• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
dan vy tam máte tak krásně?
26. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Ahojky!Tak já dnes měla psycho den! Ještě že už je Filip doma - dala sem mu na starost psa i dítě :sweat_smile: Ale dbrá zpráva - už je mi líp! :sunglasses:

dan: No, my se budem od srpna zase snažit o druhy miminko :slight_smile: Léto si chcu užít a pak do toho zase hupsnu :wink: I když nevim - teď je malej nějak protivnej :frowning2: Doteď to bylo takovy hodny miminko!

kaleiah: nazdárek!Adrianka ti dává pěkně zabrat, co? Vydrž, prťka, vydrž!!! Já teď dostávám od malyho a psa taky nějak záhul....Si říkám, že se to musí někdy zlomit!

Nic - du něco přečíst...
26. led 2010 v 17:14  • Odpověz
holky, řeším furt koberec do toho dětského... vzhledem k tomu, že je to vedle chodby, je tam docela chladno... asi dám nějaký jednoduchý jednobarevný koberec a na to dám asi toto

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18273060&tab=0

a nebo ty hrady zámky nebo ty silnice.. jako to se dá vždy složit když je dítě větší a nemusí se furt kupovat koberec.. co myslíte?
26. led 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
bleško kdybych chtěla koberec tak to tak udělám, základ neutrální a na to třeba tento nebo zoo, nebo tak. to člověče má kamarádka doma a mají k tomu udělané velké pinčlíky a hráváme u nich na zemi :slight_smile:
26. led 2010 v 18:32  • Odpověz
holky.tak máme kyčle v pohodě..a nemusíme tam už..jsem ráda..alespon něco.. vpohodě.. ted jsem nakojila a za hodinku jdeme cvičit ten cvik z vojtovky..odpol jsem cvičili..jako křičela ale ne tolik jako u doktora.sand se to zlepší...
26. led 2010 v 18:38  • Odpověz
26. led 2010 v 18:41  • Odpověz
holky mám dotaz, když děláte nutrilon tu kojeneckou vodu ještě převažujete??
Bleško ta farma se mi líbí od dost víc..vyhraje s tím už brzo než s tím člověče nezlob se... sama bych tu farmu koupila kdybychom měli větší byt
26. led 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
saronkooooo gratuluji :slight_smile: ke kyčlíkům

kojo vodu převařuji protože nevíš jak ji skladují. ale jsem naštvaná manžel koupil ANNU kojenecko vodu a po převaření v ní palvou blechy a sajrajt (ajko sorry ne blešky) tak budu kupovat jen Tomu Naturu.
26. led 2010 v 18:49  • Odpověz
sali: nuda? no počkej za chvilu :grinning: mmj. jak ty jsi spokojená s tím klínem?

kuki: tak já mám v postýlce takový ten klín a je to super... jak dávám široké balení na noc, tak má prdelku výš jak hlavu, tak takto se to aspon vykompenzuje.. a není ta hlava zase tak zvedlá.

kal: a ty máš jako s dvířkama nebo jakou ji máš?

saron: že jo?

no holky, nestiham dočítat... takže jestli na mě něco bylo a nereagovala jsem, tak mi to prosim napište znovu, díky. Jdu ted koupat, pak krmit a pak uspávat..
26. led 2010 v 18:50  • Odpověz
autor
jsem taky pro farmu, já když si vzpomenu na sebe jak jsem si vyhrála s plastovými zvířátky atd. ten by se vlezl i k nám do pokojíčku, jen je škoda že je to obyč koberec a nemá spodní vrstvu ten filc.
26. led 2010 v 18:50  • Odpověz
blecha - mě se líbí to člověče, ale dřív si bude hrát se zvířátkama tak asi tu farmu. Já mám vodu z vodovodu tak ti neporadím, kojeneckou nekupuju.

berryl - úplně nádherně tu bylo, sníh se lesknul a pražilo že jsem měla sluneční brýle.

Malá usíná a pak budem koupat a krmit. Kluk přišel z fotbalu tak jdu dělat večeři.
26. led 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
dan závidím, tu bylo slunko ale jen za mraky husný opar. taková inverze :slight_smile:

-15 zrovna aktuálně, ale venku svítí měsíc tak bude velká kosa.
26. led 2010 v 19:24  • Odpověz
ahoj holky, v pět jsme šli rychle nakoupit a odvést zuzku domů, je tady šílená kosa

dan ty máš teda spáče, to se ti nevzbudila ani na jídlo?
bleško já mám klasickou ohrádku, jak může být ta matrace úplně na zemi nebo i nehoře když je mimčo malý a má vyndavací 2 mřížky stejně jako v postýlce, takže jim to nechávám otevřený
sal a jakej je filípek, vím že jksi psala že je taky pěknej uplakánek, už se to u vás zlepšilo? a co pes, zlobí? já teda poslední dobou občas lituju co mě tonapadlo pořídit labouše do paneláku :sweat_smile:

jo jak jste psaly o tom plicním, tak v očkováku jsem měla lísteček už z porodky aby jst´me se nazapomněly objednat na plicní a když jsem o tom mluvila s dětskou, tak mi řekla že se to už nedělá, tak nevim. nebyla jsem ani s danielem, ani se zuzkou.a ted teda s riou taky nejdu.

dneska máme s MM výročí svatby, vařim kuřecí na tatarce dokud děti spí :wink:
26. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Týnko jdu k vám na večeři :slight_smile: Ty děláš palačinky se sýrem a se šunkou?To jsem ještě nezkoušela,jak je děláš?Jelikož mi Tomáš dneska koupil dvě panvičky a jednu na palačinky,tak je budu muset udělat :slight_smile:

Šari taky gratulace ke kyčlím :slight_smile:

Já kupuju jenom Tomu Naturu a ještě jí převařuju a já ji piju,chutná mi nejvíc ze všech vod,nesmrdí narozdíl od některých :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 19:43  • Odpověz
kal - ona jí kolem 12 a pak kolem 4-5 jak se vyspí a pak kolem 20-21 po spaní a koupání. Spí 1-2x ráno půl hodky a pak 3-4 hodiny odpol. a pak před koupáním.

