• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
bleško tak nevím, ale co jsem viděla děti tak nejdřívě se plazí a na jednom místě je neudržíš a ohradka by byla dobrá teď a tak za 2měsíce už na nic!!! nechci radit je to jen můj názor

jinak Ríša se za hodinu vzbudil snědl jídlo a teď má oči dokořát a kouká a směje se
25. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Týnko tak uvidíš,třeba Ríša mile překvapí a bude spát celou noc :wink:

Niki jo,taky jsem si všimla :grinning: Endie jde v pátek a Kuki s Berryl v sobotu a já jdu v neděli :grinning:

Holky tak já jdu spát,dobrou a pusinku dětičkám :wink:

Bleška asi zabíjí manžela :grinning:
25. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Jééé aha,tak já jsem trošku pozadu,nedala jsem si aktualizaci no :grinning:

Bleško já jsem to solárko myslela kvůli toho,že se tam opaluju nahá a tudíž tam budu vystavovat i mé mlíkárny :grinning: Tak jestli to nějak nemá vliv na kojení.No možná hodím něco přes bradavky.Jojo zpočátku častěji a potom už jen na udržování.Já jsem už vždycky tak po čtvrtém opalování chycená :slight_smile:

Tak dobrou holky
25. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
berryl: no já jsem myslela, že bych ji tam sem tam pak fikla až se bude i postavovat, abych doma něco udělala.. nebo myslíš, že by se ji tam nelibilo? Třeba jako kdybych šla na záchod apod.

petule: aha tak to já se blbě opaluju a musím chodit pozvolna a častěji... ale jak jsem předloni chodila, tak v létě u moře jsem neměla žádnou alergii :slight_smile: přes zimu mě to nabilo, prohřála jsem si kosti a zlepšil se mi xicht :grinning:

malá vstávala ve 4h a před po 7h, ted si hraje, jdu si udělat snídani. Ještě neměla hlad, tak v 8h zkusím nakrmit. Jestli by to tak s tím spaním šlo i nadále, tak bych ji fikla do pokojíčku, musím sehnat ten koberec a nějak ten pokojík už dotvořit dle obrazu svého... no a jak tam bude koberec, tak už tam asi nebudem koupat, tak asi už ve velké vaně... vy už taky koupete ve velké vaně, že jo?

jinak tu je opět nasněženo a -7C
26. led 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem vás dočetla a jdu si lehnout, naše lady vstávala v 4.45 do 6 jsem jí týrala pod peřinou a v půl 7 už řvala. Je po jídle a v postýlce je ticho tak mažu taky. Včera se mi nepovedlo to protáhnout a mám to. Dneska to budu natahovat co to půjde.

blecha - já mám normální bazének asi za 50 kč z výprodeje z Rossmanu 150 průměr. D tou ohrádkou nevím, kluk mi nechtěl být ani v dřevěné ani v té sítované a malá dole v obýváku nechce být ani v postýlce, jak vidí špricle tak řve. Vydrží tam hodně málo. Chce vidět kolem sebe.
26. led 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
ahojki, tam my byli vzhůru o půlnoci, vrazila jsem ji dudlík, pak ještě x krát vydržela se převalovat do půl druhé, pak znovu to samé před pátou, vydržela do šesti. usla ale v sedm vzhůru. prostě od těch šesti už máme den a jen krátké spaní.

venku je -11 tak věřím že se to do poledne ohřeje a nebude tolik.
26. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ranko!

Tak dnes je mi o kousíček líp, i když krk pořád pálí...

Malej dneska spal celkem v klidu - zase se častějš budil, ale hne usnul, tak to nebylo takovy náročny..Když já bych mu chtěla taky udělat režim, když čtu, jak to blešce a dan funguje, ale s tím kojením je to naprd :unamused:

Jak sem byla včera v práci, tak sem přemýšlela, že bych se vrátila. Jedna moje kolegyně je na rodičovské a svou holčičku si tam bere - dělá na poloviční úvazek ve školním klubu, v září končí, tak sem si říkala, že bych tam nastoupila místo ní - brala bych tam malyho a sem tam by ho pohlídala tchýně, já bych byla mezi lidma a ještě by to vylepšilo náš rozpočet...Tak uvidím v létě, jak to bude...

S těma chlapama - oni si nic nedomyslí! Jako Filip udělá cokoloi, ale musím mu to říct :sweat_smile: berryl: MNě vždycky říká: A nezapomeň, že poslední metro ti jede o půl jedné! No, já stejně pak přijedu nočním :sweat_smile: :grinning:
26. led 2010 v 08:42  • Odpověz
sali: no s kojenim podle me rezim udelat nemuzes :unamused:

no mala jak spala ukazkově v noci tak ted zas nechce jist :frowning2: a chrni. Ale jsem vypozorovala, ze to je vzdy zmenou počasí, prý malé deti jsou na to hodne citlive a haklive..
26. led 2010 v 09:08  • Odpověz
tak prcek usnul vlastně později i jedl, ale stejně se vzbudil v 7.30h :o) pak jsme spali ještě hodinu a teď už si povídáme a já baštím rohlík s marmeládou

sal to není špatný nápad tak uvidíš a rozhodneš se do léta ještě čas

no Niki je tam zima vůbec Ti to nezávidím
26. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Dobré ranko

malá dneska krásně hajala a ráno se normálně najedla :grinning:
26. led 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
berryl mi to nevadí, já zimu ráda, ale kvůli malé. ale už to leze už je -9,6
26. led 2010 v 09:33  • Odpověz
no tady je -10
26. led 2010 v 09:35  • Odpověz
jo jo - 10 mě už to nebaví, blbá zima fakt
26. led 2010 v 09:42  • Odpověz
sali: no a to budeš chodit pracovat těhu? :sweat_smile:

endie: no to se někdo má :slight_smile:

no tak tu je -7C

holky, máte tu stránku též tak rozhozenou?
26. led 2010 v 09:42  • Odpověz
bleško: už sem to otevřela, malá je fajna šikulka

jo mám taky na placato sakra
26. led 2010 v 09:43  • Odpověz
bleško ano mám
26. led 2010 v 09:43  • Odpověz
peti: díky za pomoc, jsem byla nějak mimo jak to mám otevřít

