• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Saronko, já od malýho byla taky na pět hodin pryč, holt ty mimča člověk s sebou všude brát nemůže a neboj mamka to zmákne, sice jako tobě to bude asi v hlavě furt běhat (copak dělá....), ale teba já se domluvila s mamčou a ona mi každou hodinu posílala smsku co a jak a byla jsem v klidu a zmákli to. Já teda s tím množstvím neporadím mně malej pije max. 120 ml přes den a včera teda na noc vypil asi poprvé 160ml.... jinak pije fak jen tu malou avenťáckou lahvičku a víc nechce a hned usne. Jinak teda nevím jak to myslíš co na to prsa? Já odstříkávám každý den, jelikož u nás to poslední večerní jídlo je manžela.....
26. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
oki raději nachystám víc..ale máš pravdu..kdybych šla na 6 hodin na diskotéku je to jiné než když jdu do školy..mámě 100% věřím ..takže nemám strach, že to nezvládne a projistotu kdyby něco tak si vemu domů taxíka a jsem tam za 15 minut
26. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Sar :wink: zmáknete to obě, teda vlastně i mamka tak všechny tři :wink:
A je super, že jsi kdyžtak za čtvrt hodinky doma, takže to je pohoda.
26. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
verus..no ale ot večerní bys stejně nakojila,ne?protože když chceš zvýšit laktaci, tak máš odstříkávat a ty prsa si pak budou myslet,že je třeba více mlíka a přelijou se a mohl by z toho být třeba zánět

saro..já myslím,že to přihřívat znovu nesmí

Holky, já jsem malá kulička - sežrala jsem 4 lívance jsem KO a t o mám ještě půlku mísy těsta :grinning: tak doufám,že to manža jí,veče mu udělám a když ne,tak v tom asi obalím maso nebo já nevím..jsme měla velké oči a teď mám tak akorát velké břicho :sweat_smile:
26. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Kuki normálně mi děláš chut a asi si půjdu uděla palačinky :slight_smile:)
26. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
no tak holky co vím z porodnice tak mateřské mléko se může ohřívat vícekrát takhle mi to tam řekly sestry

http://www.nasemiminko.cz/uchovavani-materskeho-mleka
26. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
čau jsem z5, tak dobrá zpráva, kyčlíky máme ukázkové a už tam nemusíme, huráááá.

jinak ve 3 měsících a týdnu máme 5.650 g a 58 cm ale mám pocit že ji sestřička moc nenatahovala, takže měření je dle mého stejně +/-.
a nejsme neočkováni protože se nám nezhojilo to očkování proti TBC.

jinak jak jsem na tom s očkování TBC a kontrolou na plicním? byli jte někdo. včera jsem to studovala a jsem trochu naštvaná protože nově se většinou TBC očkuje až po 3 vakcině Hexy, protože jsou často problémy s hojením. no uvidíme. je to porodnice od porodnice, a taky to plicní si zve samo. tak uvidíme kdy nám příjde pozvánka.

jinak další poradnu máme až za 4 týdny kdy nás i snad naočkuje, a jo Prevenarem,.... je pro něj, že pak bude lepší přejít na ten nový až bude.
26. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Niki gratuluji k výsledkům my ve třech měsících měli 6650gr :o))) no jsme buřtíci

o plicním nevím slyším to poprvé

takže očkování neproběhlo ach jo my neměli ani puchýřek prostě se to zahojilo samo
26. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Niky my budeme muset znovu na TBC protože jsem bez reakce... ale hexu jsem dostaly...
jinak krásná váha i míry..my máme o 120g víc a o 6cm :slight_smile: máme obříka :slight_smile:))
gratuluju ke kyčlím snad dopadneme dneska stejně
26. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
ber my měli puchýřek před vánoci praskl a zahojilo se to, před třemi týdny jak jsem byla u Dr měla jen krásnou růžoovu jizvičku :slight_smile: a minulý týden se ji v tom udělala taková malinká kulička hnisu asi jak barevná špendlíková hlavička a znovu se ji udělal stroupek.

puchýřek by měl být a jizvička znamená to že v těle ty obrané látky jsou :slight_smile:

říkám je to věc porodnice a nemocnice. jsem naštvaná že jsem to nevěděla dříve o tom že to jde očkoat později. no příště už budu vědět.
26. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
saron já si myslím že je taky delší, protože ta nová sestřička ji tolik nenatáhla. protože většinu 62 oblečení máme malou ale neřeším to.

jo obvod hlavičky máme 40 cm

sar ono bez reakce je to jiné, když to není zhojené je to jiné, nesmí se očkovat dál, je vlastně jakoby lehce oslaben imunitní systém, ne oslabem prostě bojuje s něčím jiným a vytváží obrané látky a další očkování by ho zatěžovalo.
26. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
jo musím se ještě pochlubit, dneska maminky poradně obdivovyly Bereniččinu látkovou plínku :slight_smile: a i naše Dr a sesstřička, protože nosím berinku zabalenou do ordinace v bambusové plence a ta je barevná a jemňoučká.
26. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Niki to potěší :o)
26. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
jojo jen je mi líto že z těch prvních už vyrostla. teď zvažuj jestli je poslat dál - prodat nebo nechat na další mimi. ale asi je prodám. nechám ty jiné co používám. a koupím zase něco nového.

