• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
já bych potřebovala ještě kolem osmi nakojit,normálně kojím kolem půl deváté at pak nemám moc nalité kozy,leda že bych pak někoho nakojila :grinning:
25. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Niki a mamce?

Bleško přijed :slight_smile: Co ten můj dotaz ohledně toho solárka?Jsi na mě zapoměla :slight_smile:
25. led 2010 v 16:49  • Odpověz
oka tak po té 20h
25. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Holky už jsme 14 dní bez kapiček a vše je v pořádku. Hurá.

kuki - lis je 55 kilo slisovaného oblečení na přivýdělek.Musí se to vyprat, vyžehlit a nafotit.
25. led 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
petul myslím že naši někam jedou na víkend. a i tak naši jsou ve Frenštátě, hold mám to složité, snad jindy. až bude manžel doma.
25. led 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
a halnvě petul mamku budu potřebovat na důelžitější hlídání :slight_smile:zatím prostě ne.

tak jsem si vytiskla střihy a budu šít, to jsem zvědavá :slight_smile: jak to stihnu vše udělat. co jsem si naplánovala.
25. led 2010 v 17:14  • Odpověz
dan my jsme taky bez kapeček už něco přes 14 dní a okaaa
25. led 2010 v 17:20  • Odpověz
petule: mi asi něco uniklo... co jsi se ptala? No já asi nedojedu... až opadnou ty mrazy .. spíš to vidím konec února nebo březen no.

holky, něco jsem natočila, jukněte..

http://easy.capsa.cz/zasilka/Xpmam6luTHAJ75o20396
25. led 2010 v 18:03  • Odpověz
bleško: co ot je za odkaz? mě to nějak nejede asi :sweat_smile:

holky já se na to vy.... já nemám co na sebe asi půjdu v župani v ten pátek, :frowning2: :cry:
25. led 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
bleško Petulka je šikovná a chytrá jen ten závěr se ji nepovedl :slight_smile:

jinak mi malá dneska udělala cucflek na ruce - na předloktí. stříhala jsem ji nehtíky na ruchách, posazuji si ji jako do kolíbky na klín a ona mi cucala ruku :slight_smile: opice malá.
25. led 2010 v 18:19  • Odpověz
niki: no jo no hihi.. ona je chytrá.. jak nemůže tak tak to obejde jinak :grinning: to je teda opička :grinning:

endie: nevím proč ti to nejde otevřít :unamused:
25. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Dan já ty kapky dávám už jen co 3 dny a taky plánuju už přestat.

Niki tak to jooo,já nevěděla,že máš rodiče tak daleko :slight_smile: A určo si udělej podle sebe,kdy budeš více potřebovat hlídání :slight_smile: Ale je to škoda :slight_smile:

Bleško ta je fajná :grinning: Šikulka chytrá :grinning: No já se tě ptala,protože jsi psala žes byla na solárku,tak jestli ještě kojíš,nebo už jen dáváš flašku?

Endie taj zajeď někam zašopovat,já si taky půjdu koupit riflíky.Žádné nezapnu a když jo,tak hodně velkým násilím a pak mi nechutně překypuje ten břišní špek a to pak jde vidět pod tričkem :angry: Ten odkaz od blešky-až se ti po kliknutí objeví taková tabulka,klikni na další link co tam je a pak zadej otevřít a ono se ti to pomalu začne stahovat a samo se to pak otevře a přehraje.Pokud máš ale v compu nainstalován Windows media player
25. led 2010 v 18:47  • Odpověz
petule: no uz jen davam flasku.. jako mala ma nekdy zachvat se přisát, ale uz to nestoji ani za řeč
25. led 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
jojo je, petul :slight_smile: my jsem taky bez kapek asi 14 dní ale dávám večer Sabíka - jinak by si nezvala dudlík :slight_smile:

petul on by nebyl problém mamka by přijela a spala tu a hlídala malou ale prostě si to ještě nedokážu představit, kdyby manža tak mi to neva. prostě na to dojde až bude velká potřeba.
25. led 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
malá mi už hodinu chrní, mám nachystané koupání, jsem po večeři, a ona si chrupe, jsem ráda to jo :slight_smile: jen aby pak spala večer.

jojinka to jak mi spala krásné do třří a pak do osmi ráno to byl jen for dvou dní, už zase spíme do jedné-dvou, pak do pěti-šesti a pak spíme už jen do sedmi. to už je pak ráno. :grinning:
25. led 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
endie nemůžeš se dočkat kočárku co když už máš korbičku co?
25. led 2010 v 19:19  • Odpověz
o kterých kapičkách se tu bavíte? ty probiotické? Dávate co dva dny nebo jak?

