• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
blecha - panák http://www.g-obchod.cz/detske-koberce/detsky-koberec8
http://www.nabytek-forliving.cz/hraci-koberec-panak.html
http://www.nabytek-forliving.cz/hraci-koberec-skakaci-panak.html

Tak malá spí, Petr jí nakrmil a dal mi jí at jí podržím že potřebuje na wc a jak jsem jí položila tak byla tuhá. Dnes se možná vyspím, měla by jíst kolem 4 a vstávat v 7. Jdu na kutě.
26. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
petulek udělám palacinku a pak na ní nastrouham sýr a dám salám,někdy ten salám předem trochu opecu na pánvi,jime to s kečupem :slight_smile: blesko ta farma se mi líbí chtěla jsem železnici nebo silnice ale asi půjdu do té farmy,ale to tak za rok jeste je cas.
26. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
dan ty koberce jsou taky úžasný. to vidim poprvé. my máme v pokojíku klasickou silnici, ale chtěla bych ještě něco na chodnu, děti si tam dost často hrajou na zemi s lailou tak aby nebyly na tý studený dlažbě...i když oni jsou u ní v pelechu většinou :sweat_smile:

berryl já mám taky ráda palačinky na slano, ale děláme je trochu jinak, do toho palačinkovýho těsta nedáváme cukr, ale rovnou ho trochu usolíme a nastroháme salám, nejlepší je junior nbo gothaj, takže v těch palačinkách už je rovnou salám a pak jak otočíš jednu stranu už udělanou tak zastrohat sárem a on se tam ještě dotaví :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
kal taky nedávám cukr jen špetku soli,příště to zkusím tak jak píšes :slight_smile: mám chuť na plněné papriky a rajskou tak o víkendu mnam. Kal to je fajne,že jsou s ním v pelechu to Riša jednou s barou bude určite taky už teď ji hledá očima kdyz není na blízku.
26. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
kal to je dobrý nápad, vyzkouším, já dávám vše dovnitř jako týnka a kluk to neumí jíst, sype se mu to. Holky pošlete mi recept na lívance prosím.

Přeju hezkou dobrou noc.

O víkendu budu dělat taky rajskou ale mám hovězí.. Musím koupit droždí na knedlíky.
26. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
my jíme rajskou jedině s kolínky :o)
taky bych si prosila recept na lívance
26. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
holky dobrou noc :slight_smile:
26. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Tak já mám zase nespavou - oba Filipové spokojeně spí a já to vzdala..Musím se trochu unavit a v tv nic není... :rolling_eyes:

kuki: No, já sem chtěla jít na 2 roky, ale vzhledem k tomu, že sem ve školství tak "královsky" placená, jdu na 3. Škoda, že sem to předtím nevěděla, bych si asi vybrala něco jinyho - ty peníze nám asi budou trochu chybět. Ale co už...Já stejně nevydžím dlouho doma se založenyma rukama, tak uvidíme. Už teď začínám mít roupy - jak sem byla v té práci.

blecha: Už sem vcelku OK - asi to bylo jen vyčerpání..Sem to pořádně vyspala a sem jako rybička :grinning: Ani v krku mě nebolí...Zítra dem v 10 na očkování - uvidíme jaká bude zima, ale kdyžtak bysme mohly dát prochajdu? Mám toho tolik na srdci, co potřebuju někomu říct a tebe sem si vybrala za vhodný objekt :sweat_smile: Si ještě napíšem..........

berryl: My taky rajskou jedině s kolínkama :wink:

Teda řeknu vám - bych se na tom panákovi(koberci) vyřádila!
26. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
Jéé - já si teď prohlížela alba a sem z toho úplně naměkko, jak nám ty děti vyrostly :grinning:

Dobrou ! Du se přitulit......
26. led 2010 ve 23:32  • Odpověz
jé holky my děláte chutě na rajskoou, já mám v plánu francouzský brambory.
sal takže jste se rozhodli pro druhý mimčo?
27. led 2010 v 00:26  • Odpověz
dan: tak malá mi to včera ten režim dodrbala... nechtěla jíst v 8h jako vždy, tak jedla 10,30 a já tím pádem nevěděla jestli to je jako snídaně nebo oběd, pak jedla 14,30 a pak 19,30 a šla spát.. takže nutně potřeb. jeste jednu dávku a ta byla o půlnoci.. no a pak zase mrčela, a já jsem se nekoukla na hodinky, jsem si myslela, že spím málo, tak jsem ji vzala k sobě do postele abych to natáhla a jedla 5,30 :frowning2: tak asi bude rozhozený další den. A nebo co kdybych ji dala v 8,30 a pak ve 12,30 a pak už plus minus kolem 17h a pak v těch plus minus 20,30? co myslíš?
jinak díky za panáky, už mi došlo co to je ten skákací panák :grinning: jsem si uložila ten pro holčičky, ten je fakt pěkný :slight_smile: a ted babo raď zda skákací panák pro holčičky nebo tu farmu no.

holky, kdy tak uvažujete, že předáte malé do dětského pokojíčku?

Tak já mám ráda palačinky s kakaem a kokosem, mnam mnam.
Tak víkend oběd já zatím neřeším, dojedou M.rodiče, tak budou vařit oni. A já jdu v so dopo na cvíčo a mám v plánu se vypařit každý den někam :slight_smile: no snad to vyjde.

sali: jasně napiš.. jsem zjistila, že s našima prckama už můžem do -10C páč už mají přes 3měs, doufám, že to tak teda je... ale zatím je na teploměru -15C :angry: kdybys k dr. vyrazila, tak se na to prosím poptej jak to s tou teplotou teda je, díky. Jasně, proberem, jsem vhodný objekt :grinning: Vyčerpání jo? :grinning: Ti říkám.... jdi do hub :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 06:08  • Odpověz
jinak přeji dobré ranko :slight_smile:
27. led 2010 v 06:08  • Odpověz
no kde jste kdo?? VSTÁVAT A CVIČIT!!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 07:27  • Odpověz
blecha - já už tu jsem :slight_smile: Měli jsme nehodu :slight_smile: každý ráno jí dám do postýlky podložku a ona je tak půl hodky bez plínky, má to ráda, v noci už nepřebaluju tak je to pro ní úleva a ted jesm se šla podívt co dělá abych ti mohla odepsat a ona se vesele válí v hovnech :slight_smile: poprvé se pokadila mimo plenu. Jenže jak se odstrkává patama tak v tom měla i nohy a pusu od ucha k uchu.

My to měli rozházený převčírem i se spaním a zase dobrý, to se někdy stane. Dnes jedla v půl 3 a ted vstávala. Zkus jí dát kolem 8-půl 9 a pokud nebude chtít tak jí dej kolem 11 a pak to opatrně zase posun +- půl hodky, to se srovná. Mě včera spala od 12.45 a v 5.15 jsem jí budila a pak jedla po půl 9.
27. led 2010 v 07:45  • Odpověz
Povídala bych si s tebou ale jdeme snídat, kakala tak bude žravá :grinning:
U nás je poprvé zima, máme - 15.
27. led 2010 v 07:46  • Odpověz
dan: jejda :grinning: :grinning: :grinning: no my jsme byly taky posraní až za ušima.. a si říkám jaký je tu klid a byla přitom na bříšku.. :grinning: NO ale je to super s tím režimem :slight_smile: fakt jsem spokojená :slight_smile:

holky, dneska mám hlídání :slight_smile: bude hlídat má sestra s dvojčátkama a my razíme s manžou na véču :slight_smile: tak se těším jak malá :slight_smile:
27. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky..tak jsem včera můj problém odstříkáváním a tak řešila s kamarádky manželem je to pediatr v krči...a říkal, at se nestresuju že ji mám dát nutrilon, že se nic nestane.. a at ho zkusím předem, kdyby byla špatná reakce..tak jsem ho večer připravila dle návodu 125ml a vyžahla jen 40 což mě docela překvapilo ale asi je to prostě sytější než to moje mlíčko..no a spala 7 hodin, což spít ted i s mým mlíčekm..hlavně že jí to chutnalo..asi moje láska razí heslo..hlavně když teče :slight_smile:) druhé heslo které razí je..hloupý kdo dává hloupější kdo nebere..když někam jdeme tak jí šoupnu jídlo i o hodinu dřív :slight_smile:)
Dan to je fakt kosa..kamarádka z jihu psala -22 jdu se podívat kolik máme my.
27. led 2010 v 08:30  • Odpověz
tak za oknem -18 :slight_smile:
27. led 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
ahojki tak zima dan jo, u nás bylo ráno -21,5 :slight_smile:

jinak Petul asi jsou naše děti dvojčata, malá mi už třetí noc jí okolo půlnoci jedné, děs. pak většinou mezi čtvrtou a pátou. nevím co se dělej běžně to bylo tak že spala do tří a pak do šesti, sedmi. no uvidíme co se ztoho vyvrbí.
27. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahojky!

Tak malej se mi zase s tím spaním srovnal :grinning: Ted si hraje na dece - no pohoda :grinning: :grinning: :grinning:

blecha: já sem se už ptala minule - a prej do -10 můžem, ale raděj jít jen při -5 a při -10 otevřít okno...No, máme tam -15 , tak nevim co s tím očkováním..Ale máme to kousek a asi hodím přes kočárek plínku a budu utíkat :sweat_smile: U doktorky sem tak za 3min...
27. led 2010 v 08:43  • Odpověz
sar: MNě doktorka říkala, že když dám 1x denně nutrilon, že je to :wink: jakoby byl malej plně kojenej
27. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Sali to jdi..dej tam plínku a pořádnou deku... když je to takový kousek..ještě že my dneska nikam nemusíme..brrrr...
no um dostane zítra od mamky, kdybych nestihla dojet na kojení a pak zase najedeme na moje mlíčko..říkal mi, že je blbost, že si na to zvykne, at s toho nemám strach...
27. led 2010 v 08:48  • Odpověz
niki: no moje spávala taky dobře, pak kolem 1 či 2h a ted díky režimu jsem to posunula na 4h, ale ne vždy se zadaří :sweat_smile:

sali: a nechceš tam raději zavolat? Zítra už bude líp.. třeba tě přeobjedná na jiný den.. myslím, že v tom není problém.
27. led 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
saronko ne neboj nezvykne. přesně jak píše sali to mi říkala i laktační poradkyně, že jedno dávka denně - se bere jako plně kojené dítě. i kdyby to tak bylo každej den.

sali při -15 bych volala i já, když je -10 tak klidně.

a nebo nemůžes si malého vzít do vaku a obíct na něj větší bundu? tak to řeším já bru si malou do šátku a pod bundu tam ji zima nemůže být ani náhodou.
27. led 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
bleško ale my ržim váme přes den stejný, spíše se mi večer o půl hodiny posunul později, tak nevím co je.
27. led 2010 v 08:54  • Odpověz
saron: no to neměj z toho žádné obavy :wink:

niki: že jo? Radím at zavolá sestřičce a ta at řekne co a jak,... když řekne není problém, bych vyrazila, a v opačném případě ji přeobjedná ne? Tak to taky nevim :unamused:

no nejde tak jestli ji bude zima, ale že dýchá ten studený vzduch.. pak ji popraskají ty prudušnice či co..
27. led 2010 v 08:58  • Odpověz
aha..tak já bych asi jela.. no jsem drsná ale je fakt, že za zavolání člověk nic nedá a je tam fakt kosa..takže přiznávám chybu :slight_smile:)
27. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Od úterního večera až do čtvrtka zasáhnou Českou republiky silné mrazy, koncem týdne se oteplí, ale začne znovu sněžit. Napadnout by mohlo místy až 15 centimetrů nového sněhu.

:angry: :angry: :angry:
27. led 2010 v 09:08  • Odpověz
tak mala ted usíná sama v koši :slight_smile: a já mam dopečený perník pro sestru a kluky na večer :slight_smile: jen polít polevou a posypat kokosem :slight_smile:
27. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.