včera jsem zvažovala že objednám i super látku ale nakonec budu šít z toho co je doma , idkyž uvdíme. :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
saro..nebydlet tak daleko, tak ti řeknu, ať si dojdeš :sweat_smile: nějak jsme ot přepískla a těsto pořád kyne a kyne..ale už jsem volala manžovi, tak říkal ,že is taky dá

nik..gratuluj k takovým krásným číslům! :dizzy_face: s tím tbc ot slyším porpvé..jinak o plících taky nic nevím a na to tbc nám prý příjde dopis,kam a kdy se máme odstavit na kontrolu,al zatím nikde nic, tak to neřeším. sestra to elle včera měřila a říkala,že dobrý,tak ji naočkovali. a super,že ti chválily plínku, to hnedka zvedne sebevědomí,co?vidíš, jak jsi šikovná, tak bys to mohla prodávat na mmb a šít třebana zakázku
26. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Jsem taky z5 :slight_smile: Totálně jsem vyklidila a vymyla ledničku a hned tam je velké kulové,tak se musí na nákup :grinning:
Chlap mi přijel domů,najedl se a zase odjel,ach jo :confounded: No ale za odměnu že budu celý den s prckem doma sama mě večer hodí na solárko :slight_smile:

Ahojky Kalei :slight_smile: To ti vůbec nezávidím,ale znám to.My už tyhle stavy máme díky bohu za sebou a raději klepu ťuk ťuk ťuk.Probiotické kapky nám taky pomohly,ale jak píše Kuki,bohužel jsou i vyjímky :unamused: My už jsme šikovní,změnilo se vše tak po těch 2,5-3 měsících.Ale i u tohodle jsou vyjímky a některá mimča mají koliky až do půl roku :astonished: Drž se!Pomáhá ti aspon manžel?

Nika hezkou váhu máte :slight_smile: My očkovaní taky nejsme,taky nejsme zahojení a jdem až za měsíc.

Kuki prý jako najedu na hrbol :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
kuki to ne, sebevědomí určitě ale na prodej bych to nedělala jsem pro výrobu pro sebe :slight_smile:
26. led 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: petul jak to čtu budu si taky muset vymyslet nějakou odměnu od chlapa za ty dny co jsem sama s Bereničkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 15:22  • Odpověz
nějak mi blbnul koník :angry:

tak jsem zde :grinning:
26. led 2010 v 15:54  • Odpověz
autor
čusky endie
26. led 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
enie ty zvažuješ koupit šátek???? můžu ti jeden půjčit, pozor toto jsou pevné šátky nejsou pružné.

pevné mám dva :slight_smile:
26. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Niki no ty bys zasloužila už nejméně dovolenou v Karibiku :grinning:
26. led 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
no Petul něco takového jsem si říkala jak jsem to psala :slight_smile: nene tak tak Nový Zéland nebo Irsko, nebo Norsko, Finsko, nebo půlroční pobyt na Alijašce to by bylo něco.
26. led 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
endie paní má krásnou látku s beruškami asi ji koupím té mojí Berince berušce na povlečení :slight_smile:
26. led 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
kuki jak jsi dopadla s tou panenkou máš ji? našla jsem ji ještě u jedné prodávající na MMB budeš ji chtít že bych objednala dvě a pak ti ji předala.
26. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Tak jsem taky zpět. Venku -4 a praží sluníčko. Malá usnula v 12.45 v postýlce a volala sousedka tak jsem jí v 2.15 oblíkla ve spánku a dala do kočáru a ještě pořád spí, ani neví že byla v postýlce. Venku je nádherně. Kluk šel na trénink, Petr ho odvezl tak si jdu hodit nohy na stůl, jsem utahaná.
nika - Nám to očkování taky vyhnisalo 2x. Dostanem očkování až ted ve 4.měsících kvůli nedonošení.

O plicním jsem nikdy neslyšela, ani mi nikdo neříkal že se to dělá a souseda má 7.měsíční mimino a nikde nebyly.
26. led 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
dan ty jo, to je masakr. tu je už zase -13

malá spí v korbičce, před chvílí otevřela oko a zhodnotila že spí dá. nedivím se, vyrážel ajsem o půl jedné k Dr to usla asi na 4 minuty pak zase na 15 mezi dokroty a pak usla v kočárku až o ve dvě ale spí dosud. v ožnici mám pěknou kosu, je tam celou dobu otevřené okno :slight_smile:
26. led 2010 v 16:34  • Odpověz
nik..no já vyčkávám, moje se jmenuje jinak než tvoje,tak možná bude,má být koncem ledna,tak uvidím
26. led 2010 v 16:36  • Odpověz
holky tak mám palačinky z rybízovou marmeládou, a čokoládou a pak se šunkou a sýrem, nevím proč, ale Ráda se už moc těší domů :o)
26. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.