. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
malý spal opět 35min :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
berryl..zrzek po dědovi :grinning: to se nedivím ,že ti manža neřekl :grinning: i když, stejně je oba miluješ, tak není co řešit,neeee:slight_smile:))

petul..ne, nedávám nic, jenom kojím. ale ona už je s tím kaděním v pohodě, jenom když se něco děje..pak jsme přemýšlela, že jsme sina snídani dala cottage,tak asi z toho - no nic, zbytek poletí do koše, mě picne :unamused: no a kd teda půjdem? :grinning: musím to odma nahlásit a poamlu začit vlezdoprdelkovávat, ať mě pustí :grinning: :grinning:

bleska..máš stejnédotazy, taky bych septala hlavně na teplotu vody kvůli sobě :sweat_smile: :grinning:

nika..tak jsme zkoukla ty židličyk, ty rostoucí a bereme teda asi tu, o jsi posílala ty stránky, je nejlepší, protože je do 50kg a má tu vložk ua pultík v ceně, jinak jsou takové divné, třeba s madly a pka takové co vypadají vachrlatě :unamused: a mnaža jezdí do brna,tak by to mohl vyzvednout, vzala bych to i tobě, kdybys chtěla
25. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
kuki jo fakt, mně se ještě líbila jedna ale neměla pultík - a byla v prodeji jen na jednom eshopu a byla stejně vyprodaná.
manželo se taky líbí, behěm týdne rozhodneme a klidně se můžem domluvit, pak bych si ji vyzvedla u tebe jo?
25. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
kdyby nemohl mám v brně sestřenku třeba bych to zařídila. manžel taky pořád někde jezdí není problémek.
25. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
co v sobotu holky?
25. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Kuki jak pustí???Žádné ptaní,jdeš a prostě mu to oznamuješ :grinning: Jo a když mluvíš o tom jídle co jsi snědla,tak mě se dneska v noci zdálo,že jsem si cpala hrách do pusy,až mi to lezlo i ušima a že jsem si u toho říkala,že Vojta to chudák nepřežije a cpala jsem se vesele dál :grinning:

Já jsem taky uklízela :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
petul na té poslední fotce má Vojtíšek super bodyčko :slight_smile:
25. led 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
v sobotu jako pařba??? nebo jen scuka s miminky? já budu v sobotu asi v Ově pojedu na ten avizobazar.
25. led 2010 v 15:06  • Odpověz
no spíše pařba
25. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Týnko děkuji :slight_smile: s tou sobotou já určo souhlasím :slight_smile: pařba :grinning:
25. led 2010 v 15:19  • Odpověz
začnu připravovat Rádu:o) viděla bych to tady v Porubě a když ta se posuneme
25. led 2010 v 15:21  • Odpověz
jee holky závidím pařbu..ale až pojedu na moravu tak se určo v ově stavím :slight_smile: máme to kousek :slight_smile:
25. led 2010 v 15:22  • Odpověz
o.k.tak já začnu taky připravovat :slight_smile: a kdo se ještě přidá?
25. led 2010 v 15:26  • Odpověz
no endie kde jsi???
25. led 2010 v 15:28  • Odpověz
malá byla vzhůru už zase hajá, sobota super :grinning: dojedu autem, vyzvednete mě ujavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody') Mc donaldu? a pak můžeme když tak ještě někam budeme mobilní :grinning:

niki: v kolik teda jdeš že by jsme se někde srazil?
25. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Mc donal je ok
no já nevím holky v kolik po 20h?
25. led 2010 v 16:02  • Odpověz
no a už je zase vzhůru , sotva sednu k Pc tak oči hore :angry: :grinning:
¨

to by šlo :slight_smile:
25. led 2010 v 16:13  • Odpověz
tak záloha na kočárek zaplacená :grinning: už abych ho měla
25. led 2010 v 16:14  • Odpověz
malý se mi taky probozí spal 45min
25. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Ahojky! Tak já sem zpět...V práci byla sranda!Vůbec se mi nechtělo dom... A nakoukla sem i do své třídy a děti se na mě sesypaly, tak sem byla v sedmym nebi. Malyho to zmohlo a od jedné chrní :sweat_smile:

sar: krásně pasete! :wink:

jinak děkuju za rady! No, my koupeme každej den kolem sedmé, pak papáme, pak si chvilku povídáme nebo hrajeme a pak usne - kolem osmi, půl deváté... No a dřív se pravidelně budil ve dvě, šest a v deset.. Teď je to před půlnocí, ve dvě, ve čtyři, v šest.. Já sem z toho úplněvyšťavená :frowning2: Ale tak snad se mu to urovná. Jako občas už spal i do pěti!!! A teď tohle......

A asi na mě něco leze - všechno mě bolí a mám zimnici...J8 abych neměla jednou chřipku! Jak je změna počasí, tak vždycky onemocním. Krize! Ještě k tomu sem nevyspaná..No už ať je jaro!!!
25. led 2010 v 16:19  • Odpověz
kuki: no já mám ráda tak 45C :sweat_smile:

noo tak so to je výzva :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsem volala taky na to vítání občanků a my půjdem 26.2. prý nám to jeste přijde poštou :slight_smile:
25. led 2010 v 16:21  • Odpověz
Unás vítání občánků není. Vy se máte že půjdete pařit :frowning2:

berryl - už to radši psát nebudu ale my taky usínáme s plenou přes obličej a po usnutí vyplivne dudlíka :grinning:

Mě usnula po cestě na návštěvu, tam jsem jí otevřela okno a spala v autosedačce a vzbudila se po 3 hodinách až doma když jsem dovařila.
25. led 2010 v 16:42  • Odpověz
dan se tu směju :slight_smile: no jo no
25. led 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
¨já nemůžu nemám kam dát malou :slight_smile:

endie někdy dopoledne, okolo destáté tak asi.
25. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.