Jsme po večeři, kolem 8 jí vzbudím a půjdu koupat. Zítra má být zase zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: proč zrovna když mám mimino. Každý rok je zima mírná a zrovna letos si to vybírá.
26. led 2010 v 19:43  • Odpověz
dan teda to už máte pěkně zaběhnutý
26. led 2010 v 19:52  • Odpověz
kal: My to máme jak na horské dráze - někdy je ukřičenej až hrůza aněkdy je sladkej a tichej a k sežrání :grinning: (no, to on je, i když plače :grinning: ).. Teď máme období křiku :sweat_smile: Když on se buď fakt vyloženě řechtá nebo řve! No a pes teda zlobí taky. Je teď nějakej nesvůj. Ale malyho miluje - hlídá ho, olizuje... Ale venku vůbec neposlouchá a nemůžu ho pustit navolno, jak dřív (kde bych ho tak s kočárkem hledala!?).. No, uuž aby bylo teplo a my vyrazili do přírody. Ale budu ho muzset holt zase nějak cvičit :confused:

blecha: Já bych si pro sebe koupila to Člověče (vždycky sem ho strááášně chtěla!) a pro malou tu farmu.. Jo - a ještě tu sem někdo (berryl?) házel odkaz na koberce a byl tam skákací panák - toho bych brala taky! :wink: No - kup tu farmu!!! Jinak klín OK, my už měli přčedtím (ale blbej), takže já sem spokojená :sunglasses:

Tak bez jakéhokoliv křiku spíme už od 19:30 :sunglasses:
26. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
blecha - jen blbni :wink: už ted nevím který bych si vybrala....

Vzbudila jsem malou a jdeme koupat.
26. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
sali u nás teda převládají ty příšerná dny. Laila mi ted do toho hárá a nechali jsme jí připustit, tak jsem zvědavá :sweat_smile:

blško ty koberečky jsou nádhernýýýýý
26. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
kalel: tak to jako existuje taková ohrádka jo? S těma šprušlama vyndávacíma... to jsem překvapená, to by se mi taky líbilo, kde jsi to koupila? Gratuluji k výročí :slight_smile:

sali: skákací panák? jééé to bych chtěla viděěěěět.. a jak ti je? Je už ti líp? Jj my též už takto spíme :slight_smile: abychom to nezakřikly.. no znáš to :grinning:

dan: jsou krásné co? Ale ty poslední jsou docela drahé :frowning2:
26. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
kal: že jo?

a tento by se mi líbil do obyvaku..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25878747&tab=2
26. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
bleško tu máš velko s vyndavacími šprušlemi

http://www.detskezbozi.com/inshop/ohradky/ohradka-peta-borovice.html
26. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
niki: to vypadá dobře.. a ke všemu Péťa :grinning: a se závěsným dnem bys nenašla? :sweat_smile:
26. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Tak my ty lívance ještě večeřeli :confounded: , už mi jde z nich hlava kolem...

blecha..mě se taky líbí ta farma. nejvíce teda ten panák, ten selíbil i manžovi, ale z praktického hlediska bch teda brala tu farmu.

sali..to je super,žejste se tak rozhodli, ta kto jsi první plánovaná těhule :grinning:jsem zvědavá, která z nás bude ta neplánovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:a půjdeš na mateřskou na dva nebo na více let?

Jinak manža, jak dneska jezdil, tak říkal ,že to tady máme nejhorší - největší inverze a největší mrazy :confounded: fakt paráda...

Jdu koukat na telku, jak u toho čtu,tak nemám nicani z jednoho..dobrou
26. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
bleško něco podobnýho máme, jak dávala nika odkaz, jen menší a koupila jsem jí v dětským bazárku u nás za 700 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jo bleško jak máš ten do obýváku, něco podobnýho mám i já, ale zelenej s oranžovým, mám obývák oranžovo zelenej a ten koberec se tam tak úžasně hodí...vytáhla jsem ho na dva dny, velikost byla tak pod konferenční stolek a půlmetr koukal z každý strany a myslela jsem že ho dětem budu vytahovat když koukají na pohádku...koberec mám srolovanej za skříní a čeká na vyčištění a minimálně dva roky tam ještě bude. vycintanej čaj a kafe-daniel hrozně rád vyklápí logr na stůl a zem a matlá v tom rukama a to samý dělá se vším jídlem a pitím..takže koberec nee :sweat_smile: :frowning2: :grinning:
26. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
kuki: ty jo jaký panák? mě asi zas něco uniklo... nemáš nějaký odkaz na to?
no berryl taky plánovala ne? jj ty mrazy jsou u vás největší, to vás lituju a zítra bude hůř :angry: ale to je jen jeden den a pak by mělo být zase líp :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
jo líp pak má zase sněžit až 15 cm.
26. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
kal: tak díky... tak ten pořizovat do obyvaku nebudu :grinning:

niki: no to je děs.. ani mi to raději nepiš :grinning:
26. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.