Niky: ani nevíš jak se teším :grinning:
26. led 2010 v 09:44  • Odpověz
už asi vím co si obleču :grinning:
26. led 2010 v 09:44  • Odpověz
juj já ani nevím v čem půjdu :slight_smile:
26. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Týnko být tak hubená jako ty tak si hlavu nelámu :grinning:
26. led 2010 v 09:58  • Odpověz
ale ale 60kg tam je pořád ta moje prdel
26. led 2010 v 10:04  • Odpověz
blecha: No uvidím, jak se zadaří..Ale s Filípkem sem taky pracovala, takže... :sunglasses: No, já jak tam včera byla, hned bych se vrátila. Doma je nuda... A jen tak zabíjím čas. Kdyby aspoň bylo teplo!!!
26. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahojte holky,
tak malá spalacelou noc s náma, jsem pěkně dobitá..když jsme šli v 11 spát, tak začala nějak pofňukávat a pak to sílilo a no a nakonec řvala jak turek a pak zase vzlykala, tak jsme myslela,že jí trápí zase prdění,ale z rulky nic nešlo. takže to asi bylo tím očkováním ,rptpžoe když jsme ji chytla za nožičky, tak řev sílil. Tak jsem ji ustlala mezi nám a to vytuhla hnedka, potvůrka malička:slight_smile:

nik..no to nevíš, že nejlépe si to užijeme, když půjdeme každá zvlášť? :grinning:

bleska..jojo,taky ot mám rozhozené, takže na smajlíky kašlu, mám je na druhé půlce:slight_smile:jo a ty odkazy,co jsi posílala- - tak ten první pidi bazének mám půjčený z práce a je to celkem na prd, myslím teda na kopení, je malý - teda velký asi jako plavací kruh a později ho vůbec neužiješ. možná tak teďka, maximálně když bude malá sedět..a ta druhá ohrádka je fajná,ale pěkně mastná..my ohrádku nebudemme kupovat, nechi tady krám , co zabere půl pokoje a ani nevíme, jeslti se v ní bude elle líbit. četla jsme totiž, že hodně dětí v tom nechce být a navíc pak cpou nohydod šprušlí, to se celkem bojím. spíše asi rozdělám tu cestovní postýlku, když bude nejhůř. no uvidíme, myn a ot máme ještě čas, ella se teprve začíná zvedat na rukou, takže než se někam poposune a ne žmi uteče, to je ještě mooooře času:slight_smile:
Jo holky, ptalal jsem se doktorky na polštář a ona říkala, že do půl roku by mělo děcko spát na rovném, což jsme nevěděla. tak jsem malé zase tu placku, co má být polštář do postýlky, vytáhla.J oa pochválila nás za pasení a říkala, že už se brzo malá zvedne na obou rukách nahoru, protože už se teďka tou jednou zvedá a padá na stranu - což mě pěkně štvalo, že nepase hezky, tak sjem ji pořád rovnala- doktorka se smála aříkala,že ji mám enchat, že je o ta ksprávně - čert aby se v tom vyznal..

Tyjo, vy pořád řešítě co si vezmete a já bych šla klidně i v pytli od brambor, jenom abych vypadla. Jsem nad tím přemýšlela a fakt bych šla klidně i do nějaké páté cenové, jenom abych nebyla doma :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:14  • Odpověz
sali..s tou prací mi ot příjde super!když si můžeš vzít Filípka sebou, tak rpoč ne?a to už budevětší, až bys tam nastoupila, takže proč ne že?

nika..fakt tamj e zima jak blázelíš a budeš jen přecházet, tak to bude v pohodě, je tam teda lépe než včera..ale je ot hrůza, když mi příjde lepší -15 než -20, před pár měsíci bych ani neřekla, že tohle budu psát:-

Holky, došel mi balíček, nejraději byc se do těch kráááásných věcí narvala sama :grinning: Ale vypadal bych v otm jak to prasátko v medvídkovi Pů :grinning:
Co dneska vaříte?já potřebuju poradit, něco rychlého, nic mě nenapdaá a pro mě samotnou mě to nebaví - no, mě vlastně co máme ellu nebaví teda vařit skoro vůbec..
26. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Napíšu ještě něco, at už ta stránka přeskočí:_)
No,už skoč
Lalalalaláááááááááááááááááá
26. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Lalalaááá
26. led 2010 v 10:20  • Odpověz
To není možné...
26. led 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
kuki už to leze nahoru je tam už jen -7 tak to je pohoda.
mi taky přišel balíček, každej den chodí .-) dneska manžestrové lackáčky, sice maj modrou výšivku ale co. byly krásné.
26. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.