• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
26. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Super, už jsme zase vnormálu:slight_smile:

Já mám teda všechno z balíčku růžové - ale nakombinuju to s jinou barvou, ať malá nevypadá jako maršmelou :grinning: i dkyž,tedka už mi ta růžová tak nevadí, jako když jsme byla těhotná, to jsem nekopila nic holčičího, všechno co jsme měli, tak jsem dostala
26. led 2010 v 10:23  • Odpověz
niki _malá je žužová krásnej úsměv :grinning:
26. led 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
endie díky :wink:
26. led 2010 v 10:34  • Odpověz
sali jak to myslíš když se zadaří??? Ty chceš druhý?

nika - u nás je -4takže k nám ten vzduch dojde vždycky ohřátý jak si psala. :grinning:

kuki - já mám mletý a zbyly mi od včera brambory tak z části udělám karboše a z části rizoto.

Mě od dneška taky budou chodit balíáčky, čekám jich 7 :confused:
26. led 2010 v 10:46  • Odpověz
ahoj holky.tak máme za sebou rehabku..dostaly jsem velkou pochvalu hodně velké zlepšení..takže dál máme pást koníky plus jsem dostaly jeden cvik z vojtovky..no řev jak blázen, uvidíme jak nám to půjde doma.. máme 3x denně cvičti na obě strany..no snad to půjde..odpol máme porkačovací maraton a jedeme na kyčle..snad ty budou vpořádku :slight_smile:
jdu vás dočíst :slight_smile:
26. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Čauky,no já nevím co se to děje ale už druhou noc se budí i v jednu šíleným řevem a hladem :rolling_eyes: Takže nespíme klasicky od 21 do 4-5,ale od 21 do 1 a pak v 5 a v 8-9.Já to fakt nechápu,spal tak krásně 7 hodin v kuse a teď se v tu 1 tak budí :rolling_eyes: Ale úplně přesně,jakoby ta hodina byla nějaká magická či co :angry: Ale dobře jsem si to zařídila,jelikož ještě v tu jednu nemám opět tak nalité ciciny,tak kojí Tomáš :grinning: Chodí spát později a tak malému dává mlíko.On si totiž i myslel,že Vojta to udělal jen jednou a zase to bude o.k.,tak hrdinsky řekl,že ho vždycky v tu jednu nakrmí :sweat_smile: A Vojtík to udělal opět a Tomáš dělal že už usíná,tak jsem mu řekla no vstávej,máš přece službu :grinning: Chichi,si na sebe ušil past :sweat_smile:

Kuki neber ty drogy! :grinning:

Sali teda to jsi dobrá,já si nedovedu představit být s prckem v práci :astonished:

Já jdu v sobotu v teplácích,v těch se cítím momentálně nejlíp a jsou o dvě čísla větší :grinning:
26. led 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
saronko no super, tak huš huš na pastvu.a neboj když šlo toto půjde i Vojtovka, ikdyž je mi líto že tím musíte procházet.
kyčle jdu taky :slight_smile:
26. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Šari to je dobře :slight_smile: Neboj,ono to půjde,jste šikulky :wink:
26. led 2010 v 10:54  • Odpověz
jj ted mi chudinka z toho cvičení na rehabce spinká ani netuší že po probuzení půjdeme na pastvu a pak vojtovku a pak baštu..jako za odměnu :slight_smile:)
jinak tuším že jsem četla něco o režimu... my ho moc nemáme a je fakt že s tím kojením to nejde..prostě někdy má hlad po 2 hodinách někdy po 3... je to indiviuální..
jinak dneska a zítra musím odstříkávat at mamka má co Sofince dát až budu ve škole... bude jít 2x dávat jídlo..po 2 hodinch ale doufám, že zvládnou být bez jídla dýl..
26. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Krásné dopoledne holky.
Niky malá je nádherná :dizzy_face:
Saronko neboj jste šikulky, tak vše zmáknete a nožky bude mít Sofinka v pořádku :dizzy_face:
My byli utrácet v neděli :slight_smile: v CaA mají novou kolekci :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:57  • Odpověz
sar to je paráda!!!
Petul dětem se to prostě mění, kdo ví, čím to je, no hlavně, že má službu Tom :grinning:
26. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Sali ty jo tak to by jsi měla super, já bych taky klidně brala nějakou práci, ale abych nemusela Nikyho odkládat :pensive:
26. led 2010 v 11:00  • Odpověz
já bych brala takovou práci kam bych nemusela chodit a měla bych peníze :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Berryl :grinning: no tak jako to by taky nebylo špatný
26. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Berry moje řeč..no já jdu v neděli líčit..tak na 3 hodiny takže manžel bude hlídat..fakt jsem na něj zvědavá... jako poprvé s ní bude tak dlouho... přes den...jen at pozná jaký to je hihi..a ve čt. večer má moje kolegyně co bydlí ve vedlejším vchodě kolaudačku tak malou nakojím a nechám mu ji tam a pak přijdu zase na kojení :slight_smile:) škoda že jen nemůžu pít :slight_smile:) ale trošku víkna si cucnu..večer stejně usne zase na 5-7 hodin :slight_smile:
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojtulín spí :slight_smile:
26. led 2010 v 11:10  • Odpověz
sar aspoň uvidí jaké to je, moje dítě je naprosto samostané, takže když Radim hlídá, tak se nudí :o)
26. led 2010 v 11:11  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás pozdravit a prohlídnout si albíčka :wink:
koukám že taky válčíte s režimem, u nás je to šílený, rianka je fakt uřvaný mimčo, v klidu je jen v šátku, ale večery prořve, je to den co den stejný, od osmi do půlnoci jen brečí a trápí jí prdíky, už jsem z toho na palici, vůbec si nedokážu představit že to někdy zkončí :frowning2:
26. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Berry Sofinka je hodná ale o víkendu hezky s ní bude cvičit tak..at si to užije :slight_smile:) no snad si od něj veme jídlo..je ted takový mamánek :slight_smile:))
26. led 2010 v 11:14  • Odpověz
koukala jsem že blška by chtěla ohrádku, ono jí využijete i dýl, já jí kupovala pro danýska, ale kupovala jsem v bazaru, byl v ní asi do 7mi měsíců, pak začínal lézrt a ted jí zase využívájí, nahože mají deku a mají z toho bunkr, je to lepší než takový ty stany, ty mi hned zničily. takže si hraje v ohrádce, má tam natahaný hračky a je spokojenej.
26. led 2010 v 11:18  • Odpověz
kalei přejde jen to ještě potrvá, nám pomohly ty probiotické kapky a byl klid, teď už je 14 dní nedáváme a klepu vše je ok
držím palec ať to brzo skončí!!!

sar když bude hlad vezme si :o)
26. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Kale.. my už naštěstí na bříško netrpíme... zlomilo se to tak v tom 2,5 měsíci... malé jsem dávala baby calm...a brečíme jen při cvičení :slight_smile:)) a nebo když má hlad a je unavená takže velké plakání fatk neznám...
26. led 2010 v 11:23  • Odpověz
berryl kapky dávám doted, už mám druhý balení a absolutně žádný zlepšení a hlavně ona je celkově ubrečená i přes den. nějaký položení do postýlky absolutně nehrozí, to ječí jak kdyby ta postýlka kousala. v noci mi spí na prsou nebou mě přitulená, je to takovej mamámek, aby byl klid tak jí musim mít celý den na rukách nebo v šátku. nezabírá na ní ani vysavač :angry:
26. led 2010 v 11:31  • Odpověz
kalei - ahoj!!! My taky byli na probio a jsme 14 dní bez nich a Eliška je bez problémů, prdí sama jak kulomet a pláč neznám.

Už leží hodinu v dolní postýlce a povídá si, jsem potichu aby mě nezmerčila. Už mám uvařeno a uklizeno.

Jinak s váma končím, běhám k pc do patra a 2x jsem přichytla oběd :grinning: kdo má ty hrnce drbat. :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 11:32  • Odpověz
wau kalei, bobek malá do toho ještě další dvě děti na starosti, to tě teda obdivuji, bych to nedala!!!
26. led 2010 v 11:33  • Odpověz
sar - to je dobře že vše zvládáte. My jdeme 10.2. do poradny tak jsem zvědavá, tím že je nedonošená tak doktorka mluvila o kontrole na neurologii.
26. led 2010 v 11:34  • Odpověz
dan ber to jako tělocvik to běhání do patra :grinning:
26. led 2010 v 11:34  • Odpověz
kalei kamarádka to má jako ty malý chce být jen u ní na rukách nebo v šátku v kočárku ani náhodou. Jinak pořád pláče, zkoušela ji nechat vyřvat, ale je to marné. Malá spí s nima v postely jinak nespí.
26. led 2010 v 11:35  • Odpověz
malá tam mělo být
26. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.