holky, tak dnes bude asi zase tichá domácnost... místo toho aby manža spěchal z práce domů, tak prý mi někde sháněl celaskon.. a přišel po 19h :angry: to už jsem měla i nanošenou vodu do vaničky a vše připravené... on to snad nikdy nepochopí... že má spěchat za mnou aby mě vystřídal, celaskon si můžu koupit klidně zítrra že?
Já už nevím co s ním... kdybych mu to vysvětlovala, ještě bychom se zas chytli.. tohle fakt už nemá cenu :frowning2: asi jak psala niki... my jsme z venuše a oni z marsu.
25. led 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
jo bleško, tyty kapičky, já už právě nedávám došly a kupovat další nebudu.

to moje zlato ještě chrápe, já ji jdu asi vzbudit :wink:
25. led 2010 v 19:40  • Odpověz
niki: :slight_smile:
25. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Bleško to je blbé s tím manžou :confounded: Oni to chlapi prostě nechápou a berou to jako úplnou samozřejmost,že jsme s dětma doma a že takhle to má být,tak co by se oni starali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jo
No já jsem se tě ptala,protože jsem chodila na solárko už než jsem byla těhotná a chci chodit opět.Jenom ať jsem trošku zbarvená a taky,mám na čele atopický ekzém a v těhu se mi stratil,celé těhu jsem měla klid a po porodu ho mám opět :confounded: Dávám si make-up abych to zakryla a abych nebyla tak bílá,jinak vypadám,že jsem nemocná.Jenže moje pleť make-up nesnese a jediné co mi opravdu pomáhá je solárko.Jen mám trochu strach,protože ještě pořád trochu kojím.Četla jsem názor laktační poradkyně a ta píše,že solárium a kojení v pohodě,prý to nemá vliv.Ale já teda nevím,příjde mi to trochu sobecké vůči malému :unamused: Co myslíš?

Niki jasně,já ti naprosto rozumím :slight_smile: Manža je manža,taky ještě bude trvat,než malého svěřím na hlídání mamce :slight_smile:

Týnko,jak to dopadlo s tou flekatou mikinou?Vrátila jsi jí té ženské?
25. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahojte holky,
tak malá konečně chrní..ale byl to boj,je celý den nějaká protiva to očkování tomu 2x nepřidalo..řvala chudák jak tur, jsmese ta s manžou málem oba rozbrečeli s ní :sweat_smile: ale má to za sebou..jinak měří 61cm a váží 5950g, prý ej tabulkové dítě :grinning: když jsme viděla tu křivku,tak fakt je..ale nasmáli sjme se:ptall se pak, kolik to teda měřila,vážila aj aký měla obvod hlavy - tak manža aktivně řekl, že vážila 6 killo, měřila 70 cm a obvod hlavy má 13cm :grinning: :grinning: :grinning: to by byla krasavice k pohledání :grinning: a má suchou kůži, tak jsme dostali krém,tak jsem zvědavá.

Takže holky, v sobotu,jo?oukej,řeknu to doma. to bude supeeeeeeeeeeeeer!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

endie..prosím tě, co řešíš?nikoho balit nebudem, mě teda stačí to,co mám doma :grinning: já beru ty jedny rifle,co mám a kašlu to. jdem se pobavit, takže ať to máme bez stresíků :wink:

petul..jojo,oznámím vlastně, ne že budu lézt do zadku :sweat_smile: :grinning:

holky, mě ten hrnec došle k našim, no taťka mi ho ukazoval po netu, je srandovní, hihňá se jak magor :grinning: :grinning: tak to se bude malé líbit..jo a už pozná skákal pes, to se tlemí jak blázen, u ničeho jiného ne.j oa začala nám řvát u koupání a po něm :unamused:
25. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
nik..jasně, úplně v pohodě, mnažel je v brně jednou týdně a má velké auto, tam se vleze i 20 těch židlí :grinning: takže až se rozhodneš na 10000%, tak napiš a já to objednám :wink:

blecha..jojo,jak píše petul, chlapi to berou, jakože ty jsi na mateřské a je o tvoje práce, stejně, jako oni musí chodit do práce,ty musíš být s dítětem. zní to drsně, ale je to tak, už sjem se o tom přesvědčila taky :unamused: i když abych manžovi nekřivdila,tak byl dneska skvělý, elle odpoeldne zpíval a hrál si s ní, bylo pěkné je pozorovat :dizzy_face:
25. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
dan..díky za vysvětlení lisu, to mě teda ani ve snu nenapadlo, já myslela,že je to chyba v textu :grinning: ale zní to dobře, jako brigoška halvně když pak bude malá větší..akorát 55kilo prát a žehlit, to je masakr.
25. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
No nic, jsme vás tu trochu zahltila, je čas zvednout kotvy :grinning: jdu se koulet k telce,takže zítra :grinning:
25. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
holky dneska to máme nějak poprvé přehozené, malý spal od 15-16h takže hodinu místo půl, pak dostal najíst dojedl v 16.45h tak, pak mi při ulici usíná a kolem 19.15h je vzhuru jdeme koupat jíst a spát. No a Ríša dneska neusnul a byl od těch 16h vzhůru a povídal si cucal ruku, tak jsem ho šla v 19h koupat, pak jsme chtěli dát jídlo no řev řev a řev, tak jsem vstala a šli jsme se podivat za tatínkem na záchod, úsměv od ucha k uchu. Tak zase zpátky jídlo zase řev zkusila jsem čaj párkrát si cucnul. Opět jsem vstala trochu se uklidnil, byl úplně zpocený a těch slziček,

Pak si ho vzal Ráda malý si vzal flašku a do 3min vytuhnul, snažila jsem se ho vzbudit, ale marně, tak jsem ho dala do postýlky a jsem hooooooooooodně zvědavá kdy se pán vzbudí, když naposledy jedl v těch 17h

jinak mám povolenku na akci a prej mám být do půl noci doma :grinning: jsem se začala smát, srandista
25. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
tak jsme malou vzbudila okoupala nakrmila a právě povídá hračkám v postýlce v ložnici, ale na spánek to nevypadá. touto dobou bývá v limbu :slight_smile: tož uvidíme kdy usne.

já malou provizorně zvážila mám doma starou váhu a tu látkovou vychytávku na vážení dětí, a cca 5600 tož uvidíme co zítra ukáže digi váha u Dr. a na délku jsem taky zvědavá.

mám strach že nás nenaočkují kvůli tomu TBC nevchápu tu. měla to zahojené a minulý týden se ji v té jizvičce udělala bulička, a teď tam má strup. tož uvidíme.
25. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holky jen mne zajímá kdy teda jdete, Endie píše že nemá v pátek co nasebe, kuki o sobotě, hele ať se potkáte :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
tak to nechápu, povídala asi 2 minuty a je tuhá :grinning:
25. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
petule: no a kdybychom měli malé v létě tak taky jsme na sluníčku :wink: nebo ty by ses neopalovala? Já nevím no.. ale asi to moc zdravé tak jako tak není... ale já jsem právě potřebovala se ohřát a taky mám problémy s pletí a rozjeté akné a to mi vždy pomohlo, tak proto jsem se takto rozhodla no.. ale chce to chodit častěji.. ze začátku tak 2x týdně, ale to nevím jak to udělat.. :unamused:
No a s těma chlapama to raději nekomentovat :frowning2: prostě je to smutné.

kuki: :grinning: no jenže oni jsou v práci 8hod a my 24hod :frowning2: tak já to beru, jeste se snažím aby on se vyspal a odpočinul si jak je to možné :frowning2: no zklamalo mě to a fest.

holky, vy jste koupily misto ohrádky toto? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30302452&tab=0 to je ten kruh o kterém jste se tak bavily?
25. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
no mě by se nejvíce líbilo něco takového
http://www.neckermann.cz/cz/nm2/home/suche/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZuZmhfYWN0aW9uPXNlYXJjaCZmaF92aWV3X3NpemU9MTAmJmZoX3NlY29uZGlkPWN6XzMxOTA1NiZmaF9saXN0ZXJfcG9zPTAmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmbmVja2VybWFubl9jeiUyZmNzX0NaJTJmJTI0cyUzZG9ociU1Y3UwMGUxZGthJmZoX2Vkcz0lYzMlOWYmZmhfcmVmdmlldz1zZWFyY2g=//m-319056/index.html

je to nastavitelné, tak bych to využila už ted... ale blbé jsou ty mantinely.. myslím si, že malá potřebuje vidět všude kolem... nebo si myslíte, že by se to dalo sundat? A celkem i ta cena je vysoká.. kdyby se dalo sehnat něco podobného a levněji... tak bych to brala.
25. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.